Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2501) gabor82


gabor82
csendes tag

Üdv. Kellene nekem egy gamepad. L4D2-vel szeretnénk osztott képen játszani pc-n és a sima geniusomon nincs analog joy vagy,h hívják,tehát csak irány van. Annyi a gond,h nem szánok rá sok pénzt,mert nem sokat lesz használva,néha-néha fps játékokhoz szerintem leginkább.
3200 ft-nál szabtam meg a határt ahogy nézegettem őket.
Nálunk jelenleg ebben az árban ezek kaphatóak:
[link] 2500Ft

[link] 2400ft

[link] 3200ft

[link] 3200ft

[link] 3100ft

Ezekből van e amelyik árához képest jónak mondható illetve melyik az amit nem szabad venni?
Tudom,h x360-at vagy logitechet ajánlanátok,de nem akarok annyit költeni rá így csak ezek vannak.
Előre is köszönöm a hozzáértők segítségét.

(#2502) DeFranco válasza gabor82 (#2501) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én egyiket sem ajánlom, de ha ragaszkodsz hozzá akkor vedd a legolcsóbbat. De továbbra sem ajánlom.

(#2503) gabor82 válasza DeFranco (#2502) üzenetére


gabor82
csendes tag

Tehát akkor nincs köztük kevésbé rossz. :) Pedig reménykedtem,h valamelyik kiemelkedik a többi közül. Hát én is jobbat vennék persze,de egyrészt keveset fogom használni,leginkább nem is én fogom és anyagilag most nem igazán engedhetem meg a drágábbakat,mert fontosabb dolgokra kell.
Ha valakinek mégis lenne jó tapasztalata valamelyikkel jelezze kérem.

(#2504) Atesz1978 válasza gabor82 (#2503) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Olcsóbb kategóriába ez ajánlott!

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2505) gabor82 válasza Atesz1978 (#2504) üzenetére


gabor82
csendes tag

Az mivel jobb a sima strikenál? árban mondjuk ez már nekem sok,de azért mégis kíváncsi vagyok a strike miért nem jó.

(#2506) Predator2 válasza gabor82 (#2505) üzenetére


Predator2
addikt

Nem kompatibilis az új játékokkal mókolni kell vele.

xbox pad meg amit Atesz linkelt tudja a xinput-ot amit te linkeltél nem.

Senki nem akar rábeszélni, de szerintem is azt vedd amit Atesz linkelt ha legolcsóbban akarod. De ennek is megvannak a hátrányai.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2507) gabor82 válasza Predator2 (#2506) üzenetére


gabor82
csendes tag

Tehát az a xinput kell,h kompatibilis legyen az új játékokkal. Mondjuk új játékokkal nem igazán tudok játszani a dell n5010-es laptopomon (ati 5650 /i3/4gb ram). Illetve relative,h mi számít újnak. Bár végülis vannak kisbb gépigényű új game-ek is amik talán futnának. De nekem a pad igazából csak osztott képre kellene kétszemélyes játéknál abból meg újak közül nem igen van úgy tudom. Egyedül egér+billel játszom.
A többi pad amit linkeltem mindnél kompatibilitási gondok vannak vagy csak szimplán rosszak?

(#2508) Predator2 válasza gabor82 (#2507) üzenetére


Predator2
addikt

Szerintem ebből a kommentből mindent érteni fogsz :)

[link]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2509) gabor82 válasza Predator2 (#2508) üzenetére


gabor82
csendes tag

Hát így már világos. Tehát ha 3k körülit veszek az új játékokkal nem fogok tudni játszani.
Azt esetleg nem tudod,h új játékok közül mivel lehet splitscreen-en játszani? Mert 2-en szeretnénk haverral neki kell a pad én jobban szeretem az egér+billt.
Mert ha nincs nagyon splites új játék akkor ugyan mindegy milyet veszek. L4D2-vel akarunk játszani az meg megy az 1000 forintos geniusommal is csak azon nincsennek joyok így csak mozogni lehet kamerát forgatni,célozni nem. Ezért kell elsősorban az új pad amúgy megtenné ez is.

Mellesleg megemlíteném,hogy amit itt sokat láttam említeni logitech f310 az egyik boltban ott lóg az állványon 7800 ft-ért. Gondolom arra sokan rámarnának itt. Csak nálunk nem igen keresik az ilyen padokat így ott áll egy ideje.

(#2510) mulatosdj


mulatosdj
tag

Hello! Milyen gamepadot ajánlottok PC-hez 5k értékben? Lehet új is vagy használt!

(#2511) .tnm válasza mulatosdj (#2510) üzenetére


.tnm
addikt

-7. hsz

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2512) Atesz1978 válasza mulatosdj (#2510) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Ha olcsón szeretnél akkor ezt de ha kicsit még rászánsz akkor ezzel sokkal jobban jársz minőségben! Én is ilyet használok és tökéletes hála a srácok ajánlásának! :R

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2513) mulatosdj válasza Atesz1978 (#2512) üzenetére


mulatosdj
tag

Köszi a válaszokat :)

(#2514) EczkE


EczkE
addikt

Ide is kellene egy 1. hsz ahova be lenne linkelve az X360 és kész is. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#2515) #57919488 válasza EczkE (#2514) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hat fura mert en nem nagyon voltam kontrolleres soha es ugy voltam, hogy PC bill+eger. Multiban kiraly is ahol versenyezni kell bizonyos dolgokban meg jo a celzas FPS-ben de ennyi.
FarCry3 is sokkal jobb szerintem x360 kontrollerrel mint bill+egerrel... soha nem hittem volna, hogy 1x ezt fogom mondani :DDD

(#2516) EczkE válasza #57919488 (#2515) üzenetére


EczkE
addikt

FPS-ek közül Bf3 multit próbáltam kontrollerrel. :D Tankkal le is szedtem egy helit. :D Ott tettem le, mert a csúcson kell abbahagyni. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#2517) GhostLead


GhostLead
tag

Logitech F710-es gamepadom van. Újrahúztam a gépet Win 7 64bit op. rendszer van a gépemen.
Felakartam rakni a driverét de nem akarja az igazságot, nem tudom kalibrálni! a gép felismeri mint Xbox 360 gamepad....
Maddenezni szoktam vele. Hol kell kalibrálni a gamepadot???

(#2518) gabor82


gabor82
csendes tag

A sima xbox nem a 360 hanem az elődje gamepadja is használható pc-n?

(#2519) Flayer válasza Atesz1978 (#2504) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Ezt a padot akartam megrendelni!
El is küldtem a rendelést megjött a díjbekérő is!
Pénz átutal majd 2 nap múlva felhívtak,hogy nincs hibás a weboldal nincs nekik ez a gamepad majd olyan február körül lesz!
Törölték a megrendelést és a lóvét is visszaküldték szerencsére!
Tehát NINCS NEKIK EZ A GAMEPAD!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#2520) DeFranco válasza GhostLead (#2517) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Lehet kézzel fel kell rakni az MS-es xinput drivert neki. Előfordul, hogy nem talál magára magától, de ritka. Kalibrálni a játékvezérlő tulajdonságain belül tudod, szerintem az eszközkezelőből vagy a start menü keresőből megtalálod, bár nagyon szerintem kalibrálni soha nem kell, max. azt ellenőrzöd vele, hogy minden működik megfelelően, külön kalibrálásra nincs szükség.

@gabor82: mintha ott hiányozna valami hardveres feltétel, chip vagy ilyesmi, úgy emlékszem. Most az xbone pad kapcsán mintha olvastam volna ilyesmit, de ez nem biztos.

(#2521) GhostLead válasza DeFranco (#2520) üzenetére


GhostLead
tag

Szia! Közben sikerült kalibrálnom az eszközkezelőn belül! Ill. a Madden NFL 08 elég régi játék átkellett állítanom Directinputra most már tökéletesen megy! Köszönöm a segítséged!

(#2522) .tnm


.tnm
addikt

hehe, ahol néztem, hogy 10e Ft az új F710 ott raktárat ürítenek és 8e Ft-ért adják már, gyorsan meg is vettem. :-)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2523) DeFranco válasza GhostLead (#2521) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, directinput az más, ott persze gyári driver, és ott kalibrálod, igen :B

.tnm: linket azonnal pritiplíz

[ Szerkesztve ]

(#2524) .tnm válasza DeFranco (#2523) üzenetére


.tnm
addikt

ment pü

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2525) Eagl3 válasza .tnm (#2524) üzenetére


Eagl3
veterán

nekem is jöhetne a link

(#2526) Atesz1978 válasza Flayer (#2519) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Akkor .tnm kollégától kérdezd meg hogy hol vette a Logitech F710-et mert annyiért nagyon jó vétel vagy a másik alternatíva az Xbox 360 Controller amit még érdemes megvenni!

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2527) gabor82


gabor82
csendes tag

Saitec márkáról mit tudtok? Ahogy néztem a honlapjukat valami elég komoly szimulátorok vannak rajta. Ez a cég kimondottan vezérlőket gyárt? Mert akkor gondolom elég jó minőségű termékeik vannak.

(#2528) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.
Boldog karácsonyt mindenkinek.

K.b. 1 hónapja vettem egy Logitech F710-es gamepadot,amit tökéletesen működött,semmi drivert nem kellett telepíteni,sem az én gépemen,sem pedig a barátnőm laptopján.
Karácsony alkalmából megleptem magam egy új alaplappal,és CPU-val,feltelepítettem rá ugyan azt a 64 bites win 7-et,és a gép nem akarja működésre bírni a kontrollert. :F
Már a Logitech honlapjáról drivert is telepítettem fel,de ugyan úgy nem talál jelet,és a vezérlőpult,eszközök között az ikonjánál sárga háromszögben felkiáltójel van mellette!
Valaki tudna nekem segíteni?
Az akkut teljesen feltöltöttem,próbáltam több usb portban is de semmi. :(((

[ Szerkesztve ]

(#2529) gabee97


gabee97
tag

Sziasztok!Ma kaptam Karácsonyra egy Arctic USB Wireless kontrollert.
A problémám az lenne hogy a Win 7 a játékvezérlőt nem ismeri fel csak a vevőegységet,akárhogy próbálkozok máshova dugom sehogy se jó..:( Viszont kíváncsiságból feldugtam XP-re és tökéletesen ment minden vele pár másodperc alatt megtalálta az eszközt,mi okozhatja ezt?
Kellemes Ünnepeket,mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#2530) 7Sony7 válasza perge666 (#2528) üzenetére


7Sony7
addikt

Helló. Az alaplap gyártói honlapján szoktak még lenni llesztőprogramok. Mindent felraktál, ami kell?

-

(#2531) Laza... válasza perge666 (#2528) üzenetére


Laza...
addikt

Ha sárga háromszög van, akkor vagy a driver nem jó (vagy nincs) vagy nem ahhoz az oprendszerhez készült, vagy hardver ütközés... sok minden lehet. A jó annyi benne, hogy látja a rendszer hogy van rajta valami, csak nem tudja használni :) Esetleg BIOS beállítás...

A sárga felkiáltójelen jobb katt, tulajdonságok, erőforrás fül, ez az első itt ne legyen ütközés. Ha nincs, akkor 99% hogy driver gond

Ha drivert nem találsz, próbálj a hardver eszközkezelőjében levő azonosító szerint rákeresni, pl.:

PCI\VEN_1002&DEV_6779&SUBSYS_047B1043&REV_00

Driverek

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#2532) perge666 válasza 7Sony7 (#2530) üzenetére


perge666
veterán

Szia.
Az alaplap honlapján nem jártam,de reggel felkeresem,köszönöm. :R

Laza... Köszönöm neked is a tippeket,igen ha rálépek a felkiáltójelre,akkor azt írja hogy nincs driver telepítve,pedig pont azokat raktam fel többször is délután,amit te is linkeltél!!
Reggel majd jobban utánajárok,mert ma már lefárasztott párszor. :(((

[ Szerkesztve ]

(#2533) DeFranco válasza perge666 (#2532) üzenetére


DeFranco
nagyúr

töröld le a drivert, majd tedd vissza

pad xinput módban van?

keress az ms oldalán egy xbox360 gamepad for windows drivert (talán ide is linkeltem már) de ne dzsunka legyen, lehetőleg közvetlenül az MS-től szerezd be

ha minden kötél szakad, akkor minden driver gyalul, persze gamepad és reciever lehúz, majd xinput driver fel, és reciever-pad be

azt nem tudom, hogy az F710-nek van-e külön drivere a reciever miatt, az F310-hez csak a logitech profilert adták, de az xinut módban nem is kell, gyakolatilag plug and play a pad... mostanában csinálnak olyan hülyeséget a winek, hogy nem mindig szedik le a szükséges x360 drivert a padhoz, nem is értem, hogy miért, de kézzel fel lehet tenni

(#2534) .tnm válasza DeFranco (#2533) üzenetére


.tnm
addikt

"azt nem tudom, hogy az F710-nek van-e külön drivere a reciever miatt, az F310-hez csak a logitech profilert adták"

nekem csak a profiler van fenn (az is már fenn volt a joystick-om miatt), nem telepítettem semmit külön, a win7 megtalált mindent (és azokat a driver-eket rakta fel, amit talált)
x-input módban is megy (ilyenkor profiler nem látja), és directinput módban is.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2535) perge666 válasza DeFranco (#2533) üzenetére


perge666
veterán

Na letöröltem a drivert tegnap nak közben is,meg most reggel is,de semmi változás. :(
Igen Xinput módba van kapcsolva,de próbáltam a másik állásban is,úgy sem volt változás.
Külön drivere szerintem sehol sincs neki,mert nem találtam.
Még megpróbálom a 360emulátort,de szerintem azzal sem fog menni,mert barátnőmnél is csak rádugtam és minden gond nélkül ment,de ha hazaviszem nemsokára,megint elviszem és megnézem!

(#2536) DeFranco válasza perge666 (#2535) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ne emulátort próbálj, hanem töltsd le az x360 for windows drivert (vgy xinput drivert) az MS-től, és utána dugd rá a padot

ne kelljen már kikeresnem neked mobilnetről goobyplz

(#2537) perge666 válasza DeFranco (#2536) üzenetére


perge666
veterán

Ja jó. :B

(#2538) perge666 válasza DeFranco (#2536) üzenetére


perge666
veterán

Feltelepítettem de semmi változás. :(
A hab a tortán pedig most jön : Haza vittem barátnőmet,bekapcsoltuk a laptopját,rácsatlakoztattam a kart,játék indít,és tökéletesen lehet irányítani vele. :Y

Az ő gépén 32 bites win7 van,de nekem az előző konfigomon ugyan ez a 64-es volt,és ugyanígy csak rá kellett dugni!
Nem értem én ezt. :(((

(#2539) DeFranco válasza perge666 (#2538) üzenetére


DeFranco
nagyúr

fakk... dugd at masik usb-be

ha nem megy akkor minden gyalu driver, xinput, x360, profiler, aztan davaj elolrol ugy hogy csak az ms drivert rakod fel.

neha be tud akadni de ennyire meg nem lattam hogy bugolt volna... be van allitva hogy a win a hw drivereket neten is keresheti?

(#2540) .tnm válasza perge666 (#2538) üzenetére


.tnm
addikt

frissen tartott win7 64 bit?

azt próbáltad, hogy saját tápos usb hub-on keresztül próbálod? usb 2.0-ba dugod?

azt próbáltad már, hogy eszköz eltávolítása az eszközkezelőből, kihúzod a gépből a vevőt, újraindítod a gépet és újra bedugod a vevőt? (elvileg nem kéne, hogy megoldja, de windows-nál sose lehessen tudni)

nálam így néz ki x-input módban:

és így directinput módban:

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2541) perge666 válasza DeFranco (#2539) üzenetére


perge666
veterán

Már próbáltam legalább 6 USB-be,mindegyiknél ott a felkiáltójel,és b.szik működni. :U
Felidegelt,és ottfelejtettem barátnőmnél a gamepadot,úgyhogy ma már nem kínlódok vele,mert nemsokára megyek vissza hozzá,és majd holnap jövök haza valamikor ebéd után!
Pedig úgy terveztem a karácsonyt hogy sokat fogok játszani,mert máskor nem igazán van érkezésem.
Ez a HW driveres kérdés jó,fogalmam sincs.

.tnm : Próbáltam én 3.0-án is és 2.0-án is,de egyikkel sem akarja az igazságot.
Leválasztani nem választottam le külön,de majd holnap újból nekiugrok,és jöhet az idegölés. :DD

Az is érdekes hogy rádugtam a Logitech Rumblepad 2-t,és annál nincs sárga háromszögben felkiáltójel!
Csak ugye az nem xinputos,és sok játékkal nem kompatibilis,ezért vettem F710-et.

[ Szerkesztve ]

(#2542) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

E között a két kontroller közt véltek felfedezni bármi különbséget?

kontroller1 vs kontroller2

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2543) #57919488 válasza Bjørgersson (#2542) üzenetére


#57919488
törölt tag

1. csak xbox a 2. pc (+gondolom box is 2in1).

(#2544) Bjørgersson válasza #57919488 (#2543) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én is erre gondoltam, viszont azt mondta ismerősöm, hogy az Xboxon is csak USB csatlakozó van, úgyhogy nem értem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2545) DeFranco válasza Bjørgersson (#2542) üzenetére


DeFranco
nagyúr

veheted az olcsóbbbat, egyforma a kettő... talán a boxoshoz nincs driver CD, de azt amúgy is letöltheted az interwebzről

(#2546) Bjørgersson válasza DeFranco (#2545) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kösz főnök, majd fizetsz egy sört! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2547) .tnm válasza DeFranco (#2545) üzenetére


.tnm
addikt

biztos, hogy az olcsóbb is MS termék? a piroson szerepel a Microsoft logó külön is, a másiknak csak a termék nevében egy (MS)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2548) DeFranco válasza .tnm (#2547) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a kép alapján én annak látom, de nézz meg máshol egy ugyanilyen xbox360-hoz való vezetékes padot... ilyen a csomagolása annak is

(#2549) Bjørgersson válasza .tnm (#2547) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A zöld is Microsoft, a Media Marktban ilyen dobozban szoktak lenni. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2550) Atesz1978 válasza Bjørgersson (#2549) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Itt olcsóbban megkapod!

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.