Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#1151) jooker82 válasza kenwood3 (#1150) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az f310 van...De pl az alien vs predatornál nem kompatibilis,akkor a Bejing 2008-nál sem,..és azért elég idegesitő,h egy egy mozulatot nem lehet csinálni...
Ezek mind az xbox 360-at dobják fel,mint beállitási lehetőség és a gombelosztás eltér...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1152) kenwood3 válasza jooker82 (#1151) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem értem azzal miért nem megy. Az F310 alján van egy kapcsoló, itt tudsz váltani az xinput és directinput módok között, ezt próbáltad?Várd meg DeFranco fórumtársat neki is pont ilyen van, hátha tud segíteni :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#1153) jooker82 válasza kenwood3 (#1152) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na azt még nem próbáltam....és az mit állit át??Mert pl a fifa 12 nél,vagy a legújabb F1-nél jól működik...

ez pl. jó lehetne??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1154) kenwood3 válasza jooker82 (#1153) üzenetére


kenwood3
őstag

[link]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1155) jooker82 válasza kenwood3 (#1154) üzenetére


jooker82
nagyúr

aha,köszi,látom még rezgésre is rá lehet birni...amit eddig még nem tapasztaltam...
Amúgy azért vettem ezt,mert anno ps1-em volt és annak a gamepadjához voltam szokva és ez az f310 szinte teljesen egyezik vele...

Akkor elvileg minden játékkal kompatibilis lehet?? ezt már a használójától kérdezem.. :)
És az f510 miben több,mint ez??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1156) kenwood3 válasza jooker82 (#1155) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem az f310 az nem rezeg. Az f510 pont ezzel különb az f310-től, hogy az rezeg míg a tied nem. Az f710 meg vezeték nélküli.

Mi az az ekezet dragasag??

(#1157) DeFranco válasza jooker82 (#1149) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Alul legyen a kapcsolo x-en. Ez az xinput mod, gyakorlatilag minden modernebb jatekhoz ez kell, csak es kizarolag akkor volt szuksegem a directinput modra ha az adott jatekban nem volt alapbol gamepad tamogatas es a logitech config programbol kellett kikenyszeriteni a beallitast. Pl. mortal kombat 3.

Ezen az egyen kivul mindig az xinput volt a nyero. Xinput driver win7 alatt alapbol van, vagy telepiti a win magatol, xp ala vagy a logi honlapjarol vagy esetleg a driver cd-rol telepitheto ha nincs.Ha felismeri a padot x modban akkor valszeg van driver mar. De errol biztos ir a kezelesi.

Ha haxxolt a win, azzal lehet az a problema, hogy a kedves releaser kicseszte belole, a tamogatast, mert minekaz, vagy nem tudja mire valo, illetve tort jatekkal is lehet gond, de ezzel nem kivanok foglalkozni.

Ha xbox padot vagy kiosztast mutat a jatek konfigja, akkor az biztosan xinputos.

Az 510 annyival tobb a 310-nel hogy rezeg, de ugy tapasztalom, hogy fele annyi gari is van ra.

(#1158) jooker82 válasza DeFranco (#1157) üzenetére


jooker82
nagyúr

köszi,megpróbálom...az enyémre egy év garit adtak....ha nem működne valami majd irok... :R

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1159) DeFranco válasza jooker82 (#1158) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kettot szoktak (a logitech maga) nezd meg a garipapirt ami melle volt csomagolva.

(#1160) jooker82 válasza DeFranco (#1159) üzenetére


jooker82
nagyúr

év van ráirva,egy ki matrica van ráragasztva...de pl a vevőszolgálaton csak fél évet mondtak...

A zöld világitás az mit takar??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1161) DeFranco válasza jooker82 (#1160) üzenetére


DeFranco
nagyúr

analog/digital kapcsolo a d-padot es a bal joyt csereli fel

(#1162) TheStigKrisz


TheStigKrisz
tag

Üdv.!

Új gamepad vásárlására adtam a fejem.
A neten körülnézve erre a ketyerére akadtam:
http://www.speedlink.com/?p=2&cat=4315&pid=25493&paus=1
A kérdésem az, hogy a Speed-link mennyire jó márka és, hogy milyen jó a hatótávolság (kb 5 méterhez + egy falhoz kell), valamint van-e input lag?
Ha mégsem jó van valami alternatíva 10e ft-ig, ami kompatibilis PS-sel?

Választ köszönöm :R

(#1163) pecze válasza DeFranco (#1161) üzenetére


pecze
aktív tag

Csak idetaláltam, hiába controllert kerestem a fórumba és csak kis hozzászólásszámú topikok tűntek fel. DeFranco, olvastam a kommented Eredeti játékokon, a Logitech a szimpatikusabb gyártó számomra, csaba951 is válaszolt privátban, ugyanezeket ajánlotta, ha ide téved köszönöm neki is.
Az, hogy rezegjen nem igazán fontos, vettem most Prince of Persia packot (igazi kihívás billentyűzettel, majd bele őrülök), meg Assassin Creedet, meg biztos van olyan játékom, ami kontrollerrel nem olyan macerás, mint billentyű/egér párossal, de egyikbe se robbanok fel, szóval nem COD és társai, azt én nem élvezem, pénzt nem adnék érte.
Így kettő maradt, a 310-es, amiben remélem szintén van xinput, amiről csaba regélt nekem egy sort, vagy a 710-es, ami vezeték nélküli, meg rezeg, de az gondolom kikapcsolható. Valószínűbb a 310, mert olcsóbb és első gamepadnak nem kell jobb, ki tudja, lehet utálni fogom, de még annyit megkérdezek, hogy dönteni tudjak, hogy milyen hosszú a kábele a 310-esnek, meg a 710-es együttműködik e más vevővel (vagy csak a sajátját szereti), mert billentyűzetem, egerem logitech, egér cserélve volt már kétszer (lx5, lx6, lx7), de szereti a billentyűzet vevőjét.

(#1164) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Én meg arról érdeklődnék, hogy mikor érdemes csatlakoztatni a vezérlőt: Álló gépnél, működő gépnél, vagy már a játékban...?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1165) DeFranco válasza pecze (#1163) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szia. amit moat irok csak tipp mert nem probaltam ki es / vagy nam vagyok otthon:

a 310 kabele talan 2 vagy talan 3 m lehet, gep elott ulve eleg hosszu, soha nem volt olyan, hogy rovid lett volna. Ha odahuztam a fotelt chilloutozva jatszani, akkor sem. Specben vagy tesztben biztos van pontos adat.

A 710 vevoje ha jol tudom akkor unifying, tehat az azzal kompatibiliseket tamogatja ez is, de ez csak halvany emlek. Ez is le kell irva legyen.

(#1166) kenwood3 válasza ledgeri (#1164) üzenetére


kenwood3
őstag

Mármint a gamepadot? Xbox gamepadnál mindegy :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#1167) ledgeri válasza kenwood3 (#1166) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1168) SirRasor


SirRasor
őstag

Sziasztok!

Szeretnék venni két USB-s gamepadet PC-hez, hogy ketten tudjunk egymással játszani akármilyen gagyi játékkal (úgyse az a lényeg :D). 1500-ért láttam olyat, amin van 4 gomb meg egy..izé..gomb, ami 4 irányba megy. Láttam olyat 4000-ért, amin ezen kívül van még4 gomb, meg 2 kar, ami szintén 4 irányba mehet. A kérdés, hogy átlag nem tudom milyen játékhoz indokolt a több gomb meg a furcsa karok? Szóval a szimpla 4 gombos játékvezérlő vajon elég egy játékhoz, vagy mire számítsak? Sose próbáltam még, csak bill.el gameltem.

Köszönöm :)

Make Love not war!

(#1169) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok! Vettünk egy Trust GXT 28-as gamepadot. Elméletileg jó lenne, FIFA 12-höz. Sikerült beállítani a gombokat, de egy probléma van. Amikor átpasszolom a labdát egy másik emberhez, vagy valahonnan megkapja, akkor egyből elrúgja, vagy olyan mintha elpattanna tőle. És így nem lehet vele játszani. Valaki tud segíteni esetleg beállításban, vagy lehet kidobni a gamepadot?

[ Szerkesztve ]

(#1170) James42


James42
csendes tag

Üdv! A következő problémával szembesültem: Van egy Logitech F710 Gamepadom, ami tökéletesen működött mindaddig, míg egy szép nyári reggelen újra kellett telepítenem a Windowst. A Windows 7 64bites rendszert elindítva próbáltam csatlakoztatni őt, de a telepítés alatt addig jutott el, hogy felismeri a kis USB vevőt, de magát a gamepadot 2 db "nem csatlakoztatott eszköz"-ként "érzékeli" (tehát pont az a baj, hogy nem érzékeli). Driverekkel próbálkoztam, hogy a Win megkeresse magától, próbáltam az eredeti cd-t használni, és a Logitech honlapjáról is leszedtem egyet, valamint egy F710 connection programot is, és az összes variációt végigpróbáltam az összes, gépen levő usb-vel, de csak nem akarja felismerni a jelenlegi állapotában 13ezer pénzért vásárolt darab műanyagomat.

(#1171) fleetcmd


fleetcmd
tag

Sziasztok! Van egy Logitech F310 vezérlőm, és meg vagyok vele elégedve, de ugrálós platformjátékokhoz nem találom a legjobbnak az analóg joystick-ot rajta. Például a Sonic Generations vezérelhető vele rendesen, de a C64-es Giana Sisters - nem röhög - már nem igazán, az emulátor pedig nem hagyja bekonfigurálni a D-padot az irányításhoz, igaz, nem is vagyok benne biztos, hogy az tökéletes lenne a célra. Van valakinek javaslata? :)

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#1172) Viktor77 válasza fleetcmd (#1171) üzenetére


Viktor77
titán

Hogyne lenne tökéletes a D-pad? C64-es nincs analóg irányítás, csak digitális.

Amúgy egyszerű (és bármilyen játéknal használható megoldás), ha bekonfigurálod az emulátort billentyűzetre (ha nem engedi arra sem, akkor hagyhatod alapon is), ezután felteszed a Joy2Key nevű programot, ahol beállítod ezeket a billenytűket a gamepadod gombjaira. Így a gamepadod a billentyűzetlenyomásokat fogja emulálni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1173) DeFranco válasza fleetcmd (#1171) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Van a joyodon egy mode gomb, ha azt megnyomod (világít) akkor felcseréli a bal joy-t a d-padra, és máris meg van oldva a probléma ;)

Welcome :)

[ Szerkesztve ]

(#1174) fleetcmd válasza DeFranco (#1173) üzenetére


fleetcmd
tag

Király, köszönöm! :) Még szokni kell, de máris túljutottam a Gianna Sisters-ben az első pályán :DDD

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#1175) morte8


morte8
csendes tag

Üdv!

Szeretnék gamepad-et vásárolni. Az X360 és egy Logitech rumble gamepad f510 között gondolkozok. Fontos, hogy a D-pad minőségibb legyen, mert elsősorban 2D-s játékokra használnám (bár néha becsszik pár autós és pár nézd a hátam játék is), másrészt pedig fontos a kompatibilitás.

A legelső gamepad-em egy logitech precision volt, így hajlok az f510 felé.
Kompatibilitásban viszont az X360-as tűnik vonzóbbnak...

Köszi!

(#1176) DeFranco válasza morte8 (#1175) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kompatibilitásban ugyanaz a kettő, sőt az F510 kicsit jobb, mert annak van xinput és directinput módja is. Az x360-nak tudtommal csak xinput.

(#1177) kasa85 válasza DeFranco (#1176) üzenetére


kasa85
őstag

Szia.
Tudsz segíteni mi az xinput és directinput pontosan,és mi a jelentőségük sajnos kissé hiányos az ismeretem ezekben:F
Csak azért érdekelne,mert sima Xboxos gamepadot szeretnék venni a PC-hez vezetékes feketét:R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1178) DeFranco válasza kasa85 (#1177) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#1179) kasa85 válasza kasa85 (#1177) üzenetére


kasa85
őstag

Közben meg is találtam úgyhogy köszi :R

A gamepad leírásában.

Könnyed játék régi és új szabványokkal egyaránt.

Logitech játékvezérlőt azért vásárol, hogy PC-s játékait a konzolok stílusában irányíthassa. Mivel azonban a játékvezérlők és a számítógépek közötti kommunikáció módja megváltozott (lásd alább), nem minden játék és vezérlő képes az együttműködésre.

Mostanáig a legtöbb játékvezérlő vagy csak a régi játékokkal, vagy csak az új játékokkal működött jól (ha a régi játékokkal egyáltalán működött). Miért? Minden a bemeneti szabványokon múlik – más szóval azon a módszeren, ahogy a perifériák a számítógéppel kommunikálnak.

Dióhéjban: a régebbi játékvezérlő-támogató játékok a DirectInput szabvány szerint kommunikálnak a vezérlőkkel, míg az újabb játékok inkább az XInput szabvány szerint.

Ezért ha egy népszerű DirectInput-alapú játékot játszik XInput-alapú vezérlővel, nem biztos, hogy élvezheti az elvárt előnyöket. Rázkódások? Ütközések? Robbanások? Rezgőhatások? Nem, ezekben sajnos nem lesz része. Analóg kapcsológombok? Ezek pedig nem működnek egymástól függetlenül. Ha pedig egy DirectInput szabványú vezérlőt próbál meg használni egy XInput szabványú játékkal, a vezérlő egyáltalán nem fog működni.

Ezzel szemben, ha egy régi klasszikussal szeretne játszani, a DirectInput-vezérlők olyan lehetőségeket nyújtanak, amelyeket az XInput-vezérlők nem.

Köszi a ((#1178) DeFranco )hszt akkor nagyjából képben vagyok :R

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1180) DeFranco válasza kasa85 (#1179) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Linkelnéd ezt?

Amúgy ez kb. nem mond semmit, engem inkább lebeszélne egy "only xinput" X360 vezérlő vásárlásáról. Valami nem kerek.

(#1181) kasa85 válasza DeFranco (#1180) üzenetére


kasa85
őstag

Értem akkor törölve nyálazom is át a linkeket köszi :R
Amúgy látom teljesen máshol vannak a karok nem szokatlanabb mind a sima kikboxos :F :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1182) DeFranco válasza kasa85 (#1181) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Amúgy látom teljesen máshol vannak a karok nem szokatlanabb mind a sima kikboxos

Mi???

(#1183) kasa85 válasza DeFranco (#1182) üzenetére


kasa85
őstag

A 360 fokban forgatható karra,vagy mi az aminek hívjákra gondoltam.
Az Xboxé bal fentebb van egy kicsit a jobb oldali forgatható bigyó meg lentebb.
Ezeket láttam a leírt termék képén egymás mellett.
A gombok ugyanazok,de a markolat,meg az elhelyezkedések teljesen máshol vannak egy kicsivel ami nem tudom jobb e az Xbox szabványénál,vagy rosszabb :R
Köszi amúgy át nyálaztam maradok az új szabványnál :R

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1184) DeFranco válasza kasa85 (#1183) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Te most a Logitechet hasonlítod az X360 padhoz, vagy találtál valahol egy hikomat X360 utánzatot? Mit jelent az, hogy maradsz az új szabványnál?

(#1185) kasa85 válasza DeFranco (#1184) üzenetére


kasa85
őstag

(Mit jelent az, hogy maradsz az új szabványnál?)xinput mellett maradok ezért az Xbox fekete eredeti Kontrollerét veszem majd meg :)
Xbox fekete eredeti Kontrollert,és a F510 hasonlítottam össze kép alapján.
Hikomatosokkal nem foglalkozom ;)

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1186) DeFranco válasza kasa85 (#1185) üzenetére


DeFranco
nagyúr

FYI: az F510 is natívan tudja az Xinputot.

Meg a directinputot is

De végül is a kettő közül mindegy, amelyik fogásra szimpatikusabb.

[ Szerkesztve ]

(#1187) kasa85 válasza DeFranco (#1186) üzenetére


kasa85
őstag

Értem. :R
Csak kíváncsi voltam,mert látom a témában képben vagy hátha fogtad mind kettőt a kezedbe,és tudsz következtetést adni melyik a jobb hatékonyabb gomb kiosztás,és markolatú játékok alatt,illetve tapintás szempontból is :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1188) DeFranco válasza kasa85 (#1187) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez ízlés dolga. Volt a kezemben mind a kettő, a Logitechet tartósan használom. Az X pad marha kényelmes, talán egy gondolattal kellemesebb a fogása a Loginál, de a Logi is teljesen kényelmes, kifejezetten kiba jók a gombjai, karjai, jó a garanciája, cserélhető a d-pad és a joy működése, van rajta directinput váltó, és talán valamivel jobb a d-padja.

Fogdosd meg mind a kettőt, kb. egy szinten vannak.

(#1189) morte8 válasza DeFranco (#1176) üzenetére


morte8
csendes tag

Értem, köszönöm a megerősítést! :)

(#1190) kasa85 válasza DeFranco (#1188) üzenetére


kasa85
őstag

Rendben akkor mentem ezt is,és lehet logi lesz majd a nyerő.
Elején egy kicsit fura volt a kinézete bár szokható,ha egér bu.i+bill voltam,és már mindennapos dolgaim 90% Kontroller teszi ki :D

Köszi a segítséget :R :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1191) DeFranco válasza kasa85 (#1190) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A PS kontrollere ugyanilyen, és azt is szeretik. Rövid ujjaim, és extrém kicsi kezem van, de olyan nem volt, hogy rágörcsölt, vagy ráfáradt volna a a kezem. Nagyon ergonomikus ez is, bevált forma, csak lehet az X kicsit ergonomikusabb. :)

(#1192) kasa85 válasza DeFranco (#1191) üzenetére


kasa85
őstag

Lehetséges bár nem tudom nekem trampli kezem van,így fogásilag egy Tripla XXL-es keblet is át tudok tapintani,így nem tudom mennyire áll majd rá a kezem a termékre. :))
Gondolom érdemes nagyobb szaküzletekbe bemenni,és elő tapintani milyen a kiválasztandó termék.Remélem lesznek hosztesz lányok is mellette :DDD
Volt egerem ami cirka 2 Xbox gamepad árával vetekedett,de egy jó óra játék után úgy állt tőle a kezem mint a Horrorra Akadva filmből a kicsi én-nek :DDD
Ahogy elnézem nem vészes bár a méreteket,és a formát érdemes lenne kitapintani,mennyire illik bele a kezembe tenyerestül.
Mondjuk utálom azokat a műanyag borítású termékeket amitől az ember keze izzad mint az atom,és ha nem szeretném akkor egy kiló púdert kéne a tenyerembe szórni,és úgy neki állni játszani,mert máskülönben sikamlós lesz az élvezet főleg a most jövő dög melegbe. :) :(

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1193) DeFranco válasza kasa85 (#1192) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Soha nem izzadt még rá a kezem. A boltban meg lehet taperolni, bár azok rend szerint leharcolt, széthajtott darabok. Kb. a fogást megállapítod, de a gombokat joyt ravaszokat ne az alapján ítéld meg.

(#1194) kasa85 válasza DeFranco (#1193) üzenetére


kasa85
őstag

Meg jó zsírosak,és tény nem olyan mint a bontatlan verza aminek a gombjai még üzemelnek,nem lötyögnek.
Juj a ravasz na az pont jó ha kissé feszes,mert az én túl árazott Razer termékemen nagyon könnyen tüzelésbe jön a szerszám.
Nem egyszer volt,hogy az asztalra,vagy a combomra rá raktam erre egy tárral ki adagoltam a társam segg,be ,vagy a nagy semmibe. :D
Mondjuk a túlzottan feszes sem jó mer némelyikben olyan a rugó hatása mint a leharcolt Terminátor 1 filmben szereplő présgéb alatti robot hangjának :)) Nyikorog meg minden.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1195) DeFranco válasza kasa85 (#1194) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Na az ilyeneket kiba gyorsan felejtsd el, hogy nyikorog a rugó. Ez elképzelhetetlen ezeknél. Ezek rendesen össze vannak rakva. Amúgy a logi ravasza kifejezetten kemény. Folyamatosan van rendes ellentartása.

(#1196) kasa85 válasza DeFranco (#1195) üzenetére


kasa85
őstag

Semmi kétségem nincs afelől.
Mondjuk ellen példaként a 19 rongyos Razer Kontrollert megrázom úgy csörögnek a gombok a borításban mint a kindertojásban lévő ólomkatonák,és nem leharcolt állapotban vettem.
Ezért is írtam régebben nem mindig a legdrágább a nyerő,hanem az amit te,és sokan mások javasoltatok,mert sok panaszt nem olvastam róluk,és sokan azzal nyomulnak.
Én sem vagyok tehetős éhbérért melózom ezért is fájt mikor szembesültem egy rakat pénz kidobása után,hogy mit kaptam.
Persze van amiben jobb mint a sima átlag,de sokkal több a - mint a + mellette.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1197) DeFranco válasza kasa85 (#1196) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Add el vaterán... az új pad ára kijön belőle, hiszen GÉMER!!!44!44! :Y

(#1198) kasa85 válasza DeFranco (#1197) üzenetére


kasa85
őstag

Hát az bár megfontolom van még rá fél év gari.
A pöcök teteje amit 360 fokban lehet forgatni kezd darabosan letörni ami vicc pedig óvatosan bánok vele.
Egy gumi szerűséből van nem tudom lehet e ezért gariztatni,mert ahol már lejött elég idegesítő.
Mind kettő oldalt felvált a bal oldalin ha előre tolom ott az ujj begynél ahol érintkezik egy kis darab hiányzik.
A jobb kezes rész meg felvált,és pill ragasztóval óvatosan vissza ragasztottam.
Csavarós rész körül kezdett felválni :W
A cuccos-

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#1199) Maxtreme


Maxtreme
addikt

hátha valaki itt tud nekem érdemben tanácsot adni, mert én már kifogytam a tippekből :)
Van egy pár hónapos x360 vezeték nélküli controllerem.
A problémám az vele (nem tudom értelmesebben leírni) de sokszor a gombok önálló életre kélnek :)
Tehát mittudomén' mész egy adott játékba, úgy hogy a bal karon kívül semmihez nem nyúlsz, erre egyszer csak lő egyet a karaktered :) (tehát valamiért úgy érzékeli hogy lenyomtad a jobb alsó ravaszt)
De ugyanezt megcsinálja szinte minden gombbal.
Igazából új korában is produkált hasonló jelenségeket, de egy idő után abbahagyta.
A garanciával az a baj hogy tuti visszadobnák hogy semmi gondja, "me működik"

Mi lehet ennek az oka?
os: Win7 enterprise x64 (a gépem további adatai a profilomba, bár az ebben az esetben mellékes)

Esetleg van ezekhez valami custom driver v bármi? Az van fent amit a win felpakolt.

(#1200) jimmyk


jimmyk
csendes tag

Sziasztok!

Van egy M-tech MT-2012 usb gamepadem, nem adtak hozzá se cd-t se semmit.
Se az XP se a Win7 nem ismeri fel, pedig próbáltam több gépen is. A neten pedig nem találok hozzá semmilyen drivert. Valakinek van valami ötlete? Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.