Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#1801) Zsolty001 válasza dre75 (#1800) üzenetére


Zsolty001
tag

Igen? Akkor jó, megnyugtattál, már azt hittem, hogy hibás. Látszik, hogy soha nem volt gamepadem. :)

De ez miért van amúgy? Engem zavar, hogy elmozdul.

(#1802) dre75 válasza Zsolty001 (#1801) üzenetére


dre75
tag

ez ilyen konstrukció:)
Engem is zavart az elején de már nem :R

(#1803) Zsolty001 válasza dre75 (#1802) üzenetére


Zsolty001
tag

Oké, köszi az infót! :R

(#1804) fenoman78


fenoman78
csendes tag

Logitech Rumblepad 2, wireless gamepad-el a következő hiba jelentkezett és állandósult:
A jobb oldali joystick-ja fizikailag igen, de szoftveresen nem áll be a közép állásba hanem "jobbrább" áll be a normálisnál [link]és koppig balrahúzva meg nem megy ki a bal széléig[link]. Ennek eredményeképp jobbra húz játék alatt folyamatosan... :(
Logi gaming szoftot és közben már a komplett rendszert(win7 x64) is újraraktam de semmi előrelépés :F
Előre köszi, minden ötletet, javaslatot!

(#1805) fenoman78 válasza fenoman78 (#1804) üzenetére


fenoman78
csendes tag

Az első kép, amikor "középen" áll:
[link]

(#1806) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Milyen vezetékes kontrollert ajánlotok PC-hez? Mortal Kombatot játszanék vele.
(lehetőleg ne legyen csillagászati ára de ne legyen gagyi sem)

THX a választ

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1807) Bjørgersson válasza Predator2 (#1806) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem jobban járnál, ha valami Mortal Kombat topicban kérdeznéd meg, akik játszanak is vele, valószínűleg ők jobban tudnak e téren segíteni.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1808) DeFranco válasza Bjørgersson (#1807) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Egyértelmű a válasz, logitech F310. Csak azért nem ugrál senki, mert minden 10. hsz-ben le van írva :)

(#1809) TommyGun válasza fenoman78 (#1804) üzenetére


TommyGun
őstag

Tudom alap de azért megkérdem, próbáltad már kalibrálni?

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1810) fenoman78 válasza TommyGun (#1809) üzenetére


fenoman78
csendes tag

Nagyon köszi a tippet! Sikerült a joystick újrakalibrálása az alábbi link-en leírtak alapján: [link] Én is kerestem, de az eszköz szoftverében nem találtam sehol kalibrálási lehetőséget.
:R :R :R

(#1811) kisfer


kisfer
aktív tag

Üdv.

Innen szeretném ezt megrendelni,tudnátok segíteni h megbízható bolt illetve ez jó lesz pc-hez is?

link

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#1812) DeFranco válasza kisfer (#1811) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem szokták szidni ezt a boltot, boxosoknál kérdezz rá esetleg, a kontroller jónak tűnik.

(#1813) Ronin-


Ronin-
senior tag

Sziasztok.

Szeretnék gamepadra beruházni, alkalmi játékra, tehát ilyen 3-4 ezer ft-os simán megtenné. A fő szempont, hogy kettőnek kellene mennie egyszerre PC-n. Win7 rendszer.. szerintetek ilyen árkategóriába van, ami működne ? Azt látom, hogy xbox kontroller tuti müxik, de nekem annyit nem ér :)
pl. egy ilyen genius ? vagy nemtom, max. ilyen ?! Vagy persze más, hasonló áron.. :R

(#1814) Predator2


Predator2
addikt

Helló

A Mortal Kombat topicban ezt ajánlották:[link]

Ti pedig a Logitech F310-et

Melyiket vennétek ha nem csak Mortal kombathoz vásárolnátok? De jelenleg csak azzal játszanék csak.
Melyik a strapabíróbb? Ár/érték arány?

Illetve megköszönném ha tudnátok egy boltot is ajánlani ahol olcsón be lehet szerezni.

THX a választ!

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1815) DeFranco válasza Predator2 (#1814) üzenetére


DeFranco
nagyúr

olvass vissza, gyak. erről szól a topic (X360 vs. Logi F széria)

röviden a kettő közül tök mindegy, mindkettő best buy, kis különbségek vannak, de a meccs döntetlen

(#1816) kenwood3 válasza Predator2 (#1814) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem is x360 gamepadom van. A logit még nem próbáltam, de nekem az x360 pad Dpad-ja nem nagyon jön be a mortal alatt. Sokszor nem sikerül megcsinálni vele azt amit szeretnék. Bár lehet csak én vagyok bamba :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1817) kacsento1 válasza fuwiradis (#1772) üzenetére


kacsento1
senior tag

Én innen rendeltem és full fekete,
http://www.konzolokszervize.hu/xbox360/xbox-360-controller-vezetekes-pc-hez-is-hasznalhato-fekete-oem-x360

(#1818) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Jobban szimpatizálok az F310-el.

Tudnátok esetleg boltot ajánlani ahol a legolcsóbban beszerezhetem?!

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1819) TommyGun válasza Predator2 (#1818) üzenetére


TommyGun
őstag

árgép.hu .... google.... esetleg vatera

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1820) Zsolty001 válasza Predator2 (#1818) üzenetére


Zsolty001
tag

Én úgy vettem, hogy körbenéztem a helyi számtech. boltokban.

(#1821) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy Dualshock 3-as kontrollert lehet használni PC-hez?

(#1822) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

NBA 2K13 csak xinput-os gamepad-ot támogat? Sehol nem találok róla konkrét infót, hátha valaki próbálta már sima directinput-os paddal is, most szeretnék valamilyen padot venni kimondottan az NBA sorozathoz, de nem tudom, hogy elég-e az olcsóbb kategória, vagy minimum F310-et kell vennem.

(#1823) FZsolt15 válasza FZsolt15 (#1821) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Megtaláltam a megoldást, MotioninJoy nevű programmal jól működik. Itt egy tutorial videó a programról.

(#1824) hoffman_


hoffman_
nagyúr

üdv!

azt szeretném kérdezni, hogy mit ajánlotok, ha wireless gamepad-et keresek PC-hez? most van egy alap saitek, teljesen használható, de szeretnék ágyból gamelni a tévé előtt, ha már van, bevallom őszintén :DDD az egyik nagy húzóerő most a Mortal Kombat Pc-s megjelenése, azt nyomnám vele sokat, meg amit Pc-n szeretek gamepad-del, pl.: Burnout Paradise, Most Wanted, esetleg Trine, meg talán idővel NBA gammák. de főleg a Mortal miatt ugye.

szóval valami jó minőségű, vezeték nélküli cucc kéne, igazából más kritérium nincs. illetve örülnék, ha minél olcsóbb lenne. 6-8k körül lehet már kapni esetleg érdemes darabot, vagy felejtős? figyelni érdemes valamire, akár szoftver-kompatibilitás terén?

ui.:

a Loginak az F szériáját, meg az Xbox-os kontrollert néztem anno, azok bejönnek, de gondolom h nem lehet ilyen árban hozzájuk jutni sajna.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1825) diegho


diegho
nagyúr

Az ebay-en olcsón kapható x360 gamepad-ok mennyire ajánlottak? Ezek egyáltalán xinput-osok, vagy olcsó directinput-os replikák?

(#1826) diegho


diegho
nagyúr

ez 7500 itthon, eredeti lehet? Nekem valahogy az x360 szimpatikusabbnak tűnik elrendezésben, mint a logitech-ek, árban is olcsóbb, elég tartósnak mondják mindenhol, így a plusz garancia nem igazán zavaró.

(#1827) TommyGun válasza diegho (#1826) üzenetére


TommyGun
őstag

Meg kell rendelni, úgy hirdetik hogy MS X360 controller.
Amikor kéázbe veszed úgyis észreveszed rajtza ha nem MS féle. Elvileg a középső kerek gombnak ilyen X-es dizájnúnak kell lennie, illetve az élére ahol a gázkarok vannak bele van gravírozva hogy x360 meg az alján a matricára is rávan írva. Ha gagyi benyomást kelt ne vedd át. Nekem ilyen átlátszó dobozban volt teteje alja zöld és azvolt ráírva a dobozra is hogy MS X360, teljesen jó minőségi 7k körül vettem.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1828) TommyGun válasza diegho (#1825) üzenetére


TommyGun
őstag

Van sok utángyártott, úgy utángyártott hogy nem MS féle hanem akárki, láttam már megszólalásig jó minőségű utángyártottat is, sajnos zsákbamacska.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1829) TommyGun válasza hoffman_ (#1824) üzenetére


TommyGun
őstag

6-8k-ért nem fogsz kapni wirelessest. Logi F710 vmi 10-12-14k felé van az MS x360 féle is valahol errefelé.
Én vmi szarra nem ruháznék be a helyedben, inkább +4-5k és az kiszolgál évekig minthogy vegyél vmi fost 6k-ért és rájössz hogy ez tényleg fos :)

A logi és az MS féle gamedek totálisan hasonló minőségűek, ezeknél nincs jobb jelenleg.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1830) diegho válasza TommyGun (#1827) üzenetére


diegho
nagyúr

euronics-ben 8k ott ki is tudom próbálni talán, szóval meglesem ott, így nincs postaköltség.

(#1831) hoffman_ válasza TommyGun (#1829) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hát, én is így gondoltam, sajnos :D köszi :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1832) DeFranco válasza diegho (#1830) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez utóbbi szerintem vezeték nélküli de reciever nélkül, tehát ha PC-n akarod használni, szerezned kell egy vevőt... az a drága

(#1833) diegho válasza DeFranco (#1832) üzenetére


diegho
nagyúr

Megrendeltem 7500-ért a vezetékeset, holnap ki is szállítják.

(#1834) DeFranco válasza diegho (#1833) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem jó vétel, 95% hogy nem másolat.

(#1835) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

Sziasztok! Az itt olvasott információkra alapozva vettem meg a Logitech F510 gamepadomat (edigitalban a hét végéig minden logitech termékből 20%-ot elengednek).
Egyelőre nem találtam meg, hogy az analóg karoknál hol lehet állítani a "dead zone"-t. Illetve egyáltalán lehetséges-e ez. Autós játéknál kicsit nagynak érzem, szívesen csökkenteném :)
Különben nagyon jó ki cucc.

osu-no seishin

(#1836) DeFranco válasza Töki bácsi (#1835) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A beépített wines kalibrálásnál keresd, mert xinputban onnan konfigolsz mindent, nem is kell a hozzáadott segédprogram (az csak a directinput módot vezérli). Bár tippre nem biztos, hogy lentebb lehet venni, nézd meg.

(#1837) diegho válasza DeFranco (#1834) üzenetére


diegho
nagyúr

100% mert telefonon rákérdeztem, eredeti MS :)

(#1838) Töki bácsi válasza DeFranco (#1836) üzenetére


Töki bácsi
aktív tag

Köszönöm szépen! Kalibrálás után jobban tetszik. Lehet, hogy csak belemagyaráztam eddig is, mert szokatlan volt :)

osu-no seishin

(#1839) DeFranco válasza Töki bácsi (#1838) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Csúcs :)

(#1840) RoCGhost


RoCGhost
csendes tag

Sziasztok !
Olyan problemam lenne hogy van egy lofitech gamepadom rumblepad 2 tipusu, kb 3 eve van meg es tobb mint masfel eve nemtudom hasznalni amiatt mert hiabas csatlakoztatom barmelyik USB csatlakozoba nem indul, altalaban elveszi az aramot az egertol de meg ugy sem megy... Nos mostmar uj alaplapom es processzorom van, mostmar kiirja azt a problemat hogy "az usb ezkoz aramfelvetele meghaladta a fogadó hub tápellátási képességeit. " Segitsegeteket kernem, hogy ezt lehet valahogfy orvosolni ? megprobaltam ugy is hogy fulest kihuzok csak eger billentyuzet marad + a gamepad ugyse volt jo, ugyis megprobaltam hogy csak a gamepad volt USB vel csatlakoztatva, de ugy se ment, kb mind a 6-8 USB be megprobaltam 3.0 es 2.0 ba is, de sehogysem megy. Az alaplapom egy ujgeneracios Asrock, az Asrock Extreme 4 Z77. Mar tanacstalan vagyok, es az ugy kar hogyha a gamepad mehet a kukaba emiatt...

(#1841) TommyGun válasza RoCGhost (#1840) üzenetére


TommyGun
őstag

Hiába húzol le mindent, szerintem az USB fix áramot tud eladni, ezért van, hogy egyes USB winyókat 2db USB portba kell dugni, ilyen nincs, hogy egy USB portnak több áramot adsz szerintem.
Nemes egyszerűséggel rossz sajnos a gamepad. Mivel az új gépeden se működik kizárásos alapon más nem lehet a baj.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1842) FZoleee


FZoleee
tag

Hali!

Xbox 360-hoz van egy wireless kontrollerem. Azt szeretném kérdezni, hogy ha PC-vel akarom használni, akkor ez megfelel-e: [link] ?

(#1843) DeFranco válasza FZoleee (#1842) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Semmi garancia nincs rá, de elvileg működhet.

(#1844) diegho


diegho
nagyúr

Pénteken megjött az X360 controller. Nagyon jó a fogása, de 17 év billentyűzetes játékot nehéz elfelejteni, nagyon szoknom kell még, bár már most is van amit bill-el nem tudok megcsinálni, a kontrollerrel meg igen.

(#1845) DeFranco válasza diegho (#1844) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szokni kell, de jó lesz az, ha a megfelelő játékokkal próbálod. :)

(#1846) diegho válasza DeFranco (#1845) üzenetére


diegho
nagyúr

NBA 2K13 és majd ősszel 2K14 amikkel használni fogom.

(#1847) dokken


dokken
tag

Vettem egy Speed-Link Strike FX Wireless gamepadot [link], XInput és DirectInput módban is használható. A windows, xbox 360-nak látja [link], Sleeping Dogs-al játszottam vele tökéletesen működik.
Van belőle xbox 360 stílusú vezetékes [link], wireless [link], és PS3 stílusú vezetékes [link], wireless [link], ugyanazt tudja mindegyik.

Itt vettem [link] 7290 Ft + 1490 Ft a futár.
Vezetékest már 4000 Ft környékén lehet kapni [link], ez a legolcsóbb gamepad ami tudja a XInput-ot.

(#1848) DeFranco válasza dokken (#1847) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ujjé, behozták! köszi a tippet, ez jó lesz levinni az árakat kicsit. szerintem vinni fogják mint a cukrot. gari?

amúgy vigyázat! ennek a régi verziója csak directinputos, nehogy valaki összekeverje!

[ Szerkesztve ]

(#1849) dokken válasza DeFranco (#1848) üzenetére


dokken
tag

Garanciát nem tudom, csak számlát kaptam azt is szlovákul.

A wireless gamepadról még annyit, hogy fél napomba került míg felismerte egymást az usb stick és a gémpad.A PC hátsó paneljére csatlakoztattam néha eldobta a jelet, ha előre atom stabil. Az usb stick-en van egy led, kikapcsolva folyamatosan villog, olyan mint egy stroboszkób, halálra idegesít.

(#1850) DeFranco válasza dokken (#1849) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a telepítés menetét még leírhatnád, amíg friss az élmény, legyen meg, ha valaki keresi

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.