Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20017) #99094528 válasza TheNewDawn (#20013) üzenetére


#99094528
törölt tag

azért ne csak a userbenchmark-eredményei alapján gondolkozzunk...jóhiszeműen megjegyzem azért hogy jócskán nagy az alapórajel beli külömbség és asztali gépe van azokban jócskán megoldottabb a hűtés a notikhoz képest ha notiknál nem 100%-on megy a turbo ami tudjuk sokszor nem így van akkor a pici külömbség csak növekszik, és ilyen esetekben meg már egy i7 7700hq-t is jócskán elhagyhat jócskán ha arról van szó az a 7400-as asztali i5 .neki meg 7500-a van ami még erősebb... nem tudom milyen laptopproci éri azt utol már azok közül ami a gamer notikban van de egy i5 7300hq? ne haragudj de sztem ez egy kicsit kevés ahhoz, én inkább úgy fogalmaznék hogy jó hűtés mellet szépen kullog utána... ha visszaemlékeztek hogy a nitrojában tán alapórajelen ha ment az az i5 akkor meg már akár 1Ghz felett is lehet magonként a külömbség.......az már fényéveket ér adott esetben, és ezt mindig hozzáteszem.
Ha hülyeséget írnék, szóljatpok le,de sztem pont a procik amikben a notikkal hátrányban vagyunk ,a vidikariban meg kb téll ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.