Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2451) DeFranco válasza Eagl3 (#2450) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, sajnos lassan le is kell venni a listáról, mert úgy néz ki a logi leállt a forgalmazásával. Így marad az Xbox pad, amíg van, de annak sem jósolok nagy jövőt tekintettel az xbone-ra.

Van még ez a speedlink csoda, amit páran vettek a főrumból, de abból ha jól számolom ötből három besz*rt, így én nem akarom ajánlani.

Aztán kb. ennyi, más használható xinputos padról én nem tudok.

(#2452) Eagl3 válasza DeFranco (#2451) üzenetére


Eagl3
veterán

Akkor lehet, hogy egyelőre halasztanom kellene a vásárlást. xbox 360 padot pont az általad említett dolog miatt nem vennék szívesen. Lehet tudni mi az oka annak, hogy a Logi nem gyártja a padokat? Jön új termék vagy nincs rá igény?

(#2453) DeFranco válasza Eagl3 (#2452) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Vezetői döntés, szűkítik a termékkört. PC-re szerintem az xbox pad jó választás, nincs vele gond.

Megpróbálhatsz felhajtani egy F310-est valahonnan a föld alól vagy apróról, de ha nem megy, akkor én xbox padot vennék. Az xbone pad tudtommal nem hozott új funkciókat, nincs rajta semmi extra feature. Tudtommal. De erről jó lenne többet tudni.

(#2454) Eagl3 válasza DeFranco (#2453) üzenetére


Eagl3
veterán

köszönöm az infókat

(#2455) L4mie válasza DeFranco (#2451) üzenetére


L4mie
veterán

nekem speedlink van kb 1 hónapos, még megy :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2456) Jofi81 válasza DeFranco (#2453) üzenetére


Jofi81
őstag

Állítólag több, mint 40 kisebb-nagyobb újítás van az új xbox kontrollerben.

(#2457) DeFranco válasza Jofi81 (#2456) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ilyeneken kívül, hogy fejlesztett ergonómia meg átdolgozodd d-pad meg optimalizált rugónyomáspont van valami funkcióbeli eltérés is?

arra vagyok kíváncsi, hogy van-e bármilyen extra (akár egy extra gomb) amiben használatot tekintve különbözik a hagyományos 360 padtól? jelenlegi tudásom (ami nagyon kevés és felületes) nincs, csak a design változott..

(#2458) Jofi81 válasza DeFranco (#2457) üzenetére


Jofi81
őstag

Ja, hogy ilyenekre gondolsz. Szembetűnő változás tényleg nincs, inkább csak apróbb fejlesztések, mivel az eredeti kontroller is eléggé jó. A legnagyobb újdonság talán az, hogy több rezgőmotor jutott bele, így a ravaszok külön-külön is tudnak rezegni.

[ Szerkesztve ]

(#2459) benvolio


benvolio
őstag

Ha valaki Logit keres, Miskolc City-be az MM-be láttam Logi F710-est és 310-est is, csak arany áron. Ha netán valaki kiad érte annyit akkor más MM-be is megnézhetitek.
Üdv!

(#2460) Hachiko95


Hachiko95
aktív tag

Sziasztok!

Erről tudtok valamit mondani [link] ? Elsőre szimpatikusnak tűnik.

Szerk.: DeFranco köszönöm a gyors választ.

[ Szerkesztve ]

(#2461) DeFranco válasza Hachiko95 (#2460) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#2462) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

S.O.S-Be kéne egy kis help!
A két márka közül melyiket ajánlott!?
Trust Gxt 28 vs Genius maxfire grandias 12v
Válaszokat előre is thx!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#2463) kenwood3 válasza Flayer (#2462) üzenetére


kenwood3
őstag

egyik se. Vezetekes xbox 360 padot vegyél.

Mi az az ekezet dragasag??

(#2464) DeFranco válasza kenwood3 (#2463) üzenetére


DeFranco
nagyúr

te, figyejjémá... figyejjémá te...

figyelsz? szóval az lenne a kérdésem, hogy szerinted a dinkatech G800-at lenne érdemes venni, vagy a dzsunkafire grandkill x6-ot?

SÓSkifli ASAPkámprios

[ Szerkesztve ]

(#2465) Flayer válasza kenwood3 (#2463) üzenetére


Flayer
senior tag

Köszönöm válaszod!
De egy 8 éves gyereknek lesz!
Most meg nem tudok kiadni az xboxosért 10.000-12000 ft.
Tehát melyik inkább a 2 közül!?:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#2466) DeFranco válasza Flayer (#2465) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tényleg egyik sem... nem tudják az xinput kompatibilitást, éppen ezért a mai játékokban nagyon nehézkes és macerás a használatuk... a kérdésed alatt egyel van egy link, ami az egyik hozzászólásomra mutat. Jelenleg ezek azok a gamepadok, amiket ismerünk, és tudják az xinputot, más tudtunkkal nem.

Ebből a speedlink (csak a feltüntetett modellek!) az olcsóbb, páran vettek is olyat, a tapasztalatok enyhén szólva vegyesek, több tönkrement rövid idő alatt, el kell dönteni megéri-e a kockázatot.

Amennyiben viszont nem xinputos padot veszel, akkor azt a mostani játékok jó része nem, vagy csak részlegesen fogja tudni kezelni. Ez azzal jár, hogy a legtöbb esetben emulátorprogramot kell alkalmazni, külön kézzel konfigurálgatni, ini-fileokat megadott könyvtárakba másolgatni, stb. stb. több lesz vele a macera, mint a haszon, és a pad pár héten belül örökre a fiókban végzi. Ezért nem éri meg rá pénzt kiadni.

(#2467) Flayer válasza DeFranco (#2466) üzenetére


Flayer
senior tag

Neked is thx akkor!
Pedig mai játékhoz kellene Fifa,kosárlabda....stb!
Nem vagyok képbe a padokkal!
Én a billentyűzet+egér combóra esküszöm!:D

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#2468) DeFranco válasza Flayer (#2467) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én ezt venném: [link]

szerk: pedig jó a pad, FPS-en és RTS-en kívül mindent jobb játszani vele... én is szkeptikus voltam, de vettem egy F310-et és már külön keresem a paddal játszható játékokat. Sokkal jobb élmény.

[ Szerkesztve ]

(#2469) kenwood3 válasza DeFranco (#2464) üzenetére


kenwood3
őstag

" dzsunkafire "

az a név :DDD :DDD

(#2451) DeFranco
Már én se ajánlottam legutóbb a speedlinket, a negatív tapasztalatok miatt. Szerintem most a legjobb vétel gamepadból, amióta f310 ára az egekben(illetve amióta már alig kapható) a vezetékes x360 pad

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2470) feri1 válasza L4mie (#2447) üzenetére


feri1
aktív tag

Ok!

Köszi!

Úgy gondolom akkor inkább marad a A4-Tech XL-750BH egerem+bill.

Üdv: feri 1

(#2471) Stigma.HC válasza feri1 (#2470) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

MM és Tescoban láttam 2 napja F310 és F710 csodákat kirakva többet is. 13k és 20k :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#2472) Atesz1978 válasza Stigma.HC (#2471) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Ilyen olcsó? :Y Gondolom hogy ennyiért tolakodás volt érte! :D

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2473) feri1 válasza Stigma.HC (#2471) üzenetére


feri1
aktív tag

Mint leírták akkor fps játékokra nem igazán jó a gamepad.
Marad a bill. + egér.

(#2474) mclaren777


mclaren777
senior tag

Mortal Kombat és társai nagyon élvezhetetlenek Microsoft Xbox 360 Controlleren? Vagy nem olyan rossz az a D-pad? :U

(#2475) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

anno vettem ugye egy wirelessz x360 padot a pc-hez, volt nagy örömködés, meg minden. nos, másfél hónapja vga nélkül vagyok, de gammázni már nagyon akarok, úgyhogy elővettem a jó öreg emulátoraimat, donkey kong és társai + snes9.exe, voilá.

problémám a következő. a régi madzagos full alap ezeröccá forintos saitek gyönyörűen vitte őket, de az x360-ra nem reagál a cucc. érdekes, mert a konfignál be tudom állítani a gombokat, és veszi mindet szépen, egyszerűen csak játék alatt nem működik. mi lehet ennek az oka?

mortalozni akarok :O

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2476) Garfield85


Garfield85
tag

Sziasztok! Van 1 Logitech G-UF13A gamepadem,ezzel mennek windows 8 alatt pl az Asphalt jatekok,mert nekem nem jon ossze.

(#2477) #57919488


#57919488
törölt tag

Steam controller varhato majd kulon PC-hez?

(#2478) L4mie válasza #57919488 (#2477) üzenetére


L4mie
veterán

elképzelhető, mivel a steam konzola gyakorlatilag egy PC, mármint tudtommal.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2479) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
Milyen kontrollert érdemes venni fifához pc-re?

(#2480) DeFranco válasza smallmer (#2479) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Xbox360 for Windows

(#2481) shaddam


shaddam
aktív tag

Ahogy nézem a PS4 gamepadról nem írt még senki. Ezt kell letölteni hozzá és a tappipadtól kezdve a rezgésig, meg a led színváltásig minden működik. Örülnék ha majd a játékok is támogatnák a ps4 jeleket, mert az x360 kiosztás miatt az X gomb folyamatosan megviccel :D

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#2482) #57919488 válasza DeFranco (#2480) üzenetére


#57919488
törölt tag

Es ebben ennyire gyalazatos az elemcsere? :Y
Sehogy nem tudom kivenni az elemeket :((( :W

(#2483) hoffman_ válasza hoffman_ (#2475) üzenetére


hoffman_
nagyúr

senki többet harmadszor? :(

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2484) DeFranco válasza #57919488 (#2482) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az kizárt dolog, mert nem tudom. Nekem F310 van.

@hofi: ez azért van, mert az X360 pad csak xinput módot tud, amire a régi-régi játékok nincsenek felkészítve. Kellene keresni egy "directinput emulator for X360 pad" programot. Evan, tetszettek volna F310-et venni amíg még vó't. ;]

(#2485) hoffman_ válasza DeFranco (#2484) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hogy pukkadna ki ez a hulladékfa :D kösziköszi. marad a sajtek a márióra. kényelmetlen :(

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2486) #57919488 válasza DeFranco (#2484) üzenetére


#57919488
törölt tag

Majd megreszelem kicsit ;]

Amugy nagyon jo :))
Ki se mozdulok ma a lakasbol :DD

szerk:
Hol lehet kikapcsolni, hogy ne zabalja feleslegesen az elemet? :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2487) DeFranco válasza #57919488 (#2486) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Minek mennél? Lennazutszán nincs wifi.

Amúgy meg tessék ezzel gamepadolni grafika itt csak éppen láma a szentem, hogy miket lehet kihozni pedig itt.

Akkoraárkádmintazállat.

(#2488) .tnm


.tnm
addikt

többen kérdezték, de ahogy nézem senki sem kapott még választ... lenne lehetőségem bontatlan új, garanciás f710-et venni 10K-ért, de a vezeték nélküliség egy kicsit*, az elemesség kissé jobban visszatart.
kinek milyen tapasztalata van elemmerülés tekintetében, aki F710-et használ. elem szintet szoftverből sem lehet nézni?

*a gép mellett van Logi nano-s vevőegység, egér, bill, router, okosteló és ezekhez jönne a gamepad vevőegysége.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2489) DeFranco válasza .tnm (#2488) üzenetére


DeFranco
nagyúr

elemet nem tudom, de az F710 vevője nem egy világverő, van hogy szakad. support válasza: tedd messzebb a géptől

van amelyik érintett, van amelyik nem

ez az F sorozat egyetlen ismert típushibája.

(#2490) mattmiller44


mattmiller44
csendes tag

Sziasztok!

Az Xbox 360 vezetékes gamepaddal kapcsolatban kérdezném, hogy szerintetek a játékok a jövőben is fogják ezt támogatni, az Xbox One megjelenése után is? Szóval gondolok itt a FIFA 15,16 .. 42-re. Azt olvastam, hogy a One-nal nem működik a 360 controllere, de PC-n szerintetek támogatni fogják a játékok?

Most gondolkodom a megvételén, és ezen vacilálok.

(#2491) .tnm válasza DeFranco (#2489) üzenetére


.tnm
addikt

köszi, sajnos az elem érdekelt volna jobban, ha kell a vevőt 10 centire rakom a kezemtől. kár, hogy az F510 szőrén-szálán eltűnt.

amúgy az F310-ről még írják a típushibának, hogy nagy a deadzone-ja (a többinél nem láttam erre panaszt)
nem mintha F310-et lehetne kapni. (vibra nem érdekel.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2492) Predator2 válasza .tnm (#2491) üzenetére


Predator2
addikt

Nem akarom reklámozni, de.......
Logishop?

3 év gari ingyenes szállítás

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2493) .tnm válasza Predator2 (#2492) üzenetére


.tnm
addikt

ok, F310-et lehet itt kapni, de mint írtam arra panaszkodnak a deadzone miatt, meg egyébként is,ha csak 500 Ft-tal több az F710, akkor már inkább azt. mellesleg nem is ingyenes a szállítás, hanem 5554 Ft, tehát az F710 még olcsóbb is. vagy venni kell valamit 1500 Ft-ért (mit ad annyiért a logi, usb hosszabbító kábelt?), hogy ingyenes legyen. és várhatod a futárt egész nap otthon.

szal erről tudtam, de Logi oldaláról legfeljebb g27-et vennék (az 50%-os kuponommal, ha az még él :) )

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2494) DeFranco válasza mattmiller44 (#2490) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Még nem tudjuk, de úgy sejtem fogja támogatni. Nem tudom, hogy változtatott-e valamit az xinput szabványon az MS

ha most azonnal akarsz venni valamit, akkor nincs nagyon más lehetőséged, ha ki akarsz várni, akkor meg lehet nézni, hogy ad-e ki Xbone kontrollert PC-re az MS. De ez szerintem még idő...

@.tnm: videón már láttam ilyen deadzone-t, meg ha akarom meg is tudom csinálni, de hogy érezni soha nem éreztem használat közben, hogy lenne, az tuti. Ezt nyugodtam elhanyagolhatod. Amúgy szerintem az F710-ben ugyanaz az analóg mechanika van, ha a 310-nek van deadzone-ja akkor a 710-nek is.

De maradjunk abban, hogy nincs deadzone szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2495) DeFranco válasza DeFranco (#2494) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megnéztem, egy xbone kontroller huszonezer forint, ennyiért vegye meg akinek hat anyja van.

Amúgy egyféle kontroller lesz jelen állás szerint, kábellel lehet belőle wiredet csinálni, kábel nélkül wireless. 2014-ben fog kijönni hozzá a PC-s driver, reciever nem tudom, hogy lesz-e ha igen mikor és mennyiért.

Nem tudom, hogy driver szinten van-e változás, mi lesz az X360 kontrollerrel, de ha nekem kellene venni, én nem aggódnék miatta, mert 2 évig még ez nem fog problémát jelenteni szerintem. Vagy meg lehet várni a steam kontrollert, de az sem lesz olcsó.

(#2496) .tnm válasza DeFranco (#2495) üzenetére


.tnm
addikt

itt ugyanezt fejtegetik. (persze senki nem tud semmit)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2497) GhostLead


GhostLead
tag

Logitech F710-hez lehet külön nano vevőegységet venni???

(#2498) .tnm válasza GhostLead (#2497) üzenetére


.tnm
addikt

[link] 3000 Ft, + 5554 Ft a házhozszállítás...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2499) GhostLead válasza .tnm (#2498) üzenetére


GhostLead
tag

Jó ára van a házhoz szállításnak... :Y

(#2500) .tnm válasza GhostLead (#2499) üzenetére


.tnm
addikt

írj nekik egy e-mailt, hogy rendes postán nem tudják-e feladni, vagy ezen az oldalon kérdezd meg a szervízt, hogy nem tudnak-e beszerezni (Logitech Retail-t válaszd ki)

illetve hardveraprón is van egy srác, aki logitech termékeket javít (többször javíttattam vele: megbízható, bár nem a leggyorsabb), lehet neki is van valami forrása.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.