Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2201) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Tehát akkor ezt kell ,hogy megvegyem Speed-Link Strike FX Gamepad Wireless.

Ha Két db-ot rendelek akkor ugyan annyi lesz a szállítási díj vagy megnő valamennyivel ?

Illetve küldenek hozzá USB -s vevőegységet ?

1 vevőegység csak 1 gamepad-ot tud kezelni vagy akár többet is ?

(#2202) AsusBoy válasza AsusBoy (#2201) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Na megrendeltem két db-ot :).

Lesz ami lesz , remélem kettőt felfog ismerni egyszerre a gépem :)

(#2203) b.daniel


b.daniel
senior tag

Igen, o az,amit Asusboy is rendelt :) nos nem tudom hogy ugyanugy felismeri-e a gép mint az x360-t(az plug&play?)
A speedlinknél először kicsit nehezen tudtam a géppel összehangolni.Kellet a speedlink honlapjáról is a driver(ezt ha kell vkinek este belinkelhetem) aztán kellett bedugni a receivert a gépbe.
Dr első alkalommal úgy kellett kellett kapcsolatot teremteni,hogy először a padon elinditottuk a keresést az adott gombbal,és csak ezután kellett bedugni a rrceivert. Igy rögtön Megtalálták egymást,és ezt a procedúrát egyszer sem kellett azota megismételni :)
Egyébként igen, amivel eddig jatszottam mindennel teljesen kompatibilis volt,és típus szerint ismerte fel minden játék (pl. AC összes, FC3,Batman AA,AC, FC 3, Dishonored, TR,Castlevania)
:)

(#2204) AsusBoy válasza b.daniel (#2203) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Köszönöm ! Állítólag xbox 360 karként ismeri fel a pc :) ( de ha tévedek valaki javítson ki )

Elsősorban fifa 13 -al meg dirt 3 al fogom őket letesztelni :)

Holnap érkeznek a karok :) már várom őket :).

(#2205) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Megjöttek a picikék :)

Most még épp töltődnek :U

(#2206) EczkE válasza AsusBoy (#2205) üzenetére


EczkE
addikt

Majd beszamolot! :K

Asszem mindenféleképpen!

(#2207) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

3 órát írtak töltésre de nálam körülbelül 1és fél óra után már nem villogott a led .

azonban ha lehúztam a kábelről majd megint rádugtam őket akkor megint töltötte mivel villogott a led.

Nálad mennyi ideig töltötte ?

(#2208) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Tehát amint írtam 1és fél óra után a ledek már nem világítottak de ha leszedtem őket usb-ről majd újra rákötöttem őket akkor ugyan úgy villogtak a ledek körülbelül 5 percig.

Aztán most körülbelül 3óra töltés után feltelepítettem cdről a drivert majd bedugtam mind két usb vevőegységeket és megnyomtam a karokon a wifi gombot . Az ég világon nem történt semmi.

Majd letöröltem a cd-ről feltett drivert és újraindítottam a gépem és a netről letöltött driverrel próbálkoztam de azzal is sikertelen :S.

úgyis próbáltam ,hogy a wifi gombot benymtam a gamepadon és utánna dugom rá az usb vevőt de úgysem történt semmi .

"Eszközök és nyomtatók nál " ezt látni

Amúgy honnan tudni ,hogy a töltés az befejeződött ? Vagyis tudom ,hogy kikell ,hogy aludjon a led de amint írtam ha újra rádugtam usb-re ugyan úgy villogott a led és 5 perc múlva aludtak el.

Segítsetek nekem :(

(#2209) b.daniel válasza AsusBoy (#2207) üzenetére


b.daniel
senior tag

Nekem is 1,5 óra alatt teljesen feltölt 0-rol :) a villogás azert van mrtz olyankor jelet keres,abbahagyja par perc után :)

(#2210) AsusBoy válasza b.daniel (#2209) üzenetére


AsusBoy
senior tag

usb vevőegységen a lednek világítania kellene ha bevan dugva ?

Mert nálam egyik sem világít.

(#2211) b.daniel válasza AsusBoy (#2208) üzenetére


b.daniel
senior tag

Speedlink honlapján van fen driver ami szükséges
[link]

Először a cd-n lévőt, majd ezt is telepítsd.
Ezután megnyomod a mode gombot a padon, aztán bedugod a receivert és jónak kell lennie. :)

szerk.: feltöltve nem világít már, csak addig amig jelet keres. Ha nem talál kikapcsol, és nem villog tovább

szerk 2 : rossz linket mutattam először, javítva

szerk 3 : driverezés után nekem ilyen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2212) AsusBoy válasza b.daniel (#2211) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Nekem nem is ez a kar van , nekem nem számok vannak rajta hanem A ,X,Y,B

ezt vettem én ( 2db-ot )

Melyiket töltsem le ?

Ezt SL-6567-BK_Windows_XInput_Drivers.zip

vagy

Ezt SL-6567-BK_Driver_V1.0.zip

[ Szerkesztve ]

(#2213) b.daniel válasza AsusBoy (#2212) üzenetére


b.daniel
senior tag

már javítottam a linket , ott már ez szerepel :)

biztos ami tuti mind a kettőt :D én s mindkettőt feltettem :)

[ Szerkesztve ]

(#2214) AsusBoy válasza b.daniel (#2213) üzenetére


AsusBoy
senior tag

írtam privátot

(#2215) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Na Skacok!

Minden megoldódott ,szépen üzemel mint két kar.

Szerencsére segítségemre volt b.daniel és megoldottuk a beüzemelést .

Holnap vagy vasárnap írok róla véleményt nektek .

Addigis sziasztok! :)

(#2216) EczkE válasza AsusBoy (#2215) üzenetére


EczkE
addikt

A megoldast megoszthatnatok itt is, ha nem titok. Kesobb jol johet masoknak. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#2217) b.daniel válasza EczkE (#2216) üzenetére


b.daniel
senior tag

Persze :)

Ugye pad feltölt,receiver be, lemezről es a linkelt honlapról a drivereket feltelepitjuk,ekkor a receiver elkezd majd villogni. Ezután kihúzzuk a receivert, megnyomjuk a pad Mode gombját,és miközben keresi a jelet,bedugjuk a receivert. Ekkor megtalálják egymást (ezt csak első körben kell eljátszani) és mehet a kockulas:))

(#2218) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!

Tölteni kellett a karokat (elméletileg 3órát írtak ) azonban 1,5 óra alatt feltöltődött mindkettő.
Ezután feltelepítjük a Cd-ről a drivert majd a speedlink oldaláról a windows 8as drivert is felkell telepíteni.

Ezért akadtam el mivel windows 7es op rendszerem van és ezért lepődtem meg hogy a win8as drivert fel kell telepíteni mellé.

Ilyenkor bedugtam a usb vevőt már a piros ledjei világítottak .

Legelső szinkorizálás úgy indult ,hogy a padon nyomtam a "Mode" gombot 3sec ig és utánna dugtam rá az usb vevőt.

Utánna 4ledből 1 led fog csak világítani és akkor már mehet is a játék :)

(#2219) EczkE válasza AsusBoy (#2218) üzenetére


EczkE
addikt

Kiraly. Es x360 kontrollernek ismerik fel a jatekok?

Asszem mindenféleképpen!

(#2220) b.daniel válasza EczkE (#2219) üzenetére


b.daniel
senior tag

Nem. Speedlink USB gamepadnak :)

(#2221) b.daniel válasza AsusBoy (#2215) üzenetére


b.daniel
senior tag

Annyira belemerültél a kockulasba, hogy ez a vélemény elmaradt :))

(#2222) AsusBoy válasza b.daniel (#2221) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Mondhatni ezt is igen :).

Igazándiból fifa11 el illetve dirt 3 al játszottam vele . Számomra megfelel ez a kar :). Mindenkinek ajánlani tudom csak :). Szvsz + pont ,hogy beépîtett akksival rendelkezik és nem kellett hozzá venni elemet.

Rendesen teszi a dolgát eddig egyszer sem hagyott cserben .

Negatîv véleményem nem köthető hozzá de belekötni bele lehet még pedig a használati útmutatójába .( hogy ne csak a pozitîvumokat emeljem ki )

Hogy miért lehet belekötni? A gamepad driver feltelepîtése amit cd -n mellékelnek hozzá , kevésnek bizonyult . le kellett tölteni hozzá a win8 as drivert . még akkor is ha win7 ed van:D

Nyugodtan vegyétek !

(#2223) dadosc


dadosc
csendes tag

Sziasztok xbox 360 joystickot szeretnék pc-hez csatlakoztatni charge and play kit-el, felrakja a windows a drivert (WIN7/64) azt írja megfelelően működik ,de nem érzékeli a joystickot csak villog folyamatosan középen az xbox jelnél .Vkinek ötlet ,mi lehet a probléma?

(#2224) #00137984 válasza dadosc (#2223) üzenetére


#00137984
törölt tag

PS3 vezetéknélküli gamepaddal voltam igy... Win7 felismerte, de az sem érzékelte a gombokat és a tengelyek mozgását. Készségesen visszavették tölem és elmagyarázták, hogy kapcsolódás közben folyamatosan világit a led rajta és a villogás valami hibát jelent nálam. A vevő egységet is check-old meg és probáld meg másik USB csatlakozóban. A drivernél a legfrissebbet nézd meg az eszközkezelőben.

[ Szerkesztve ]

(#2225) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, vettem ebayen egy xbox360 vezetékes controllert.
Gondolom, hogy replica volt, mert csak 17$ volt az ára.

A kinézete teljesen olyan, mint a gyárié, eszközkezelőben xbox 360 controller for windows-ként szerepel, hardverazonosítók:
USB\VID_045E&PID_028E&REV_0114
USB\VID_045E&PID_028E

Az lenne a kérdésem, hogy találkoztatok-e már ilyennel, és mik a tapasztalatok?
Mire számítsak?
Tartós darab?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2226) Jofi81


Jofi81
őstag

Az átdolgozott d-pados XBox kontrollert lehet valahol kapni? Sehol nem láttam még.

(#2227) balbekk12


balbekk12
tag

FIFA14-hez szeretnék venni egy gamepadot (idáig mindig bill.-tel játszottam, de most már TV-re kötve a gép,szóval messzebből nagy képen akarom nyomni, ezért ugye vezeték nélküli kellene)!
Milyet javasoltok? (Max. 5-6e Ft)

(#2228) AsusBoy válasza balbekk12 (#2227) üzenetére


AsusBoy
senior tag

szia !

5-6 ezres keretedet meghaladja 1 ezressel de én ezt venném a helyedbe :).

Én kettőt vettem ebből a karból és nagyon jó :) Fifa 11, 14 , Mortal Kombat, Dirt 3 .

Ugyan ezért vettem wireless kontrollert mivel hdmi kábel segítségével leosztottam a képet a tv-mre és úgy játszok :)

Én innen rendeltem LINK

Ha megvetted akkor nyugodtan írj és ( vagy pörgess vissza néhány hsz-t ) segítek ,hogy hogyan telepítsd fel !

[ Szerkesztve ]

(#2229) NOKA32 válasza Vico87 (#50) üzenetére


NOKA32
aktív tag

Sziasztok.
Keresek gamepad et max 5 ezerig analog kar alap és kényelmes legyen win 7 64 bitel gond nélkül müködjön.
Naruto Shippuuden Ninja Storm 3 Mortal Kombat,Darksiders,és dmc t játszanék velük.thx

Szerk:Ja és a tűzgombokon geometriai forma(háromszög,kocka )legyen.Ne szám!A betűk még jobbak.+Ne xbox 360 elrendezés legyen hanem ps hogy az analog egymás melett legyen.

[ Szerkesztve ]

(#2230) DeFranco válasza NOKA32 (#2229) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kénytelen leszel megbarátkozni az XYAB gombfeliratokkal, mert ami gond nélkül megy ezekkel a játékokkal az xinputos, és ott ez default...

X360 pad, ha megbarátkozol a designjával, Logitech F310-F510-F710 közül valamelyik, ha igazán jót akarsz kapni a pénzedért (meg ha kapsz, eléggé hiánycikk) vagy esetleg ez vagy ennek a drótos változata.

Ezek minőségben, felépítésben gyengébbek, még nincs velük elég tapasztalat, hogy rá lehessen mondani, hogy tartós is, de funkcionalitásában 100%-osak.

(#2231) NOKA32


NOKA32
aktív tag

A logitech tetszik mindet elfogadnám de oylan rövidnek tünik aza bal-jobb csücsök +tömzsi bár ez lehet csak optikai csalodás.

(#2232) DeFranco válasza NOKA32 (#2231) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem logi van, hidd el jó az...

(#2233) NOKA32


NOKA32
aktív tag

Ezek az f szériák?

(#2234) NOKA32


NOKA32
aktív tag

Láttam xbox 360 controllert itt is apron 5-6 ért szinte ujjan csak hát gyorsan lecsapják vagy jegeltetik.

(#2235) DeFranco válasza NOKA32 (#2234) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Vigyázz, mert a wireless X360 karhoz kell a reciever is...

(#2236) NOKA32


NOKA32
aktív tag

Az mi töltö?

(#2237) EczkE válasza NOKA32 (#2236) üzenetére


EczkE
addikt

Vevőegység.

Asszem mindenféleképpen!

(#2238) NOKA32


NOKA32
aktív tag

Kösz aha de szerintem logi lesz :D

(#2239) perge666 válasza DeFranco (#2235) üzenetére


perge666
veterán

A vezetékeshez nem kell.:)

(#2240) DeFranco válasza perge666 (#2239) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mutass egy vezetékes wireless kart :D

(#2241) perge666 válasza DeFranco (#2240) üzenetére


perge666
veterán

:B

(#2242) ktomek


ktomek
aktív tag

Üdv!
Nekem egy ősi Saitek RumblePad p2600-am volt idáig, és kb. minden PC-s játéknál volt valami probléma vele: vagy egyáltalán nem-, vagy rosszul működött (egyébként tesztelve jó). Ezt szeretném lecserélni egy olyanra, ami (lehet vezetékes, vagy vnélküli) rendesen működik a legtöbb PC-s játékkal, valamint PS3-al is, és nem túl drága (6-7e Ft). Tudna valaki segíteni? (Elnézést, de nemigen van időm visszaolvasni a fórumban, a gyereknek meg eléggé kéne... :) )

:R

(#2243) DeFranco válasza ktomek (#2242) üzenetére


DeFranco
nagyúr

#2230

(#2244) ZoltanD


ZoltanD
csendes tag

Sziasztok!

rFactorhoz szeretnék gamepadot vásárolni, és ehhez kérnék egy kis segítséget.
Kinéztem 3 gamepadot de, nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik lenne a jobb választás.
Melyik jobb a 3 közül?

GPX LightBack Ferrari F1 Edition
F1 Wireless Gamepad Ferrari F60 Limited edition
Ferrari Wireless Gamepad 430 Scuderia Limited Edition

Van valakinek rFactoros tapasztalata gamepad használatával? (jól kezelhető e vele stb…)

Egy jobb minőségű kormányra gyűjtök de addig is kéne egy jó megoldás billentyűzet helyett mert az autók kezelhetetlenek vele ha nincs a kipörgégátló beállítva. A legtöbb F-1 ligában sajnos nem is engedélyezik a kipörgégátló használatát.

A válaszokat előre is köszönöm

(#2245) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Egy Logitech F510-est akartam venni, de nemigazán találok sehol (főleg nem normál áron). Már nem is várható hogy újra lesz? Jön az utódja? Vagy miért nem kapható? Esetleg Ti tudtok valahol? :)

Közben már kezdek megbarátkozni az Xbox kontrollerrel is, de ott meg azt olvastam hogy jön valami javított D-pad-es verzió :F Arra vajon érdemes lenne várni?

Esetleg Speedlink gamepad-ek közül válasszak? (STRIKE/XEOX)

:R

[ Szerkesztve ]

(#2246) Predator2 válasza DeFranco (#2230) üzenetére


Predator2
addikt

DeFranco ha jól értem akkor (6-8K ársávban)

x360 pad

Állítólag van belőle javított változat? Mit javítottak rajta illetve hol lehet beszerezni?
A simát hol lehet szerinted "olcsón" venni? Természetesen eredetit.

Logitech F310/F510

Sajna a Logi már nem vagy nehezen magas áron lehet beszerezni.

Speedlink

[link]
Mennyi garanci van rá mert nem találom?

Te melyiket vennéd "drótosból"? Melyik kompatibilisebb?
Grid2, Dirt3, Mortal Kombat, stb... játékokhoz venném.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2247) AsusBoy válasza Predator2 (#2246) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Ugyan olyan Speedlink kontrollerem van amit linkeltél csak nekem wireless.

Fifa 14 ,Dirt3 illetve Mortal K. Játékokkal teszteltem.Megfelelően működik.

(#2248) Predator2 válasza AsusBoy (#2247) üzenetére


Predator2
addikt

mennyi garancia van rá gyárilag?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2249) balbekk12 válasza AsusBoy (#2228) üzenetére


balbekk12
tag

Hogy muzsikálnak a Speed-Link Strike FX Gamepad Wireless gamepadok?

PC-re FIFA 14-hez jók???

Ha igen akkor megrendelem én is innen:
Speed-link gamepaad

Hány nap alatt hozzák ki? Garancia mennyi rá?

(#2250) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Sziasztok!

Ma vettem egy Trust gxt 30 wireless gamepad-ot.Még vezették nélküli játékvezérlőm nem volt és segítséget szeretnék kérni a beüzemeléséhez.
A leírtak alapján csináltam mindent de nem reagál a gamepad semmilyen gomb nyomásra.Villog az usb-n lévő piros led és az elemeket is beleraktam a gamepadba (3 db jár hozzá).
Az indító gombot megnyomva villog pár másodpercig a 4 led de utána elalszik.

Ilyenkor mit kell csinálni? Win 7 Ultimate van a gépemen.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.