Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36801) ladopapa72 válasza 1stVikman (#36800) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia
Kisfaludy utca Videoton alkatrész bolt

üdv Ladopapa72

(#36802) kbhuinfo válasza 1stVikman (#36800) üzenetére


kbhuinfo
tag

Kisfaludy u. Impulzus hobbielektronika: https://www.nyitvatartas24.hu/uzlet/Gy%25C5%2591r-Impulzus%2520Gy%25C5%2591r-458300H.html

Ok, ritkán használt műszereknél mehet az elem :R

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36803) 1stVikman válasza ladopapa72 (#36801) üzenetére


1stVikman
senior tag

+kbhuinfo
Köszönöm az információt! :R

(#36804) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Ipari villanyszerelő céget keresek, akik meglévő 0,4kV-os kapcsolószekrények felújítását, komplett cseréjét, dokumentálását, és a legfontosabb...előírás szerinti minősítését végezné.
Nagyságrendileg 50-90db C-sínes eszköz van elosztónként, részben dokumentálva, de inkább hiányos dokumentációval.
A jelenlegi érintésvédelmi és szakhatósági előírások kiadására is legyen képes a cég, holmi most végzett frissdiplomás, okj-s startup nem megoldás számomra!
Köszi segítséget!
Dryman

(#36805) mm00 válasza Dryman (#36804) üzenetére


mm00
aktív tag

Egy próbát megér: [link]

(#36806) Viperator


Viperator
őstag

Citröen autóalkatrészbolt - melyik az ajánlott? (nekem nem Citröen van, hanem a barátnőmnek)

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36807) jamba válasza Dryman (#36804) üzenetére


jamba
csendes tag

Van

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36808) Dorien válasza Viperator (#36806) üzenetére


Dorien
veterán

Kovács Autó

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36809) Joker88


Joker88
őstag

Esetleg van itt a csapattagok közt cukorbeteg ?
Anyám mint kiderült cukorbeteg lett,aztán valahogy próbálnék segíteni neki a hétköznapokban.. mit ehet,mennyit, jó üzletek ilyen téren, stb, másabb életritmus , stb.. 61 éves,szóval kis újrakezdés neki :U
:R

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36810) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok, nem keres valaki Győrben nagy tv-t? Nálam lenne egy jó LG, mivel nincs sok kedvem küldözgetni futárral egy jó ajánlatért cserébe odaadnám helyben valakinek.
[link]

(#36811) Balinov válasza Joker88 (#36809) üzenetére


Balinov
félisten

Jelen, 5 éve, kb. Szénhidrát, kenyér amilyen keveset tud, sok mozgás, zöldség, gyümölcs. Boltot nem tudok, külföldön élünk jó ideje.

Késői kaját ha lehet nem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36812) Viperator válasza Joker88 (#36809) üzenetére


Viperator
őstag

Tudok ajánlani, az illetőnek rengeteg előadása van (cukorbetegségtől kezdve ...). Én voltam nála, nem cukorbetegség miatt, hanem nem akart lefogyni a szervezetem, az ő kezelésével lefogytam.

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36813) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok.
Van koztunk olyan kollega aki steelseries prime minit hasznal? Lenne lehetosegem megnezni? Elore is koszi!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#36814) Coyot


Coyot
őstag

Cipészt kit ajánlatok így marcalváros környékén?

Má' nem

(#36815) kbhuinfo válasza Coyot (#36814) üzenetére


kbhuinfo
tag

Kb. egy hónapja vitte el édesanyám a mister minit-be az olasz bőrcipőmet és kiválóan megcsinálták. A bőr elvált a talptól, elfeslett a cérna. Szépen megcsinálták.

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36816) Coyot válasza kbhuinfo (#36815) üzenetére


Coyot
őstag

Köszi puszi :R

Má' nem

(#36817) doc


doc
nagyúr

Nincs esetleg valakinek elado iPad 6 (2018)-a? Az alapverzio boven eleg :)

(#36818) golya32 válasza doc (#36817) üzenetére


golya32
aktív tag

Ipad air nem jó?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36819) doc válasza golya32 (#36818) üzenetére


doc
nagyúr

elvileg ipad air 3 jo lenne, de az feleslegesen draga (amire kellene, abban ugyanazt tudja mint az ipad 6)

(#36820) LackoMester


LackoMester
addikt

cs, estleg ha valakit érdekelne, eladó AMD Ryzen 5 2600X proci+ Gelid Tornado proci hűtő. A képen látható deszka egy MSI B450 Pro , hibás a felső PCI E16 csati ( az alsó jól, működik ) ezt ajándékba adom a procihoz. Akit érdekel irjon rám.

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#36821) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Kerítésépítéshez keresnék hozzáértő szakit!
Sajnos a betervezett betonkerítés projekt nem kivitelezhető, így más megoldáshoz kell nyúlnom! Zsige segített megfelelő vállalkozót találni, de Ő nem vállalta be a munkát sajnos!
Első körben olyan szakembert keresnék aki a rendelkezésre álló zsalukő támfalba elhelyezne
15db zártszelvény oszlopot (hegeszteni is kellene a zártszelvények végére valami keresztvasat, bármit, amitől jobban rögzítődik a betonban) majd ezeket az oszlopokat a megfelelő távolságban elhelyezni és belebetonozni a támfalba.
A támfal zsalukövei már megvannak, a betonozásra várnak!
Az sem ártana ha a jövő év tavaszán a szaki vállalná a kerítésprojekt befejezését is! :)

falusi lakatost, hegeszteni tudó embert találni olyan, mintha szénakazalban tűt keresnék....
ha meg találok is valakit, azt meg az ima erejével sem lehet rávenni hogy dolgozzon.... :)

(#36822) Coyot válasza Dryman (#36821) üzenetére


Coyot
őstag

Nyugi még fél év és lesz majd török, meg indiai vendégmelós, heggeszteni az se fog tudni, de olyan olcsó lesz, hogy egy próbát megér :DDD

Má' nem

(#36823) Dryman válasza Coyot (#36822) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönöm a biztatást!.... nem is aggályoskodom, így is 3 havi csúszásban vagyunk, ha jövőre lesz meg a kerítés sem gond....de a támfalat akkor is be kellene betonoznom, mert a külső körlet földmunkáival végeznem kellene az idén! :)
Szép tervek decemberre... :)

(#36824) Jazzos válasza Dryman (#36821) üzenetére


Jazzos
tag

Laci, fúrj bele alulra menetes szárat 2 anyával. Én megcsinálnám neked, csak nincs rá időm. :B

(#36825) kbhuinfo


kbhuinfo
tag

Valakinek par orara kolcson (nem ingyen) SDS MAX furoja? Egy szem lyukat kell kifurni (de az 130mm :)))

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36826) Coyot válasza kbhuinfo (#36825) üzenetére


Coyot
őstag

Miért kell max ehhez? SDS-em van amúgy :D

Má' nem

(#36827) Jazzos válasza kbhuinfo (#36825) üzenetére


Jazzos
tag

Koronafúró? Szomszéd téglakerítését fúrtuk át, vidéki módon belefogatva a sima tokmányba az sds-es koronafúrót. Vitte. :D

(#36828) Emu


Emu
őstag

Esetleg nincs valakinek egy 1060 6Gb körüli videokártyája eladó? Egy kollégám szeretné a gyerekét karácsonyra meglepni...

Egy RX560 ajánlatom már van, de annál erősebbet keresünk.

(#36829) golya32


golya32
aktív tag

Samsung note 7-re tudtok valakit aki a gyári szoftvert visszarakná? Android 9-el vettem és fagyogat.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36830) LackoMester válasza LackoMester (#36820) üzenetére


LackoMester
addikt

Elkelt, jó helyre került.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#36831) kbhuinfo válasza Coyot (#36826) üzenetére


kbhuinfo
tag

Az nekem is van, de ez a franya szar vastagabb :) Azert koszi mindenkinek!

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36832) G@ben


G@ben
addikt

Falban futó koax kábelt hogy tudom kimérni adás és tv nélkül, hogy hol jön ki a vége? Egy helyen bemegy, három helyen kijön és meg szeretném találni, melyikhez tartozik a bemenő. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36833) ladopapa72 válasza G@ben (#36832) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia multiméterel àrnyék és az ér között

üdv Ladopapa72

(#36834) atos19881101 válasza kbhuinfo (#36831) üzenetére


atos19881101
senior tag

130mm hosszú, vagy vastag? ;)

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#36835) G@ben válasza ladopapa72 (#36833) üzenetére


G@ben
addikt

Egyik végén dróttal összekötöm az árnyékot és az eret, majd a másik végén multiméterrel ugyanezt megnézem?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36836) Dryman válasza G@ben (#36832) üzenetére


Dryman
aktív tag

A bemenetnek nevezett kábelen a meleg középső eret összekötöd, összesodrod a külső rézharisnyával.... multiméterrel ohmos ellenállásmérésre kapcsolva a kimenetek valamelyikén 0 ohmhoz közelítő értéket kell mérjél. Ha nem mérnél egyik kimeneten sem ilyesmi értéket, akkor vagy nincs összeköttetésben a bemenet a kimenetekkel, vagy egy koax elosztó van a lambéria alatt.. :) Érdemes azt mérni ilyenkor hogy kinek kihez van köze egyáltalán... az egyik végpont rézharisnyáját meghosszabítani a másik végpontig, és ott szintén ellenállásmérővel megnézni hogy a hideg éren keresztül kapcsolódnak-e egymáshoz... ha elosztó lenne bent, a hideg ér akkor is egyenesbe van kötve, igy mérni lehet a hurkot.

(#36837) ladopapa72 válasza G@ben (#36835) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Igen

üdv Ladopapa72

(#36838) G@ben


G@ben
addikt

Köszönöm mindkettőtöknek! :R
Nem hinném, hogy elosztó van a rendszerben, annyira nem bonyolult talán.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36839) okiDoki válasza G@ben (#36838) üzenetére


okiDoki
tag

Ez olyan híres utolsó mondatnak tűnik... ;]

0,0

(#36840) G@ben válasza okiDoki (#36839) üzenetére


G@ben
addikt

:DDD
Méregettem tegnap, de nem igazán jutottam eredményre. Inkább próbáltam kibogozni a szálakat és valószínűleg úgy futnak, ahogy nekem kell.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36841) Jazzos


Jazzos
tag

(#36842) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Keresek GTX 1050ti ,1060 3gb videokártyát. Ha van valakinél PÜ v tel. számom az adatlapomon.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36843) tserrof77


tserrof77
senior tag

Zoli, számlát tudsz adni róla?

Jamba: Troll on 1050-ből 2 és 4GB-os van csak Troll OFF Amúgy én is, rossebb a csákányozókba.... :((( :(((

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36844) Jazzos válasza tserrof77 (#36843) üzenetére


Jazzos
tag

Azt már egyszer adtam, másodszorra nem fog menni :D

(#36845) ladopapa72


ladopapa72
csendes tag

Üdv
Gigabyte ga-b75m-d2v alaplaphoz keresek hàtlapi lemezt

üdv Ladopapa72

(#36846) jamba válasza tserrof77 (#36843) üzenetére


jamba
csendes tag

Én 1050ti írtam abból csak 4gb van. ;]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36847) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Vidanetes (kábeltv-s) szerelő ismerőse volna itt valakinek?
Nem akarom bejelenteni mert hetek mire megtörténik a dolog...a társasházunkba egy emelettel feljebb költözünk, és a vidanetes cuccot kellene átkötni, egyik lakásból a másikba!
Persze hogy zárt a lépcsőházi elosztószekrény! :Y :W
különben már meg is volna az átkötés!

[ Szerkesztve ]

(#36848) tserrof77 válasza Dryman (#36847) üzenetére


tserrof77
senior tag

Laci, megy privi.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36849) envagyok


envagyok
veterán

Egy fölös 4GB DDR4 vmi alap típus nem lapul senkinél?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36850) Dryman válasza tserrof77 (#36848) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.