Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2651) Gaborz1 válasza DeFranco (#2650) üzenetére


Gaborz1
senior tag

okés
köszi szépen a választ :)

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#2652) DeFranco válasza Gaborz1 (#2651) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nincs mit, remélem összejön, használd egészséggel :)

(#2653) gumisxxx


gumisxxx
tag

Sziasztok!

Ezek közül melyiket érdemes megvenni?

GENIUS MaxFire Grandias 12
Media-Tech MT1507
Canyon CNG-GP01N
Media-Tech MT1509 Hellstorm XQ
Trust 17416 Compact GXT 24

Néha játszom csak fifa vagy pes-el és street fighter-el,ezért nem akarok drágábbat venni. Most van 1 manta mm812 csak azon nincs analóg kar,ezért szeretnék másikat.

Köszi a segítséget.

Asus m2n-e,AMD Athlon 64 X2 5600+,Gigabyte Radeon R7 250 OC 1GB 128bit DDR5 PCI-E GV-R725OC-1GI,4GB Kingmax KLDD48F-A8KB5,Western Digital 320GB WD3200YS-01PGB0,chieftec gps-400aa-101a

(#2654) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

CSak a "A legtöbb Windows XP rendszerű géppel használható" infó most félrevezetett, mert felhívtam őket, és azt mondták, hogy raktáron nincs PChez nekik x360 gamepad.

[ Szerkesztve ]

(#2655) kenwood3 válasza ProEvoFan (#2654) üzenetére


kenwood3
őstag

Amelyik vezetékes az jó pc-hez is

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2656) Atesz1978 válasza gumisxxx (#2653) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Semelyiket mert nem támogatnák a játékaid! Az olcsó kategóriában ez ajánlott!

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2657) DeFranco válasza Atesz1978 (#2656) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát én ajánlottnak nem nevezném :D inkább megtűrt :D

(#2658) FoxiestFox válasza DeFranco (#2657) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mi az ajánlott?

(#2659) DeFranco válasza FoxiestFox (#2658) üzenetére


DeFranco
nagyúr

X360, meg logi F széria, ha tudsz szerezni

(#2660) FoxiestFox válasza DeFranco (#2659) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az X360-é szimpatikus is, csak még nem vettem rá magam, hogy kiadjak ilyenre.. de most egyelőre elvagyok a PS3-éval, azt ingyen kaptam :B

(#2661) kenwood3 válasza FoxiestFox (#2660) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem már nem szimpi az se :D Cserélem, amint lesz normális alternatíva (one pad) :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#2662) DeFranco válasza FoxiestFox (#2660) üzenetére


DeFranco
nagyúr

xinput hiányzik a ps3-éból az a baj, de ha ingyen van, akkor nem nagyon van meggyőző érvem, hogy pénzt adj ki egy másikért

aki 3k-ból akarja megúszni és vesz valami dzsunka szart, az nyilván más, azokat le szoktam beszélni, ha tudom, mert annak nincs értelme

(#2663) csuha01


csuha01
csendes tag

Sziasztok, gamepad problémával fordulok hozzátok, vettem egy playstation 2 csatlakozásról usb-re alakító adaptert, mivel itthon elfekvőben vol egy ps 2 dualshock 2 gamepadem. Amikor bedugom a cuccal az usb-be mindent felismert, csakhogy a beállításoknál olyan, mintha az összes gomb aktív lenne, és semmit sem érzékel. Tudna valaki segíteni hogy mi lehet a gond? Mellékeltem egy képet is

[ Szerkesztve ]

(#2664) gumisxxx


gumisxxx
tag

Sziasztok!

Rábeszéltetek az xbox pad-ra,meg is rendeltem.Egy helyen találtam 7k-ért,ez alatt sehol nincs.

Asus m2n-e,AMD Athlon 64 X2 5600+,Gigabyte Radeon R7 250 OC 1GB 128bit DDR5 PCI-E GV-R725OC-1GI,4GB Kingmax KLDD48F-A8KB5,Western Digital 320GB WD3200YS-01PGB0,chieftec gps-400aa-101a

(#2665) csab10


csab10
csendes tag

Üdv!

Kaptam egy Speedlink SL 6566 BK Xeox Pro Analog Wireless Gamepadot..működik minden rendesen, kivéve a vibráció. Egyszerűen egyik játéknál sem vibrál.Próbáltam két Need for Speed-et, és a PES-t.
Driver telepítve van, direket leszedtem a weboldalukról, mondom nehogy az legyen hogy a gyári cd-n lévő elavult. Tipp?

(#2666) realfan91


realfan91
csendes tag

Üdv!

Logitech F310 és F510-ről érdeklődnék. Hol lehet kapni? Forgalmazzák még egyáltalán ezeket? Neten sehol nem találni...És ha igen, milyen áron vannak? F510-ről vélemények?

Más: Ha a rumblepad II-mön a jobb kar csak 40%-ra áll vissza miután balra húzom, de 50re tehát középre miután jobbra, az javítható?
Illetve a D-padon ha a föl-le gombot nyomom kicsit jobbra húz. Ez szintén, javítható?

(#2667) perge666 válasza realfan91 (#2666) üzenetére


perge666
veterán

Én is F310-re vadásztam,de sehol nem talàltam,így lett az F710,amit mindenki gépén tudok hasznàlni,csak az enyémen nem amióta megvettem az új konfigot. :O :W

(#2668) Astrasattila


Astrasattila
tag

Szervusztok!

Látom, ajánlások között van 2db ajánlott vezérlő. A kérdésem az lenne, hogy van ezeknek létjogosultsága az általam játszott játékokban? Race Injection, Formula Truck 2013, Euro Truck Simulator 2, SBK 2010. Vagy ezek a kontrollerek inkább másabb játékokhoz használhatóak? (FPS, arcade autós-motoros)Sajnos normális kormányra jelenleg nincs pénzem ( Fanatec számomra a normális :) ).
Köszönöm a figyelmet! :R

[ Szerkesztve ]

(#2669) Wolgrab válasza Astrasattila (#2668) üzenetére


Wolgrab
csendes tag

F710-et próbáltam Euro Truck 2-vel. A billentyűzetes játék után, máris egy nagy előrelépés volt, finomabban tudtam kormányozni a gépeket, de így sem volt 100%-os érzésem. (Valamint nekem kellett a pad gombjaira beállítani, hogy melyikre mit reagáljon.)

(#2670) FoxiestFox válasza Wolgrab (#2669) üzenetére


FoxiestFox
félisten

F710-nek milyen a d-pad-je? Nyomáspontra és pontosságra gondolok elsősörban.

(#2671) Astrasattila válasza Wolgrab (#2669) üzenetére


Astrasattila
tag

Köszönöm! :)

Én nem billentyűzettel játszom, hanem kormánnyal, csak 1 dolog hibádzik. Régi a kormányom, kezd gyengélkedni, de cserére nincs most keretem ezért gondolkodom alternatív megoldásban.
Várok még pár véleményt az ügyben. Annyi viszont szinte 100%, hogy nem akarok venni vezeték nélkülit. Valamiért ellenszenves nekem ez a technológia. Amúgy boldogulnak ezek 1.2 volton, vagy csak 1.5? Az F310 úgy látom, hogy vezetékes, meg az xbox 360-ból is van vezetékes.

(#2672) mmdms


mmdms
addikt

Heló!
Erről mi a véleményetek? Elég jó árban van, minőségéről esetleg valaki tud nyilatkozni?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#2673) DeFranco válasza mmdms (#2672) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Borzasztó gagyi hatása van, de végül is a minimumot tudja, meg lehet próbálni.

Szerintem ennyiért drága, 5k-ig elmennék vele, de így 7k körül + szállítás azért van ennél jobb is.

(#2674) mmdms válasza DeFranco (#2673) üzenetére


mmdms
addikt

Logi f széria nem tetszik, xbox itt minimum 45 euro szállítással, annyit sokallok egy olyan eszközért amit ritkán használok. Esetleg más vállalható vezeték nélküli létezik még 30 €-ig?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#2675) Cheesus


Cheesus
senior tag

Hali :)

Van két xbox gamepadom, hozzá egy wireless receiver. Namármsot, azt a gamepadot, amit a receiverhez kaptam, azt érzékeli a gép, viszont amelyik eddig az xbox-al ment, azt nem (megnyomtam azt a kis gombot, amivel csatlakozna wirelessen a vevőhöz, de csak villog meg néha körbe pörög a fény a gamepadon.)
Megnéztem a Vezérlőpult-Játékvezérlőnél is, és nem is érzékeli egyáltalán...
Van valakinek valami ötlete?

Szerk: Meg is oldottam a problémát, csak a receiveren kellett megnyomni a gombot... :U

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#2676) mmdms válasza DeFranco (#2673) üzenetére


mmdms
addikt

Majd tudok a minőségről is mondani pár szót, rendeltem egyet. Remélem péntekre ideér, és nem lesz óriási csalódás.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#2677) perge666


perge666
veterán

PS2 konzollal hasznàlható a Logitech F710??

(#2678) DeFranco válasza realfan91 (#2666) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem lehet kapni már szinte sehol sajnos, a Logitech beszüntette a gamepad bizniszt (is).

@perge666: ezt próbáltad már amúgy? Olyan nincs, hogy ne lehetne ráreszelni, a te rendszered sem más mint a többieké, működnie kell. (Ha csak nem valami gémerpisti edition windows, amiből alapvető fileokat gyomlált ki a haxxor, meee nemkellazminek)

@Astrasattila: autós játékokhoz szerintem félúton van a gamepad a billentyűzet és a kormány között. Nem olyan jó, mint a kormány, nem is lesz az, de nagy előnye, hogy a ravaszok és a karok is analógok, ami kormányzás-gázadás-fékezés szempontjából nagyon fontos, és ez nagy előny a billentyűzettel szemben.

@dying_star: fura... úgynevezett "floating d-pad"-ja van, ami olyan, mint egy jó karban lévő peugeot 206 váltó. Olyan, mintha fakanállal kavarnál egy tejfölösdobozban, de valahogy csodás módon mindig beveszi a sebességet. Na ez is ilyen, mindig úgy érzed, hogy nem veszi be, meg mindjárt letörik, de kezes, és beveszi. De nem a precíz nyomáspontjáról híres. Szerintem valamivel jobb mint az x360 pad d-padja, de elmarad a ps-like különálló gombos megoldástól.

@mmdms: nem, nem igazán létezik sajnos, de ennyiért szerintem az x360 pad drága. Hol vagy? Itthon a vezetékes x360 pad is kijönne 25 eur körül, és valahogy kijuttatni már nem olyan vészes. Ha viszont már megrendelted, akkor majd meglátjuk, hogy milyenek lesznek a tapasztalatok :)

@perge666: szerintem nem

(#2679) Astrasattila válasza DeFranco (#2678) üzenetére


Astrasattila
tag

Köszönöm szépen! Akkor már csak egy olyan kérdésem lenne, hogy hol érdemes venni egy Xbox360 Controllert? Nyilván minél olcsóbban jó helyről és garanciával. Tényleg! Mennyi garancia van gyárilag?

(#2680) DeFranco válasza Astrasattila (#2679) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A konzolokszervizét szokták belinkelni, mint forrást, a garancia tudtommal egy év.

(#2681) Astrasattila válasza DeFranco (#2680) üzenetére


Astrasattila
tag

Rendben, köszi! Felnéztem az xbox.com-ra, látom van sokféle kontroller, de vezetékes csak 1 féle, így nincs nehéz dolgom. :D Remélem ráérzek majd az irányításra. Ez lesz az első ilyen kütyüm.

(#2682) mmdms válasza DeFranco (#2678) üzenetére


mmdms
addikt

Bonn mellett vagyok, a vezetékes valóban annyi, de azt nem szeretnék. 39,50-ért láttam legolcsóbban online, plusz 4,80 a szállítás,

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#2683) DeFranco válasza mmdms (#2682) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jó, hát próbáld ki, hátha jó lesz. Itthon ilyennel még nem találkoztunk, az is egészen új fejlemény, hogy a login kívül egyáltalán valaki megkapta az xinput licenszt, eddig erre nemigen volt példa, nem is volt login és xbox padon kívül más a piacon.

@Astrasattila: azt döntsd el, hogy kell-e egyáltalán gamepad vagy nem. Ha kell, akkor vedd az x360-asat (vezetékeset, vagy ha vezetéknélkülit veszel, akkor kell reciever is figyelj rá), mert a logit már nem lehet kapni. Ezekben nem fogsz csalódni.

[ Szerkesztve ]

(#2684) Astrasattila válasza DeFranco (#2683) üzenetére


Astrasattila
tag

Sajnos a kormányom kikopott az évek során, hiába a karbantartás, az idő dolgozik. Ez a kontroller időszakos megoldás lesz (remélem), de mindenképpen minőséget akarok venni. Csak vezetékest veszek! :) Abban bízok, hogy nincs késés-fagyás, ahogy (szerintem) a vezetékmentesnél előfordulhat. Nameg, olvastam itt véleményeket korábbról, hogy olyan 20 óránként tölteni kellene. A vezetékessel nincs ilyen gond. :) A kényelmi funkció a vezetékes ellen szól, de nekem nem hátrány.

(#2685) perge666 válasza DeFranco (#2678) üzenetére


perge666
veterán

Nem próbàltam,de nemsokàra hazaérek a melóból és neki vetem magam.
Nem gyomlàlt rendszerem van,az előző gépemen is ez volt,és azzal meg működött a kontroller. :K

(#2686) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Van egy saitek impact color rumble padom, ha jól sejtem saitek p580 a pontos típus röviden. Win 8.1 van a gépen.

A teszt szerint a játékvezérlőt a gép jól kezeli, tehát a pöcköket ha huzigálom a megfelelő irányba mutatja a kilengést a tengelyeknél. De játékban mégis fordítva történik a dolog. A jobb pöcök amit mozgattam a képen is, az 90 fokkal fordítva cselekszik. Próbáltam borderlands és PoP alatt is. Valaki tudna segíteni?

Up.: Hiába variálok xpadderben, attól még a játékban nem változik a gamepad viselkedése.

[ Szerkesztve ]

(#2687) perge666 válasza DeFranco (#2683) üzenetére


perge666
veterán

Na ismét nem sikerült működésre bírni a padot. :(((
Úgy döntöttem,hogy ismét beszerzek egy PS3-at,a Logitech F710 pedig megy a háztól,megint beleuntam ebbe a kínlódásba ami a PC kínál. :W

(#2688) duti No1


duti No1
tag

Sziasztok kaptársak! :)
A gondom a következő lenne, vásároltam egy Logitech F710 gamepadot.
Eddig nem is volt gond vele, példásan működött :R xp :R alatt, de pár napja átértem a fekete oldalra,
és telepítettem a win7 et. :((( Hiába telepítem a saját driverét, vagy a logitech oldaláról letöltött win7 32 bites verziót, a probléma mindig ugyan az:"Logitech Profiler was unable to detect any game controllers.
Please ensure the device is connected.If your controller reguires a power supply, please verify it is plugged in and the led on the controller is lit. Once the connection are verified,click retry Clicking cancel will close the Profiler.

Kérdésem a következő lenne, hogy orvosolható iszonyatos gigantikus sebességgel a probléma? :U
Mégsem kompatibilis a win7 tel az említett gamepad? :U
Segítségeteket előre is köszönöm :R :R :R ..

****************AGP FOREVER****************

(#2689) DeFranco válasza duti No1 (#2688) üzenetére


DeFranco
nagyúr

milyen állásban van a kapcsoló az alján? ha x akkor xinputban van, és oda nem lehet és nem is kell a profiler, ha d akkor meg kapcsold át x-re.

xinput alá a microsoft xbox360 gamepad driverje kell, amit a honlapjáról le lehet szerintem tölteni, de itt is linkeltük már, de egyébként felrakja elvileg magától is, feltéve ha a frissítés és a driverek netről leszedése engedélyezve van

(#2690) duti No1 válasza DeFranco (#2689) üzenetére


duti No1
tag

xinputban van :K Akkor szedjem le a xbox360 gamepad driverét és azt telepítsem a sajátja helyett? :U A driverek netről leszedése engedélyezve van :K ..

****************AGP FOREVER****************

(#2691) DeFranco válasza duti No1 (#2690) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igen... húzd le előtte, de elvileg azzal mennie kell utána, ha rádugod, ha nem megy, akkor kitaláljuk mi legyen, de mennie kell amúgy

a profiler biztos nem kell, mert az csak a directinput módban használatos

(#2692) duti No1 válasza DeFranco (#2691) üzenetére


duti No1
tag

Lehúztam... telepítettem az Xbox360_32Eng drivert újraindítom, bedugom az usb vevőt de a probléma ugyan úgy megmaradt :(((

****************AGP FOREVER****************

(#2693) DeFranco válasza duti No1 (#2692) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kézzel tallózd rá a drivert valahogy így: [link]

nem értem amúgy mi ez a szarozás vele, nem te vagy az első, eddig flottul ment fél évvel ezelőttig mindenkinél

[ Szerkesztve ]

(#2694) duti No1


duti No1
tag

Van nekem az otthoni gépemhez Cordless rumblepad 2 meg Momo Racing Force Feedback Wheel kormány de sose volt problémám a driverekkel :N Igaz azon a gépen az "átkos" Xp van fent :U .Kezdek az őrület határára kerülni, már vagy 50x telepítettem a driverét különböző módon de semmi :( .Nekem mint laikusnak úgy tűnik a dolog, hogy ez a rendszer nem látja a vezérlőt, vagyis nem kompatibilis az eszközzel az agyondicsért piedesztálra emelt win7 es :U ..

****************AGP FOREVER****************

(#2695) DeFranco válasza duti No1 (#2694) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha kapkodsz csak rosszabb lesz...

(#2696) duti No1 válasza DeFranco (#2693) üzenetére


duti No1
tag

Akkor megpróbálom a linken leírtak szerint. :U
És köszönöm szépen hogy segítesz nekem, egyszerű halandónak :R mester :R ..

****************AGP FOREVER****************

(#2697) duti No1 válasza DeFranco (#2695) üzenetére


duti No1
tag

tudom. tudom.. :)

****************AGP FOREVER****************

(#2698) duti No1


duti No1
tag

Úgy néz ki hogy részlegesen de elfogadta, a link alapján véghezvitt instrukciók szerint :DD
A rezgő részt még nem tudtam aktivizálni az adott játékba de az elért eredmény már kárpótol.
Még egyszer köszönöm szépen a gyors útbaigazítást :R :C :R :C :R ..

Most így néz ki a helyzet :)) ..

****************AGP FOREVER****************

(#2699) perge666 válasza DeFranco (#2695) üzenetére


perge666
veterán

Hiába próbálkozok a leírás alapján,nekem a lista alján nincs xbox kiegészítők meg semmi hasonló. :F :F
Basszus nem az xbox vezetékes vezérlőnél kellett keresni hanem a microsofton belül!!!

kb magyarul ilyesmi lehet
eszközkezelő, kiválasztjátok a felkiáltójeles F710 bejegyzést, részletek, meghajtó fül, meghajtó frissítése, számítógép böngészése a két lehetőség közül, alsó gomb (én választom ki egy listáról), lista alján xbox kiegészítők, következő, xbox vezetékes vezérlő, következő, telepítés. ha rákérdez, akkor igen, akarod.

[ Szerkesztve ]

(#2700) perge666 válasza perge666 (#2699) üzenetére


perge666
veterán

Áááá el sem hiszem, MŰKÖDIK. :K :K
Végre,már több mint 1 hónapja ezzel kínlódtam. :B
Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.