Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36451) jamba válasza Bobrooney (#36444) üzenetére


jamba
csendes tag

Elsőre pedig én is rájuk gondoltam :(
A fejegység megvan szerelő kellene aki berakja és összehangolja az autóval,fúrni faragni,kábeleket húzkodni nem kell elméletileg minden adott
Gyakorlatilag meg majd kiderül :B

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36452) Bobrooney válasza mobal (#36448) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Ford Fiesta Mk5

(#36453) Viperator


Viperator
őstag

Szép napot Urak!

Melyik a legjobb Citröen autóalkatrészbolt Győrben? (nem túl drága) Előre is köszönöm a választ! :R

Üdv!

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36454) ladopapa72 válasza Viperator (#36453) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Unix

üdv Ladopapa72

(#36455) Dorien válasza Viperator (#36453) üzenetére


Dorien
veterán

A legjobb árakat Citroen C2-höz én a Kovács Autónál kaptam. [link]
De pl. hűtőfolyadékszint szenzort eBay-ről érdemes, Autodoc is árul 1-2 dolgot olcsón pl. magasnyomású szivattyút 100k-ért. [link]

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36456) envagyok


envagyok
veterán

Besokalltam a tintapatronos nyomtatástól.
5 hónap alatt heti 1 postai csomagkísérő nyomtatásától kifogyott a 2 új xxl patron.
Keresek olcsó monokróm vagy színes lézernyomtatót.
Lehet öreg, ronda, csak olcsó legyen és működjön.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36457) PociAti válasza envagyok (#36456) üzenetére


PociAti
senior tag

Ha rá tudod venni az eladót csomagküldésre, akkor szinte ingyen van, annyira jó az ára:
https://hardverapro.hu/apro/ujszeru_xerox_phaser_3140_lezernyomtato_elado_ered/hsz_1-200.html.
Képek alapján makulátlan állapotban van.
Eredeti tonerrel kb. 11 Ft a lapköltség, utángyártottal 2,5 - 3 Ft/oldal.

(#36458) envagyok válasza PociAti (#36457) üzenetére


envagyok
veterán

Köszönöm, írtam neki.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36459) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, kis technikai segitseg kellene. Augusztusban vegre megyunk haza es Anyum mondta, hogy esedekes a gepe ujratelepitese. Jeleneleg Win7 van rajta es ha jol latom az evekkel ezelotti Drymanos PM-ekbol ez a konfig

Asrock 880GM AM3 ACC + Phenom II X4 960T+2x2GB DDR

Win10-et szeretnek rakni ra, egy 240-es SATAIII-as SSD-re, de nem tudom, hogy milyen usb telepitot csinaljak, UEFI-st vagy simat?

Ugyanitt :
2x2GB DDR3 elado vagy 2x4GB-ra cserelheto:
22-24"-es monitorja hasznaltba lesz valakinek elado 2 het mulva? Ahogy nezem, ujan olyan 40 korul mennek, szoval max 25k-ig bezarolag.

Koszi
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36460) ladopapa72 válasza Balinov (#36459) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

UEFI

üdv Ladopapa72

(#36461) Jazzos válasza Balinov (#36459) üzenetére


Jazzos
tag

A media creation tool olyan telepítőt hoz létre a prendájra, ami el tud bootolni uefiben és l*g*ciben is.

(#36462) Balinov válasza Jazzos (#36461) üzenetére


Balinov
félisten

haha! nem csalodtam benned, deneveres Jazzenegger! :)

3 eve probaltam win10-et tenni ra, de valami nem volt gromek, nem latta az SSD-t, pedig a nativ sata vezerlore raktam. Valszeg elbasztam a telepito keszitest.

ladopapa72 :R

Elado 2x4gb/ddr3 ramja nem lesz valakinek?
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36463) ladopapa72 válasza Balinov (#36462) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

https://www.jofogas.hu/gyor_moson_sopron/Corsair_vengeance_ddr3_memoria__120423405.htm

De ha elhozod a gèpet szivesen feltelepitem

[ Szerkesztve ]

üdv Ladopapa72

(#36464) Balinov válasza ladopapa72 (#36463) üzenetére


Balinov
félisten

Saját hirdetés? Joszopasrol nem vennék szívesen, inkább topiklakoktol

Telepítést megoldom magam, köszi szépen :R most több időm lesz, mint 3 éve mikor utoljára otthon voltunk

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36465) Coyot válasza Balinov (#36464) üzenetére


Coyot
őstag

Eljössz nyaralni és gépek baszkodásával töltöd az időt, sajnállak nyuszó! :))

Má' nem

(#36466) Balinov válasza Coyot (#36465) üzenetére


Balinov
félisten

Annyira azert nem kell, nem a szomszed gepevel baszakodok, szuloi geppel csak. Ha meg itthon elore elkeszitem a telpitot meg gyorsban letudom a rambovitest/ssd beepitest, akkor egy win10 install nem egy Baratok Kozt maraton :) Mig felmaszik/lefrissul le lehet 1 kis hideg sert guritani

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36467) Coyot válasza Balinov (#36466) üzenetére


Coyot
őstag

Tudom én, én is építettem egy gépet itt gyorsan abból a 30k-s bitfenixből. win10 install 10 perc, progik 1 óra. Kész is, hasít mint a szél.

okiDoki:
De már írta hogy van söre közben. Szóval végülis nem olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36468) okiDoki válasza Coyot (#36465) üzenetére


okiDoki
tag

Ez ám a szabadság! :D

0,0

(#36469) ladopapa72 válasza Balinov (#36464) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Haveromè megbizható

üdv Ladopapa72

(#36470) Dorien válasza boogie84 (#36397) üzenetére


Dorien
veterán

Végül 65k-ból meglett a Citroen C2-re a jobbos küszöb csere + az alvázvédelem. :)
Ha valakinek kell olcsón és jól dolgozó karosszéria lakatos, privátban elér.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36471) boogie84 válasza Dorien (#36470) üzenetére


boogie84
veterán

Alvázvédőről kaptál képet előtte/utána? Nem mindegy hogy van megcsinálva...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#36472) envagyok


envagyok
veterán

Kerítés építéshez (alap+semmelrock) és kapuhoz (toló és bejárati ajtó) keresek szakembert.
Tudtok ajánlani?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36473) tserrof77 válasza Balinov (#36462) üzenetére


tserrof77
senior tag

Bali, pont a native volt a baj, mert úgy lassabb. Enhanced kellett volna, az a lap meg szerintem meg nem támogat UEFI-t, ergo Jazzos kolléga féle telepítő kell.

(Lado, NEM kötözködni akarok!!)

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36474) ladopapa72 válasza tserrof77 (#36473) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Semmi gond
A mestert el kell ismerni

üdv Ladopapa72

(#36475) envagyok


envagyok
veterán

Keresek lehetőleg ASUS Z370 Z390 microATX alaplapot.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36476) Jhony5


Jhony5
csendes tag

Sziasztok tudnátok segíteni,jogi egyetemre induló lánynak keresek új laptopot 13" nál nagyobbat az sem baj ha ki bír 5 évet hatudnátok típúsokat ajánlani meg köszöném .
Üdv!

(#36477) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, tudtok olyan, lehetoleg belvarosi, ekszereszt csinalni, aki :

1) rovid hataridovel tud vallalni jeggyuru tagitast
2) kb 7mmx4mm nagysagu vesekovembol tudna nyaklancra akasztos pendantot csinalni (arany vagy ezust) Nem rohog, kis geci miatt tavaly ugy megszenvedtem, hogy a nyakamba akarom hordani :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36478) erdey_a válasza Balinov (#36477) üzenetére


erdey_a
őstag

belvárosit nem... de József Attila utit igen. Nóra ékszer. Bármit is megcsinál és hát nagyon jó barátom is :)

Vérboci

(#36479) Balinov válasza erdey_a (#36478) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi a tippet, szerintem benezunk hozzájuk :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36480) kbhuinfo


kbhuinfo
tag

Szükségem lenne 8 portos gigabites switch-re - ha esetleg porosodna valakinél, dobjon egy püt! Köszi!

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36481) Coyot válasza kbhuinfo (#36480) üzenetére


Coyot
őstag

Gyere be erte szerdan. :D

Má' nem

(#36482) kbhuinfo válasza Coyot (#36481) üzenetére


kbhuinfo
tag

Megtisztelsz :D

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36483) Coyot válasza kbhuinfo (#36482) üzenetére


Coyot
őstag

Kis híján kibasztam a kukába! datvazklóz

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36484) okiDoki válasza Balinov (#36477) üzenetére


okiDoki
tag

A vesekő kivételében tudok segíteni… :))

0,0

(#36485) Balinov válasza okiDoki (#36484) üzenetére


Balinov
félisten

Már kinnvan a kis genyó :)) :)) :)) szó szerint a csövön távozott, szóval nem volt őszinte a mosolyod

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36486) Dorien válasza Balinov (#36485) üzenetére


Dorien
veterán

Ettől a fazontól több videót láttam régebben. Ajánlom erősen, mert jó gondolatai vannak:

Fogyás, súlymegtartás, egészségmegőrzés az én módszeremmel [link]
Máj és epehólyag tisztítása 24 órán belül [link]
Összes: [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36487) zsigee válasza Dorien (#36486) üzenetére


zsigee
tag

Hi mindenki!
Nos belenéztem több videóba, tényleg van benne okos dolog, de viszonylag kevés. A gerinces témájú videója konkrétan megmosolyogtató. Azokkal a tünetekkel, amiket az elején mond, a büdös életben nem áll neki magától bohóckodni! Tapasztalatból beszélek... Szóval csak csínján az ilyen önjelölt orvosokkal. Soraimmal remélem nem bántottalak meg, illetve senkit sem.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36488) Dorien válasza zsigee (#36487) üzenetére


Dorien
veterán

Semmi gond Zsige, én ezt a Balinak ajánlottam... :) (Nem gerinc témában.)

Nekem refluxom volt nagyon kemény, akkor csak helyeselni tudtam erre:
Reflux gyógyítása házilag [link]

Hátfájásom is volt, ott a nem megfelelő fekhely és üléspozíció illetve a deréktámasz hiánya volt a ludas. Kopp-kopp most már egyik sem kísért...

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36489) Balinov válasza Dorien (#36488) üzenetére


Balinov
félisten

:R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36490) PociAti válasza Dorien (#36486) üzenetére


PociAti
senior tag

Én meg inkább óva intek mindenkit az ilyen mindentudó megmondóemberektől, oltásokkal kapcsolatos összeesküvés hívőtől! Iszonyat mennyiségű sületlenséggel fűszerezi mondókáját.

(#36491) zsigee válasza Dorien (#36488) üzenetére


zsigee
tag

Világos, csak mivel a topic nyilvános, és érdekelnek az ilyen dolgok, belenéztem. :K
Ezért is írtam a végére, amit.
A népi gyógymódok, stb, szintén érdekesek lehetnek...
Az epés sztori addig volt érdekes, amíg elmagyarázta, hogy csak akkor, ha amúgy nincs vele gond. Viszont ő szólt. :K
Amúgy elhiszem, segítő lehet, és ha valami bejön, akkor nyilván hiszünk is benne.
És jó téma, bírom az ilyen jellegű dolgokat. :))

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36492) erdey_a


erdey_a
őstag

Sziasztok, hol lehet győrben murvát venni / kihozatni?
Kerítés tövébe szeretnék rakni, nem kell sok, csak 1 m3.

Vérboci

(#36493) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok!
Hálózati segítséget szeretnék kérni.
Adott 2 gép. Windows 10 PRO. Szeretném az egyik gépen látni a másik tartalmát, és fordítva. Megosztási és biztonsági beállítások elvileg rendben vannak. Nem mappák, hanem meghajtók vannak megosztva. A hálózati beállításoknál a jelszó kikapcsolva, fájl és nyomtató megosztás is belőve. Csak médiaeszközként látható az egyik gépen a másik, de visszafele nem. Nekem nem médiaeszközként kell, hanem a tartalmakat, mint hálózati meghajtót kezelném. Amúgy tartalom így sem érhető el. A beállításokkal korábban már használtam így. Köztük egy tp-link ac-s router van jelenleg. Kábeles csatlakozás.
Mi kerüli el a figyelmem, már több tonna videót megnéztem.
Köszönöm bárkinek. :R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36494) Dryman válasza zsigee (#36493) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ha nem megy a megosztás, mert sajna ilyen létezik, és nincs időm, energiám kitalálni mi a fas*ért nem megy win 10 alatt, akkor kapcsold be mindkét gépen a vezérlőpult/rendszer/speciális rendszerbeállítások/távoli használat/távoli asztal engedélyezését.
Lősz a gépeknek fix IP-t és távoli asztalon keresztül azt másolsz egyikről a másikra amit csak akarsz. Olyan lesz mint egy hálózati meghajtó. kiteszed ikonra a távoli asztal indítását, hogy kényelmesebb legyen.
Épp a minap kínlódtam ilyennel, és órák mentek el de megoldás nem született...már mindent néztem én is, de semmi...máskor meg két kattintás és megy rendesen....

(#36495) Dryman válasza erdey_a (#36492) üzenetére


Dryman
aktív tag

[link]
Velük hozzattam 3 éve földnedves betont és murvát is.

(#36496) erdey_a válasza Dryman (#36495) üzenetére


erdey_a
őstag

köszi :R

Vérboci

(#36497) Joker88


Joker88
őstag

nem tudtok a városban egy helyet ahol USB kulcsról / telefonról ki tudnak nyomtatni képet/képeket ?
Van ugyan nyomtatóm,csak színes patronból csínyján állok.. :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36498) PociAti válasza Joker88 (#36497) üzenetére


PociAti
senior tag

Bármely Rossmann és talán DM üzletben (szublimációs nyomtatóval) kinyomtathatod magadnak a cewe kioszkon.
Amúgy van még pár klasszikus labot, ahol nem nyomtatják, hanem előhívják a képeket.
Viszont mindenkinek sokkal jobb, ha online adod le a rendelésed, nem pedig helyben megy a szerencsétlenkedés, mert azzal csak feltartanál egy embert, aki azt várja, hogy az ügyfél mikor fejezi be a tökölést a saját telefonján, ahelyett, hogy érdemi termelő munkát végezzen. Tapasztalatból mondom, dolgoztam hasonló helyen. A SprintFotónak egész jó az online felülete, én is náluk hívatom elő a képeimet. Marcal Bélán vannak, Lajta u. 26. alatt, de lehetőségként ott van még a belvárosi Fekete Macska is.

szerk... feltéve, ha képek alatt fényképre gondolsz. Ha ábrára, grafikára, akkor az egyetem közelébe van pár lehetőség, devárosrésztől függően létezik csomó másik hely is.

[ Szerkesztve ]

(#36499) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki megbízható szakít aki ért a hűtökhöz?
Alsó fagyasztórésze tökéletesen működik de a felső része nagyon minimálisan hűt ha hűt. (Nincs le tekerve és nincs is kihúzva). Egyik napról a másikra adta meg magát.

köszi

(#36500) ladopapa72 válasza Bobrooney (#36499) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia keress rà a neten
Hajnik Rudolf

üdv Ladopapa72

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.