Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2901) molll válasza #00137984 (#2900) üzenetére


molll
csendes tag

Ez ugyanaz olcsóbban, ingyenes szállítással, van benne egy mini CD driverrel. Jobban megéri.
[link]

(#2902) kenwood3


kenwood3
őstag

Ha valaki xbox padot venne használtan, annak ajánlom figyelmébe a hardveraprót. Van most fent 1 hirdetés, és szvsz brutál jó áron adja :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#2903) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Vélemény? [link] Olcsó de jó?

(#2904) molll válasza ProEvoFan (#2903) üzenetére


molll
csendes tag

Ezt nem ajánlom, mert csak directinputos! Helyette inlább ezt [link]
Ez tudja a dinput és a xinput szabványt is.
Bár én ilyet vettem, de a bal analóg kar hibás volt. Vidékről nehezen lehet intézni a garanciát.

(#2905) grunge


grunge
addikt

Sziasztok! Vettem egy Speedlink Torid wireless gmapadot, eddig meg vagyok vele elegedve, igazabol nem hasznaltam sokat. Assassin's Creed 2-nek alltam neki immar controllerrel, tv-n, jatek az maga PC-n fut. Olvasam erröl a directinput vs. xinput dologrol es nem jöttem ra h miert jo is ez nekem. Pl ha a controller Xinput modban van (vilagit a turbo alatt a kek LED), akkor neha fura dongolat csinal, pl ha nyomva tartom az also gombot a pad-on h gyorsan gyalogoljak, akkor utomatikusan kivitelezi a következö peletseges parancsot ha közel kerülök valakihez, lopas..lol.

Ha xinput ki van kapcsolva akkor van vibration es ez a gond nem is jelentkezik (mellesleg ilyenkor a windows-ban xbox360 controller-nek van feltüntetve). Meg amire fiygelmes lettem, ha xinput-ra van allitva, akkor az eszköz tulajdonsagainal a ket joynak van ket külön ablaka, a triggereket pedig gombkent erzekeli, nem tengelykent. Nos, van egy vezetekes xbox 360 contollerem is, az ha ra van dugva, akkor uyganazt a kepet adja az eszközkezelöben, mint a Torid directinput eseten (a triggerek iylenkor tengelykent vannak feltüntetve). Nos akkor megis melyik a jo? :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2906) v-paci


v-paci
aktív tag

Kaptam egy vezeték nélküli XBOX kontrollert, amit pc-hez szeretnék csatlakoztatni. Ezek az ebay-en, ali-n kapható pár dolláros vevők is jól működnek?

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2907) petrom16


petrom16
csendes tag

Sziasztok!

PC-hez kéne valami Xinputos gamepad, de mindenképp szimmetrikus analóg karral, mert most xbox360-as van, és teljesen kicsinálja a hüvelykujjam :(

Tudnátok valamit ajánlani?

(#2908) zsiz válasza v-paci (#2906) üzenetére


zsiz
őstag

igaz nincs vele tapasztalatom, de én is nézegettem olyat.. engem az tántorított el, hogy win7 64bit-et nem támogatja (legalábbis amit én néztem az tuti nem)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#2909) partxxx


partxxx
tag

Hali,
Eltört a TRUST GM-1520 kontrollerem bal oldali, iránygombom.

Tudnátok ajánlani helyeket, hogy hol tudnék beszerezni egyet ?

//ebay, aliexpress már nézve//

hirdetést is adtam fel :)

(#2910) molll válasza petrom16 (#2907) üzenetére


molll
csendes tag

Logitech F310 ajánlott, tudja az xinput és a dinput szabványt, átkapcsolható. Szimmetrikus analóg karok, kényelmes fogás, D-pad remekül működik, vibra nincs, vezetékes. Sajnos a két triggert számomra érthetetlenül erősen kell nyomni, ez hátrány.
Van vezeték nélküli változat is. [link]
Vannak olcsóbb padok is, de a minőségük kétséges.[link]

(#2911) molll válasza petrom16 (#2907) üzenetére


molll
csendes tag

Ez az olcsóbbik fajta.[link]

(#2912) troland26


troland26
őstag

Nincs valami jó tipp hol érdemes wifi-s xbox padot venni ? :)

Esetleg , ha valakinek van xbox360-as vezetéknélküli padja pc-hez és szabadúlni akar tőle írjon rám bátran .

(#2913) LendvaiFeri1 válasza troland26 (#2912) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

AZMIAZ :Y

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2914) e-newsee


e-newsee
addikt

Tud valaki ajánlani olyan gamepad-et PC-re, ami kicsit nagyobb kezű embereknek is kényelmes?
Általában a hátsó gombokkal vannak bajaim.
Kb 6, max 7000 Ft körül. Nem akarok nagyon profit, mert csak pár játékhoz kellene, ahhoz sem napi szinten, de azért ne essen szét fél év alatt. :)
Köszi előre is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2915) kenwood3 válasza e-newsee (#2914) üzenetére


kenwood3
őstag

Ha fogtal mar a kezedben xbox360 controllert es kenyelmesnek erezted, akkor a legjobb vetel ennyiert, 1 vezetekes xbox 360 gamepad :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2916) molll válasza e-newsee (#2914) üzenetére


molll
csendes tag

Ez elég nagy, de csak directinputos. Emulátorral esetleg, ha úgy megfelel.[link]

(#2917) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Érdeklődnék,hogy valóban tökéletesen működik az XBOX 360 kar PC-n?
[link]

Köszöntem előre is! :R

(#2918) Bjørgersson válasza TechN7ne (#2917) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A vezetékes igen, a vezetnék nélkül csak vevőegységgel.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2919) TechN7ne válasza Bjørgersson (#2918) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Gondolom azt kapok hozzá,ha már a PC gamepad-hoz sorolják kínálatban a boltok,pl.: megveszem az iPon-ban,vagy olcsóbban az Aqua-ban. :U

(#2920) LendvaiFeri1 válasza TechN7ne (#2919) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Szerintem meg innen vedd:

http://www.konzolokszervize.hu/xbox360/xbox-360-controller-vezetekes-pc-hez-is-hasznalhato-fekete-oem-x360

http://www.konzolokszervize.hu/microsoft-xbox360-x360/kiegeszito-xbox-360-vezeteknelkuli-kontroller-fekete

Ráadásul a vezeték nélküli akciós+még kapsz hozzá vevőt is.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2921) troland26 válasza LendvaiFeri1 (#2920) üzenetére


troland26
őstag

Nem kapsz a vezeték nélkülihez vevőt..oda is van írva :U Felhívjuk figyelmedet, hogy ez a csomag nem tartalmazza a PC összeköttetéshez szükséges "wirless recievert".

TechN7ne

Ez tartalmazza a vevőt [link]

[ Szerkesztve ]

(#2922) LendvaiFeri1 válasza troland26 (#2921) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Akkor bocsi, nem láttam, máskor jobban figyelek.:D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2923) e-newsee válasza kenwood3 (#2915) üzenetére


e-newsee
addikt

És az xbox controller hogy áll direktinput/xinput kérdésében?
Nem találtam ráutaló dolgot sehol.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2924) e-newsee válasza e-newsee (#2923) üzenetére


e-newsee
addikt

Oké, már megtaláltam. Az xbox 360-as már tudja. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2925) molll válasza e-newsee (#2923) üzenetére


molll
csendes tag

A Microsoft Xbox controller nem tudja a directinputot (sajnos). Vannak viszont más gyártók kínálatában olyanok, amelyek tudják mindkét szabványt (átkapcsolhatók). Ezek közül a Logitech F310 és az F710 a legjobb szerintem, de van más gyártó is mint például a Speedlink is.
[link]
[link]

(#2926) TechN7ne válasza molll (#2925) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Elvileg tudnia kell mindent,és PC-hez gamepad-ot venni,egyértelműen egy eredeti X360 kar a legminőségibb,csak legyen vevőegység. :K
Vezetékes Logitech karok 10k meg 15k,szőrnyű!

Szerk.: Berendeltem egyet,majd írok hogy mennyire felelt meg,elvileg pc-n majdnem minden játékot automatikusan fel is ismer!

[ Szerkesztve ]

(#2927) molll válasza TechN7ne (#2926) üzenetére


molll
csendes tag

Xbox 360 gamepad NEM tudja a directinput szabványt, csak az xinputot. Nézz utána!

(#2928) TechN7ne válasza molll (#2927) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ebben az esetben egy Logitec dual action-al is jobban járnék?

(#2929) molll válasza TechN7ne (#2928) üzenetére


molll
csendes tag

Nem, az CSAK directinputos, ahhoz emulátor kell. Legjobban az Xbox 360 kontrollerrel jársz, de ha régebbi játékokat akarsz játszani, amit nem támogat, kell hozzá segédprogram. Például ez: [link], de ez fizetős.

(#2930) e-newsee


e-newsee
addikt

A Speedlink féle Strike FX-ről van valakinek tapasztalata?
Mennyire zavaró, hogy nincs klasszikus D-pad, csak a négy nyilacska?
Ha jól látom, ez is átkapcsolható xinputra.
És mondom, csak kocagamer vagyok, nem gyilkolom naponta sok-sok órát. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#2931) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hali

Egyik haveromtól kaptam egy vezeték nélküli xbox 360 gamepad-ot.

Kérdésem az lenne,hogy tudok hozzá külön usb kábelt venni amivel összekötöm a pc-vel,esetleg ha igen,hol tudnám a legolcsóbban megkapni?

Üdv. Gyuri :R

[ Szerkesztve ]

(#2932) kenwood3 válasza TechN7ne (#2931) üzenetére


kenwood3
őstag

E-bay szvsz

Mi az az ekezet dragasag??

(#2933) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Szereztem egy Xbox 360 vezetékes vezérlő,de nem USB-s a vége hanem vlmi kőr alak,akkor ez most hogy van? :U

:R

(#2934) kenwood3 válasza TechN7ne (#2933) üzenetére


kenwood3
őstag

Hiányzik az átalakító a végéről :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#2935) TechN7ne válasza kenwood3 (#2934) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

EZ tök jó,direkt kölcsön kértem,hogy megnézzem milyen,aztán most veszem észre nem is USB-s. :)

(#2936) kenwood3 válasza TechN7ne (#2935) üzenetére


kenwood3
őstag

Akitől kérted, kérd el a hozzá járó átalakítót is :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#2937) TechN7ne válasza kenwood3 (#2936) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Igen,benne maradt véletlen a box-ban... :DDD

:R

(#2938) kenwood3 válasza TechN7ne (#2937) üzenetére


kenwood3
őstag

Megesik :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#2939) chungee


chungee
addikt

Estét!

Szeretnék kérdezni tapasztalatot erről. Hogy ha csatizom, akkor kompatibilis a legtöbb játéknál:F Úgy értem, hogy a gombok kiosztása is automatikus, mint a kölcsön kapott logitech F510:F Azaz nem számokban jeleníti meg a gombokat. Hanem piros, zöld, kék, nsárga:F Mortal-hoz venném.

[ Szerkesztve ]

(#2940) molll válasza chungee (#2939) üzenetére


molll
csendes tag

Alapból XBOX vezérlőnek ismeri fel a PC. Kényelmes, jó fogású, de gyenge minőség. Az enyémnek a bal analóg karja hibás volt (egy ponton ugrált a kurzor). Átkapcsolható directinputra is, ami a régebbi játékoknál jól jöhet.

(#2941) TechN7ne válasza kenwood3 (#2938) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Na sikerült megkapnom az átalakítót is hozzá,letőltöttem a Microsoft oldaláról a driver-t,és eddig az öszes feltelepített játék érzékelte,be állítódott pont úgy,ahogyan a konzolokon van a játék.
Eszméletlen,mindent meg kaptam,amit egy gamepad-tól várnék PC-n,legjobb megoldás az Xbox360 controller! :K

:R

(#2942) Henker2


Henker2
addikt

Sziasztok!

Tudtok valami olcsó helyet ajánlani /persze priviben/ ahol XBOX360 kontrollert tudnék venni PC-hez?

Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#2943) westcoastog


westcoastog
veterán

Ha jól tudom van valami xinput emulátor ugye?
Ma akarok venni valami olcsó analógos gamepad-et hogy tudjak ps1 emulátorral játszani, de ha már van gamepad nem bánnám ha komolyabb játékokban is működne majd esetleg.
Mint autós játékok, spintires, race07, bármi más, vagy még tps játékokban mint a gta-k.

Tesco-ba megyek, nem tudom ott mik vannak, de ha jól emlékszem akkor trust az biztos.

Áh meg is találtam. x360ce lesz az. :)

[ Szerkesztve ]

(#2944) ittakary


ittakary
nagyúr

Sziasztok! :)

Kolléga szeretne kontrollert venni Dark Souls-hoz. A PC-s verzióját tolja, és ehhez szeretne venni olyan kontrollert, ami XBOX-szerű (állítólag XBOX gombokat mutat a játék) kontrollert.

5k körül létezik ilyen megoldás? Nem feltétlenül csak vadonat új, hanem használt is szóbajöhet. Persze a legjobb az új lenne (valami jó minőségű garanciával rendelkező bolti darab, pl valami Genius csoda)

Vezetékes XBOX használt kontroller van pár darab aprón, de egyik sem BP-en. Márpedig kipróbálás nélkül nem szeretnénk ilyet venni.

Előre is köszönöm :)

(#2945) kenwood3 válasza ittakary (#2944) üzenetére


kenwood3
őstag

Szia!

Sajna , nem nagyon fog ennyiért semmi olyat kapni, ami a felsorolt feltételeknek megfelelne. Jelenleg nincs jobb vétel pc-hez a vezetékes x360 padon kívül :N 7,5 k szerintem egyáltalán nem vészes ár már 1 új darabért :) Esetleg ha találtok logi f310/510/710 padot ennyiért használtan, azt is nyugodtan megveheti (bár ez szvsz elég nehéz lesz) :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2946) chungee válasza ittakary (#2944) üzenetére


chungee
addikt

Kompromisszumként még ez jöhet szóba. Semmiről nem kell lemondani. Csak az élettartam lehet kicsit rövid hardcore gamer-ek szerint. Mezei hétköznapi használatra mint MI, bőven 2-3 év amíg érezni a kopást rajta.
[link]

(#2947) nepszter1


nepszter1
addikt

[link] Volna itt egy ilyen game pad szinte olyan mint az xbox 360 de nem akarja felismerni a játékok , mit tudok vele kezdeni hogy pl. xbox 360 karként kezelje ?

(#2948) westcoastog válasza nepszter1 (#2947) üzenetére


westcoastog
veterán

Ezt.

gondolom csak dinputos lehet.

(#2949) nepszter1 válasza westcoastog (#2948) üzenetére


nepszter1
addikt

mod

[ Szerkesztve ]

(#2950) nepszter1 válasza westcoastog (#2948) üzenetére


nepszter1
addikt

utolsó képnél szürke a gamepadom :(

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.