Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36901) Balinov válasza SyMbioTe (#36898) üzenetére


Balinov
félisten

Bud Spencer és S-es méret kicsit olyan oximoron :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36902) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok ujra!

Eloszor is Boldog Uj Evet mindenkinek! :R
Segitsetek mar legyszi be egy kicsit, persze csak ha van idotok es kedvetek ugy tartja ismet iden! :R
Bekescsabai topikban az eves "hagyomany", hogy Szilveszter ejszakara probaljuk osszehozni a kovetkezo kerek szamot a hozzaszolasok szamaban. :B
Most a #41000 lenne kozel, de ugy latom nem nagyon megy nekik ismet ;] , igy segitsegre lesz szukseg ;]
Barmit irhattok a bekescsabai topikba, mindegy mi az, csak szaporodjon a hozzaszolas :B
Persze ha lehet probaljuk megadni a nyugalmat a moderatoroknak is, szoval a "csunya" kepekkel ovatosan, ha kerhetem :DDD :R
Koszi elore is! :R

...

(#36903) PociAti válasza Devid_81 (#36902) üzenetére


PociAti
senior tag

Életemben nem láttam még ennyi fejet egy hozzászólásban.

(#36904) jamba


jamba
csendes tag

Boldog új Évet Kívánok mindenkinek !

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36905) homerhamm válasza PociAti (#36903) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát most na. :) :)) :D :DD :( :W :O :( :P ;) :F :K :Y :Y :(( :U :K :C :R :Y :DD :N :W :C :W :C :U :(( :((( :)) :C :Y :O :D :)) :((( :DD :U :((( :((( :U :Y :C :K :)) :)) :DD :((( ;] :o :)) :)) :) :)) :)) :DDD

Bocsi ;]

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#36906) Devid_81 válasza PociAti (#36903) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kollega kisegitett, azota van tobb fej is ;)

...

(#36907) envagyok válasza jamba (#36904) üzenetére


envagyok
veterán

Boldog Új Évet :C

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36908) golya32


golya32
aktív tag

Boldog új évet!!

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36909) Coyot


Coyot
őstag

Boldog új évet :)

Má' nem

(#36910) Dryman


Dryman
aktív tag

Minden kedves fórumtársamnak Boldog Új Évet kívánok!

(#36911) jamba válasza Dryman (#36910) üzenetére


jamba
csendes tag

Boldogot Mester előkerültél így az év végére ;]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36912) okiDoki


okiDoki
tag

0,0

(#36913) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

BUÉK mindenkinek :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36914) tupacamaru


tupacamaru
veterán

B.Ú.É.K.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#36915) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

BÚÉK! :C

(#36916) erdey_a


erdey_a
őstag

BÚÉK!

Vérboci

(#36917) Balinov


Balinov
félisten

Boldog Új évet, Srácok. Ki volt az a csinos jeltolmacs éjfélkor az Áder papa mellett?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36918) okiDoki válasza Balinov (#36917) üzenetére


okiDoki
tag

Ki lett volna? Weisz Fanni, mint mindig! :B

0,0

(#36919) Balinov válasza okiDoki (#36918) üzenetére


Balinov
félisten

:R :R köszi Doki, ezért viszek neked egy jó kis ír nedűt, ha legközelebb megy haza

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36920) okiDoki válasza Balinov (#36919) üzenetére


okiDoki
tag

Én meg ezt küldöm neked Magyarból! :))
[link]

0,0

(#36921) ladopapa72


ladopapa72
csendes tag

BUÉK mindenkinek

üdv Ladopapa72

(#36922) Borokafa


Borokafa
őstag

BUÉK!

(#36923) SyMbioTe

Boldog új évet kívánok mindenkinek!

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36924) Dorien


Dorien
veterán

Boldog Új Évet Mindenkinek! :) [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36925) PociAti válasza Balinov (#36917) üzenetére


PociAti
senior tag

Bár ez már 1 éves, de elévülhetetlen produkció KAP-tól: A jeltolmács.

(#36926) Dryman


Dryman
aktív tag

Hangjáték: [link]
nekem ez jutott Áderről az eszembe.... :)

[ Szerkesztve ]

(#36927) Balinov válasza PociAti (#36925) üzenetére


Balinov
félisten

Bazmeg, ez kurva jó! Nem ismertem, szoval köszi :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36928) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek nincs szüksége egy NZXT Apollo
gépházra és benne egy Seasonic SII 500W-os tápegységre?
Most üresedett meg, egészen eddig egy RTX 3060-as konfiggal is bőven elbírt.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36929) ladopapa72 válasza sladka_pani (#36928) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia ára?

üdv Ladopapa72

(#36930) envagyok válasza sladka_pani (#36928) üzenetére


envagyok
veterán

Retrózni engem is érdekel-

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36931) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Először is Boldog Új Esztendőt mindenkinek!
Másodsorban van valakinél elfekvőben Philips BTM3160 vagy 3360 hifi esetleg, vagy ahhoz hasonló?
Illetőleg ékszer- vagy zsebmérleg is érdekelne. :B

Hátha valakinél fellelhetőek ezek. A hifi kozmetikába lenne, így megszabott a kinézet és a minőség lenne az elvárás.
Az ékszermérleg is oda lenne fontos. :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#36932) envagyok


envagyok
veterán

Noncs valakinél valami legolcsóbb 1366 lapja valakinek?
Elvittek tőlem egy félkonfigot és a kedves ügyes vevő otthon alánézett a procinak, hátha van valami alatta és sikeresen befordított 3 lábat. :W

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36933) G@ben


G@ben
addikt

Tudtok megbízható embert kis tetőjavításra? Zsindelyes tetőn kéne egy beázást megszüntetni.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36934) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok!
Lenne 4db régi laptopom, érdekel-e valakit. XP-s gépek voltak. Egy Fujitsu, egy Toshiba, és két IBM. (T40, T43)
Töltő és dokkoló van a T43-hoz. A többihez semmi. Mindegyikben van CPU, HDD, RAM. Kijelzők hibátlanok. Ha valaki lát benne fantáziát, egyezzünk meg.
Üdv.
[kép]

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36935) Balinov válasza zsigee (#36934) üzenetére


Balinov
félisten

Tedd fel az apróra, thinkpad topiklakók közül többen nézik az apró és gyűjtik a régi t szeriakat

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36936) zsigee válasza Balinov (#36935) üzenetére


zsigee
tag

Köszönöm! :R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36937) BalooTM


BalooTM
tag

Üdv meg BÚÉK!

Ha valakit érdekel szép üzleti gép, akkor íme: [link]

Köszi!

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#36938) zozyk


zozyk
addikt

Üdv
Passzív hűtéses 1030 nem lapul valakinél?

[ Szerkesztve ]

(#36939) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, kocka kerdes.

mid-2012-es rmbp-m (win10-el, 8/256, I7-3615QM) kezdi az oregedes jeleit mutatni, viszont arra gondoltam, hogy mi lenne ha:

Ceges Latitutde 5480 (I5-6440HQ,8gb ), amin w10x64 enterprise (1803) van, de egy szar 5400-es vinyo, bitlocker ON. Kulso (USB3-as) SSD-re tennek win10-et, amin tudnam a sajat privat cuccaimat hasznalni, plug&play szinten.

Namost, mukodhet-e a dolog? En ugy gondolom, igen, csak azt nem tudom, hogy a bitlocker bekavarhat-e? Igaz, az bootnal van, szoval lehet ugyanazt a BL kulcs a kulso SSD-t is encryptelne es ha mondjuk beszarik a lapos vagy cseres, akkor gondom lehet az SSD-n levo adatokat mas gepen hasznalni

Ki mit tanacsol?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36940) kbhuinfo válasza Balinov (#36939) üzenetére


kbhuinfo
tag

Bitlockernek akkor van ertelme (enterprise kornyezetben), ha bios tiltva, tpm+secure boot es nincs mas opcio. Minden mas esetben szabad a palya. Ha van jogod muveszkedni a bios-szal, akkor megy, amit irtal gond nelkul! (szerintem)

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36941) boogie84


boogie84
veterán

Villámvédelem.

Sziasztok,
ismertek olyat aki megcsinálna Héderváron egy családi ház villámvédelmét? Esetleg céget?
Nemsoká felrittyentenék egy 6m-es rudat a végén egy Lora antennával és ez lenne az utcában lévő legmagasabb pont.
Az adótorony (nem tudom milyen magas) légvonalban 600m.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#36942) Balinov válasza kbhuinfo (#36940) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi!

hmm.biost miota megkaptam a vasat nem bizgatlam (2, de inkabb 3 ev) de ugy remlik, beenged es par dolgot tudtam allitani. Vegzek meloval csinalok egy usb live linuxot, ha arrol be tudok bootolni, akkor valszeg tenyleg muxik

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36943) Balinov válasza Balinov (#36942) üzenetére


Balinov
félisten

Muxik faszán, bitlockeren kívül 0 bios password, mint Linux gyönyörűen megy usbre telepítve, egyedül ugye a bles hdd tartalmát nem érem el.

Poén hogy egy 3.2es 128as sandiskrol előbb felall a rendszer, mint hddvel a win, ja és míg Win10 alól 200-240mbitnel nem tudok többet mérni gyári Linux driverrel hasít a 480-500... :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36944) Coyot


Coyot
őstag

Van valakinek külső vinyó háza? 2,5" sata vinyót kéne beletennem és usb-n kéne a gépre kötni.

Má' nem

(#36945) tserrof77 válasza Coyot (#36944) üzenetére


tserrof77
senior tag

Van. USB2.0 és 3.0 is. Délig nyitva vagyok.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36946) ladopapa72 válasza Coyot (#36944) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia van csak kàbel nincs hozzà
Ingyen vihető

[ Szerkesztve ]

üdv Ladopapa72

(#36947) Coyot válasza tserrof77 (#36945) üzenetére


Coyot
őstag

irtam PÜ-t

Má' nem

(#36948) envagyok


envagyok
veterán

Vasárnap reggel nem tud adni valaki Győrben egy krimpelhető ethernet csatlakozót?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36949) Chris.G válasza envagyok (#36948) üzenetére


Chris.G
tag

Én tudok adni, igaz délután van már...

(#36950) PociAti


PociAti
senior tag

Nincs valakinek elfekvőben kedvező árú LGA 1150-es alaplapja?
Akár kisebb hibái is lehetnek, minden más alkatrésszel rendelkezem, tartalék cuccokból össze tudnék rakni egy gépet, már csak alaplap hiányzik.

Másfél éve még 20-ért vettem egy szép állapotú, használt, de komplett Dell gépet gold táppal, 4GB memóriával, G-s procival, azóta csúnyán felkúsztak az árak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.