Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2351) Atesz1978 válasza Predator2 (#2350) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Öcsém azzal használja és nagyon sokáig bírja neki!

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2352) L4mie


L4mie
veterán

most esett le, ezzel a speedlinkkel majd tudok super mariozni is :D :D van valami olyan PC-s változat ami jóféle és támogatja az újfajta controllereket? :)
ennek most kifejezetten örülök :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2353) rene85 válasza L4mie (#2352) üzenetére


rene85
aktív tag

Super mariot nekem is!

(#2354) mclaren777


mclaren777
senior tag

Tudom kicsit off és lehet hülyeség is, de szerintetek érdemesebb gamepad helyett egy Razer Hydra-t venni? Vajon ki tud váltani egy gamepadot?

(#2355) Predator2


Predator2
addikt

Megvettem egy xbox 360 kontrollert. Eddig minden rendben működik pc-n. Kényelmes és jó vele játszani.

Köszönöm a segítségeteket a választásban.

ui: xbox one kontrollere is konpatibilis lesz pc-vel?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2356) kenwood3 válasza Predator2 (#2355) üzenetére


kenwood3
őstag

Még nem tudni, de szvsz az lesz :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#2357) L4mie válasza mclaren777 (#2354) üzenetére


L4mie
veterán

Érdekes mütyür, még nem is láttam, biztos jó a cucc...csak mire :D :)

amúgy pöpecül néz ki.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2358) Atesz1978 válasza Predator2 (#2355) üzenetére


Atesz1978
senior tag

A vezeték nélkülit vetted meg végül?

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2359) balbekk12


balbekk12
tag

Az itt vásárolt:
http://www.supergamer.hu/

Speed-Link Strike FX Gamepad Wireless gamepadom 20 nap után tönkrement! :(
A bal oldali joystick lefittyedt!
A kérdés,hogy ilyenkor mi a teendő?
Hogyan tudom érvényesíteni a garanciát?

(#2360) Predator2 válasza Atesz1978 (#2358) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

A vezetékest vettem meg. Engem zavart volna az, hogy töltögetni kell meg a vevővel játszani. Van némi input lag is. És a javított xbox360 pad csak wireless verzóban van (vagyis én csak abban találtam)

Más is érdeklődött privátban: Logi shopból még lehet rendelni:[link]

Lehet én vagyok a béna de Mortal közben sem vettem észre hibát. Bár még csak 1 napja van meg.

balbekk12

Írj nekik egy emailt és küld vissza. Ha gyártási/gyártói hiba akkor simán kicserélik.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2361) Atesz1978 válasza Predator2 (#2360) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Engem meg egy kicsit zavar a vezetékes pláne használaton kívül amikor győzi az ember hova tenni a hosszú vezetéket! Gondolkodom hogy majd eladom és vezeték nélkülire cserélem, remélem azzal is gond nélkül működnek majd a játékok! :F

[ Szerkesztve ]

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2362) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Sziasztok! Remélem jó helyen járok.
Adott egy Razer Onza Tournament Edition kontroller, szokásos bal analog hibával. Otthon valamivel meg tudom csinálni? Esetleg analog csere segít rajta? Alap állásban lefelé mozgatja a karaktereket játékban.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2363) Predator2 válasza Atesz1978 (#2361) üzenetére


Predator2
addikt

Éppen csak annyit tekertem le belőle amennyit használok is. De legalább nincs input lag és töltögetni sem kell nem merül le játék közben és a plusz súly sincs benne az akkuk miatt ami idővel tönkremegy.

Vannak pozitívumai is, de azok eltörpülnek számomra a negatívumok mellett. Csak a javított d-pad ami számomra egy jó pont, mert az csak wireless verzióban van.

Ha komolyan a csere mellett döntesz én a helyedben lehet megvárnám az xbox one kontrollerét (ha egyáltalán kompatibilis lesz pc-vel is) illetve csak javított d-pad-os verziót vennék xbox360-asból. Negatívumként felhozható, hogy már nem színesek a gombok rajta.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2364) GhostLead


GhostLead
tag

Sziasztok! lenne egy kis (nagy) problémám van egy Logitech F710 Wireless gamepadom,
bekapcsolom a gamepadot telepítésnél, világít a zöld led majd villog, a kis usb vevőt a gép felismeri felteszi a drivert, de nem lehet kalibrálni a gamepadot. eddig jó volt. Újrahúztam a gépemet. nem tom hogy miért nem ismeri fel?!
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#2365) mclaren777 válasza L4mie (#2357) üzenetére


mclaren777
senior tag

Elvileg tudja azt amit egy Wii Remote vagy egy PS Move csak PC-hez, hosszú PC játék támogatási listával. Amit hiányolok róla az a D-pad és a beépített Feeedback rezgés. Legalábbis én ezekről nem tudok.

(#2366) mclaren777 válasza Predator2 (#2360) üzenetére


mclaren777
senior tag

(#2360) Predator2 Én is pont ezért szeretnék vezetékest.

Jól látom, hogy az Xbox One kontrolleren úgy javították ki a D-Pad-t hogy 8 irányúból 4 lett? Ennek nem lesz vajon valamilyen hátránya? :Y
Amúgy én is csak vezetéknélküliben látom 1-2 helyen, majd dupla áron, mint a régit.
Pedig állítólag még a ravaszokba is van építve külön Feedback <- Ez érdekes lehet. Vagy hülyeség?

Logi shopban van F310 meg F710. Persze hogy pont a kinézett F510 hiányzik... :N

Mortalt gondolom a D-pad on nyomod azért írtad?

(#2367) TheZukker


TheZukker
tag

Hali. Az kb. másfél-két éve vett Logi F310-es gamepadem jobb analógja mostanában elkezdett kicsit kimozgósodni. Nem vészes, de zavaró. Tudok ezzel magam kezdeni valamit? Nem szeretnék egy újabb vásárlásába belemenni.

(#2368) DeFranco válasza TheZukker (#2367) üzenetére


DeFranco
nagyúr

2 vagy 3 év gari van rá... gariztasd :)

(#2369) TheZukker válasza DeFranco (#2368) üzenetére


TheZukker
tag

Ajándékba kaptam, majd akkor megkérdezem nővéreméket.

(#2370) r4pid


r4pid
tag

Hali!

Ha megveszek 2-t ebből:
http://www.supergamer.hu/speedlink-strike-fx-gamepad-wireless-black-p-209515.html

Akkor vajon tudok mind a kettővel pc-n játszani legos játékokkal multiban? (pl lego marvel super hero)
Fel fogja ismerni mind a kettőt külön?

A másik hogy szintén legos játékokhoz van valami olcsóbb vezetéknélküli alternatíva?

Bocs de eléggé laikus vagyok a témában :)
Köszi!

(#2371) balbekk12 válasza r4pid (#2370) üzenetére


balbekk12
tag

Csak egy jó tanács:

Október végén rendeltem innen én is egy ilyet! 3 nap alatt ki is hozták! Zsír! CSak FIFA14-et nyomtam vele, tök normál használat mellett 20 nap után a baloldali joystick eltörött vagyis nem áll vissza alaphelyzetbe!
Így írtam nekik egy levelet,hogy mi legyen! Erre ők készségesen azt mondták küldjem vissza, megvizsgálják és vagy javítják vagy csere!...
a fekete leves: a Posta költség ajánlott levélként 3900 Ft-t!!!!!!! (a legolcsóbb megoldás)
Ennyi erővel megvehettem volna a Media Marktba 9900 Ft-ért és akkor bármikor visszavihetem ha gáz van! Így meg ha egy év múlva beszarik megint,akkor ennyi volt....merthogy még egyszer ki nem fizetem az tuti!...

Szóval gondold meg,hogy innen rendelsz-e!

(#2372) r4pid válasza balbekk12 (#2371) üzenetére


r4pid
tag

bakker tényleg most nézem hgoy szlovák cég...
Köszi :) Esetleg más alternatíva? ill válasz a kérdésemre valaki? :)

(#2373) kenwood3 válasza r4pid (#2372) üzenetére


kenwood3
őstag

2db x360 pad

Mi az az ekezet dragasag??

(#2374) L4mie válasza kenwood3 (#2373) üzenetére


L4mie
veterán

Ha valakit érdekel, METROban most akciós a X360 kontroller WiFi-s

szerintem nem balkezes, csak elronototta a grafikus a képet :)

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2375) kenwood3 válasza L4mie (#2374) üzenetére


kenwood3
őstag

Azt tegyük hozzá, hogy ehhez még kell 1 receiver is, hogy pc-n használható legyen :) Ez lenne jó választás[link],az általad linkelt csak akkor lenne jó, ha már van hozzá receivere a vásárlónak. ( mondjuk azért annyira nem is akciós ehhez képest ) :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2376) vbbb


vbbb
őstag

Megjött a csoda gamepad, csak éppen nem működik. Telepítő lemez be, telepítés, wi-fi usb stick rádug és nem ismeri fel, hiába van feltelepítve neki a driver.

Még csak nem is világít az usb vevő, vagy csak akkor fog ha kapcsolódva van a controller-hez?

Vagy kifogtam egy hibás példányt?

(#2377) EczkE válasza vbbb (#2376) üzenetére


EczkE
addikt

[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#2378) vbbb válasza EczkE (#2377) üzenetére


vbbb
őstag

Nem csinál semmit a Windows 8-as driverekre. Nem tetszik neki.

(#2379) r4pid válasza kenwood3 (#2373) üzenetére


r4pid
tag

Ehhez elég ha 1 wireless receiver-es cuccot veszek, meg egy másik sima vezeték nélkülit? Magyarul elég 1 receiver?
Köszi! :D

(#2380) vbbb válasza vbbb (#2378) üzenetére


vbbb
őstag

Sikerült...pedig én is korábban már próbáltam a Windows 8 driverek-el úgy, hogy a xusb21.inf fájlt akartam telepíteni.(Jobb klikk rajta, Telepítés) Ezzel a módszerrel nem ment, majd a driver-ek mappáiba navigáltam bele közvetlenül (x86, x64)...így se ment...utoljára megadtam neki elérésnek ahol a xusb21.inf, xusb21.cat fájlok vannak meg a két mappa ugye...és így sikerült neki.

Jah és természetesen a Windows automatikus driver keresője nem talált egyik alkalommal se semmit az interneten vagy a gépen. Én kérek elnézést.... :W

(#2381) kenwood3 válasza r4pid (#2379) üzenetére


kenwood3
őstag

Igen, elég! 1 receiver 4 padot tud kezelni egyszerre :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#2382) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok!
Adott a következő termék: [link]
A problémám az lenne hogy a jobb oldali csúszkát sehogyan sem tudom beállítani. A kalibrálásnál egyszerűen tovább lép amikor elforgatom akármilyen irányba. Tudnátok egy jó, könnyen kezelhető progit amivel nomrálisan be lehet kalibrálni?

(#2383) dokken válasza balbekk12 (#2371) üzenetére


dokken
tag

Írd meg nekik, hogy neked így nem éri meg a csere és küldjenek ők egy futárt.Így csak 1490 Ft lesz a csere. :O

(#2384) Predator2 válasza dokken (#2383) üzenetére


Predator2
addikt

Mert ez szerinted így működik? ;]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2385) dokken válasza Predator2 (#2384) üzenetére


dokken
tag

Igen, én is ott vettem egy speedlink gamepadot, tönkrement és így cserélték ki, ezért írtam le. :K

(#2386) Predator2 válasza dokken (#2385) üzenetére


Predator2
addikt

Akkor viszont ez segítség másoknak is. Nagy mákod van, hogy ilyen segítőkészek voltak.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2387) balbekk12 válasza dokken (#2383) üzenetére


balbekk12
tag

Már elküldtem nekik!
De előtte írtam nekik és erre ez volt a válasz:

"Tisztelt Tamás,
Mi ebbe nem szólunk és nem is szólhatunk bele. Kérem, válassza az Önnek megfelelő módot.
Mi kötelesek vagyunk a reklamációt díjmentesen kezelni és lezárni onnantól, hogy a terméket reklamációra átvettük. Tehát annak bevizsgálása, és az Önhöz való visszajuttatása is a mi költségünk.
Gyakorlati példa: Tegyük fel, hogy Ön a terméket valamelyik multi áruházában vásárolta meg. Otthon kiderül, hogy lehet hiba van a termékben. Hogyan jut el reklamációra a termék a multihoz? Nyilván visszaviszi Ön. A bolti eladó nem fog Önhöz elmenni a termékért. Viszont ilyen esetben hajlamos figyelmen kívül hagyni a visszajuttatás költségét, mert a bérletet már megvette, vagy a kocsit már megtankolta. Annyi különbséggel, hogy ilyen esetben még a lezárt reklamációért is Önnek kell fáradnia a boltba. Ők nem küldik vissza.
Megértését köszönjük!"

Neked küldtek futárt???

(#2388) dokken válasza balbekk12 (#2387) üzenetére


dokken
tag

Igen küldtek, de előtte megírtam nekik ha magyar webshopként hirdetik magukat akkor nyújtsanak olyan szolgáltatást mint a többi magyar webshop.Ekkor ajánlották fel a futárt, másnap jött érte, bekellet csomagolni a dobozt és amikor visszahozta (3 hét) akkor kellet kifizetnem az 1490 Ft-ot.

(#2389) balbekk12 válasza dokken (#2388) üzenetére


balbekk12
tag

:( Ezt jó lett volna előbb tudnom! :(

(#2390) kovi9191


kovi9191
újonc

Sziasztok.

Segítség kéne. Problémám az hogy van egy Trust crossfire padom és a fifa 13 ban nem akar müködni az Rs gomb. mi lehet a probléma?
Köszi.

Nem hiszek a szerencsében vagy a sorsban. Egyedül Istenben hiszek és az elvégzett munkában.

(#2391) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

Tudtok esetleg valami programot amivel a joy-t hozzá lehetne rendelni a bill gombokhoz?
Az egyik autós játéknál nincs beállítási lehetőség csak megadott x360 joy profil ami enyhén szólva nem jó az én joyomhoz. (pl nem megy az irány analóg)
Valahogy meglehet oldani ezt?
Köszönöm.

(#2392) kenwood3 válasza seederking (#2391) üzenetére


kenwood3
őstag

xpadder

kovi9191 Nem támogatja az xinputot a padod, ezért nem működik megfelelően. Le kell cserélni a padot 1 normálisabb darabra! X360 pad, vagy ha találsz még, akkkor logif310/510/710.

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2393) seederking válasza kenwood3 (#2392) üzenetére


seederking
őstag

Kipróbálom,köszi.

Bonyolult a beállítása egyébként,az nem gond ha nem box joyom van?

[ Szerkesztve ]

(#2394) kenwood3 válasza seederking (#2393) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem bonyolult, és ennek mindegy, hogy milyen padod van . Itt 1 kis segítség a beállításához [link]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2395) seederking válasza kenwood3 (#2394) üzenetére


seederking
őstag

Letöltöttem direkt win7-re kerestem rá de azt írja telepítés után,hogy kompatibilitási prbléma.
Win xp vista az van benne.

(#2396) DeFranco válasza seederking (#2395) üzenetére


DeFranco
nagyúr

olcsó húsnak sajnos híg a leve :(

(#2397) kenwood3 válasza seederking (#2395) üzenetére


kenwood3
őstag

Én már nem is emlékszem, hogy mikor használtam ezt utoljára,hála az x360 padnak, de emlékeim szerint nekem nem volt gondom vele :N A videóban a srác is w7-en nyomja. Egyébként, el se indul a program?

(#2396) DeFranco
Így visszagondolva, mennyit szoptam én is ezzel a progival, mert minden játéknál másképp kellett beállítani :D. de nekem legalább működött rendesen :K Még az egeret is beállítottam rá, és gamepaddal kezeltem , még a windows-t is :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2398) seederking válasza kenwood3 (#2397) üzenetére


seederking
őstag

Install után katt exe-re és be is jönne az ablak csak kidob egy kompatibilitási hibát.Leokézom és kilép.
Próbálok másik verziót.

Másik verzióval sem jó.Azért köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2399) kenwood3 válasza seederking (#2398) üzenetére


kenwood3
őstag

megy pü

Mi az az ekezet dragasag??

(#2400) TheZukker


TheZukker
tag

Nem találtam meg a Logi garancia papírjait. Így tudtok valamit ajánlani? Tegnap Black Flageztem, és magától elindult mindig balra Kenway, kicsit megnyomtam erősebben aztán beállt. Pedig eddig csak a jobb szarakodott. :(

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.