Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 08:22:23

LOGOUT.hu

Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16565) kisza25 válasza Kornel (#16551) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

átjöttem ide, ne ott offoljak, ami engem elbizonytalanít ez a része a dolognak:

"A Michelin valóban nagyot alkotott a CrossClimate kifejlesztésével, bátran ajánljuk mindenkinek, aki meg akar szabadulni az őszi-tavaszi kerékcserék nyűgétől, nem használja nagyon nagy utakra az autóját és főként biztonságban szeretne közlekedni. Kis és közepes gépjárművekhez, vagy akár elektromos autókhoz is. Mi kipróbáltuk és nem csalódtunk! Persze ne felejtsük el, hogy ez nem egy téli abroncs, nincs is értelme hozzá hasonlítani. A saját kategóriájában, normál használat mellett viszont a CrossClimate kimagaslóan teljesített, akár forró aszfaltról, akár hideg, havas útviszonyokról legyen szó. A tesztautó egy Opel Vectra B Caravan volt, egy 101 lóerős dti erőforrással 195/65R15 gyári méretben. Azt azért még érdemes megemlíteni, hogy szerintünk ez a körülbelüli autó méret a maximális, amin még igazán jól működik ez az abroncs."

Jelenleg continental ts 850-et használok mindkét kocsira, nyárra meg continental ecocontact 5-öt.
Mondjuk második autóra gondoltam, amivel szinte csak helyben járok (golf 4 1,6 16v 105ló, 205/55 r16)
most tavasszal kell vennem rá valamit mindenképpen.

Még abban tudnátok segíteni, hogy melyik oldalon lehet könnyen eladni használt gumikat? :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.