Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2851) zoli_1989 válasza molll (#2849) üzenetére


zoli_1989
tag

Kössz az infót szerintem ez már nagyobb és biztos is hogy jobb ha egyet kapok ezen az áron amin a másikból kettőt! Szerintem keresek egy xinputost vagy megpróbálom megvenni azt amit most ajánlottál!

(#2852) zoli_1989 válasza DeFranco (#2850) üzenetére


zoli_1989
tag

Kössz a tippet megfogadom a tanácsod!

(#2853) molll válasza zoli_1989 (#2851) üzenetére


molll
csendes tag

Viszont az utóbbiak vezetékesek (USB csatlakozós) ha ez a szempont fontos! A két utóbbi linkre gondolok.

(#2854) zoli_1989 válasza molll (#2853) üzenetére


zoli_1989
tag

Asztali géphez kell és nem akarok sokat költeni rá, ezért jó a vezetékes!

(#2855) daver88


daver88
aktív tag

Üdv!!

Nincs esetleg valakinek egy rossz/kidobásra szánt stb stb...Saitek P3600-as gamepadja?? igazából nekem csak a bal kar kellene, mert az enyém teteje letörött...gondoltam kicserélem a jobb karra, de persze annak más a mérete...

(#2856) perge666 válasza daver88 (#2855) üzenetére


perge666
veterán

Letört? :F
Ú basszus ilyen is előfordulhat?
Nekem szerencsére még nem volt ilyen gondom,de ha az F710-emmel ez lesz,donornak van egy Rumblepad2-es gamepad,igaz tökéletesen működik,de nem xinputos.........

(#2857) daver88 válasza perge666 (#2856) üzenetére


daver88
aktív tag

igazából a kar tetején a gumi elkezdett foszlani, és utána pár hónapra rá letörött a tetejének a fele :(
pedig jókis gamepad, én szeretem, azért is keresek hozzá alkatrészt

(#2858) perge666 válasza daver88 (#2857) üzenetére


perge666
veterán

Sok szerencsét hozzá.:)
Bár lehet jobban jársz,ha veszem egy ugyan ilyet használtan ami működik is,biztos nem drága.

(#2859) sajtee5


sajtee5
csendes tag

Sziasztok!

Sohasem volt még gamepadem, de most szeretnél venni egyet. Leginkább Fifa 14-hez használnám, win7-em van. Tudnátok ajánlani 1-2-t? Ár az 6-8 ezer körül legyen, ha megoldható.

Köszi előre is!

(#2860) DeFranco válasza sajtee5 (#2859) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Xbox360 gamepad for windows.

(#2861) perge666 válasza DeFranco (#2860) üzenetére


perge666
veterán

Így lenne ötösöm a lottón. :)) :)) :P

(#2862) nubreed


nubreed
veterán

Max 5000 Ft-ért lehet jó minőségű gamepadot kapni, újat, vagy ezt így felejtsem el és mélyebben kell a zsebbe nyúlni?
Még nem volt gamepadom, régebben volt egy force feedback -es Logitech joystickom, de tönrke ment, azóta nem volt ilyenem, most leginkább autós illetve repülős/űrhajós játékokkal használnám a gamepadot, remélem nem mondok hülyeséget, hogy erre valami analógkaros megoldás a jó? Még az mondjuk szempont lenne, hogy a jövőben megjelenő ilyen jellegű játékokkal is működjön.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2863) perge666 válasza nubreed (#2862) üzenetére


perge666
veterán

Pótold meg 2K-val,és vezetékes X360...........

(#2864) vimes


vimes
senior tag

Szaisztok, alkalmi használatra keresek gamepadet kb. 4k-ig. Két gamepadet találtam eddig, ami szóba jöhetne, az egyik Ewent EW3170 a másik az ACME GA-05. Az ACME mellett szól az 5 év gari (a másikra csak 2 van(bezzeg Mo.-n kívül mindenhol 5 év)), az Ewent mellett pedig az, h 100% hogy működik win 8(.1) alatt, mert látom van hozzá driver. Az ACME-nél ilyet nem találtam. Használja ezen tipusok egyikét vki? Leginkább nekem is FIFA 14-hez kellene, alkalmi használatra Win 8.1 x64 mellé.

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#2865) kenwood3 válasza vimes (#2864) üzenetére


kenwood3
őstag

Sajna egyik se számít jó vételnek, mert nem tudják az xinputot. A vezetékes x360 pad-tól jobbat nem találsz újonnan, bár az kb 7 k-ba kerül, használtan olyan 4-5 között mennek aprón :N . Esetleg vannak a speedlink (azok közül válassz amin A,B,X,Y betűk vannak)padok, de sajna minőségileg gyengébbek mint a logi vagy az x360 pad az itteni visszajelzések alapján, biztos vannak köztük olcsóbbak is mint az x360 pad.

Mi az az ekezet dragasag??

(#2866) vimes válasza kenwood3 (#2865) üzenetére


vimes
senior tag

Ez a XInput dolog nekem új... mégis milyen hátrányokkal jár ez? Nem fogok tudni új játékokkal játszani, mert nem lehet majd rendesen irányítani őket, vagy külön mókolni kell majd hozzájuk?

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#2867) perge666 válasza vimes (#2866) üzenetére


perge666
veterán

(#2868) vimes válasza perge666 (#2867) üzenetére


vimes
senior tag

Értem... szóval valószínű, h egy idő után egy csomó játékkal nem lesz kompatibilis a pad... és azt honnan tudom, h egy vezérlő támogatja-e a XInput-ot? Vagy ez csak az Microsoft kontrollerek kiváltsága?

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#2869) kenwood3 válasza vimes (#2868) üzenetére


kenwood3
őstag

Általában a gyártók kiemelik, a specifikációknál, ha az adott pad tudja az xinputot. A legtöbb xinputot használó padon a,b,x,y betűkkel vannak jelölve a jobb oldali gombok

Mi az az ekezet dragasag??

(#2870) perge666 válasza vimes (#2868) üzenetére


perge666
veterán

Logitechek is Xinputosak /F310,F510,F710/
Ezek az ajánlottak,meg az Xbox360 pad.
Ezek minőségi,tartós cuccok!
Ha látsz olyan gamepadot,amin A,B,X,Y betűk vannak a nyomógombokon,akkor valószínűleg Xinpitos,de hogy milyen minőségű,és mennyire tartós azt ne kérdezd.

(#2871) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Üdv!

Nem tudtok véletlen valami módot, hogy hogyan kell a DS3 toolt beállítani normálisan (nekem nem veszi be a sixaxis controllert), vagy egyéb alkalmazást amivel normálisan tudom használni a PS3 controllert?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#2872) Malamute


Malamute
tag

Sziasztok!

Egy olyan gamepadet keresek, ami olyan kialakítású mint az xbox 360 kontrollere, csak nem 8k-ért hanem max. 5-ért. Tudtok ilyet?

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#2873) kenwood3 válasza Malamute (#2872) üzenetére


kenwood3
őstag

Használt vezetékes x360 pad. Mást nem találsz ennyiért :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#2874) nFlex


nFlex
tag

Hali. Van egy logitech rumblepad 2 gamepadom. A bal oldali iranyito alatti gumi elért,elszakadt,ennyi baja van csak. Valahogy lehet potolni?

(#2876) XharX


XharX
aktív tag

Üdv!

Elhatároztam magam egy controller vásárlása mellett, mivel akármennyire tősgyökeres PC-s vagyok autós játékok, sport, verekedős stb. szinten játszhatatlanok komolyabb szinten. Mivel legelőször DS2-őt fogtam régen a kezemben és formába is megfelelt így Logi F310-et akartam(xinput támogatás miatt, hiába emulálható, biztos ami biztos), de azt alig kapni ahol meg igen 3-4 hét mire megjönne, tehát maradt a vezetékes Xbox 360 kontroller. Ma akartam megrendelni, de egyik ismerősöm tudna egy alig pár napos Thrustmaster gp xid pc nevezetű darabot, ami tudtommal támogatásban nem élvez hiányt az eredeti ms-hez képest. 5K lenne ami azért is jó mert a másik 7,5 plusz 1 a kiszállítás.
Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek alkalmi játékra elég ez is vagy szánjam rá azt a kis pluszt?

(#2877) vhw


vhw
addikt

Van valakinek tapasztalata a legalja kategóriás alap játékvezerlőkkel (szoftveres támogatottság win7-en)? (pl. Genius MaxFire G-08XU)

Tényleg csak egyszerű retro platform játékokhoz kellene alkalmanként - irányítás/ugrás/lövés ebben kb ki is merülne a funkciók száma.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2878) JoinR válasza vhw (#2877) üzenetére


JoinR
senior tag

Van, nekem ilyen van, látja a Win7 és működik minden gomb bármiféle telepítés nélkül.

(#2879) kenwood3 válasza dokken (#2875) üzenetére


kenwood3
őstag

Remek! Már csak szerezni kellene 1 padot, de annyit biztos nem adok érte amennyibe még most kerül :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#2880) DeFranco válasza XharX (#2876) üzenetére


DeFranco
nagyúr

xinputos, tehát "valid", megvehető, de minőségben lehet elmarad az ms-logi párostól, ezt bele kell kalkulálni.

eddig nem volt sok xinputos pad a budget-aftermarket vonalon, amik voltak, azok viszont nem váltották be a hozzájuk fűzött reményeket, sok meghibásodott

ezt kell figyelembe venni, amúgy kompatibilitás szempontjából valószínűleg nem lesz probléma, ha tudja az xinputot

@vhw: jó kérdés... a nagyon régi retro játékokhoz jobb a dinput, mert azt rá tudod konfigurálni azokra a játékokra, amiknél az xinput még nem volt beépítve, viszont ha rákapsz és játszanál egy-egy modernebb játékot is gamepaddal (batmanek, ac-k, tomb raiderek tipikus példa) akkor meg az xinput kellene. ami mind a kettőt tudja, az a logi F széria viszont az meg már gyakorlatilag nem kapható

ha találsz olyan padot ami mégis tudja mindkét szabványt, akkor azt vedd szerintem.

(#2881) vhw válasza DeFranco (#2880) üzenetére


vhw
addikt

Újabb játékot nem nagyon fogok játszani gamepaden.

Csak pár indie platform játék kedvéért (meg esetleg előtúrok valami nes emulatort is) szereznék be valami olcsóbb cuccot valahogy kívánják az ilyen játékok, billentyűzettel szerencsétlenkedés - meg nem adja azt a nosztalgikus érzést. :)

Ha az ilyen genius jellegű kacat is tudja hozni a minimumot, akkor nem adnám ki több játék árát egy minőségi gamepadért. (annyit úgyse lenne használva)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2882) DeFranco válasza vhw (#2881) üzenetére


DeFranco
nagyúr

arra amire szeretnéd tényleg jó egy ilyen alap genius, gombokért hozzádvágják az aprón amúgy, és ki lehet fogni nem használt példányt, mert sok kerül pár óra után a fiókba

viszont ha rákapsz a kontrollerezésre, akkor hiányozni fog az újabbakból az új szabvány, én sem gondoltam volna, mennyivel jobb egyszerűbb természetesebb a játékok egy jó részénél

[ Szerkesztve ]

(#2883) XharX válasza DeFranco (#2880) üzenetére


XharX
aktív tag

Köszönöm, valahogy én is így gondolkodtam. Még egy kérdés. Ez lenne kb a legolcsóbb darab, ez is ugyanúgy megfelel vagy valami szignifikáns eltérés van a pár ezerrel drágább és ez között?

(#2884) DeFranco válasza XharX (#2883) üzenetére


DeFranco
nagyúr

milyen a pár ezerrel drágább? tudtommal kb. egy féle vezetékes ms x360 kontroller van, meg egy féle vezeték nélküli

(#2885) XharX válasza DeFranco (#2884) üzenetére


XharX
aktív tag

Valahol böngészgettem és ott volt pár MS. Látszólag egyforma csak árban nem ezért merült fel a kérdés, de utána is néztem, tárgytalan.
A segítséget meg köszönöm szépen, ha minden igaz keddre már a kezemben is van :)

(#2886) Geryman


Geryman
tag

Üdv skacok

Kérdésem lenne felétek.
Logitech F310 és F510-em volt eddig mindegyikben tönkre ment már az irányító és a kábel is.
Wireles controllerben gondolkodom, de azt olvasgattam, hogy az F710-nek késik a jeldolgozása.
Az a kérdésem hogy Microsoft Xbox 360 Wireless Controller-nek a jele késik e vagy inkább már a Microsoft Xbox One Wireless Controller vásárolja vagy mást tudnátok e jobbat ajánlani?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Gigabyte 990FXA-UD3, , Amd Fx-8350, Corsair H80i,4x4Gb Kit DDR3 1600Hz, Sapphire Radeon HD 6950 2GB, Corsair TX750Watt, OCZ Agiliti 3 SSD

(#2887) molll válasza DeFranco (#2884) üzenetére


molll
csendes tag

Igen, a vezeték nélküli is egy fajta, de azt kétféle kiszerelésben árulják: szappantartóval és anélkül, ez nem mindegy. Gondolom ezt te is tudod, ezt csak azok kedvéért jegyeztem meg, akik ezt nem tudják.

(#2888) DeFranco válasza molll (#2887) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jogos. bár a receiver egy külön eszköz, nem a kontroller fajtája, de erre tényleg kell figyelni. :)

@Geryman: hát, ha ennyire hullanak alattad ezek a gamepadok, akkor lehet ott van némi user error is, finomabban kellene vele bánni, mert ezek amúgy nem nagyon szoktak elhullani idő előtt.

F710 nem rossz pad, nem is tudok input lagról, de a receivere kényes, egyeseknél hajlamos eldobálni a kapcsolatot. valószínűleg valami környezeti dologra háklis. x360/xbone pad ebből a szempontból jobb, én arrafelé indulnék el.

xbone padon sokat fejlesztettek, de tudtommal ahhoz még receiver nincs, az x360-éval nem tudom működik-e szerintem nem, kábellel lehet használni nem rég jött ki hozzá a legacy driver. az ára nyilván magasabb, de jobbnak is tűnik a pad.

(#2889) perge666


perge666
veterán

Üdv.
Valakinek nincs tapasztalata abban,hogy a Logitech F710-et össze lehet e párosítani valahogy Nintendo WII-vel??

(#2890) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Nekem olyan gondom lenne, hogy amikor bedugom a vezetékes x360 joy-t akkor egy buborék felugrik, hogy telepíti az illesztőprogramot, aztán még 1 buborék, hogy ez sikertelen volt.Vezérlőpultban jelzi, csak nem ismeri fel.Ha rámegyek a hibaelhárításra, ott végigcsinálok mindent, és a végén ezt doba,eszközkezelőbe szintén.A driver az fel van téve, de forintot nemér, most belinkelek pár képet. Win 7 64bit.

[link]

[link]

[link]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2891) cyberkind


cyberkind
félisten

Heló!

Az normális dolog hogy a vezetéknélküli xbox kontrollernél nem áll vissza középre a jobb analóg kar, és ezáltal pár játékban egy idő után elkezd balra húzni, és most hogy megnéztem a kalibrálásnál már ténylegesen látom is.
Ilyenkor mi a teendő?

Paranormal Cocktivity

(#2892) BlackSoft válasza cyberkind (#2891) üzenetére


BlackSoft
addikt

Szvsz messze nem normális dolog. Mikori a kontroller?

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2893) cyberkind válasza BlackSoft (#2892) üzenetére


cyberkind
félisten

Pár hetes, nemrég vettem.
Lefotózzam a kalibrálásnál?

Egyszer jobbra húzom vagy balra és így áll be.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2894) BlackSoft válasza cyberkind (#2893) üzenetére


BlackSoft
addikt

Hát én visszavinném gariba, jobbat nem tudok :F

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2895) cyberkind válasza BlackSoft (#2894) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a baj hogy nem pesti vagyok, így nehéz. :F

Paranormal Cocktivity

(#2896) BlackSoft válasza cyberkind (#2895) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ja hát Humbákfalváról azért az nehézkesebb sajnos. De szerintem 100%, hogy baj van vele. Se XBOX-nál, se PS-nél nincs ilyen, hogy nem áll vissza rendesen. PC-hez nekem nem volt sosem (mármint Sony, Microsoft kontroller), de a kínai 950 forintos PS kontroller utánzat is jó volt.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2897) cyberkind válasza BlackSoft (#2896) üzenetére


cyberkind
félisten

Sejtettem hogy valami gebasz van, ezzel mit tudnak csinálni, cserélik egyből?

Paranormal Cocktivity

(#2898) BlackSoft válasza cyberkind (#2897) üzenetére


BlackSoft
addikt

Hát vagy cserélik azonnal, vagy (rosszabbik eset) 1-2 hét amíg kapsz másikat, mert elküldik a gyártónak stb.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#2899) kozkris


kozkris
újonc

Sziasztok,

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy van egy EW3170-esem a gép fel is ismeri, telepíti, de van hozzá egy game option program ami nem ismeri fel. Azt irja, hogy a progi nem kompatibilis. Win 7-em van. Remélem tudok segíteni :D előre is köszi :D

(#2900) #00137984 válasza kozkris (#2899) üzenetére


#00137984
törölt tag

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.