Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11584) fsb1000 válasza szabod (#11577) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe.. jó volt.
(mondjuk azt nem tudom, hogy aki nem multizik, vagy nincs a csapatban mennyire élvezi a videoinkat. de mindegy.... magunkat szórakoztatjuk)

Most legalább láttam miket csináltok, mikor nem vagyok ott. Az RPG-s rásegítős dolog elég mókás.
A közeli helis felvételek is nagyon jók, Mariann meg még páran nagyon profik ebben a forgószárnyas reptetésben.
Mondjuk az már az ökörködés csúcsa, mikor a felhőkarcoló tetejéről a heli lelök 3 öngyilkos jelőltet.
Lehet aki még nem multizott ilyen free-funny módban az nem is érti mi ebben a poén.

Egyébként a HD verziónak igen jó volt a minősége. Mekkora méretben sikerült feltölteni?
És nagy file-okat korlátlanul lehet feltölteni YT-re?
A zene választás tényleg nem szerencsés az elején, sajnos a zenék korlátozotak a GTA4-ben. Ezért javasoltam korábban hogy a filmet több részletben és zene nélkül rendereld (2 perces blokkokban).
Movimakerrel nagyon könnyű ősszerakni és alá rakni MP3 zenéket.
Ezzel a megoldással a hangcsúszás is kiküszöbölhető.

Egyébként GRAT! Nagy munka lehetett elkészíteni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.