Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) G@ben válasza Dorien (#21000) üzenetére


G@ben
addikt

Akkor jó, mert már nagy része át van konvertálva. :)
Az a fájlméret nekem megfelel, ami a CBR-rel jött ki. Már csak végig kell hallgatni őket, hogy hibamentesen sikerült-e a konvertálás. Pár hónap múlva kiderül. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#21002) Balinov


Balinov
félisten

Szevasztok!

Lumia 520 vagy 620-a van magyar kollegamnak, azt mondja 1 eves. Hibajelenseg, vasarnap reggel csontra merult, toltore radugva 1-et zizzent a vibramotor, de egesznapos toltes utan sem kapcsol be. Akksija nem cserelheto. Mit lehet kezdeni vele, sw vagy hw hiba? kuka?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21003) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Eladó HTC One 32GB Fekete
A srác kb 2 hónapot használta vagy annyit sem, most is fiókban pihen.
Letiltva garantáltan nem lesz, megbízható.
[link]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#21004) Jazzos válasza Balinov (#21002) üzenetére


Jazzos
tag

Nokiára 2 év garancia van, ha nem akksi, akkor gondolom javítják. Akksira általában egy évet szoktak vállalni, bár nem tudom ez a Nokia esetében hogyan van.

(#21005) Tim82 válasza Balinov (#21002) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mind az 520-nak, mind a 620-nak cserélhető az akkumulátora (egyszerű mindkét telefonnál hozzáférni, elég csak leszedni az amúgy is cserélhető hátlapot). Ha nem cserélhető az akku, akkor az nem 520 vagy 620 lesz (520, 620, 720, 820 esetén mindegyiknél cserélhető a hátlap és az akku tudtommal, 920 és afölött nem).

520-hoz a BL5-J típusszámú Nokia akku való, a 620-hoz BL4-J.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#21006) Kis Joe válasza Jazzos (#21004) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Ha nem cserélhető akkor szerintem az is 2 év gariba tartozik, ha meg igen akkor a probléma túltárgyalva :D
Amugy vagy töltő áramkör vagy akku szerintem. Vagy bga... De az ritka a mobiloknál

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#21007) zsigee válasza Dorien (#20999) üzenetére


zsigee
tag

Ha már itt tartunk, az USB sebessége elég egy nagy bitsűrűségű zenei file adattovábbítására? A kérdés talán fura, de az oka egyszerű. Egyre többször jutok hozzá SACD formátumú hanganyaghoz. Ezek főleg koncert felvételek, és a digitalizálás csodái alapján 5.1-ben vannak a dolgok feljátszva. Namármost itt 6000-8000-es bitsűrűségről beszélünk, amit az optikai kábel nem képes továbbítani.

Nokiához:
Az 520-as és a 625-öscserélhető akkus! Tuti! A 620-at nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#21008) Balinov válasza Tim82 (#21005) üzenetére


Balinov
félisten

Bocsanat, en ertettem felre a reggeli kvnal. Lumia 800-as a telo tulkepp

zsigee: 6-8000kbit? nehogyma az ubs ne legyen neki eleg.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21009) zsigee válasza Balinov (#21008) üzenetére


zsigee
tag

Nem tudom. Ezért kérdem. Az optikai kábel nem bírja el, ez biztos, hiszen vissza kever sztereora. Viszont ezek a zenék az 5.1 mellett sztereot is tartalmaznak, szóval nincs értelme.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#21010) atos19881101 válasza Balinov (#21008) üzenetére


atos19881101
senior tag

Szia,

Ez a típus egy f@s. Nekem is van, és hasonlót szokott produkálni random. Ilyenkor a gépre dugás (USB-vel) vagy hard reset segít. Hard reset -> Google

Nem az akkuval lesz a gond. Szétfagy benne valami de rohadtul. Éljen a winfos telefon!

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#21011) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Érdekelne valakit egy i3-as hackintosh htpc 8gb memóriával thermaltake házban? Ha igen dobjon egy pü-t mert gondolkozom hogy eladom :))
Új cuccokkal raktam össze 1,5-2 éve egy jó z68-as giga lappal

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#21012) Balinov válasza atos19881101 (#21010) üzenetére


Balinov
félisten

hat, en is mondtam neki, minek kiserletezel WP-vel, plane, hogy eredetileg valami droidos HTC-t akart venni, ill. meg a HTC 8x is kepben volt.

megprobalta a pwr+down gomb kombot, most megmozdult a telefon, lattam 2 szememmel a piros toltesjelzot a kijelzon. igaz, nem mozog az akkukijelzo - meg, de talan van remeny

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21013) Borokafa válasza atos19881101 (#21010) üzenetére


Borokafa
őstag

A lányomnak Lumia625 van, azzal szerencsére nincsenek gondok.....

(#21014) atos19881101 válasza Balinov (#21012) üzenetére


atos19881101
senior tag

A hangerő le + pwr az csak soft reset. Próbálja meg a hardot is: hangerő le + pwr + kamera

Én ezzel szoktam játszadozni ilyenkor, illetve a gépre dugással. ... A második többször segített. :K

Borokafa
Hát nekem sajna van egy Lumia800-am (céges), de már párszor földhöz csapkodtam volna ... volt hogy telefonálás közben szétfagyott, nem tudtam letenni, plusz a fent említett jelenség is már előjött párszor. A barátnőmnek is van 520-asa, az is már fagyott meg ... a jó szokását a winfos megtartja. :))

[ Szerkesztve ]

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#21015) Borokafa válasza atos19881101 (#21014) üzenetére


Borokafa
őstag

Pedig kap kiképzést rendesen.... :) nekem Samsung G mini2 a céges telóm, hát az egy katasztrófa.....

(#21016) Balinov válasza atos19881101 (#21014) üzenetére


Balinov
félisten

probalkozik a srac, ami aggaszt, hogy az akku indikator meg sem mozdul

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21017) Balinov


Balinov
félisten

hadd kerdezzek en is, DLNA-ban jartasoktol, hatha valakinek van valami 5lete

Adott:
Zyxel NSA325 NAS, friss FW, Twonky
HTC One, 4.3
Nexus 7 wifi (2012) 4.3
Mindket droidon Twonky Mobile

Nason 2 kulonbozo tv-rippel neztem. Elso egy 1-2 hetes X264-es LOL release, masodik egy kb 1-2 eve feltett Xvid sorozat. Mindketto SD felbontas. HTC-n a Twonky Mobile-val tudom nezni mindketto pelda videoallomanyt NAS-rol streamelve. Nexus7-en ugyanazon allomanyokkal a lejatszas el sem indul. One-n a Twonky Mobile-nel HTC One Player van beallitva, Nexus7-en meg Nexus 7 player.

Mi a fene lehet ez? NAS, halozat, filmek, droid es Twonky Mobile verzio detto ugyanaz. Az egyetlen dolog, amire tudok gondolni, az az eltero SoC a ket cuccban.

Valakinek tippje, hogy merre induljak el okonyomozni?

koszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21018) Jazzos válasza zsigee (#21007) üzenetére


Jazzos
tag

1.1, 2.0, vagy 3.0-ról beszélünk? :))

(#21019) Balinov válasza Jazzos (#21018) üzenetére


Balinov
félisten

Zoltanunk hozzaszolasat a szentesi Fémfeldolgozó és Kötőelemgyár szponzoralta :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21020) zsigee válasza Jazzos (#21018) üzenetére


zsigee
tag

USB-nél 2.0. Optikainál pedig nem tudok számozásról. USB3.0-nál nem hiszem, hogy gond lenne. A Fiio e10, amit Dorien írt, ha nem tévedek 2.0.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#21021) Jazzos válasza Balinov (#21019) üzenetére


Jazzos
tag

Ezt most értem vagy nem értem? :D

(#21022) Balinov válasza Jazzos (#21021) üzenetére


Balinov
félisten

nee, ne kelljen mar elmagyarazni a belekotes fogalmat a kivant usb szabvany feszegetesebe :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21023) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok!
Valaki jar metroban mostanaban? Kene nekem onnan 1 dolog.

[ Szerkesztve ]

(#21024) Borokafa válasza sagesz93 (#21023) üzenetére


Borokafa
őstag

Szoktam ott vásárolni, meg hazafele is elmegyek mindig mellette :)
Priviben írd meg légyszi miben segíthetek....

(#21025) Dorien válasza zsigee (#21007) üzenetére


Dorien
veterán

24bit/96kHz, amit az E10 kezelni tud USB 2.0-val.
De pl. a Musiland 03 US 32bit/384KHz-et is tud USB 3.0-val.
A komolyabb DAC-ok SPDIF-en keresztül kapják az adatot.
De szerintem a legtöbb ember nem hallja meg a 16bit/44.1kHz feletti különbségeket. :) (audio CD szabvány) Sokan még a veszteséges, de jó minőségű MP3-at sem tudják megkülönböztetni tőle.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#21026) Kis Joe válasza Dorien (#21025) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Azért jó kártya + jó hangcucc + jó flac kombót ki lehet hallani még 320kbps mp3-hoz képest is

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#21027) delikvens025


delikvens025
csendes tag

Tiszteletem. Egy Athlon 2 X2 240 es proci keresi új tulajdonosát. 6e reményében, bár meghalgatom az ajánlatokat. Továbbá egy S775 P4 571 ami alapból 3800 mhz - n jár. Ennek áráról fogalmam sincs, mindenhol kerestem, mire eladtam a barebont, meg hozzámkerült egy ... :) Köszi Murphy...... Akad még egy WD 500GB winyó is, 100/100 és 7e. Egy Giga lap, P31- ds3l + C2D E6700 kombón még agyalok, de 9e be eddig sztem vihető. Privi vagy teló.

+36305447214, napközben este hatig csak sms- vagy telefon.

(#21028) G@ben válasza Kis Joe (#21026) üzenetére


G@ben
addikt

Csak érdeklődés szintjén: mi a jó kártya és a jó hangcucc? Nagyságrendileg milyen árnál kezdődnek ezek?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#21029) Dorien válasza Kis Joe (#21026) üzenetére


Dorien
veterán

Te lehet, hogy kihallod, de sokan nem. Sokszor csak vakteszten derül ki az igazság. :)
Az biztos, hogy egy jó hangcuccon egy mp3 is sokkal jobban szól, mint egy gyengébben egy lossless. De mivel a torrent ingyen van, így ezzel nem szokott lenni probléma. :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#21030) Dorien válasza G@ben (#21028) üzenetére


Dorien
veterán

Nekem a Fiio E10 (20k) + Takstar TS-671 (10k) is jó cuccnak számít, valakinek meg a többmilliós hi-fi lánc sem. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#21031) G@ben válasza Dorien (#21030) üzenetére


G@ben
addikt

Alaplapi 5.1 + Genius 5.1-es régi fadobozos? :D
Melóban meg a csúcs Genius 300N. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#21032) Dorien válasza G@ben (#21031) üzenetére


Dorien
veterán

Egyszer majd ugorj át hozzám hallgatózni. :)
A Jamo hangfalaim nem számítanak valami jónak, de a fejhallgatók k***a szépen szólnak az E10-zel. Azt hiszem Ixtom + Speedfire nyomja még az audio témát a topikból.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#21033) G@ben válasza Dorien (#21032) üzenetére


G@ben
addikt

Egyszer átugrok, viszek ismerős FLAC-t, 320-as és rosszabb mp3-at, hogy össze tudjam hasonlítani. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#21034) Kis Joe válasza G@ben (#21028) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Sokáig egy audigy 2 zs-t használtam, most egy Creative Xmod X-fi Sb0720 Xtreme Fidelity kártyám van mert csak ez OS X kompatibilis azok közül amiket találtam.
Amugy meg egy közép kategóriás JBL és JVC kombóm van, nekem bőven elég. Pro logic-ot ez is tudja :))

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#21035) sagesz93


sagesz93
addikt

Saitek R660GT eladó.
Sajnos meg kell válnom tőle :(

(#21036) Jazzos válasza Balinov (#21022) üzenetére


Jazzos
tag

Azt hittem valami Degetz-ről származó gyerekhez hasonló szópoén jönne ki a cégnévből, csak én nem értem :))

(#21037) Jazzos válasza Borokafa (#21024) üzenetére


Jazzos
tag

Vigyázz vele, rak rá 8%-ot, hogy elhozza... mondjuk ha engem kérsz meg, én 12-t :DDD

(#21038) Borokafa válasza Jazzos (#21037) üzenetére


Borokafa
őstag

Én Jazzosnál már kalkulálom a háztól-házig árat is :)

(#21039) Kis Joe válasza sagesz93 (#21035) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Stairmaster keresett kormányt de szerintem ő komolyabbra vágyik :))
De egy üzenetet megér

[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#21040) Dorien válasza Borokafa (#21038) üzenetére


Dorien
veterán

Ahol te laksz, ott télen bele kell kalkulálni a kockázati tényezőt is. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#21041) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó Acer Aspire ZG5 netbook

Intel Atom proci 1.66GHZ
10.1"-kijelző
1.5GB DDR2 memória
8GB SSD
Wi-Fi
Web Cam
KB 2 órás Akku
Hálózati adapter

Színe: Rózsaszín-Fehér :Y

Ára:Alkuval 20k-alku nélkül 20k

Ajándék tartalék akkumlátor kb 2 órás üzemidővel

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#21042) zsigee válasza G@ben (#21028) üzenetére


zsigee
tag

Nekem Denon AVR2106-om van Wharfedale Diamond 8.** 5.0 szettel és egy Nordaunt-Short Subwofer. Az erősítőbe optikán megy be a hang, és csak az asrock H77M alaplapi kártyáját használom. Valamikor lehet beruházok egy normális kártyára is. Nekem ég és föld az előtte lévő cuccomtól. Kb ennyi. sokat tervezgettem, és gyűjtögettem, de megérte.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#21043) Kis Joe válasza jamba (#21041) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

8.9" pontosan ha zg5 :K

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#21044) Borokafa válasza Dorien (#21040) üzenetére


Borokafa
őstag

Akkor már értem is a Zoli árait :) :) :)

(#21045) Dryman


Dryman
aktív tag

Nekem is van egy Acer ZG5-ös rózsaszín-fehér kis dögöm...
csak ugye a Mestéré működik, ez meg alaplaphibás...
Ha kell Jambának vagy a Joe-nak alkatrésznek, akkor most a karácsonyi kiárusításban elvihető.
Tuti alaplaphibás. mivel eláztatták...nem cola, nem kávé, hanem csapvíz került bele :)
akkumulátora megvan, gondolom az se 100-as, 160GB-os hdd-je megvan 27 hibás sector :)
ami használható, az 1GB 667-es DDR2 ramocska, a komplett jó állapotú ház, kijelző, billentyűzet,
eredeti töltő, wifi kártya
csak most, csak nektek 8000 az egész...
bonusz összeszerelési lehetőséggel, mert darabokban van a kis cucc :)

(#21046) Dryman


Dryman
aktív tag

Lenne még elfekvőben 2-3db 3,5" 160GB-os IDE-s hibátlan winchesterem....
Hátha éppen most kell valakinek.... olcsóságosan :)

(#21047) Kis Joe válasza Dryman (#21045) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Én már jeleztem egy hónapja is hogy megvenném csak nem válaszoltál :)
:DDD
Úgyhogy vinném ha össze tudjuk hozni :))

[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#21048) Dryman válasza Kis Joe (#21047) üzenetére


Dryman
aktív tag

ÁÁÁÁ...most hogy visszaolvastam....tényleg jelezted....
A tiéd....privátban adj egy címet, kis dobozba összerakom és küldöm...vagy tudsz valami egyéb megoldást a szállításra? Zsét meg utalod mikor megkaptad....

(#21049) Kis Joe válasza Dryman (#21048) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Ment pü

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#21050) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Hááááj!
Seagate HDD notiba 160GB 100% os
Valaki? :U
Érd PÜ be!

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.