Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2551) Bjørgersson válasza Atesz1978 (#2550) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ismerőm vesz, nekem már van. Egyébként debreceniek vagyunk és szállítással együtt 500 Ft híján ugyanott vagyunk, mintha az 576-ból vennénk. Így meg legalább garival sem kell vesződni, ha esetleg lesz vele valami. De azért köszi. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2552) gabor82


gabor82
csendes tag

Tehát az xboxost is lehet akkor használni pc-hez? Mert havernak van egy rossz 360-as boxa és a gamepadját akkor tudnám használni pchez?

(#2553) kenwood3 válasza gabor82 (#2552) üzenetére


kenwood3
őstag

Ha vezetékes, akkor minden gond nélkül. Viszont ha vezeték nélküli, akkor szerezni kell hozzá 1 receivert

Mi az az ekezet dragasag??

(#2554) gabor82


gabor82
csendes tag

Áh sajna vezeték nélküliek. Mennyibe fáj egy reciver?

(#2555) Bjørgersson válasza gabor82 (#2554) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Olyan 4-5k körül mennek az üzletekben azt hiszem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2556) Pendragon911 válasza gabor82 (#2554) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Én Karácsony előtt láttam a békéscsabai MediaMarkt-ban F310-et, igaz ha jól emlékszek, akkor 10 körül volt az ára. Arra gondolok, hogy nem kapkodták el, így még tudok venni. Mindenképp Logitech-et akarok venni, de nem vezetéknélkülit és mivel csak ez a típus van forgalomban, ha még kapható, így egyre benevezek.

(#2557) gabor82 válasza Bjørgersson (#2555) üzenetére


gabor82
csendes tag

Hát az elég húzós pláne,h a padot csak addig kapnám meg amíg meg nem javítják a boxot. Akkor ez a lehetőség kilőve.

(#2558) dante0425


dante0425
tag

Sziasztok.
Gamepad vásárlás előtt állok és egy Trust 18524 GXT 39-t néztem ki magamnak. Vélemények róla? Legszívesebben Logitech-et vennék, de azt ugyebár már nem kivitelezhető.

(#2559) DanielK


DanielK
addikt

Sziasztok!
Már jártam itt. Kicsit korán, eladtam az f710 kontrollert.... :W Mert mint kiderült, a nappaliba beállított htpcre most egy win8.1 kerül majd. Régen ez volt az asztali. Így viszont játszanék is rajta.
Melyik kontrollert ajánljátok win8.1-hez?
Néhány játék menne rajta, bf3, Fallout 3 es egy két stratégiai, de ahhoz meg egér kell majd. :B :R

(#2560) Bjørgersson válasza dante0425 (#2558) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ennyi pénzért én inkább ezt venném. Sőt, akármi helyett ezt venném. :)

(#2559) DanielK: Ezekhez a játékokhoz nem feltétlenül vennék kontrollert, valami fasza vezetéknélküli bill+egérrel jobban járnál szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2561) DanielK válasza Bjørgersson (#2560) üzenetére


DanielK
addikt

Mivel alapból konzolozok (ps3 volt, most a 4), így jobb szeretem a kontrollert. :B :K

Amit linkeltél, az megy win8.1-en? Mert az árban megfelelő lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#2562) Pendragon911 válasza dante0425 (#2558) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Én azt javaslom, hogy MediaMarkt-ban érdemes azért megnézni a Logitech-et, mert én ott láttam, ahogy az előző hsz-emben is leírtam. Persze nem biztos, hogy mindegyikben ugyanaz a választék, de nem kizárt, ha itt van, akkor mondjuk nagyobb városokban is akad, mondjuk azt nem tudom, hogy honnan szerezték, de nem is érdekes, ha van :D Ma megyek megint, mert szeretnék venni és majd beszámolok.

(#2563) Bjørgersson válasza DanielK (#2561) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Minden Windows-szal megy gond nélkül tudomásom szerint. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2564) DeFranco


DeFranco
nagyúr

F710 8k-ert van meg 6 db, most vagy soha ilyen meg egyszer nem lesz.
Madarastesco Fot

[ Szerkesztve ]

(#2565) #57919488 válasza DeFranco (#2564) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tarazz be, hatha netha eltordelsz majd parat :P :D

(#2566) DanielK válasza DeFranco (#2564) üzenetére


DanielK
addikt

Jó lenne… de messze van.
A linkelt xbox kontroller megy win8.1-gyel? :F
Mert az 7k lenne. :R

(#2567) DeFranco válasza #57919488 (#2565) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hulye spur vagyok es nem veszek. Ez van.

(#2568) .tnm válasza DeFranco (#2564) üzenetére


.tnm
addikt

áhh, pont ma voltak kinn fateromék és kértem, hogy nézzék meg, hogy az ára maradt-e 8ezer, meg hogy számolják meg, hogy hány darab van még. a jó hír, mindenki jól tud számolni, pont ugyanezeket a számokat hozták vissza.

btw. nem tudom mióta állnak ott, de az enyém csomagolásán azért volt rendesen por. (múlt héten vettem ugyanitt). tehát arra számítok, hogy az elem már nem lesz csúcson. (bár egyből tölthetőre cseréltem.)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2569) perge666 válasza DeFranco (#2564) üzenetére


perge666
veterán

Én meg alig 1 hónapja vettem 40 euróért. :F :F

(#2570) Bjørgersson válasza DanielK (#2566) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne viccelj, miért ne menne? :) Microsoft termék, ahogy a Windows is. Bedugod, felismeri és megy.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2571) malacka87


malacka87
senior tag

Hello! Szerintetek is jól befürödtem ezzel?[link] Fifa 14 nem igazán működik vele egyik kar nem marad a 0 pozícióban.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#2572) DeFranco válasza malacka87 (#2571) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igen

(#2573) perge666


perge666
veterán

Ez most már tényleg idegesítő,hogy nem tudok rájönni hogy mi lehet a probléma a kontrollerrel. :F
Vagyis azzal tutira semmi,mert akkor barátnőm laptopján sem lenne jó.
Itt egy kép,hátha valaki így tud segíteni :
[Katt]

Drivert telepítettem,de nem látja.

[ Szerkesztve ]

(#2574) .tnm válasza perge666 (#2573) üzenetére


.tnm
addikt

töröld le a driver-t, húzd ki a vevő, indítsd újra, telepítsd fel a logitech profilert, indítsd újra, dugd be a vevőt, miközben a gamepad x-input módban van. így mit ír ki?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2575) DeFranco válasza perge666 (#2573) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#2576) perge666 válasza .tnm (#2574) üzenetére


perge666
veterán

DeFranco : Már ezt néztem pár napja,de semmi. :(
Meg nekem előtte nem 32bites win7 volt fent,hanem ugyanez a 64-es!

[ Szerkesztve ]

(#2577) .tnm válasza perge666 (#2576) üzenetére


.tnm
addikt

x-input módban van, ugye? eszközkezelőben hogy néz ki?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2578) perge666 válasza .tnm (#2577) üzenetére


perge666
veterán

Igen X-hez van húzva nem a D-hez a kis pöcök!
Ugyanúgy sárga háromszögben felkiáltójelet mutat az eszközkezelőben.

(#2579) .tnm válasza perge666 (#2578) üzenetére


.tnm
addikt

de milyen néven? F710 még mindig?
eredeti, up-to-date windows 7 64 bit?

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2580) perge666 válasza .tnm (#2579) üzenetére


perge666
veterán

Wireless Gamepad F710 néven van.
De most addig piszkáltam,amíg ajánlott valamit fel,és most nincs ott a felkiáltójel,viszont ha leválasztom,és újra rádugom k.b. 30 másodpercig Logitech Rumblepad2-nek látja,és most semmit nem tudok piszkálni,a drivert sem engedi törölni,mert nem lát valamit,és játéknál sem működik ugyanúgy a gamepad! :F

(#2581) .tnm válasza perge666 (#2580) üzenetére


.tnm
addikt

nincs jól átkapcsolva az x-input? tedd már át a másik állásba és nézd meg úgy. aztán vissza és úgy? (a vevőt akár rajta is hagyhatod a gépen közben.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2582) perge666 válasza .tnm (#2581) üzenetére


perge666
veterán

Már próbáltam azt is.
Ááá mindjárt felrobbanok. :W
Már tényleg nem tudom mi tévő legyek. :F

(#2583) troland26 válasza DeFranco (#2564) üzenetére


troland26
őstag

Pont most akartam ugyanezt írni .. sőt még képet is csináltam , de látom megelőztél . Illetve helyesbítenék már csak 5db volt :)

(#2584) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez az xbox360 gamepad ugye 100%ban kompatibilis a PC játékokhoz?
Platform és autóverseny játékokhoz szeretnék egy jó gamepadot.
Tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#2585) kenwood3 válasza ProEvoFan (#2584) üzenetére


kenwood3
őstag

Minden vezetékes x360 gamepad kompatibilis pc-vel. Egyébként ha visszább olvasol találsz olcsóbban is :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2586) ProEvoFan válasza kenwood3 (#2585) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi!
Nem Budapesti vagyok, amúgy nem lenne kérdés hol venném meg:)

(#2587) kenwood3 válasza ProEvoFan (#2586) üzenetére


kenwood3
őstag

Értem :) Amúgy én is az 576-ba vettem anno az enyém, mert én se vagyok pesti :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#2588) DanielK


DanielK
addikt

erről valakinek vélemény? Mennyire használható pc-n? Win8.1-en?
Vagy maradjak a microsoft kontrollerénél? A sony kiosztását mondjuk jobb szeretem. :B :R

(#2589) DeFranco válasza DanielK (#2588) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem xinput

kuka

(#2590) DeFranco válasza DeFranco (#2589) üzenetére


DeFranco
nagyúr

amúgy F710 fóti auchan 8k-ért, az ilyen kiosztású, és annyival bőven tud többet, amennyivel többe kerül

már ha még van

[ Szerkesztve ]

(#2591) DanielK válasza DeFranco (#2589) üzenetére


DanielK
addikt

Ok, köszi. Maradok a microsoft vezetékes kontrollerénél. :R

(#2592) Bjørgersson válasza DanielK (#2591) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezen ne spórolj. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2593) Dinter válasza Bjørgersson (#2560) üzenetére


Dinter
addikt

Az itt szereplo kontroller ugye nem használt? Mert a link végén ott az OEM.

(#2594) Bjørgersson válasza Dinter (#2593) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha használt lenne, akkor szerintem az lenne a link végén. Egyébként azért OEM, mert nem adnak hozzá lemezt, amire egyébként Windows 7-től felfele nincs is szükség, mert egyből felismeri a rendszer.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2595) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Ilyen az én szerencsém, direkt spóroltam F310-re év végén, erre most vettem volna amazonon, de már nem szállítják kis hazánkba... :O

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#2596) Daszkalosz19 válasza perge666 (#2582) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Sziasztok!
Nekem sem működik az F710 win 8.1 64 bit! ugyan az a hibajeenség,mint a kolegánál,csak nekem annyi különbséggel,h egyik nap még ment a másik nap már nem :)
Akármit csinálok vele,nem tudom működésre bírni
Valami ötlet esetleg?

(#2597) perge666 válasza Daszkalosz19 (#2596) üzenetére


perge666
veterán

Nem fogsz kapni szerintem olyan megoldást,ami megoldaná a problémát.
Én legalább is az összes variációt kipróbáltam sikertelenül. :U

(#2598) Daszkalosz19 válasza perge666 (#2597) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Hát pedig sajnálom :O Pedig.működött rendesen. Win 7 64 bit alatt is működött. Nemrég váltottam 8.1 és felraktam. működött egészen addig míg ki nem kapcsoltam a gépet. következő újraindításnál már nem.
Na mindegy próbálkozok vele,ha sikerül,akkor közlöm a megoldást

(#2599) DeFranco válasza Daszkalosz19 (#2598) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Valami megoldás van, mert van róla szó a logi fórumaiban is, némi guglizással szerintem lehet találni egy-két tippet.

Én mondjuk többek között ezért sem frissítek Win8(.1)-re kell a halálnak a driverekkel szívni megint.

(#2600) perge666 válasza Daszkalosz19 (#2598) üzenetére


perge666
veterán

Hidd el hogy én is sajnálom,karácsony óta nem tudok játszani. :U
Pedig holnap lenne 5-6 szabad órám!
Várom a fejleményeket.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.