Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2051) DeFranco válasza Bgray (#2050) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A leírás alapján az olcsóbb is jó, de kérdezz rá, hogy tényleg vezetékes-e.

A linkeléshez pedig használd a hsz-box alatt levő link gombot pls.

(#2052) Bgray válasza DeFranco (#2051) üzenetére


Bgray
csendes tag

köszönöm szépen :D le is adom a rendelést.

A linket meg javítottam, nem figyeltem bocsánat. mégegyszer köszönöm a választ.

(#2053) DeFranco válasza Wizard of Oz (#2048) üzenetére


DeFranco
nagyúr

amúgy a mortalon kívül máshoz nem nagyon kell a d-pad, ez ne legyen akadály... általában a bal joy-t használod

@Bgray: szivesen, de ahogy írtam, én is csak a leírásból dolgoztam, nem szentírás

[ Szerkesztve ]

(#2054) Wizard of Oz válasza DeFranco (#2053) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Oh, rendben, nagyon rég volt már kontroller a kezemben. De ha így olcsóbban kapom a Logitechet, mint az MS-t, akkor azért nem járok rosszul. :)
szerk.: ja és igen, 2 év garancia van rá

[ Szerkesztve ]

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#2055) kenwood3 válasza Bgray (#2050) üzenetére


kenwood3
őstag

Mindegy. hogy melyiket veszed. A drágább annyival különb, hogy jár hozzá driver cd, míg az olcsóbbhoz nem

Mi az az ekezet dragasag??

(#2056) nubreed


nubreed
veterán

Sziasztok!

Leginkább autós játékokhoz kellene gamepad nekem.
A Saitek Cyborg Rumble Pad V3 ajánlott vétel autós játékokhoz? 6-7 ezer Ft-nál többet nem nagyon akarok költeni kontrollerre. Vagy inkább a Logitech F310-et válasszam ami hasonló árban van, csak picit drágább.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2057) DeFranco válasza nubreed (#2056) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a kettő közül sokszor inkább az F310

(#2058) Bgray válasza kenwood3 (#2055) üzenetére


Bgray
csendes tag

Ma bementem a boltba, és azt mondta az eladó, hogy a sima vezetékes Xbox360 controller nem teljesen kompatibilis a pc-vel. Azt mondta, hogy nem rezeg és néhány játéknál nem működik. Ebből mi az igaz? Vagy csak azért mondta, hogy a drágábbat vegyem?

Választ előre is köszönöm. Bgray

(#2059) headhunter86 válasza Bgray (#2058) üzenetére


headhunter86
senior tag

Szerintem ez hülyeség. Nekem is az van. Eddig az összes játéknál működött. Rezeg is ahogy kell, és még csak driver se kell hozzá.
(Épp most XCOM Enemy Unkown-oztam, hogy ez a játék milyen rohadt nehéz tud lenni :D)

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2060) Bgray válasza headhunter86 (#2059) üzenetére


Bgray
csendes tag

Neked for Windows nélküli verzió van? mert ha igen akkor holnap visszamegyek és megveszem :D köszi a választ :D

Én ezt akarom venni :D

[ Szerkesztve ]

(#2061) kenwood3 válasza Bgray (#2058) üzenetére


kenwood3
őstag

Be akart húzni. Itt 1 beszámoló [link]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2062) Bgray válasza kenwood3 (#2061) üzenetére


Bgray
csendes tag

Köszönöm Szépen a választ meg is rendelem és majd holnap kimegyek érte :D

(#2063) headhunter86 válasza Bgray (#2060) üzenetére


headhunter86
senior tag

Nekem konkrétan ez van.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2064) tknof1871 válasza DeFranco (#1625) üzenetére


tknof1871
őstag

Ez csak egy eszmefuttatás, mintha hangosan gondolkoznék. A gamepad gondolom azért nem olyan jó, mint a joystick, mert a gamepadon 2 db olyan pici kis joystick csökevény van. Nem tudom, a pontos nevüket, olyanok, mint a gombák, vékony szár a tetején kalap. A hüvelykujjaknak esnek kézre. Nem használtam még gamepadot, de arra tippelek, ezek is úgy működnek, mint a joystick. A megdöntésük iránya és szöge határozza meg a reakciót a játékban. De mivel kicsik, ezért nem is olyan pontosak, mint a joystick. Ezért vannak hátrányban a joysickel és az autóversenyhez való kormánnyal és pedálokkal szemben.

De mi van, ha a gamepadban van 3 tengelyes gyorsulásmérő és 3 tengelyes elfordulásérzékelő (vagyis giroszkóp). Így lehet finomítani az irányítást illetve még összetettebbé is tenni. (Igazi repülőgépeket is alakítanak át olyanoknak, akiknek egy lába sincs és a kormányba építenek be minden irányítási funkciót, roll; pitch; yaw) Ilyen, külsőre hagyományosnak kinéző gamepad létezik? Hiszen a hagyományos gamepadokkal is (pl.: Sony; Xbox konzolos) a játék hevében az emberek hadonásznak. A Wii-s kontrollert most ne vegyük hagyományosnak. Annak az alakja is inkább egy tégláé, és pc-s játékra biztos nem jó.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#2065) HoReSz1975 válasza HoReSz1975 (#1956) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Sajnos átvertek az AQUA -nál, pedig már elég sok mindent vettem tőlük.

Rendeltem egy ilyen gamepadot Thrustmaster Gamepad GPX LightBack Edition PC/Xbox 360 (4460099), az ára az Árgépben 9390Ft volt, gyorsan meg is rendeltem, de helyette küldtek egy Thrustmaster Gamepad GPX LightBack Edition PC/Xbox 360 (4460091), ilyet ami akkor 7290Ft volt az árgépben. A telefont hiába hívtam, nem vették fel, 2 email küldtem, amikor végre válaszoltak, hogy majd hétfőn küldik a futárt, majd maximum jövőhét csütörtökön kapom meg a másikat, ami lehet a következő héten sem jönne meg. Írtam nekik, hogy jó és várok. Majd pár óra múlva mégis írt a srác, hogy rosszul írták ki az árakat és a pénzemet visszautalják, persze csak szerdán amikor visszaviszik a gamepadot tőlem.

Na most nem kicsit vagyok mérges :( :((

Sajnos nekem ez a gamepad nem ér meg 14000Ft -ot, így most passzolok, lehet veszek egy sima XBOX360 -at.

Ezen is gondolkozok:

PowerA Air Flo Controller

[ Szerkesztve ]

(#2066) mandras81 válasza HoReSz1975 (#2065) üzenetére


mandras81
senior tag

Miért vertek át? Ha jól olvasom, visszakapod a pénzed, max egy kis félreértés volt. Webshop-nál előfordulnak ilyen malőrök, ezért van 8 napos pénzvisszafizetés.

Ennyi pénzért miért nem veszel egy eredeti Xbox 360-as kontroller-t? 12-ért már wireless van.

[ Szerkesztve ]

(#2067) DeFranco válasza HoReSz1975 (#2065) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem sem vertek át, történt egy félreértés, ez sajnos bosszantó, de benne van

amúgy ezeket a padokat még nem is ismerem, de egy biztos, hogy indokolatlanul drágák. az x360 pad bővel elég neked, ha csak nincs valami speciális igényed

(#2068) HoReSz1975 válasza DeFranco (#2067) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Idézőjelben értettem, csak rosszul esett ez a történet, mert nagyon vártam a gamepadot :B

Amit belinkeltem, ahhoz mit szóltok: PowerA Air Flo Controller NEW

(#2069) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Ebay -on ennél az eladonál elég jó Gamepadok vannak: hitaritrade

(#2070) tknof1871 válasza tknof1871 (#2064) üzenetére


tknof1871
őstag

Hétvégén volt időm jobban kutatni a témában. Kicsit előre haladtam az időben. Ilyen kontroller csak a Dualshock 4 lesz. Ennek irányításában szerepet kap a gamepad térbeli elmozdulása.Szerintem ez a gamepadok evolúciójának csúcsa.

De vajon csak Sony Playstation 4-en lesz használható, vagy a PC-s játékokhoz is?
Ennél jobb videót nem találtam, ami demonstrálja a képességet. Sajnos. Még túl új ez a gamepad, vagy prototípus és csak a fejlesztők kaphatják meg.

Szerintem egy ilyennel már komolyabb repülőgépszimulátorral is lehet játszani. Itt visszautalok arra, hogy a valódi repülőgép-vezetést is megoldották csak a kormányról. Azoknak, akik valamiért nem tudják a lábaikat használni, de van két ép kezük., Autóversennyel, FPS-el. Az FPS-t pedig eddig csak billentyűzettel és egérrel lehetett magas szinten játszani MMOFPS kategóriában. Engem felvillanyozott ez a Dualshock 4. Új korszakot nyit.

De a kék fény és a touchpad talán túlzás.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#2071) headhunter86 válasza HoReSz1975 (#2069) üzenetére


headhunter86
senior tag

Szerintem nagyon csúnyák ezek a gamepadok. Én is inkább egy eredeti X360-at vennék a helyedben. Ráadásul az mindennel kompatibilis.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2072) TommyGun válasza headhunter86 (#2071) üzenetére


TommyGun
őstag

Egyetértek, hidd el az X360 mindenre megfelel és 7kért már van itthon vezetékes garis.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2073) HoReSz1975 válasza headhunter86 (#2071) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Szerintem is maradok a sima XBOX360 padnál :K

(#2074) fahrii


fahrii
őstag

Havernak van 2 wireless xbox 360 kontrollere, hogy tudná megoldani hogy PChez is lehesse nhasználni?

(#2075) kenwood3 válasza fahrii (#2074) üzenetére


kenwood3
őstag

Vennie kell hozza receivert. Ebay-en kaphato, illetve neha hardverapron is lattam mar

Mi az az ekezet dragasag??

(#2076) pityeszka válasza fahrii (#2074) üzenetére


pityeszka
őstag

Itt kapható. Leírás nincs, bár csak jó mindegyik padhoz. :U

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2077) cyberkind


cyberkind
félisten

Heló !

Nem tudom hogy jó helyen kérdezem-e, de erről mi a vélemény ?
Válaszokat köszönöm előre is !
:R

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2078) cyberkind válasza cyberkind (#2077) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy inkább menjek a biztosra, és az Xbox Controllert vegyem ?
1
2
Az első nem kábeles a második az, melyik lenne a legjobb választás a 3 közül, és ha Xbox akkor kábeles vagy nem az legyen ?

Paranormal Cocktivity

(#2079) RootRulez


RootRulez
félisten

Miért van kevés xinputos gamepad és azok is drágák, tényleg a licensz kerül annyival többe? :F

═════════════════════════════════════════

(#2080) RootRulez válasza RootRulez (#2079) üzenetére


RootRulez
félisten

ON: Logitech F710-ben egy közepes elem vajon meddig bírja csere nélkül? El nem tudom képzelni, milyen időközönként kellhet az elemet cserélni a vezeték nélküli kütyükben...

═════════════════════════════════════════

(#2081) headhunter86 válasza cyberkind (#2078) üzenetére


headhunter86
senior tag

X360. Ha nem zavar a vezeték akkor vezetékest. Vezetékest nem kell telepíteni, csak bedug és játszik.

Vezeték nélküli elemek miatt kicsivel nehezebb, valamint ahhoz ajánlott tölthetős elemet venni még, ha nem akarsz állandóan boltba rohangálni elemekért.

Döntsd el megéri e neked a vezeték nélküli a több zsét.

Én pl. vezetékest vettem, de nem bántam meg. 2.7 méter pedig elég hosszú.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2082) TommyGun válasza headhunter86 (#2081) üzenetére


TommyGun
őstag

Egyetértek. Sokkal egyszerűbb a vezetékes, bedugod megy.
A wirelesst tölteni kell ha akksis, + akksit venni hogy mindig, legyen feltöltve ésatöbbi.
Akksi cerka elem se két forint, és a wireless joy is drágább. Majd 2x annyiba kerül az egész hóbelebanc plussz aksikkal (és vevő egységgel ha nincs) mint egy sima vezetékest venni.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2083) cyberkind válasza headhunter86 (#2081) üzenetére


cyberkind
félisten

Érdemi különbség van a 2 között, vagy csak annyi hogy kábeles vagy nem az ?

Paranormal Cocktivity

(#2084) kenwood3 válasza cyberkind (#2083) üzenetére


kenwood3
őstag

semmi különbség nincs köztük a kábelen kívül

Mi az az ekezet dragasag??

(#2085) cyberkind válasza kenwood3 (#2084) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké, köszi mindenkinek akkor benevezek 1 kábeles xbox360 kontrollerre ! :)
:R

Paranormal Cocktivity

(#2086) tknof1871 válasza TommyGun (#2072) üzenetére


tknof1871
őstag

7kért már van itthon vezetékes garis.

10 000 forint. Ennyivel kell számolni. 7 000 forintért nem biztos, hogy talál.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#2087) kenwood3 válasza tknof1871 (#2086) üzenetére


kenwood3
őstag

nem kell a for windowsos verziót venni, jó a sima is, és akkor találhat ;)

Mi az az ekezet dragasag??

(#2088) DJGABI válasza tknof1871 (#2086) üzenetére


DJGABI
addikt

"raktáron" [link]

kb 2hetente linkeli valaki. ha jó a vezetékes ennyiért best buy.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2089) headhunter86 válasza DJGABI (#2088) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én is ezt vettem, de elb*sztam, mert ezt kellett volna. Mivel úgy is meg akarom venni majd a Watch Dogs-ot.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2090) TommyGun válasza tknof1871 (#2086) üzenetére


TommyGun
őstag

Vagyunk itt egy páran akinek sikerült 7k felé megvenni, keresni kell.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2091) fcbpetya válasza TommyGun (#2090) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

van egy chillstream-em és most a pes 2014 beállításnál mikor át akarom konfigolni a gombokat,akkor az lt és rt- z tengelynek veszi be...:S játékban pedig rossz mert nem funkcionálja azt amit kellene és még mást is csinál emellé.
beállításnál van oylan xinput,amire ha rámegyek nem enged semmit,direcinpoton meg engedi,csak az említett probláma áll fent! miért?

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#2092) DeFranco válasza fcbpetya (#2091) üzenetére


DeFranco
nagyúr

na most: a chillstreamet nem ismerem rendesen, de gondolom hasonló a helyzet, mint az F310 esetén, úgy hogy mondom, mint ha az lenne

szóval a padod 2 módot tud, xinput és directinput (ebből az xinput biztos). az alján kellene lenni egy kapcsolónak ami állítja x és d között

azért nem működik a két ravaszod, mert vagy a PES vagy a padod directinput beállításban van, a directinput pedig nem képes a két ravaszt külön kezelni csak egyszerre (azaz nincs két független ravasz directinput alatt)

ha a PES tudja az xinputot (és miért ne tudná, most már minden modern játék tudja) akkor állítsd be a PES-t és a padodat is xinput módba. Amúgy is ott "kell" használni a padot, az a jobbik mód. Előtte azért a biztonság kevéért csinálj egy wines kalibrációt xinput módban a padon, hogy látsszon, hogy minden funkció működik-e rendesen, bár itt leginkább csak arra vagyunk kiváncsiak, hogy felismeri-e rendesen a win xinput módban.

A felismerésnek automatikusnak kell lenni, ha esetleg mégsem jön össze, akkor az oprendszeredre keress az MS vagy még inkább a logi oldalán egy xinput drivert. De valószínűleg felismeri alapból, ha átállítod.

Ezek után csak az a dolgod, hogy egyezteted, hogy mindenhol xinput legyen beállítva, és használod a padot.

(#2093) fcbpetya válasza DeFranco (#2092) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

aha,értem,köszi,megpróbálom!

az viszont tuti,hogy a játék settings-nél tudok választani xinput vagy directinput között,viszont ha a xinputot válaszotam,akkor nem tudok állítani semmit sem,mintha nem látná ezt a megoldást!!!

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#2094) DeFranco válasza fcbpetya (#2093) üzenetére


DeFranco
nagyúr

xinputnál előfordul, hogy nincs sok választási lehetőség a kiosztás automatikus... bár jellemzően 2-3 verzió azért van, vagy legalább meg tudod nézni, hogy mi mire van kiosztva

hozd össze a directinputot és visszatérünk rá, ha látjuk, hogy mi a helyzet

(#2095) fcbpetya válasza DeFranco (#2094) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

csak így engedi:

http://kepfeltoltes.hu/view/130921/nem_engedi_let_lteni_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

nem engedi a XInputot:

http://kepfeltoltes.hu/view/130921/nem_engedi_let_lteni_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

leakartam tölteni drivert,de nem engedi,nincs már olyan oldal:

http://kepfeltoltes.hu/view/130921/nem_engedi_let_lteni_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

hogyan állítsam xi-re?!

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#2096) DeFranco válasza fcbpetya (#2095) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ugyanazt linkelted háromszor... és használd a link gombot a szerkesztőmező alatt...

(#2097) DeFranco


DeFranco
nagyúr

még egy dolog: futtasd a joy.cpl-t, ott ha működik, akkor elvileg jónak kell lenni

(#2098) fcbpetya válasza DeFranco (#2097) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

igen,látom,pedig 3 különböző képet csináltam és mégis egyet jelenít meg...:S

itt egy új,hát ha jó:)

[link]

[link]

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#2099) fcbpetya válasza fcbpetya (#2098) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

sztem ott sem müködik...:S

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#2100) DeFranco


DeFranco
nagyúr

na, ha ott sem működik, akkor dirvergond van... azt mondjuk marhára nem vágom, hogy hova tűnt a driver

próbáld meg ezt: [link]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.