Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36651) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Helló mindenkinek!
Cikket írnék vga-król és olyan információt szeretnék kérdezni hogy az nvidiának mi volt a középkategóriás vga-ja a 8xxx-es szériába? a 8600 gt vagy a 8800 gt? csak mert számozás szerint ugye a 8600 lett volna, de árazás szerint meg ha jól tudom inkább a 8800as.
Köszönöm szépen előre is az infót :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#36652) Balinov válasza Hannibhál (#36651) üzenetére


Balinov
félisten

Ezerev távlatából úgy rémlik 5xxx szeriatol a 9xxxig az 500/600as modellek voltak a kozepkategoria,

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36653) envagyok válasza Hannibhál (#36651) üzenetére


envagyok
veterán

8600gts
Először 2006 végén/2007 elején 8800 ultra/8800GTX/8800GTS (320/640)/8600GTS/8600GT/8500GT
volt a sorrend.
Csalódás volt a 8600gts, mert középkategóriás árhoz elég gyengusz volt.
Aztán elkényelmesedett az nvidia. 2007 végén kijött a 8800gt, 8800gts (512mb). Itt a 8800gt elég olcsó volt, talán lehetett hívni középkategóriának. De előrelépés nem volt, ahogy 2008 tavaszán se a 9-es szériánál, ami átnevezésekkel indult 9800gt=8800gt, ott jött be egy jó kis új fejlesztés, a 9600gt. Az végre olyan lett, amilyennek lennie kell egy kk vga-nak, a csúcs meg 9800gx2 dupla 8800gts szendvics kártya lett.
Vannak jó források:
[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Az első link az én bibliám is :DDD
Várjuk a cikket, ha megvan, küldd el priviben.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36654) Hannibhál válasza envagyok (#36653) üzenetére


Hannibhál
őstag

Köszi, mindenképpen :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#36655) BalooTM


BalooTM
tag

Üdv Mindenki,

Ha valaki keresne szép gámer egeret, akkor tessék:
[link]

Köszi,
Baloo

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#36656) envagyok


envagyok
veterán

Anyagilag rászorulóknak vállalom ingyenesen/díjmentesen számítógépeik szervizelését, telepítését, és egyéb it jellegű segítséget.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36657) sladka_pani válasza envagyok (#36656) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Wáóóó! :Y Emberségből jeles! :C :R

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36658) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, van egy ilyen szepseges kapunyitonk az uj helyen, 12V's kis hengeres elemmel megyen. Elemcsere utan sokkal reszponzivabb (alig 9V-t mertem multimeterrel elem csere elott), de szetkapva mintha a kis erzekelok (vagy hogyakutyaba hivjak) picit oxidalodva lennenek.

Kerdes, mivel lenne erdemes megtisztitani ezeket a PCB-n a jobb erintkezes remenyevel?

ujat most nem vennek, egy az ,hogy mar nem is gyartjak (jo 14-15eves lehet), meg a kompatibilis, gyari uj model vagy 50€

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36659) LackoMester


LackoMester
addikt

Üdv. Urak, estleg valakinél elfekvőben LGA1151 alaplap Intel Skylake 6 gen. procihoz, MicroATX- es, HDMI -s volna a legjobb, de bármi jöhet csak működjön.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#36660) envagyok


envagyok
veterán

Ismertek valaki mobiltelefon szerelőt?
Samsung galaxy s9+-ban és egy edzőórában kellene akkut cserélni, úgy hogy a vízállóság megmaradjon.
Eddig a Bóka Pali barátom nagyon ügyesen megcsinált ilyeneket, de sajnos már nincs közöttünk .
Akár magánember is, nem feltétlenül cég.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36661) Hannibhál válasza envagyok (#36660) üzenetére


Hannibhál
őstag

Árkádnál mögött, a jysk melletti samsung szervíz nem játszik?

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#36662) envagyok válasza Hannibhál (#36661) üzenetére


envagyok
veterán

Kb 20000 ft a telóba, a Pali mikor még volt, akkor 5-6000ft-ot mondott.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36663) kbhuinfo válasza Balinov (#36658) üzenetére


kbhuinfo
tag

Vagy nekiallsz, IPA-val megtisztitod, vagy elhozod es ultrahangos mosoban megaztatjuk. Sajnos garanciat nem tudok vallalni a vegeredmenyre.

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36664) envagyok válasza Balinov (#36658) üzenetére


envagyok
veterán

Radír?
A rótsaszín/kék kék vége

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36665) SyMbioTe válasza envagyok (#36662) üzenetére

5-6 ezerből nem hinném, hogy meglesz (gondolom baráti ár volt), 15-20k körül megy legtöbb helyen az akksi csere, cserébe szoktak rá garit is vállalni.

Árkadba pont voltam a Samsung szervizbe, ott is 20k körül volt kiírva.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36666) Balinov válasza kbhuinfo (#36663) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi, úgyis kell mennem gyógyszertárba, megkerdezem, vane ipajuk

Envagyok, radirt is megkeresem, de most költözünk, minden dobozban..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36667) tserrof77 válasza LackoMester (#36659) üzenetére


tserrof77
senior tag

Megy PÜ.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36668) Dryman válasza Hannibhál (#36661) üzenetére


Dryman
aktív tag

2 éve megszűnt a samsung márkaszerviz a Jysk mellett!...vagy csak beköltözött az Árkádba...nem biztos hogy jogutódlással, és nem biztos hogy minden termékkategóriás támogatással.
Volt ott egy tag (Gergő fórumtárs) aki occón javított cserélt aksit samsung telóba...okosba...garos javítás volt az egy kis zsebpénzzel támogatva... :)
na ez a vonal már megszűnt, azóta a Patentnél dolgozik a jóember!

[ Szerkesztve ]

(#36669) Dryman válasza Balinov (#36658) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nem biztos hogy a nyákon lévő érintkezők minősége a fos, inkább a gumigomb belsejét nézd meg...a kis korong alakú grafittal átitatott gumi okán érintkezik a nyákon lévő villa alakú cucc a kis szemközti egyenessel...a kezünkről minden dzsuva bemászik a gomb alá ugyanúgy mint a tv távirányítókon... gyógyszertári tiszta szesz.. kell neked..szépen fültisztítóval áttisztítod a felületet a nyákon, aztán régi elefántos radirral polírozod ha kell....aztán a gumiharangokban is átmosod a két kis érintkezőt, majd lőn csoda, és működik....viszont ha bekeményedett a gumi, akkor megette a fene az egészet!
Féktisztítót ne használj, mert oldja a gumit, és alaktalanná válhat!
Még valami...univerzális helyettesítő távirányítót javasol a net a tiéd kiváltására, na remélem segítettem: [link] 12,58 dodo

[ Szerkesztve ]

(#36670) Balinov válasza Dryman (#36669) üzenetére


Balinov
félisten

Laci, ismét nem csalódtam benned :R ha legközelebb otthon leszek vendégem vagy egy sörre

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36671) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

van egy feleslegessé vált TP-Link Archer C6 AC1200 Router-em, 8k-ért vihető.

:R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#36672) G@ben


G@ben
addikt

Van valakinek tippje, hogy ez milyen kábel lehet? Illetve mit köt be?
[kép]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36673) ladopapa72 válasza kovacsroli (#36671) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia ment pm

üdv Ladopapa72

(#36674) tserrof77 válasza G@ben (#36672) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ez, így ebben a formában bármit, bárhova. :DD :DD

De jó lenne tudni, ez hol van, mert így a kép alapján abszolút nem beazonosítható...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36675) Jazzos válasza G@ben (#36672) üzenetére


Jazzos
tag

BMW index

(#36676) tserrof77 válasza Jazzos (#36675) üzenetére


tserrof77
senior tag



gifben akartam, ez lett :DD

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36677) G@ben válasza tserrof77 (#36674) üzenetére


G@ben
addikt

Kijön a padláson a falból, van rajta ez a kötés, majd a padlás padlójában eltűnik. Ezt mind tudom róla! :D

Jazzos: akkor villogna a fal... :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36678) ladopapa72 válasza G@ben (#36672) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia ez vonalas telefon volt valamikor

üdv Ladopapa72

(#36679) tserrof77 válasza G@ben (#36677) üzenetére


tserrof77
senior tag

NakéremEgérÚr... Ha abból indulok ki, hogy az ÉN hüvelykujjam körme 16mm széles, a nagyított képen a Tied 80mm, az azt jelenti, hogy saccperkábé 5x nagyításban nézzük a képet. A vizsgált kábel a képen mérve 5-6mm, akkor a valóságban kb 1mm. Kiindulva a fekete kábel erezéséből, illetve, a szálak egymás mellett levőnek tűnnek, és a 4-ből 2 van bekötve, egy jófajta házikókány telefonkábel toldásnak gondolom. A telefon ugye a 4 érből csak 2-t használ...

:R :R :R

szerk: ne, nem beelőzött Lado Mester... :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36680) ladopapa72 válasza tserrof77 (#36679) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

üdv Ladopapa72

(#36681) G@ben válasza ladopapa72 (#36678) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi, én is arra tippeltem volna, de a vezetékezés nagyon nem az én világom. :B

tseroff: ha már ketten mondjátok ugyanazt, elhiszem!

Köszi mindenkinek (még Jazzosnak is)! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36682) jamba válasza G@ben (#36677) üzenetére


jamba
csendes tag

A pirosat kell elvágni :)

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36683) kbhuinfo válasza Dryman (#36669) üzenetére


kbhuinfo
tag

A tiszta szesz helyett inkabb IPA. A tiszta szesz oxidal, jobban, mint az IPA.

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36684) Viperator válasza kbhuinfo (#36683) üzenetére


Viperator
őstag

Hol kapható az IPA?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36685) erdey_a válasza Viperator (#36684) üzenetére


erdey_a
őstag

teszkó? [link] ;]

Vérboci

(#36686) zsigee válasza Viperator (#36684) üzenetére


zsigee
tag

Tesco, soproni ipa.... ;] :))

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36687) Dryman válasza kbhuinfo (#36683) üzenetére


Dryman
aktív tag

Így van, ezt akartam írni én is.. az ipari alkohol kapható a gyógyszertárban is de ha jól tudom csak 92-96%-os van belőle.

[ Szerkesztve ]

(#36688) Coyot válasza kbhuinfo (#36683) üzenetére


Coyot
őstag

Szereltem a bringámat, elnyomtam két dobozzal :D Szerintem sem oxidál :))

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36689) Viperator válasza Dryman (#36687) üzenetére


Viperator
őstag

Na az van nekem (96 fokos). Csak nem tudtam, hogy IPA a neve, hanem tiszta gyógyszertári alkohol.

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36690) Coyot válasza Viperator (#36689) üzenetére


Coyot
őstag

az IPA az az Isopropyl alcohol, nem a gyógyszertári.

Má' nem

(#36691) Viperator válasza Coyot (#36690) üzenetére


Viperator
őstag

:R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36692) golya32


golya32
aktív tag

Van megint kiadó lakásom Écsen ha érdekel valakit. 60m2 körüli belső kétszintes.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36693) G@ben


G@ben
addikt

Van valakinek győri Digis ismerőse? Eddig három ember háromfélét mondott a bekötésre és legalább az egyikben súlyos hazugságok vannak.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36694) Joker88 válasza jamba (#36682) üzenetére


Joker88
őstag

biztos elvágta.. Erre Japánban meg kitört a vulkán. :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36695) Balinov válasza Dryman (#36669) üzenetére


Balinov
félisten

Na, kis update. Tegnap voltam gyogyszertarban a havi adagert, kertem IPA-t, isopropil alkoholt, ugy neztek ram, mintha egy kilo heroint kertem volna. SZoval azt haztartasi boltbol vagy netrol kell beszerezni.

Viszont, szetszedtem, Patrik radirjaval atdolgoztam a villak feluletet ill. puha grafitcerkaval a gumigomb belsejet (halistennek, meg mindig puha, nincs felkemenyedve).

Eredmeny, erezhetoen jobb a kontakt, nem kell egy kekbalna sulyaval nyomni, eleg egy finom nyomas, hogy a status led elkezdjen villanni es nyiljek a kapu

Majd azert atpucolom IPA-val, ha megjon, ugyis esedekes az LG Magic remote karbantartasa is

Az alis linket koszi, en is megtalaltam kozben es meg is rendelem, nem bizok ebbe a szar tizen eves regi tavirgaba

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36696) Jazzos válasza G@ben (#36677) üzenetére


Jazzos
tag

Mert a BMW index mióta villog??? :F ;]

(#36697) Coyot válasza Balinov (#36695) üzenetére


Coyot
őstag

Féktisztító spréé, autósbolt. 6-900/ flakon.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36698) ladopapa72 válasza Coyot (#36697) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Etó piac 4-500/flakon

üdv Ladopapa72

(#36699) G@ben válasza Jazzos (#36696) üzenetére


G@ben
addikt

Azért nem villog az autón, mert be van építve a falba! ;]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36700) envagyok válasza Balinov (#36695) üzenetére


envagyok
veterán

Isopropil alkohol = piktor

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.