Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#58858) coolrob


coolrob
aktív tag

Sziasztok!

Belevetném magam a gaming laptopok világába én is, ám mivel eddig csak asztali gépekkel foglalkoztam, így a segítségeteket szeretném kérni. Első körben a Lenovo Legion szériáján akadt meg a szemem, így annak olvastam utána. Ne röhögjetek ki, de főleg WoW TBC classic fut majd rajta, nem hinném hogy mással játszok majd, ez pedig erősen procifüggű.

Egy korrektebb notit szeretnék venni, 15 vagy 17,3 as kijelzővel (utóbbit preferálnám, de sajnos nagyon karcsú a választék és az olvasottak szerint a bevilágítás is gyakoribb itt). Itt elvileg a 144 Hz-es változat ami már korrekt színskála megjelenítésre képes pl a Lenovo esetében, ha jól olvastam a többi felejtős.

Prociból Core i5/i7 9-10. gen, VGA-ból pedig GTX 1660Ti-t néztem ami megfelelne már. Olvastam itt a fórumban, hogy a Core i5 jobban melegszik, de ez akkor is így van ha egy program csak 1 magot használ ki?

Tudtok esetleg valamit javasolni? A hardveraprón egy Legion 5 (i3-10300H + 1660Ti , 15,6 col - 320k) és egy Legion 540 (i7-9750H + 1660ti, 17,3 col - 350k) között vacilálok, messze ezek a legszimpatikusabbak a kínálatból. Árban minimális a különbség, viszont a 17,3-astól jobban félek a bevilágítás miatt, illetve valahol olvastam, hogy a zsanér is mintha sokkal gyengébb lenne ebben a változatban.

Tudtok esetleg tanácsot adni? nagyon max 500 körül költenék rá, de jobban örülnék ha 350 alatt sikerülne beszerezni mondjuk harverapróról egy garis, korrekt darabot.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.