Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2301) Predator2 válasza DeFranco (#2291) üzenetére


Predator2
addikt

Azért ezzel bőven vitatkoznék.

Zsír új gyári garis Logitech házhoz szállítással együtt!!

Az más kérdés, hogy pofátlan áron.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2302) benvolio


benvolio
őstag

Sziasztok!
Én itteni olvasgatás után döntöttem az XBOX 360-as wireless pad mellett pc-hez. /ilyen/ Mivel eddig ps formájú padjaim voltak szokni kell azért, de szerintem simán belejövök. Amiért ezt választottam és nem a Logi F710-et az azért volt, mert az drágább és nem Unifying vevővel adják. Tervezek még egy ilyen kart venni aminek a vevője a gyerek gépébe lesz, a jelenlegi az enyémbe és mindkét kar használható lesz egyszerre, vagy itt, vagy ott macera nélkül. A Logi-nál ez a megoldás plusz pénzbe kerülne ugye a külön Unifying vevő miatt. Gondoltam megosztom ezt veletek és köszi, hogy volt mit itt olvasni, mert segített a döntésben. :R
Üdv!

(#2303) EczkE


EczkE
addikt

Na, megrendeltem a Speed-Link StrikeFx Gamepad USB, black kontrollert. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#2304) DeFranco válasza EczkE (#2303) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mire fogod használni?

(#2305) EczkE válasza DeFranco (#2304) üzenetére


EczkE
addikt

Játékra.

Asszem mindenféleképpen!

(#2306) DeFranco válasza EczkE (#2305) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#2307) EczkE válasza DeFranco (#2306) üzenetére


EczkE
addikt

Mégis mit vártál? :DDD

Assassins Creedeket akarom újra végig kijátszani, Barman címeket, Tomb Raider, Darksiders 2. Főleg TPS-eket. Egy-két autós játékot. Na meg FIFA. :D

Mért kérdezted?

Asszem mindenféleképpen!

(#2308) DeFranco válasza EczkE (#2307) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mert kíváncsi voltam.

:P

(#2309) EczkE válasza DeFranco (#2308) üzenetére


EczkE
addikt

Vigyázz, hamar megöregszel. :P Még ennél is jobban. ;]

Esetleg valami javaslat, hogy milyen játékkal érdemes kipróbálni. Pl a Sine Morát akarom kontrollerrel játszani. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#2310) DeFranco válasza EczkE (#2309) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Van javaslat

:P

(#2311) EczkE válasza DeFranco (#2310) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor kérlek tartsd meg magadnak. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#2312) DeFranco válasza EczkE (#2311) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:B

:P

(#2313) EczkE válasza DeFranco (#2312) üzenetére


EczkE
addikt

:O

Asszem mindenféleképpen!

(#2314) Predator2 válasza EczkE (#2303) üzenetére


Predator2
addikt

Majd írd le lígyszíves a tapasztalataidat. És esetleg Mortal Kombattal is kipróbálhatnád, hogy azzal milyen.
Vacilálok, hogy olyat vegyek mint amilyen neked van vagy xbox kontrollert.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2315) EczkE válasza Predator2 (#2314) üzenetére


EczkE
addikt

Rendben, a mai napra várom a csomagot.

Szerk.: azt azért hozzá kell tennem hogy sok összehasonlítási alapom nincs. Pár éve volt boxom, akkor is csak egy hónapig aztán el kellett adnom. :(

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#2316) EczkE


EczkE
addikt

Meg is hozta a futár. :)

Speedlink STRIKE FX Gamepad - USB, black

És a Windows ilyennek ismerte fel.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#2317) DeFranco válasza EczkE (#2316) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mennyire lötyögnek azok a d-pad gombok? Innen nem tűnnek valami nagy számnak... joy holtjáték milyen? (kalibrálásnál tudod ellenőrizni)

Rezgő van benne?

[ Szerkesztve ]

(#2318) EczkE válasza DeFranco (#2317) üzenetére


EczkE
addikt

A d-padnak nincs túl határozott nyomáspontja, ráadásul kicsit lötyögnek, de nem vészes. Most így használhatónak tűnik, akárcsak a joyok. Rezgőmotorról nem tudok nyilatkozni még.

Asszem mindenféleképpen!

(#2319) EczkE válasza DeFranco (#2317) üzenetére


EczkE
addikt

Van benne rezgőmotor.

Asszem mindenféleképpen!

(#2320) Atesz1978


Atesz1978
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen controllert! Bedugtam, minden rendben vele működik rendesen de amikor kikapcsoltam a gépet és újra be akartam kapcsolni nem indul el a rendszer megáll a screen logónál és a controlleren villog a középső Xbox Guide gomb! Kihúztam a gépből a kontrollert és gond nélkül indul a rendszer! Van ötletetek mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2321) rene85 válasza Predator2 (#2314) üzenetére


rene85
aktív tag

Helló mindenki,

Vettem egy xbox for windows controllert. Minden remekül működik (a régi 2005-ös need for speeddel, vice cityvel már játszottam is egy sort a hétvégén), viszont számomra az egy agyrém, hogy az ilyen korú játékoknál 1. mindent be kell konfigurálni 2. a ravaszok nem feltétlenül működnek. Van erre valami megoldás (pl hogy legyen egy előre kiosztott konfig mikor betöltöm a játékot)? Találtam valami emulátort de nagyon nem értettem hogy mit csinál.

(#2322) DeFranco válasza rene85 (#2321) üzenetére


DeFranco
nagyúr

...és akkor most megtapasztaltad, hogy min megy keresztül, aki nem xinputos kontrollert vesz :DDD

A te kontrollered ugye xinputos, ez a modern játékoknál nagy előny, mert egységes szabvány, pöpec kiosztás, nincs macera, nincs konfigolás.

Régebben viszont, amíg nem volt ez a szabvány, addig bizony ezt kellett csinálni, konfigolgatni, próbálgatni hogy hol melyik beállítás a jó, és bizonyos funkciók vagy működtek vagy nem. A régebbi játékoknál értelem szerűen ez van, (amibe nem tették bele még az új szabványt) akkor is, ha a padod tudja az okosságot, ott ezt végig kell sajnos járni.

Annyival nehezebb a dolgod, hogy az Xbox pad kötötten xinputos, a logi F széria viszont kapcsolható xinput és directinput között, és a directinputhoz van neki külön profilerje pont az ilyen esetekre. Azt nem tudom, hogy X360 padhoz lehet-e ilyet hegeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#2323) n@p@lm válasza DeFranco (#2291) üzenetére


n@p@lm
őstag

..és tényleg...
hova tűntek ezek a vezérlők?
nekem konkrétan van egy f710-em, mondom körülnézek hátha jó lenne a gyereknek is...erre egy darabot hoz ki az árgép is....

(#2324) Atesz1978 válasza Atesz1978 (#2320) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Közben megoldódott a problémám!

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2325) Neszójábe válasza DeFranco (#2288) üzenetére


Neszójábe
senior tag

Megoldódott az aktív hub-bal! Nagyon köszönöm! :R

Peace

(#2326) rene85 válasza DeFranco (#2322) üzenetére


rene85
aktív tag

;)

San Andreassal játszottam kb fél órát, viszont menteni nem mentettem benne, már alap dolognak vettem hogy magától mentenek a játékok... régi szép idők, ugye.
És mi az az évszám amitől nézelődhetek?

(#2327) DeFranco válasza Atesz1978 (#2324) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hogyan?

(#2328) Nikopollen


Nikopollen
csendes tag

Sziasztok...nagy hirtelen sietségemben nem találtam megfelelőbb fórumot a kérdésem feltételére....szinte ingyen,kipróbálatlan szereztem egy ősrégi Quickshot Squadron Commander Qs-202 kétkaros kontrollert...Eleve be kellet aplikálnom a gépbe egy hangkártyát hogy legyen gameport,mert ennek a megléte ma már nem divat,viszont win7 x64-hez(meg amúgy semmilyen oprendszerhez)nem találok hozzá drivert...ez meg ugyen még nem plug'n'play,úgyhogy szépen világít rajta sok led,de használni nem tudom...vajh hol találhatnék ehhez drivert????...előre is köszönöm!!

(#2329) Predator2 válasza DeFranco (#2322) üzenetére


Predator2
addikt

Magyarán ha veszek egy eredeti xbox kontrollert akkor ha régebbi játékokkal akarok játszani csak szenvedés lesz mert mindig újra be kell tanítani?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2330) Nikopollen


Nikopollen
csendes tag

egy ilyen jószágról lenne szó...sehol semmi driver,semmilyen oprendszerhez....talán már meg is szűnt a gyártó is,mert még a weboldalukat sem találtam meg....tud valaki segíteni ezügyben???....valmilyen szinten műxik,mert reagál egy-két gombra a windows egy-két értelmetlen műveletet,mert ezt a típust a billentyűzet és a gép közé kell bedugni...Magyarul van egy ps/2 és AT bemenet,ahova a billentyűzetet dugom és van egy ps/2 és AT kimenete,amit a gépbe kell dugni,mint billentyűzetet,plusz van egy game portja,amit bedugtam az utólagosan beszerelt pci-os hangkártya game portjába....

[ Szerkesztve ]

(#2331) DeFranco válasza Predator2 (#2329) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem ismerem behatóan a X360 kontrollert, de feltéve, hogy igazam van:

hátrányt éppen nem jelent, mert ez régebben is így volt, annyi különbséggel, hogy a régebbi padokhoz adtak talán ki hivatalos profilert, ami vagy működött vagy nem az adott oprendszeren. Állítgatni konfigolgatni ugyanúgy kellett. Nem véletlenül nem lett nagy divatja a gamepadozásnak PC-n.

Ez az xinput bevezetésével jelentősen javult, gyakorlatilag az X360 érától kezdve általában ami megjelent boxra, az PC-n is megkapta az xinput támogatást. Általában.

Manapság már nagyjából alap.

A logi F széria annyiban más, hogy ott alul van egy kapcsoló, és tudsz váltani xinput és directinput között. Utóbbihoz van egy profiler, és konfigolhatsz kedvedre.

Őszintén szólva én eddig kétszer használtam, egyszer valami flash mariohoz, meg egyszer poénból a wolf3d-hez. Nem is nagyon volt sikere, általában a játékok maguk nem úgy voltak designolva, hogy kívánnák a padot.

(#2332) Predator2 válasza DeFranco (#2331) üzenetére


Predator2
addikt

Akkor olyan túl sokat nem veszítek egy xbox gpaddal egy Logi helyett.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2333) DeFranco válasza Predator2 (#2332) üzenetére


DeFranco
nagyúr

logit nem is kapsz épeszű áron már... amúgy nem. a +1 év gari nagyobb érvágás

[ Szerkesztve ]

(#2334) Nikopollen


Nikopollen
csendes tag

Már ott elakadok,hogy cmi8738 hangkártyához nem tudok win7 x64 alá gameport-ot telepíteni...ebben esetleg tud valaki segíteni?....hiába no,lemaradtam a korral,utoljára a win98-as időkben volt joystick-om.... :W

(#2335) Atesz1978 válasza DeFranco (#2327) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Próbáltam másik USB-be de ugyanaz volt és akkor még egy próba szerencse megpróbáltam a felső USB-be ahol a billentyűzetem volt csatlakoztatva és ott rendesen működik minden! Érdekes! :U

[ Szerkesztve ]

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2336) L4mie


L4mie
veterán

Sziasztok,
Bf3 reptetésre és egyéb játékra akarnék controllert venni, néztem a Razerét, kb elérhetetlen itthon + drága, milyen kontrollert ajánlatok, ne legyen nagy probléma konfigolni, ismerje fel a gép, ne legyen horribilis ára. :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2337) vbbb


vbbb
őstag

Uraim, általános kérdés:

Olcsó és jó gamepad - Logitech-be bízok talán, de lehet más is - amit sok játék támogat?

Köszönöm!

(#2338) kenwood3 válasza L4mie (#2336) üzenetére


kenwood3
őstag

Logi F310/510/710( bár ezeket már nehéz beszerezni, vagy ha mégis csak horror áron) vagy, xbox 360 controller , illetve ebben a hsz-ben találtak

vbbb detto ;)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2339) L4mie válasza kenwood3 (#2338) üzenetére


L4mie
veterán

KÖSZI :) :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2340) vbbb válasza kenwood3 (#2338) üzenetére


vbbb
őstag

Minő véletlen, én is azzal a Speedlink Gamepad FX-el szemeztem. :K
Bár a képen USB-s. Legalább nem merül le játék közben. :)

Köszi!

(#2341) kenwood3 válasza vbbb (#2340) üzenetére


kenwood3
őstag

Amit linkeltél, olyan pont nem található abban a hsz-ben. A 4 jobb oldali gombon ps jelölések vannak, így szerintem ez pont nem jó neked (illetve a spec se ír 1 szót se xinput támogatásról ). Olyat nézz amelyen x,y,a,b jelölés van. Annyi fajtát gyárt a speedlink már, hogy elég követni....

Furkoo nm :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2342) L4mie válasza kenwood3 (#2341) üzenetére


L4mie
veterán

Speedlink lett, MM ből, mert ma tudom tesztelni élvezkedni :) nők ugye elmennek vásárolni és minden szart megvesznek csak mert akciós, pasik meg kinéznek valamit és megveszik akkor is ha drágább.
Hát MM ben már 8.9k :( és rohadjanak meg hazaértem és már használt cucc volt visszacsomagolva, ami amúgy jól működik, csak....ha újat veszek drágábban mint gondoltam legyen már új.

szval kipróbáltam bf4 ben mindent tökéletesen felismert, fasza vele repülni :) még szokni kell :P
kíváncsi leszek többi játékban milyen lesz.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2343) vbbb válasza kenwood3 (#2341) üzenetére


vbbb
őstag

(#2344) Predator2 válasza vbbb (#2343) üzenetére


Predator2
addikt

Szerintem ha innen vetted volna, jobban jártál volna:[link]

A gari is egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2345) EczkE válasza Predator2 (#2344) üzenetére


EczkE
addikt

[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#2346) Predator2 válasza EczkE (#2345) üzenetére


Predator2
addikt

Ezt nem figyeltem. Sry.

(Aylesbury UK)

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2347) vbbb válasza EczkE (#2345) üzenetére


vbbb
őstag

ZuppaKó! :DDD

(#2348) Predator2


Predator2
addikt

Javított d-pad-os xbox 360-as kontroller csak vezeték nélküli változatban létezik? [link]

Nem szeretnék akksival killódni.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2349) Atesz1978 válasza Predator2 (#2348) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Ceruzaelem akksival elég sokáig bírja!

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2350) Predator2 válasza Atesz1978 (#2349) üzenetére


Predator2
addikt

Nincs kedvem akksikkal killódni. Feszt elfelejteném feltölteni. Gondolom van némi csúszás is a wireless miatt. Én inkább kihagyom.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.