Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#1101) fonseca válasza DeFranco (#1100) üzenetére


fonseca
tag

Szóval ha jól értelmezlek,a barátom téged bízott volna meg ilyen jellegű pad vásárlásával,akkor lebeszélnéd és két különböző teljesen különálló pad vásárlására ösztönöznéd? Lehetőleg Logitech,vagy Microsoft márkájút. Olyan 6-8 ezret szánna rá maximum. Úgy érzem abból két komoly pad nem fog kijönni.

(#1102) DeFranco válasza fonseca (#1101) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha komolyan gondolja, es nem akarja hogy a fiokban landoljanak a padok akkor igen.

En nagyon azon a velemenyen vagyok, hogy csak X360 padot, vagy Logitech F szerias padot erdemes venni. Az hogy miert az mar sokszor le lett irva itt a forumban.

Azt, hogy egy usb-be csatlakozzon a ket pad, nem is ertem, hogy miert lenne jo, es ketlem, hogy egyalzalan van ilyen. Arrol tudunk, hogy ez miert olyan fontos?

En azt ajanlanam, hogy ha vegkepp nincs most ket padra penz, akkor vegyen most egy F310-et, probalja ki, es ha gyujt meg hozza egy kicsit, vagy valahol talal olcson egyet akcioban akkor vegyen meg egyet.

Nezzetek korul az aproban mennyi elado dzsunka pad van (es mennyire nincs ra erdeklodes) es mennyi ms/logi-t arulnak. Nem veletlen, hogy az utobbibol alig van az aproban.

(#1103) fonseca válasza DeFranco (#1102) üzenetére


fonseca
tag

Kint él Londonban,és ott látott egy ilyet. Hogy miért akar ilyet venni nekem lövésem sincs. Őszintén szólva az első gondolatom az volt hogy tuti rosszul látta,a második meg az hogy hogy a fenébe működik.. Már közben olvastam visszafelé itt a fórumban is,és hallgatok rád. :) Beszélek a fejével hogy kicsit locsolja meg azt a 6-8 gurigát,és vegyen egy normálisat. Utolsó kérdés: Érdemes használtan is venni egy ilyet? Gyakorlatilag ez az egyetlen hardver amihez teljesen hülye vagyok.. :R

(#1104) DeFranco válasza fonseca (#1103) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Fene tudja. Attol fugg mennyit hasznaltak, es hogyan bantak vele. A logitech garanciapolitikajat ismerve egy meg garis peldanyt meg lehet venni, de ez mindenkeppen rizikos. Ha ram hallgat azt csinal amit akar.

(#1105) fonseca válasza DeFranco (#1104) üzenetére


fonseca
tag

:D Köszöntem. :R

(#1106) gerzsol


gerzsol
aktív tag

Sziasztok,

Sikerült beszereznem egy Logitech Rumble Gamepad F510-et. Ma megyek érte a boltba. Ez az első normális gamepadom és PC-re kötve használnám.

Főleg Fifa12 és Alan Wake játékhoz.

Mivel nem értek hozzá ezért kérdezem, hogy mi a különbség az XInput és a DirectInput között? Melyiket mikor érdemes használni?

Köszi a segítséget!
üdv,gerzsol

(#1107) DeFranco válasza gerzsol (#1106) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#1108) gerzsol válasza DeFranco (#1107) üzenetére


gerzsol
aktív tag

Ohh. Nagyon szépen köszönöm a segítséget, nagyon hasznos volt. Nekem Win7-em van így az XP-s dolog nem érint. De jó ezt is tudni.
Tényleg köszi.

(#1109) DeFranco válasza gerzsol (#1108) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Élménybeszámolót kérünk! :)

(#1110) lez92


lez92
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, fifa 12 játékhoz szeretnék gamepadot venni, (PC) igazából nagy kritériumok nincsenek, csak ha lehet olcsó legyen.Pár hónapja vettem egy kart, de sajnos néhány gomb hiányzott róla, illetve a játék közbe irányíthatatlanná vált, és össze vissza váltogatott. még egyszer nem szeretnék ilyen hibát elkövetni:D

(#1111) DeFranco válasza lez92 (#1110) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Logitech F310

(#1112) gerzsol válasza DeFranco (#1109) üzenetére


gerzsol
aktív tag

Tegnap este hazaérve kipróbáltam kicsit.

Szoftvert nem telepítettem, csak plug and play ismerte fela Win7.

Fifa12 volt az első játék. Tök jól irányítható, nagyon tetszett XInput-ot használtam. Lejátszottam jó pár meccset. Az tűnt fel kb 1,5 óra játék után hogy a menüben lefelé ugrál a jelölő, mintha én váltogatnék és így nem tudtam irányítani, nem tudom ott mi lett vele, játékban tökéletesen máködött, csak am enüben nem és nem is tudtam felfelé menni csak oldalra.

18 wheel of steel volt a második játék, ezzel is tökéletesen működik XInputban. Bár autós játékhoz van kormányom.

Próbáltam még a Farming simulatort és a Painkillert de ott nem működött a pad, de ez az én saram, utólag jutott eszembe hogy át kellett volna váltani Directinputra.. Ma jutott eszembe. Dehát a régi, kb. 8 éves Gravis Eliminator Gamepad Pro-n nyilván nem volt ilyen... :)

Alan Wake-kel is próbáltam nagyon jól lehet irányítani, csak sajnos még ehez ügyetlen vagyok. Alapvetően ez egy Xboxos játék ezért gondoltam hogy Gamepaddal lehetne játszani.

Egyenlőre ezeket próbáltam. Ma hazamegyek és megint tolok vele pár órát.
Nagyon tetszik, Csak nyilván hozzá kel lszoknom mert kb egész életemet billentyűzetről toltam végig. A 4900HUF-ért amennyiért meg tudtam venni a boltban, nagyon megérte.

(#1113) sublancher


sublancher
csendes tag

Sziasztok!

Eladó a következő, garanciális, kiváló állapotú, Logitech Extreme 3D Pro joystick:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1114) DeFranco válasza gerzsol (#1112) üzenetére


DeFranco
nagyúr

5k-t? Simán. Hol vetted annyiért? Ez egy 310-ért is jó ár...

(#1115) gerzsol válasza DeFranco (#1114) üzenetére


gerzsol
aktív tag

Én eléggé félek a noname webshopoktol,akár milyen olcso. De ezt az ipon nevu boltbol vettem.nem az elso vasarlasom itt,meg vagyok velük elegedve.meg 2008ban vasaroltam ott eloszor.nagy szamtechkereskedes.
Egyszer csak fellepek es latom hogy az egyebkent 8,5eft-os gamepad csak 4,9k. Gyorsan meg is rendeltem,de szerencsem volt mert masnap mar megint 8e korul volt.nem tudom mi volt,boltban azt mondtak h euro arfolyam vagy masik beszallito vagy utolso darab.. Ezek befolyasoljak az arakat.mondtak mindent :) Ezen az oldalon latszik az ar gorbe h hogy valtozott idoben es latszik az enyemen is.
Mas ismeretlenebb kisebb webshopokban meg most is meg lehet venni 5,5-6k-ért.
A lenyeg hogy nagy szerencsem volt.

(#1116) DeFranco válasza gerzsol (#1115) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerencsed volt, nem kicsi. En ma 7750-et lattam (vagy 6750-et?) 21-ert ott.

(#1117) bandi94


bandi94
tag

Sziasztok!
Gamepaddel akartam tolni a postal 2-t , minden oké volt, csak éppen a nézelődés nem volt éppen jó, ha fel-le tologattam a jobboldali kart akkor jobbra-balra mozgott a kép, és fordítva.Hogy tudom ezt átállítani?

[ Szerkesztve ]

Epiphone Les Paul with Seymour Duncan SH2-SH4 Hot Rodded set

(#1118) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Gamepadot szeretnék venni, és az itteni hsz.okat olvasva F310, F510 és Xbox controllereket nézegettem. Az f310 és f510 között csak a rezgő motor a különbség? A wireless Xbox pad is kompatibilis pcvel?

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#1119) DeFranco válasza pocokxx (#1118) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, csak az a különbség, meg a szín.

Annyi van, hogy az F310-re több helyen látok 2 év garit, az F510-re meg még csak 1 évet láttam mindenhol.

A 360 wireless kompatibilis a PC-vel, de csak akkor, ha van hozzá wireless reciever.

(#1120) #56184576


#56184576
törölt tag

Gamepad vásárláson gondolkozom,illetve számomra fontos a kényelem,több órákon át nyúznám,tudtok ajánlani 0-4000ft-ig gamepad-ot? Kizárólag drótos érdekelne,laikus vagyok a drótnélküli elönyeknél.

(#1121) kenwood3 válasza #56184576 (#1120) üzenetére


kenwood3
őstag

Annyiért semmit se tududnk amire azt mondanánk, hogy vedd meg. Esetleg aprón keress használtan logitech f310-et vagy vezetékes xbox360 gamepadot, hátha van. Talán még bele is fér használtan a 4k-s keretbe

Mi az az ekezet dragasag??

(#1122) #56184576 válasza kenwood3 (#1121) üzenetére


#56184576
törölt tag

Köszönöm a választ,egyelöre sajnos keret alatt kell találnom.

(#1123) Norwich


Norwich
tag

Sziasztok! :)

Most szeretnék venni egy gamepadot és nem tudom milyen legyen. :(((

Melyik gamepad - ot válasszam a kettő közül?

-http://www.mobilx.hu/gamer/jatekvezerlok/microsoft-xbox360-p..

-http://www.mobilx.hu/gamer/jatekvezerlok/logitech-rumblepad-..

Vagy esetleg elég lenne egy 3000 - 4000 Ft - os is???

-http://www.mobilx.hu/gamer/jatekvezerlok/canyon-cng-gp3-veze..

Kényelem fő szempont. De ha nincs sok különbség a drága és az olcsó között akkor egyértelmű olcsóbb :D

(#1124) kenwood3 válasza Norwich (#1123) üzenetére


kenwood3
őstag

Egyik linked se jó :N . Gamepadból Logitech f310/510/710-et vagy ms xbox360-ast érdemes venni. A többi felejtős ;)

Mi az az ekezet dragasag??

(#1125) DeFranco válasza kenwood3 (#1124) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kb. ennyi :K Topic zárható :DDD

(#1126) Norwich válasza kenwood3 (#1124) üzenetére


Norwich
tag

Igen az egyik választás egy:

-Logitech RumblePad F310 gamepad

-A másik meg XBOX - os azaz ez.

Egy olcsóbb meg ez lenne. :K

(#1127) DeFranco válasza Norwich (#1126) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az olcsóbbat felejtsd el. Tényleg megéri a lent leírtakból választani. :K Nem hiába nem ajánlunk semmi mást.

(#1128) Norwich válasza DeFranco (#1127) üzenetére


Norwich
tag

Oké a kettő között dől el akkor. :K
De melyik lenne a kényelmesebb? ( Bocsi a hülye kérdésért de nekem sokat számít, gondolom másnak is :U )

Az XBOX - osnak máshol helyezkedik el az analógja vagy micsoda és az nem kényelmetlenebb? Meg az alakja se valami kézre esőnek tűnik.
Sokszor láttam már élőbe is de életembe nem fogtam ebből a 2 Gamepad közül egyiket se csak másfajtát ami iszonyatosan kényelmetlen volt. :(((

(#1129) kenwood3 válasza DeFranco (#1125) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

Kellene 1 jó első hsz, de én nem vagyok valami jó ilyesmi megírásában. Szóval átengedem neked :D

Norwich Playstation gamepadot se fogtál még? Mert a logitech szinte teljesen olyan mint a ps padja

Nekem egyébként xbox pad van a géphez és nekem nem kényelmetlen és szerintem nagyon közreeső is.

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1130) Norwich válasza kenwood3 (#1129) üzenetére


Norwich
tag

Hát talán 5-6 éve ha fogtam de arra már nagyon nem emlékszem milyen volt :( :D

(#1131) kenwood3 válasza Norwich (#1130) üzenetére


kenwood3
őstag

Akkor nem tudsz mást tenni elmész baráthoz ismerőshöz akinek van xbox és/vagy playstation és megfogdosod a padokat. :D

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1132) Norwich válasza kenwood3 (#1131) üzenetére


Norwich
tag

Hát jólenne csak az ismerettségi köröm legtöbb PC - n függ. :D
Még az a lehetőség van h lemegyek a MediaMarktba és ott fogdosom meg :DDD

(#1133) kenwood3 válasza Norwich (#1132) üzenetére


kenwood3
őstag

Na ez is 1 jó ötlet :K Én is oda járok megnézni, megfogni mindent, de ott még sose vettem semmit "mert hülye azért nem vagyok", hogy mindent sokkal drágábban vegyek meg ott mint máshol :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#1134) DeFranco válasza Norwich (#1128) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ízlés dolga, meg kell nézni, de nekem az a tapasztalatom, hogy a 360-as pad "élesben" egy paraszthajszállal kényelmesebb talán. Annak viszont a d-padja bizonytalanabb (szinte soha nem használom az F310-en sem), és a ravasza könnyebben jár (nehezebben adagolható).

Arra figyelj, hogy amik ki vannak állítva, széttaposott, lehasznált darabok, nem adják vissza ugyan azt az érzést, mint az új. Rosszul egyikkel sem döntesz, és tényleg a kezed adja meg a választ, hogy melyiknek a fogása jobb.

(#1135) Norwich válasza DeFranco (#1134) üzenetére


Norwich
tag

Tudom nagyon leharcoltak vannak általában kirakva.
Szerintem ma vagy holnap megyek úgyis a Forumba és nálunk ugyis ottvan bennt a MediaMarkt megis nézem.
Remélem lesz kirakva. :DD

(#1136) Norwich válasza Norwich (#1135) üzenetére


Norwich
tag

Na megis néztem ma pont volt mindkettő kirakva :D

Hát a Logitech nekem valahogy sehogy se esett kézre szóval azt akkor ki is zártam ahogy megfogtam. :)

Aztán jött a MS XBOX Gamepad.
Hát az teljesen az ellentettje a Logitech - nek, nagyon kényelmes mindent elérek kényelmesen és jobb fogni meg minden :D
Szóval meg is veszem csak nem a MediaMarkt - ba mert ott egy 4-5E Ft - al több mint ahol én kinéztem :DDD

(#1137) DeFranco válasza Norwich (#1136) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jól van, akkor sikeres volt. :) Én ekkora különbséget nem éreztem, és csábított a jobb d-pad és a 2 év legendásan jó logitech garancia, de a 360 pad is jó döntés :)

(#1138) ledgeri válasza Norwich (#1135) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ó szóval debreceni vagy....

...

(#1136) Hol láttad olcsón, (ha gondolod jöjön privátban)

Gondoltam megkérdezem, hogy mik az ajánlottak, de hát csak erről szól a topik...

Most azt kérdem: miben jobb a normál X-box 360-tól a razer kínálata?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1139) kenwood3 válasza ledgeri (#1138) üzenetére


kenwood3
őstag

A topikban nem találkoztam még olyan emberrel aki razert használna, így szerintem itt ezt senki nem tudja neked megmondani. Én biztos nem adnék annyival több pénzt érte mint amennyivel többe kerül az x360 gamepadjához képest.

Mi az az ekezet dragasag??

(#1140) DeFranco válasza kenwood3 (#1139) üzenetére


DeFranco
nagyúr

valaki ( azt hiszem valami bika szeru avatarral ) vett x360-hoz, ugy emleksze csalodott, szidta. Amugy sem tudom, mit tudna a razer hozzaadni, 100% igy is. Max a nevet amiben az a rohej, hogy az ms kivalo periferia gyarto.

(#1141) kenwood3 válasza DeFranco (#1140) üzenetére


kenwood3
őstag

Én se tudom, hogy mivel lehetne jobb.
mod: inkább kiszedtem nem akarom, hogy itt is olyan háború legyen mint a mobilarénán :D

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1142) Norwich válasza ledgeri (#1138) üzenetére


Norwich
tag

Igen Debreceni vagyok. :)

A MobilX - be vettem 7800HUF - ért ma átis vettem :D

(#1143) ledgeri válasza Norwich (#1142) üzenetére


ledgeri
nagyúr

#1139-től idáig: köszi!

Ma voltam bent én is... ha tudom, akkor le is adom a rendelést...( egy ügyben voltam a fogyasztóvédelemnél érdeklődni, és ottv azt mondták, hogy mobilix az korrekt üzlet!!)

Te mikor rendelted, hogy ma vitted?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1144) Norwich válasza ledgeri (#1143) üzenetére


Norwich
tag

Kedden rendeltem.
2-3 nap amíg megérkezik (általában 2 munkanap)

Tegnap hívtak h megérkezett de csak ma tudtam bemenni :)
Már több dolgot rendeltem onnan minden rendben zajlott és tényleg nagyon korrektek. :K

(#1145) ledgeri válasza Norwich (#1144) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1146) kasa85 válasza DeFranco (#1140) üzenetére


kasa85
őstag

Én voltam az a bika :DDD
Nem éri meg az árát az anyag használata,fogása noname kínainak tűnik a karok szorítására való kis tekerő sz@rt sem ér kattog a rugó,és nem egyenletesen erős 360 fokos forgatáskor az erősség beállítása.
Annyi a plusz több programozható gomb,idegesítő már szinte vakító világító A/B/X/Y-gombok stb.
A rugó kattogását megoldottam meg az egyenletlen 360 fokos forgatáskor feljövő anomáliákat egy kis finom műszer olajjal nesze nekem 19e ft :))
Ami a lényeg amit ajánlotok az a tuti a Logitech,és az MS.
Én majd vezetékes eredeti fekete kivitelezésű MS Xbox 360 USB kontrollert veszek.
Bejön a tömör anyaga közel sem gagyi mint a 19e ft-os Razer Kontrollerem,nem világítanak a gombok,és fele annyiba kerül a plusz gombok nálam kihasználatlanok voltak,így nem bömbizek utánuk.
Amikor meg baja lesz jobb élvezettel vágom a kukába mint semmivel sem jobb,csak egy két adalék sok minuszt érő drágább társát.
Amúgy a padom RAZER ONZA TOURNAMENT EDITION BATTLEFIELD 3 COLLECTOR'S EDITION.Hozzá teszem egy év garanciával ami drágaságát véve meglepett.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1147) kasa85 válasza kasa85 (#1146) üzenetére


kasa85
őstag

Régi link

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1148) ledgeri válasza kasa85 (#1146) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én kérdeztem rá. Köszi (bika!)!! Akkor rendelem is az alapot!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1149) jooker82


jooker82
nagyúr

Sziasztok
A Logitech gamepadom,sok pc-s játékkal nem kompatibilis...szinte minden játék az Xbox gamepadját dobja fel és az eltér a logitechtől..
Az ebayről rendelnék egyet,ha tudnám,h eredeti és ezzel működnének is a játékok....
tudtok segiteni,hogy melyiket rendeljem?
köszönöm

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1150) kenwood3 válasza jooker82 (#1149) üzenetére


kenwood3
őstag

Milyen típúsu van neked? Egyébként Gamepadból Logitech f310/510/710-et vagy ms xbox360-ast érdemes venni. A többi felejtős

Mi az az ekezet dragasag??

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.