Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2802) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdv!

Kérdés: Szerintetek melyik lenne jobb, ha kb. azonos árban van a kettő? Vezetékes MS XBox360 kontroller PC-hez, vagy Logitech 310? Nekem a Logi jobban bejövős, bár életemben nem volt még semmilyen gamepad a kezemben (max joy-stick). Fentebb már írták, hogy nem sok különbség van a kettő között, legfeljebb annyi, hogy 360-as rezeg (?), a másik pedig a régebbi játékoknál is jó és a PS kontrollerre hajaz.

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#2803) kenwood3 válasza Unteroff (#2802) üzenetére


kenwood3
őstag

Le is írtad a lényeget, már csakk választanod kel, hogy melyik a fontosabb :K

logi: nem rezeg, régebbi játékokhoz is jó
x360: rezeg, de régi játékokhoz szinte használhatatlan

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2804) bozont válasza kenwood3 (#2803) üzenetére


bozont
veterán

A régebbi játékok alatt mit értetek?

Én mindenképpen MS kontrollert akarok venni, és most az X360+vevőegység elég jó árban van. De az igazság az, hogy az X1 jobban tetszik. Tudom hogy egyelőre nincs hozzá hivatalos driver, de készülőben van. A kérdés csak az, hogy megér-e annyi plusz pénzt? Sajnos huzamosabb ideig nem tudtam használni még.

És a másik kérdésem, hogy mennyivel bírja tovább a gyári akksi mint az újratölthető elemek? Megéri beruházni egy play & charge kit-re?

(#2805) mZoleee


mZoleee
senior tag

Üdv.

Szeretnék venni egy gamepad-ot, de ahogy néztem a Logitech már nem igen árul itthon :(
Logitech Dual Action-om volt, és nagyon szerettem... valami hasonlót szeretnék kinézetre, tudás szempontjából meg elég sok játékot támogasson :)
max: 10.000HUF-om van rá.

Segítséget előre is köszönöm! :)

(#2806) Zol77 válasza mZoleee (#2805) üzenetére


Zol77
aktív tag

Logitech F710 nem jó?
Van 6000Ft -ért egy eladóm.
Pont két napja írtam be.
(mostmár tényleg meg kell hírdetnem :) )

(#2807) perge666 válasza Zol77 (#2806) üzenetére


perge666
veterán

Nem értem hogy itt hogy nem vitték még el ennyiért!!

(#2808) bozont


bozont
veterán

Majdnem vettem egy Razer Sabertooth-ot, talán a legjobb gampad a piacon. Pontosabban csak lenne, ha nem rendelkezne ugyanazokkal a gyermekbetegségekkel mint az Onza. :( Főleg ennyi pénzért, a Razer-ről azért többet gondoltam, de azt hiszem maradok most az X360 kontrollernél.

(#2809) kenwood3 válasza bozont (#2804) üzenetére


kenwood3
őstag

Azokat, amik itt nem szerepelnek [link]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2810) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a MM-ben is kapható Common XBOX 360-as vezetékes controller jó PC-hez is? Vagy ahoz külön verzió van? Vagy csak egy Driver-t kell letölteni és kész?!

A másik kérdésem pedig ebből ered: az XBOX 360 vezeték nélkülihez gondolom nem adnak reciever-t ami PC-hez kéne, csak a külön PC verzióshoz, ezért az biztos nem jó PC-hez?

A válaszokat köszi!

(#2811) kenwood3 válasza SunMount3r (#2810) üzenetére


kenwood3
őstag

Ha vezetkes jo pc-hez is. Vezeteknelkulihez viszont mindenkepp kell receiver. Kulon is beszerezheto hozza pl e-bay-en, es ahhoz mar hozza csatlakoztathato absima wirelles pad is

Mi az az ekezet dragasag??

(#2812) Rruuer


Rruuer
senior tag

sziasztok! vettem egy trust gm 1520 padot és bedugom és semmit nem csinál csak azt a csatlakozó hangot adja ki de azon kívül semmit, nem is működik :W :W :W mért nem? a win 8.1 nem támogatná?

(#2813) perge666 válasza Rruuer (#2812) üzenetére


perge666
veterán

Milyen játékkal próbáltad?
Mostani játékokat szerintem felejtsd el vele. :(

(#2814) Rruuer válasza perge666 (#2813) üzenetére


Rruuer
senior tag

LEGO - The Hobbit mert? meg amugyis kikéne tennie valami gamepad ikont a vezérlőpultba de ez sem ment

(#2815) perge666 válasza Rruuer (#2814) üzenetére


perge666
veterán

Ennyit látok róla : "Ajánlott periféria : Keyboard and mouse, Six Button Dual Analog Gamepad"

Elvileg mennie kellene vele akkor.................
Drivert nem töltöttél le hozzá?

(#2816) Rruuer válasza perge666 (#2815) üzenetére


Rruuer
senior tag

elvileg nem kell, csk bedugom és megy "elvileg" vagy kéne? de nem ir semmi ilyesmit a manual

(#2817) perge666 válasza Rruuer (#2816) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem próbáld meg.........
Ha már megvetted,legalább próbáld meg beüzemelni!
A játék beállításnál nem kell az irányításnál gamepadra átállítani??

[ Szerkesztve ]

(#2818) Rruuer válasza perge666 (#2817) üzenetére


Rruuer
senior tag

vagy lehet hogy ez lenne a baj? Minimum Requirements
PC with USB port and Windows Vista, XP or Sony Playstation 2
Windows 7, Vista or XP

(#2819) perge666 válasza Rruuer (#2818) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem csak annyi,hogy nem Xinputos....

(#2820) Rruuer válasza perge666 (#2819) üzenetére


Rruuer
senior tag

uhhh az meg mi? :$

(#2821) perge666 válasza Rruuer (#2820) üzenetére


perge666
veterán

Ment privát.

(#2822) vidor1


vidor1
csendes tag

Segitség sziasztok.
2 perc játék után elkezdenek rangatni a jatekok win 7 alatt, de csak ha gamepaddal játszom!.Az a probléma áll fennt hogy a kepernyokimelo bekapcsol, amit nem tudom hogyan kell kikapcsolni.Tudna vki segíteni kérem hogy kell kikapcsolni a kepernyokimelot hogy ne zaklasson!!
Érdekes hogy a telepítést követő elso hónapban nem csinálta!

[ Szerkesztve ]

(#2823) vidor1


vidor1
csendes tag

Probléma megoldva a gamepadnak kellett frissiteni a driverjet!

(#2824) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok.
Szeretném a véleményeteket kérni erről a SPEED LINK TORID GAMEPAD - WIRELESS - FOR PC/PS3 [link] controllerről. Egy microsoft 360 wireless common controllerhez viszonyítva milyen? 23 euró (szlovákiából vagyok) lenne, ezzel szemben a microsoft 38 euró. Előre is köszönöm a segítséget.

(#2825) perge666 válasza BK87 (#2824) üzenetére


perge666
veterán

Érdekes egy gamepad,lehet akár jó választás is,de szerintem keress valakit akinek van ilyen,és kérdezd meg hogy milyen,és ha lehet próbáld ki szerintem!!
De majd jönnek az illetékesek,és megmondják a tutit. :K /vagy is azt hogy csak 360.../

(#2826) DeFranco válasza BK87 (#2824) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ránézésre nem rossz ez. Ha mindenképp wireless kell, akkor ez is jó lehet, drótosból akkor inkább 360 ennyiért.

De arról persze kép alapján nem lehet mondani semmit, hogy milyen az anyagminőség, és mennyire megbízható, tartós maga a pad. Valószínűleg annyival kevesebbet fog bírni amennyivel olcsóbb.

De meg lehet próbálni végül is, ha nem sajnálod rá a pénzt, hogy kockáztass kicsit.

(#2827) dokken válasza BK87 (#2824) üzenetére


dokken
tag

Régebben írtam róla pár sort. [link]

(#2828) Socket A


Socket A
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy vezetékes xbox 360 szerű kontrollerem ami zölden világít de nem ismeri föl a win8 és nem is találok hozzá drivert mert semmilyen márkajelzés nincs rajta
itt egy kép esetleg http://2.imgland.net/y9tVH2.jpg ha ez segít ^^

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#2829) DeFranco válasza Socket A (#2828) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ööö... ezt tükörből fényképezted, vagy tényleg fordítva van rajta minden?

(#2830) Socket A válasza DeFranco (#2829) üzenetére


Socket A
aktív tag

normalisan van rajta minden

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#2831) DeFranco válasza Socket A (#2830) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de a képen meg fordítva :D

amúgy passz, próbáld meg betallózni neki a generic x360 drivert

(#2832) Socket A válasza DeFranco (#2831) üzenetére


Socket A
aktív tag

hát semmi :/

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#2833) krisztian000


krisztian000
tag

3-4k-ért pc-hez milyen gamepadot ajánlotok?

(#2834) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok!

Thrustmaster gamepadod vennék de nem tudom milyet?

PC hez használnám , ezelőtt egy pár Logitech F710 volt,valami hasonló billentyűkiosztású jó lenne.
Vibrálás nem fontos ,de ha van bent az nem gond.
Ár 10k ig (inkább alatta) ,de ha nagyon a határon mozog valami kihagyhatatlan azt is meghallgatom.

Várom az ajánlatokat

előre is köszi

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#2835) kenwood3 válasza Bacusuz (#2834) üzenetére


kenwood3
őstag

Ne vegyél! x360 pad vagy logi f310/51/710 . Mi volt a baj az f710-el ?

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2836) Bacusuz válasza kenwood3 (#2835) üzenetére


Bacusuz
őstag

Eladtam.
Ki akarok próbálni mást is.
Miért ne vegyek?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#2837) kenwood3 válasza Bacusuz (#2836) üzenetére


kenwood3
őstag

Nagy hiba volt :K

Mert nem tudja az xinput szabványt. Ennek a hiánya miatt nem sok mindenre fogod tudni használni, az újabb játékokban, mert nagy valószínűséggel nem fog működni velük. Ha nagyon ki akarsz próbálni mást, és az xbox360 pad nem jön be, akkor inkább a speedlinket próbáld ki. Ezek közül is csak azt vedd, amelyiken x,y,a,b gombot látsz. Ezekkel viszont kevés a tapasztalat, és sajna it a topikba is érkezett már 1-2 típusra panasz, mert nem épp jó minőségűek voltak

krisztian000 Annyiért sajna, nem nagyon fogsz kapni semmi értelmeset. Nem tudom a speedlinkek milyen árban vannak, de ha valamelyik x,y,a,b gomboshoz hozzá tudsz jutni ezek közül ennyiért, akkor vedd azt

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2838) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sziasztok!

nem biztos hogy jó topikba írok, de talán tudtok segíteni. egy sima, mezei USB-s gamepad-nek szeretném a jeleit felhasználni (analóg karok, nyomógombok). egy garázs projekt távirányítású cuccot kéne vele vezérelni. elvileg azt a részt, hogy a PC-ből elküldje az adatokat a rádiós interfésznek, meg tudom oldani, viszont kéne még az input, a gamepad kimeneti adatfolyama. van esetleg valami app ami tud ilyesmi? netán a windowsban van ilyen funkció?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2839) Bacusuz válasza kenwood3 (#2837) üzenetére


Bacusuz
őstag

Azt miből derül ki hogy nem tudja az x-input szabványt/Thrustmaster gpx lightblack/?
PC és Xbox kompatibilis mint az F710 ,ráadásul a gombok is (x,y,a,b).
Tesóm amihez eddig próbálta működött szépen,bár nincs meg neki régóta.(pl. ac4)

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#2840) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali

xBox One controller-t szeretnék vásárolni a pc-mhez.

Ebayen találta egész olcsón, igy a vásárlása előtérbe került.

A kérdésem az, hogy kb. mikorra várható hivatalos támogatás a MS felöl, a második pedig, h jelenlegi custome driver mennyire is müködik? A harmadik és egyben legfontosabb: vezeték nélküli controllert szeretnék, mivel nem csak közvetlenül a pc előtt játszanék, hanem a tv előtt is pl. doplhin-al, ezért nem tudom megoldani, h olyan "messzire" elérjen a kábel.

Előre is köszönöm a segitséget és további szép napot! :R

(#2841) kenwood3 válasza Bacusuz (#2839) üzenetére


kenwood3
őstag

Az eszközkezelőben, milyen néven ismeri? Egyébként a gyártók ki szokták emelni, hogy xinput kompatibilis az adott típus . Amazonon olvasva a hozzászólásokat, azt írják, hogy tudja az xinputot is. Szóval elvileg nem lesz vele gond de, hogy lesz-e olyan strapabíró, mint az x360 pad, vagy a logik, arról nem találtam infót :N

FuRiONight Erről szerintem itt nem sok infót fogsz kapni sajna, mivel tudtommal senki nem rendelkezik a topikban, még a one padjával. Én is a hivatalos driverre várok, utána lehet lecserélem az x360 padomat rá :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2842) DeFranco válasza kenwood3 (#2841) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem ez nagy valószínűséggel xinputos, és jól is néz ki. tartóssága szerintem is kérdéses.

(#2843) kenwood3 válasza DeFranco (#2842) üzenetére


kenwood3
őstag

jaja, nekem is tetszik. Plusz pont az is , hogy a d-pad különálló, nem úgy mint a box pad esetén :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2844) zoli_1989


zoli_1989
tag

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy valakinek van THRUSTMASTER Játékvezérlő Vezeték nélküli Gamepad T Wireless Duo Pack PC/PS3 ilyen gamepad-ja vagy ismeri ezt a fajtát?

Gondolkoztam rajta hogy veszek egyet de nem tudom ez jó-e?

Várom a hozzászólásotokat!

(#2845) Bacusuz válasza kenwood3 (#2841) üzenetére


Bacusuz
őstag

Mindjart jobb
:R

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#2846) molll válasza zoli_1989 (#2844) üzenetére


molll
csendes tag

Én már kipróbáltam, nagyon precíz analóg karok, játék közben is felcserélhető gombok, három darab AAA méretű elemmel megy, sokáig bírja de ez függ az elem fajtájától is. Hátrányai: nagyon kis méretű, egy óvodás vagy egy kis iskolás kezébe való, normál kézben hosszabb távon kényelmetlen. Nem tudja az xinputot de az x360ce 2.0.2.168 verziójával eddig minden játék kifogástalanul működött. Nincs trigger a gázadáshoz, helyette egyszerű gomb van, de a directinputusok mind ilyenek PC-n ha jól tudom. Összességében precíz szerkezet, legnagyobb hátránya a kis méret és az xinput hiánya.

(#2847) zoli_1989 válasza molll (#2846) üzenetére


zoli_1989
tag

Köszi a segítséget, szerintem választok egy másikat és ha megvan akkor kiteszem, hogy megnézd!

(#2848) zoli_1989 válasza molll (#2846) üzenetére


zoli_1989
tag

(#2849) molll válasza zoli_1989 (#2848) üzenetére


molll
csendes tag

Nézd meg ezt és döntd el!
[link]
Biztosan nagyobb de csak egyet kapsz annyiért mint a másikból kettőt. Viszont sokkal kényelmesebb gumírozott fogása van és ez az autóversenyzős játékokhoz is alkalmasabb. Precíz szerkezet lehet, még nem próbáltam de ez is csak directinputos, ami azt jelenti hogy emulátor nélkül nem sok játék fog menni vele. Emulátorral viszont szinte minden. Ez viszont valószínűleg xinputos, ami azt jelenti hogy nem kell hozzá emulátor alkalmazás, az újabb játékok alapból felismerik. [link]
Vagy esetleg ez: [link]

(#2850) DeFranco válasza zoli_1989 (#2848) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha rám hallgatsz, csak xinputos padot veszel. Egy nagyságrenddel jobb és kényelmesebb, mint a directinputos társai.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.