Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#1401) DeFranco válasza Clubforum2 (#1400) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Alul milyen állásban áll a kapcsoló? X vagy D?

(#1402) Clubforum2 válasza DeFranco (#1401) üzenetére


Clubforum2
tag

X állásban van,ha D-be rakom,akkor nem is csinál vele semmit. Lehet,hogy én vagyok ennyire looser,vagy nem tudom,hogy mit kellene tennem.....

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#1403) DeFranco válasza Clubforum2 (#1402) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Virágbolti program is okozhat ilyen hibát, de nem értek a fifához, azzal nem játszottam még sosem. De ha máshol jó a pad, akkor biztos, hogy a játék oldaláról van a hiba.

(#1404) Clubforum2 válasza DeFranco (#1403) üzenetére


Clubforum2
tag

A Virágbolti itt mit takar?(Ha azt,hogy nem eredeti,akkor megnyugtatok mindenkit,hogy eredeti.

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#1405) Clubforum2 válasza Clubforum2 (#1404) üzenetére


Clubforum2
tag

Mondjuk most tartok ott,hogy fogom,és kidobom a kukába az egészet. Nem hiszem el,hogy senki nem tudja.

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#1406) kenwood3 válasza Clubforum2 (#1405) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem próbáltál a játékon belül ehhez valami beállítást keresni? Hátha be lehet állítani, hogy melyik gombnak mi legyen a funkciója!

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1407) DeFranco válasza Clubforum2 (#1405) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Leírhatnád egy kicsit részletesebben a problémát. Onnan kezdjük, hogy melyik fifa... mit mond a manual? Alapbeállításon van az irányítás? Más programban rendesen működik? stb. stb.

Nem értek a fifához, azt sem tudom, milyen gombokat kell használni benne, de ezek nélkül még annyit sem tudok segíteni, amennyit egyáltalán tudnék.

De tőlem ki is vághatod az ablakon..

(#1408) Clubforum2 válasza DeFranco (#1407) üzenetére


Clubforum2
tag

Alapon hagytam mindent,de ha állítgatom sem jobb. A fifa ajánlja ezt a controllert a játékaihoz,ezért vagyok kiakadva. Más játékkal controllerrel nem játszok,mert még ezenkívül wtcc szimezek,de azt DFP kormánnyal.Az RT RB,és az LB LT gombokat nem tudom normálisan programozni. Alapból az RT -ve futna,de csak az RB-re rakva jó.HÁt ilyesmi,és ugye az üres helyre semmit sem tudok rakni,ez a mérgem.

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#1409) DeFranco válasza Clubforum2 (#1408) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Menj be ide: Vezérlőpult, Eszközök és nyomtatók

Itt látod a gamepadot, (Gamepad F310 néven, ha minden jól megy), ott jobb klikk, és Játékvezérlő beállítások.

Itt tulajdonságok, és teszt.

Nézd meg, itt minden minden kombinációban rendben van-e.

(#1410) kissadam22


kissadam22
tag

Sziasztok. Segitséget szeretnék kérni. A Black ops 2 - nél hogy kell beállitani a pc-n a gamepadot bill+egér helyet. Sehogy se ment nem érzékel..(geniust) hiába irtam a Blac ops fórumba nem kaptam választ. Köszi. A gamepad teszt jó a Bf3-nál f@sza, de itt nem érzékeli.

(#1411) Clubforum2 válasza DeFranco (#1409) üzenetére


Clubforum2
tag

Az mit jelent,hogy minden kombinációban rendben van-e?

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#1412) DeFranco válasza Clubforum2 (#1411) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tolod a joyt, + húzod az RT-t + nyomod az A-t, és így tovább... most nem az összes permutációról beszélek nyilván, csak nyúzd meg a padot...

Ha itt rendben van, akkor a játékkal lesz valami gond, mert ez a gamepad hibáit kiszűri.

(#1413) kenwood3 válasza kissadam22 (#1410) üzenetére


kenwood3
őstag

Valószínűleg az a hibája ennek a gamepadnak is, hogy nem tud xinputot. Pont az ilyen hibák elkerülése miatt ajánljuk a logi f310/510/710 illetve az xbox 360 controller for windows gamepadokat pc-hez. Valószínűleg sehogy se fogod tudni használni a black ops-al. Esetleg xpadder nevű progival beállíthatod, hogy melyik gomb melyik billentyűt váltsa ki a billentyűzeteden, és az egér irányítását is be tudod rá állítani vele. De így sose lesz az igazi.

Én annak a híve vagyok, hogy amit veszek azt használni akarom, nem minden játék előtt hosszú ideig befelé állítgatni a paot. Eleinte én is sajnáltam 8-10k-t egy normális gamepadra, de végül beleuntam, hogy mindig szarakodni kell az összes olcsó noname gamepaddal és ezért vettem végül egy x360 vezetékes gamepadot, amit a mai napig nem bántam meg.

Ha sokat játszol, szerintem érdemes inkább lecserélned a jelenlegi padodat a fentebb említett 4 gamepad egyikére. Hidd el megéri :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1414) kissadam22


kissadam22
tag

köszi szépen az infót.

(#1415) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok Xbox 360 wireless kontrollerrel próbáltam PC-s Left4dead2-t játszani és bár a kontrollert felismeri, mert működik a bal stick illetve a start gomb, az irányítás gyakorlatilag lehetetlen, mert a jobb stick meg a gombok nagy része nem működik. Valami ötlet, hogy hogyan lehetne meggyógyítani?

J.

(#1416) Clubforum2 válasza DeFranco (#1412) üzenetére


Clubforum2
tag

Jelentem a dolog megoldódott.Játék újratelepítés után ok.

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#1417) DeFranco válasza Clubforum2 (#1416) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:C Mondtam én, hogy a hardverrel nem lehet gond ;] :DDD

(#1418) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok!

Vásároltam egy ps3 kontrollert, mert úgy néz ki, kapok majd egy használt ps3-mat. Addig a kontrollert számítógéphez (netbook) szeretném használni. Már két leírást követtem, hogyan tudom életre kelteni, de nem sikerül
Beépített Bluetoothon keresztül szeretném haszálni.

Tud ebben segíteni nekem valami?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1419) vhw


vhw
addikt

Lenne egy egyszerű kérdésem, a PC-re köthető usb csatlakozós gamepadeknél, melyeknél szerepel a leírásban a rezgő-funkció, az működik is ebben az esetben, mármint PCre csatlakoztatva? (Csak azért támadtak kétségeim, mert az egyik típusnál azt olvastam rendelkezik ugyan rezgő funkcióval, "de csak ha PS2-höz van csatlakoztatva")

Akkor hogy van ez? Típusa válogatja melyik tudja ezt a funkciót PC-re kötve? Szükséges esetleg valami driver hozzá vagy egyéb?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1420) DeFranco válasza vhw (#1419) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A "minden esetben" állítást azért nehéz lenne megfogalmazni, hiszen ahány dzsunka pad, annyi kreatív kici kinai mélnök...

Tesztekből talán kiderül, vagy guglizással, de én kötném az ebet a karóhoz, és maradnék a szokásosan ajánlott padoknál... ott nincs ilyen gond.

X360 for windows vezetékes és vezeték nélküli, F310 (ez alapból nem rezgős) F510 és F710

(#1421) vhw válasza DeFranco (#1420) üzenetére


vhw
addikt

Na igen, valószínű hogy a "jobban ellenőrizhető" nevesebb gyártóknál biztosra lehet menni (eleve több netes tesztre találhat róluk az ember).
Csak nem valami komoly cucct vennék, mert csak pár olyan játék volna amit szívesen kipróbálnék gamepaddel...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1422) DeFranco válasza vhw (#1421) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megértem, de szerintem nem éri meg, sokszor leírtuk már. Ezek a "nem komoly" gamepadok pont a hiányosságaik miatt legtöbbször pár óra után a fiókban végzik.

(#1423) jolti05 válasza jolti05 (#1418) üzenetére


jolti05
őstag

:(

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1424) oadamo


oadamo
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Trust Crossfire gamepadem. A problémám az, hogy nem minden játék érzékeli, pedig a játékot magát lehet azzal játszani. (Driver nincsen hozzá) Valakinek ötlete van, és megoldás a problémára?
Köszönet.

(#1425) vhw


vhw
addikt

Szóval ilyesmire készüljön fel az ember, ha nem valami komoly padet vesz? :(

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1426) DeFranco válasza vhw (#1425) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kb.

(#1427) Z()L3


Z()L3
tag

Sziasztok !
Új gamepad vásárlásán gondolkozom, mivel a Trust GM-1520 megadta magát (mondjuk én is hozzájárultam hogy meghaljon szegény - mindegy, nem kellett volna hogy beragadjanak a gombjai :D)

Három kiszemelt példány van : Logitech F310,F510 + az xbox-os pad. Nagyon a Logitech felé hajlok, PS-es gombelosztás jobban fekszik. Szóval az F310 és az F510 közül is inkább az előbbi a szimpibb az ára miatt. Az 510-es csak a rezgéssel tud többet ha jól veszem ki. Namármost erről a rezgés dologról tudna valaki írni pár szót ? Milyen játékokban és hogy milyen eseményekkor rezeg ? (esetleg ha valami videó ha van róla a zinterneten :D)

Jah és kb. mennyi ideig bírják a gombok ? (Logitech esetében) Ez a Trust csoda cirka 3 évig bírta, de 1-2 gomb már egy jó éve elkezdett beragadni...

Válaszotokat előre is köszönöm ! :R

(#1428) TheZukker válasza Z()L3 (#1427) üzenetére


TheZukker
tag

Hali. Egy F310-et hajtok, bár csak alkalmanként, de már cirka másfél éve. Semmi problémám vele, nekem eszméletlenül kényelmes, megérte az árát. A többiről sajnos nem tudok nyilatkozni, az a rezgés engem is érdekelne. :D

(#1429) kasa85


kasa85
őstag

Rezgések általában robbanásoknál,földrengéseknél,házak össze dőlésénél,lövéseknél,gépek bekapcsolásánál,és sorolhatnám mikor jön elő.
Mindig annyi ideig rezeg míg az objektum,és a többi amit felsoroltam nem jelentkezik.
Nagyon ötletes megoldás.
Amióta Kontrollerem van azóta csak ezt használom szeretem mikor bele remeg egy nagy robbanásba,sortűzbe amit leadok az egeret száműztem egy jó időre.
Nagy játékosként íróm megéri a rezgőset venni mert rengeteget ad a játék élményhez főleg ha nő az illető :DDD
A poént félre rakva tényleg sokkal ütősebb a rezgő mód sokan száműzik a klaviatúrát,és az egeret amihez megy a Kontroller.
Könnyen használható persze olyan tökéletes célzás sosem lesz mint egy AA kategóriás egér esetében ezért is van sok játékban automata célzás rásegítő,de ki lehet kapcsolni ami meg nehezíti a játékos feladatát,de lehet vele célozni ez a mód kimondottan könnyű fokozatú játékon,és haladó Kontoleres kolégáknak való kezdők az automata célzás rásegítőt alkalmazzák.Hol nagyon rá segít,hol kevesebbet.
A rezgés mindig valami nagyobb objektumnál jön elő mindig csak addig míg tart az effekt,és utána nem remeg,csak ha sortüzet nem pumpálunk a falba,vagy nitrót használunk valamilyen autós játékban.
Kanyarban is berezonálhat mikor csikorognak a kerekek érezd a kocsi mennyire beleremeg nagyon jó kis megoldás ez.
Férfiként is írom mennyire élvezetes a vibrátor mód persze nem a likam helyén kimondottan a tenyérben :))

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1430) vhw


vhw
addikt

A Thrustmaster Dual Trigger 3 in 1-ről mi a véleményetek?
Találtam egy elég részletes tesztet is róla, különösebben semmi rosszat nem írtak róla, sőt! (link ha érdekel valakit)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1431) DeFranco válasza vhw (#1430) üzenetére


DeFranco
nagyúr

xinput nelkul eljatszhatja neked az i wll allways love you-t gruzul egy fekete balalajkan, akkor is szivni fogsz vele.

Nem tudtam elolvasni a tesztet rendesen telefonrol, de azert atneztem. Nincs ezzel gond, a szokasos bazari ketpalcas, a szoftveres tamogatason bukik.

Fel kell ra keszulni, hogy minden jateknal fel-egy ora indulo konfiguralgatast kell csinalni, ami vagy bejon, vagy nem, rend szerint nem, mert ugyanazt az ergonomiat eltalalni, amit a jatektervezok kitalaltak, magadtol eleg nehez, elobb utobb raun az ember. Ha ez megvan akkor elpotyogsz vele egeszen a kovetkezo jatekig, ahol kezdodik elolrol a moka. Pulsz ket driver, meg ket segedprogram a hegeszteshez.

Na erre un ra mindenki, es ezert latok annyi alig hasznalt ket orat ment padot az apron.

Kosz en inkabb egyszer befugtam a gepbe, aztan hatradolok, nyomok a steamen egy playt, aztan indul a moka. Nincs nekem idom reszelgetni, inkabb kifizettem egyszet egy pizza araval tobbet, aztan nyugtom van, a pad dolgozik a kezem ala es nem en az o keze ala. Konfiguraljon a tokom. En szorakozni akarok.

Amugy ez egy marketingteszt, mezd meg azt a par hszt mindegyik arrol szol hogy mi nem mukodik.

(#1432) vhw


vhw
addikt

A force feedback milyen funkció lenne? Ez a rezgés angol megnevezése?
(már hajlok rá, hogy egy xbox controllert vegyek, az egyik webshopban a funkciói között az szerepel: force feedback nincs, de rezgő hatás van. most akkor? :F )

Van egyáltalán külön rezgő és sima modell xbox-nál? Ha már veszek rezgőt szeretnék, de nehogy mellényúljak.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1433) DeFranco válasza vhw (#1432) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A force feedbackrol gamepadok eseten meg nem is hallottam. Kormanyoknal igen, ott ugy kepzeld el, hogy ha pl padkazod a autot, akkor nehezebb tekerni a kormanyt, vagy egy bukkanonal megrant.

Az osszes xbox pad rezgos tudtommal, de ehhez kevesbe ertek. Csak arra figyelj, hogy a wirelesshez kell reciever is. A. ...for windows-hoz jar (ha wireless)

(#1434) kenwood3 válasza vhw (#1432) üzenetére


kenwood3
őstag

Nincs olyan xbox pad ami nem rezgős! A force feedback pedig kormányoknál van jelen, nincs köze a gamepadokoz

szerk: ehh lassú voltam :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1435) vhw válasza kenwood3 (#1434) üzenetére


vhw
addikt

Értem... kösz a választ.
Csak miért hülye a webshop és írja oda egy kontrollerhez, hogy ilyet nem tud, ha nem is kell neki... Kávét főzni se tud, meg kocsit mosni... :(((

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1436) Z()L3


Z()L3
tag

Tescoban azt hittem ma hogy kiugrik a szemem :Y
F510 15ezer, F710 18ezer volt.....a 310-es árcédulája hiányzott...az F710-es épphogy 10ezer felett vana híresebb webshopokban, szerintem a 310-es is lehetett annyi a Tescoban...:D

(#1437) TheZukker válasza Z()L3 (#1436) üzenetére


TheZukker
tag

:Y

(#1438) DeFranco válasza Z()L3 (#1436) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tescoban ezek horror áron mennek. Főleg így karácsony előtt... kivéve amikor az F510 3k az F310 meg 2,5k mert én egyszer pont kifogtam egy ilyet. :D

(#1439) Zsolty001 válasza DeFranco (#1438) üzenetére


Zsolty001
tag

Ha látsz még annyiért valahol szólj légyszíves... :D

Tuskóban most 9.900Ft-ért láttam az F310-et.

(#1440) DeFranco válasza Zsolty001 (#1439) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az már régen volt, valami raktársöprés lehetett... azóta nem tartják egyiket sem, csak 710-et meg a szokásos dzsunkákat.

szerk: most látom, az aprón is van egy 8k-ért :DDD hülyének is megéri...

[ Szerkesztve ]

(#1441) Harsonás


Harsonás
tag

Sziasztok jelenleg milyen gampedot ajánlotok PC-hez? 10eFt a plafon.

(#1442) DeFranco válasza Harsonás (#1441) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link]

Folyamatosan ezeket tárgyaljuk a topicban, ha további kérdés van, először egy kicsit olvass vissza, utána nagyon szívesen válaszolunk mindenre.

[ Szerkesztve ]

(#1443) Clubforum2 válasza Harsonás (#1441) üzenetére


Clubforum2
tag

F310.Ezt vettem,megérte.

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#1444) mclaren777


mclaren777
senior tag

Logitech gamepad esetén számít, hogy a bolt csak 1 év garit ad?
A második év "pótolható" költségmentesen a Logitech gyári garanciával?

(#1445) DeFranco válasza mclaren777 (#1444) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az a lényeg, hogy mi van a garipapíron. Addig a logi garanciát vállal, akármit is mond a bolt.

(#1446) kasa85 válasza DeFranco (#1445) üzenetére


kasa85
őstag

Szia.
Tudsz segíteni,mert a Kontrolleremen a kupak ami gumi borítású kezd szarrá repedni.
Ez a 360 fokos forgatható karokon van pont a tetején,míg a sima Xboxos Kontrollereken csak műanyag van.
Pillanat ragasztóval kentem körbe,és annyira idegesít lassan vennem kell egy másikat,de nem szeretném ezt eldobni mivel 19e ft volt.
Ha van egy kis időd,és van némi Angol tapasztalatod a Razer oldalán foglalkoznak e vele,mert beküldeném javíttatásra.
Előre is köszi ha tudsz segíteni nagyon fontos lenne,mert nem sok van a kupaknak hátra. :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1447) kasa85


kasa85
őstag

Kontroller.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1448) DeFranco válasza kasa85 (#1446) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mit tudnék segíteni?

(#1449) kasa85 válasza DeFranco (#1448) üzenetére


kasa85
őstag

Kupakot honnan tudok rá szerezni?
Mert kezd lejönni róla,és Angolból gyenge vagyok van e Razer Magyarországon vagy valami lehetőség,hogy meg csinálják a Kontrolleremet.
Előre is kösz a segítséget ha tudsz,vagy nem tudsz nem szeretném kidobni még tökéletes állapotban van.
Neki is hasonló a baja.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1450) DeFranco válasza kasa85 (#1449) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha még garanciás, akkor érdemes a boltba visszavinni.

Sajnos ehhez a modellhez nem (sem) értek, így nem tudom, hogy lehetne megszerelni. Én annak néznék utána, hogy nem-e jó bele az x360 kontroller stickje, és ha igen, akkor kicserélném arra, ha lejárt a garancia.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.