Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2151) DJGABI válasza DeFranco (#2147) üzenetére


DJGABI
addikt

nem, nagyon nem gyere be. legalábbis nekem platformer játékokra kb használhatatlan, kell a visszajelzés (analog stick). a szabadalmas doksiba, ami volt még csak okés. de táccsped + géming? bukta szagot érzek

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2152) DeFranco válasza DJGABI (#2151) üzenetére


DeFranco
nagyúr

milyen visszajelzést ad az analóg stick?

(#2153) TommyGun válasza DeFranco (#2143) üzenetére


TommyGun
őstag

"ezt eladod valami baleknak 3k-ért" :DDD

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2154) perge666


perge666
veterán

Jó reggelt.
Ilyen kontroller kell a teljes játék kompatibilitáshoz: [link]?
Ezt csak bedugom és semmi kínlódás........csak játszani kell vele??

(#2155) DeFranco válasza perge666 (#2154) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen. Ennél van olcsóbban is valamivel, de ez tényleg plug and play.

Esetleg egy drivert fel kellhet telepíteni, ha valami nem OK, de erre kicsi az esély, többségében magától lerántja a win a netről. Ezen kívül semmi.

(#2156) perge666 válasza DeFranco (#2155) üzenetére


perge666
veterán

Tudnál adni linket akár privátban is,ahol olcsóbban megkapom?
Azért linkeltem ezt,mert közel van hozzám,és személyesen is érte tudok menni,de ha tudok venni olyat ami postával olcsóbban kijön,az is jó.:)

(#2157) DeFranco válasza perge666 (#2156) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link] Még házhozszállítással is olcsóbb kb. 1200 Ft-tal, de ha van egy Debrecen-Budapest ingázó ismerősöd, akkor az is megspórolható.

SEO: Xbox360 X360 kontroller 7k legolcsóbb konzolokszervize

[ Szerkesztve ]

(#2158) perge666 válasza DeFranco (#2157) üzenetére


perge666
veterán

WoW nagyon szépen köszönöm! :R
Jövő héten meg is rendelem innen. :K

[ Szerkesztve ]

(#2159) RootRulez válasza perge666 (#2158) üzenetére


RootRulez
félisten

Nabakker, tegnapelőtt rendeltem egyet, Debrecenben vagyok, a futáron spórolhattunk volna. MobilX-ben amúgy is sintérek vannak...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2160) perge666 válasza RootRulez (#2159) üzenetére


perge666
veterán

Na már mind1.
Sajnos hétköznap nem sok időm van foglalkozni ilyenekkel,most is azon agyalok,hogyha megrendelem,akkor ki fogja átvenni. :F

(#2161) RootRulez válasza perge666 (#2160) üzenetére


RootRulez
félisten

Én is otthonra rendeltem vidékre. :DDD Ott.mindig van otthon vki...

═════════════════════════════════════════

(#2162) perge666 válasza RootRulez (#2161) üzenetére


perge666
veterán

Jó neked.

(#2163) RootRulez válasza perge666 (#2162) üzenetére


RootRulez
félisten

Mire oda jutok, hogy onnan elhozzam... Utána jó lesz nekem. :))

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2164) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok.

Először is elnézést, amiért nem olvastam vissza.

Másodszor: Mik az ajánlott és a nem feltétlenül ajánlott, de nagyon jó gamepad-et a felsőházban?

Steam közölte, hogy vennem kéne egyet, aztán most... :DDD

Van konkrét elképzelésem, de nem akarok befolyásolni senkit.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2165) kenwood3 válasza TESCO-Zsömle (#2164) üzenetére


kenwood3
őstag

Szia

logitech f310/510/710 vagy xbox360 controller for windows

Mi az az ekezet dragasag??

(#2166) DeFranco válasza kenwood3 (#2165) üzenetére


DeFranco
nagyúr

topic zarhato :DDD

(#2167) RootRulez válasza DeFranco (#2166) üzenetére


RootRulez
félisten

:K :DDD

Én is hazajutottam, most fogok életemben először Xbox-os karral játszani, kézbe véve elég furcsa az F310 után, kiderül, meg lehet-e szokni...

═════════════════════════════════════════

(#2168) EczkE válasza RootRulez (#2167) üzenetére


EczkE
addikt

Legkényelmesebb a világon. :D Igaz nekem ilyen van, de a forma ugyan az. Ennél a formánál kényelmesebbet nem lehet csinálni. :N

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#2169) RootRulez válasza EczkE (#2168) üzenetére


RootRulez
félisten

Elsőre piszok szokatlan, kiderül még... Eddig jobban adja az F310. :U

═════════════════════════════════════════

(#2170) kenwood3 válasza DeFranco (#2166) üzenetére


kenwood3
őstag

A topikot, a nyugalom megzavarására alkalmas, állandó ismételgetések miatt bezártam !

[ Módosította: kenwood3 ]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2171) EczkE válasza kenwood3 (#2170) üzenetére


EczkE
addikt

Látom ez előtt a hsz előtt gyakoroltál. [link] ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#2172) h_eduka


h_eduka
tag

gamepad-ot szeretnék venni fifa14-hez milyet tanácsoltok?

(#2173) kenwood3 válasza EczkE (#2171) üzenetére


kenwood3
őstag

már rég csináltam :D

(#2172) h_eduka [link]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2174) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nézegettem a Razer vonatkozó n+6 gombos termékét is, de őszintén szólva én már most inkább a Steam Controllert venném... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2175) TommyGun válasza kenwood3 (#2173) üzenetére


TommyGun
őstag

ÍME

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2176) TommyGun válasza TESCO-Zsömle (#2174) üzenetére


TommyGun
őstag

Ez a steam controller engem nem győzött meg.
Gyak érintés érzékelők lesznek az analog joy helyett, ami szerintem nem jó. Próbáltál már egy jobb okostelefonon fifázni PL? Ugye telón felvan rajzolva egy ilyen joy és hát nem túl felhasználóbarát, aláírom hogy maga az érintős képernyő nagyon jó de erre szerintem alkalmatlan ez, bár nem tudom milyen de amikor nézed a képet és melette nincs visszajelzés hova húzod az újjad akkor összevissza fogod vinni. Ugye joynál van egy szint aminál jobban nem tudod eldönteni de érintőképernyőn ilyen nincs, tapizod és már rég nem a joyon van az újjad. Nos látszik hogy steames joyon vannak ilyen barázdák de a kérdés az hogy játék közben mennyire lesznek ezek markánsak, honnan fogod tudni hogy már a leguccsó barázdánál van az újjad vagy még az elsőn? Ha az anmalogot elengedet visszaugrik középre, és azonnal rátudod tenni az újjad anélkül hogy odakéne nézni. Itt oké hogy leveszed róla a kezed de hogy találod meg a közepét? Újra odakell nézni...
Nem tudom majd kiderül de nekem egyelőre egy agyondizájnolt biztos baszott drága marhaságnak néz ki. Ne legyen igazam.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2177) TESCO-Zsömle válasza TommyGun (#2176) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha jól vettem ki a dolgot a PR-szövegből, a SCen alkalmazott érintésérzékelőt felbontása messze túlszárnyalja egy jobb okostelefonét, emellett sokkal precízebb visszajelzést is csinálnak hozzá.

Telón fel van rajzolva egy ilyen joy egy sík felületre, ha nem azt nézed, észre se veszed, hogy kiszaladsz belőle. SC-en ezek a dolgok homorúak, és ha jól látom kis "vezetőkörök" is ki vannak alakítva, hogy ne tudj túlszaladni.

Oké, Joypad visszaáll középre. És ilyenkor rá kell nézned, hogy hol van a gombája, keresgélned kell, vagy elsőre megtalálod rutinból a megfelelő pozíciót? Mondjuk lehet, hogy én könnyen beszélek, anno úgy írogattam sms-eket, hogy ki se vettem a telefont a zsebemből... Fejembe volt a 3310-es teljes menürendszere. De nem hiszem, hogy pár órányi rutin után ne találná meg vki vakon a gombokat.

Engem inkább a precizitás fog érdekelni, elvégre mégis virsli méretű ujjakkal fogjuk nyomogatni azokat a vackokat stylus helyett.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2178) perge666 válasza TESCO-Zsömle (#2177) üzenetére


perge666
veterán

Én meg kis se veszem a telefont a zsebből,úgy olvasom az SMS-t. :DDD :DDD :DD
Lényeg a lényeg,hogy nekem tutira nem kell ilyen Steam kontroller. :N

(#2179) EczkE


EczkE
addikt

Ezt vajon egyből felismernék a játékok, mint az X360-at? Ennyiért nem lenne rossz vétel szerintem.

Asszem mindenféleképpen!

(#2180) TommyGun válasza TESCO-Zsömle (#2177) üzenetére


TommyGun
őstag

Hááát, részben igaz, azonban engem is főleg az izgat hogy most ez hogy lesz megoldva.
Androidon bőven elég a virsli ujjammal húzogatni a widgeteket meg lapozni de egy játékot irányítani...a joyon pl mindig máshogy van az ujjam attól függően milyen irányt tolok, szinte mindig vándolor a joyon a hüvelykujjam (asszony meg ne tudja :DD )

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2181) DJGABI válasza EczkE (#2179) üzenetére


DJGABI
addikt

igen. ellenben nem nagyon dicsérik ezt a razor terméket... konkrétan nem ajánlott kategória (minőséggel vannak problémák asszem, hamar széthullik)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2182) EczkE válasza DJGABI (#2181) üzenetére


EczkE
addikt

Oké, akkor várok egy x360-ra. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#2183) kenwood3 válasza EczkE (#2182) üzenetére


kenwood3
őstag

5k-ert ma reggel is lattam apron vezetekes x360 padot

Mi az az ekezet dragasag??

(#2184) EczkE válasza kenwood3 (#2183) üzenetére


EczkE
addikt

Meg van még a hirdetés? Jöhet priviben is.

Asszem mindenféleképpen!

(#2185) kenwood3 válasza EczkE (#2184) üzenetére


kenwood3
őstag

megy pü ;)

Mi az az ekezet dragasag??

(#2186) EczkE válasza kenwood3 (#2185) üzenetére


EczkE
addikt

:R

Asszem mindenféleképpen!

(#2187) Rypejakten válasza EczkE (#2186) üzenetére


Rypejakten
addikt

6,5k-ért árul egy tag x360 kontrollert, ha érdekel, írj neki.

(#2188) EczkE válasza Rypejakten (#2187) üzenetére


EczkE
addikt

Koszi! De sajna ez sem jon ossze. :R :N

Asszem mindenféleképpen!

(#2189) Benyaking


Benyaking
aktív tag

Hello!
Van egy hori real arcade pro vx sa kai arcade sticem ami xbox360 hoz valo. Radugtam gepre de nem hajlando felismerni. Ugy ismeri fel hogy rap.nx es nem tudom hasznalni.Mar telepitettem hozza xbox360 controller drivert de igy se.... Win7 64bit van fent. Valaki nem tud segiteni nekem ebbe? Valahogy nem lehet drivert csinalni hozza?

(#2190) Heavyrain


Heavyrain
őstag

PC-hez melyiket érdemesebb megvenni? Elsősorban kényelem/használhatóság szempontjából.

Microsoft Xbox 360 kontrollert vagy Logitech F710-et?

(#2191) TommyGun válasza Heavyrain (#2190) üzenetére


TommyGun
őstag

Minőségre egyformák. Mindkettő kényelmes és tartós. Kérdés az neked melyik esik jobban kézre. X360-ast mostanában egyszerűbb venni, Logi mintha hiánycikk lenne. (ne kérdezd miért)

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2192) RootRulez válasza TommyGun (#2191) üzenetére


RootRulez
félisten

Miért?!

═════════════════════════════════════════

(#2193) TommyGun válasza RootRulez (#2192) üzenetére


TommyGun
őstag

;]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2194) b.daniel


b.daniel
senior tag

Sziasztok!

Nyár elején kértem itt segítséget gamepad vásárlás ügyében,és megemlítették itt a speedlink padokat. Költséghatékonyságra törekedve beruháztam egy Wireless speedlinkbe ami ps 3 stílusú.

Nyár eleje óta napi 6 órában biztosan volt használva,elég sokat kockultam nyáron es meg most is :P Én nagyon meg vagyok vele elégedve,sose dobta el a jelet,a gombok nem lotyognek nem ragadnak be,és a hatótávolsága is nagyon jó. Gondoltam Megosztom itt a tapasztalataimat hátha valakinek fontos a Wireless és nem szeretne annyira mélyen a zsebébe nyúlni,annak szerintmr ez is alternatíva lehet:)

(#2195) DeFranco válasza b.daniel (#2194) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszönjük, ezek jó infók. Egy pontos terméklinket tudsz esetleg adni?

(#2196) AsusBoy válasza b.daniel (#2194) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Szia , engem is érdekelne pontosabb link :) , illetve mennyire támogatják a játékok ? komaptibilis szinte az összes ismert játékkal ?:)

Most ruhaznék be két db wireless gamepadra .

Legfőképp Fifára használnám :)

19Ezerből jönnék ki 2db microsoft xbox 360 wireless kar + vevőegységgel . Gondolom a speedlinkből olcsóbban kijönnék :)

[ Szerkesztve ]

(#2197) EczkE válasza b.daniel (#2194) üzenetére


EczkE
addikt

Engem az érdekelne, hogy ugyan úgy felismeri e mintha X360-at használnék.

Asszem mindenféleképpen!

(#2198) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

(#2199) DeFranco válasza AsusBoy (#2198) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az biztos nem.

(#2200) DJGABI válasza AsusBoy (#2198) üzenetére


DJGABI
addikt

Majdnem, ennek az új valltozata; [link] itt az összes. (háromszög, kör helyett a/b feliratot kell nézni)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.