Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#61691) Ubul86 válasza Atish19 (#61689) üzenetére


Ubul86
őstag

igazából trükközések vannak, pl ezt írta korábban fórumtárs: "A digiprime-nál vigyázz, trükköznek a származással: Asus nem fog garit intézni neked, hogy lengyel, cseh gépet kapsz átszitált billentyűzettel. A sorozatszámot csekkold le, mielőtt megveszed (vagy visszaküldöd ezt is...)."

de keresőben van még pár ilyen, ha digiprime-ra keresel

szerintem: mivel online rendeled, van 14 napod visszakérni az árát (3 biztos!!!, de a 14 is online rendelésnél), addig meg bárkivel áttudod nézetni hogy minden ok -e a géppel, de itt a fórumon van rá pajtás

én simán bevállalnám, ha van mellette esetleg valaki, aki a 14 nap alatt rá tud nézni garivesztés nélkül is (tudtommal lenovot szétlehet kapni, bővítés miatt is)

korábban itt pár hete volt ricogsm-nél is hogy korábbi dátummal volt beregelve a gép, mint amikor megvette. De végül a vásárlás dátuma a lényeg a gariztatás szempontjából is.

8-16 gb mizéria: szerintem ez is olyan hogy ha megveszed 8-ért, olcsóbban kapsz még mellé akár hardveraprón +8-at, és akkor abban valószínűleg biztos lehetsz hogy 2x8 van benne (remélhetőleg nem 2x4-et tesznek bele :) de szerintem ha rákérdezel a diginél, lehet kapsz rá választ, hogy milyen megoldásban van)

plusz ahogy nézem, diginél van 339ért is ugyanez, csak 256 -os SSD-vel, konkrétan 30-at rádobnak a dupla SSD-re :O ennyi erővel akkor tényleg simán néznék bele nagyobbat, 480as kingston van újonnan 18ért

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.