Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#58572) RM007


RM007
addikt

Tegnap belenéztem a CP2077-be úgy hogy mindent felnyomtam, sugárkövetés, dlss......hát ne tudjátok hogy felment a sebesség nagyrészt 50fps, de volt ahol 60-ra ugrott. A nagy öröm mellett persze ott az üröm, mert így most jelenleg csúcsra járatva az erőforrásokat (és a vga nincs is kihajtva, ahogy mondtátok) szép lassan vagy gyorsacskán? túlmelegszik minden a proci és a vga is.......és ez még nem minden. Csak gondolom hogy attól.....bekapcsol valami vészprotokol 85+ fokok környékén, a proci még melegebb, és vagy kilép a játékból, vagy lefagy(persze van a cpu-n UV miegymás), maga a vga kikapcsolja magát.....újra kell indítanom a gépet és minden rendben. Na túlmelegedés. A jelenlegi helyzetben visszább veszek a beállításokból, megy v-sync 30fps momentán az is jó lesz.
Ezt csak azért mondtam nektek, mert meglepődtem hogy ezzel a relatív számotokra tesztekben gyenge teljesítményű quadro milyen számokat tud hozni még ebben a formában is persze fullhd alatt. :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.