Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#1901) DeFranco válasza chungee (#1900) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Még nem tudjuk. :)

Gondolom a minősége kb. a fele lehet, de ehhez mért az ára is. A logi egy nagyon minőségi tartós pad, hosszú garanciával, (nekem 3 évet adtak rá) és a köztudottan jó supporttal. Ebből a speedlinknél az utóbbi kettő biztos nincs.

De mondom, ettől még lehet jó pad, elég új, még nem sok tapasztalat van.

(#1902) chungee válasza DeFranco (#1901) üzenetére


chungee
addikt

Már mindegy végül is :) F710 tulaj lettem. Panaszom egyelőre nincs rá. Akksi is megvan hozzá. Nem lesz gond a "24/7" működtetéssel :DD

(#1903) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Ja, ha mortalhoz kell, akkor mindenképp a speedlinket próbálnám ki, a logitechekkel rengeteg szívás van, az egybe dpad miatt.

(#1904) TommyGun válasza chungee (#1900) üzenetére


TommyGun
őstag

Minél miben jobb az F510?

Logi F310 sima
Logi F510 rángatós
Logi F710 wireless + rángatós

X360 ránagtós mind és van belőle wireless

ez a kettő a legjobb minőség. Minden más ezek után jön... (PCre) mindegyik kábeles kb 2 méteres kábellel rendelkezik

ezek tudják rendesen a xinputot nincs velük szopás, nem esnek szét az első használatkor, azt választod amelyik szimpi és kézre esik, ezekről van tapasztalat is, nem véletlenül mondjuk hogy ezeket kell venni.
Ha verekdős gémekre akarod venni és fontos a külön DPAD, ahol a gombok nem együtt vannak hanem mint a PS3-on akkor ezek a PS3 dizájnú speedlinkek jók lehetnek.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1905) chungee


chungee
addikt

Érdekes. F710-vel is tudok mortálozni. Nem érzek különbséget.

(#1906) Chesterfield válasza chungee (#1905) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Akkor próbáld már ki, hogy gyors egymásutánban (3-4X) mondjuk tudsz-e sub-zeroval fagyasztani, vagy Johnnyval árnyékrugást csinálni. Billentyűzettel flawless megcsinálom, de logi gamepaddal sosem jön össze, csak a fele.

(#1907) chungee válasza Chesterfield (#1906) üzenetére


chungee
addikt

Még a régi gamepad-dal (Logi Dual Action) sem sikerült mindent amit szeretnék. Annak ellenére az F710-zel fight mode expert nehézségen max. ha 2x retry-zok.

[ Szerkesztve ]

(#1908) Chesterfield válasza chungee (#1907) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Igen, alapjában véve már maga a gamepad hátrány, úgy tűnik bill a legjobb mortalhoz.

(#1909) b.daniel


b.daniel
senior tag

Sziasztok!

kedd óta nyúzok egy Speedlink Wireless ps3 style gamepadot,ami korábban is volt linkelve ide.
Teljesen meg vagyok elégedve vele,minden játékkal tökéletesen működik,az akksi is bír legalább 7-8 órát,és két ora alatt feltölt.
A gombok nem lotyognek,rezgés is elég erős.
Telepítéssel sem volt baj,viszont a csatlakozás az kicsit macerás,mert néha csak úgy megy,ha közben USBt ki-be teszem,de ilyenkor mindig jo lesz rögtön.
Összeségében szerintem Megérte azt a 7300 forintot :)

(#1910) hoffman_


hoffman_
nagyúr

csak nem úsztam meg 10k alatt... az összes hely, ami 10 ezerért hirdetett wirelex x360 for windowst, befuccsolt, egyiknél se volt, le is kerültek az árgépről mind, pont 2-3 napra rá, hogy elkezdtem nézni. szóval 11.500 lett a vége, ennyiért lehetett kapni leolcsóbban, beadtam a derekam.

az első tapasztalatok viszont szuperek. ugyanolyan, mint az összes eddigi x360 gamepad, amit eddig fogtam :DDD lehúztam drivert a honlapról, és kipróbáltam a:

Test Drive Unlimited 2-t
Trine 2-t
Mirror's Edge-t
Burnout Paradise-t.

mondanom se kell, barom jó mindhez, a TDU2 kivételével állítanom se kellett semmit, minden frankón be volt lőve. Mirror's Edge irányítása kicsit még nehézkes, de belejövök. szóval teljesen jó a cucc, pont ezt vártam. most már csak a Mortalt kell beszerezni, utána öröm é bódottá.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1911) DeFranco válasza hoffman_ (#1910) üzenetére


DeFranco
nagyúr

használd egészséggel :)

(#1912) hoffman_ válasza DeFranco (#1911) üzenetére


hoffman_
nagyúr

meglesz, köszi :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1913) hoffman_ válasza hoffman_ (#1912) üzenetére


hoffman_
nagyúr

kérdés. ha nyomok egy óra játékot, és el kell mennem otthonról. például :D ki tudom instant kapcsolni, vagy csak magától kapcsol ki? ez utóbbi mennyi időt vesz igénybe?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1914) DeFranco válasza hoffman_ (#1913) üzenetére


DeFranco
nagyúr

xboxosokat kérdezd meg esetleg... van valami force off

(#1915) DJGABI


DJGABI
addikt

Xbox 360 kontroller akkor visszafelé "kompatibilis" a directinputtal? Mármint a régi/indie játékok is felismerik? PC-hez akkor receiver-ből melyik ajánlott? Olyanokat olvasok a kínai dobálja a jelet.... Eredetit hol lehet esetleg olcsón beszerezni?

Előre is kösz.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1916) kenwood3 válasza DJGABI (#1915) üzenetére


kenwood3
őstag

nem tud directinputot. Logitech f széria vagy, ebben a hsz-ben levők közül válogass

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1917) DJGABI válasza kenwood3 (#1916) üzenetére


DJGABI
addikt

de pont a dinputnál van az hogy nem kezeli a ravaszt normálisan, nem? akkor tökmindegy, csak a kiosztást kéne átvariálni, azt meg ezzel nem lehetne megkerülni [link] ? meg egyébként 90%ban sztímre kellene, ahhoz tudtommal frankó

persze, kenem-vágom a listát. de logi-ból egyik se játszik (drága + ps kiosztás nem gyere be) a SpeedLinkről meg holnapra összeszedem a gondolataimat

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1918) kenwood3 válasza DJGABI (#1917) üzenetére


kenwood3
őstag

Igen, tudomásom szerint annál.
Én használtam anno xpaddert, de nem szerettem mindig azzal tökölni :N A speedlinkeről meg kevés még visszajelzés, de az a néhány ember aki vett, nem panaszkodott még :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#1919) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Személyemben egy új f710 tulaj:D
Nem is tudom mivel kezdjem:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1920) DeFranco válasza BigBlue69 (#1919) üzenetére


DeFranco
nagyúr

navégremá!

batman vagy ac2/acbh

(#1921) #00137984


#00137984
törölt tag

A DualShock gamepadok nem mennek az XBOX360-ra optimalizált játékban, pedig nem mostanában találkoztam olyan játékkal ami nem reagált semmit egyik játékvezérlőmre sem. A DuckTales Remastered platform Capcom játékát billentyűzetről nem lehet (érdemes) irányitani. A játékfejlesztő csapatnak meg üdvözletemet küldöm, hogy nem képesek a támogatást a PC-re normálisan megírni. Egy késöbbi patch remélhetőleg majd érkezni fog a játéknak erre a hibájára.

[ Szerkesztve ]

(#1922) #00137984


#00137984
törölt tag

A DuckTales Remastered játékban nem megoldott a gamepad kezelése, viszont a menüben ott maradtak az árulkodó jelek és a nem funkciónáló beállitások. A PC-re igen kevés figyelmet szántak és ez elég szánalmas tölük és minden olyan játékfejlesztő cégtől, aki gyenge portolásokat ad ki.

[ Szerkesztve ]

(#1923) BigBlue69 válasza DeFranco (#1920) üzenetére


BigBlue69
őstag

Batman annyiszor kijátszva már.. Assasin Creedről nem is beszélve.. Most ami "új" (eredeti) az ac: revelations lett.. Szóval valszeg az lesz.. Meg Trials..:))

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1924) zolka95


zolka95
őstag

a pc-hez való xbox360 wirelles controllerek mind akkumulátorosak vagy van köztük elemes is?
mert nem szeretnék véletlenül elemeset rendelni

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#1925) fcbpetya


fcbpetya
csendes tag

sziasztok! Segítség kellene!

Vettem egy speed link xeox pro usb-s- (xbox 360 stylos) gamepadot! megnéztem a fifa 13,hogy támogatja -e, és igen támogatja!

az lenne a kérdésem,hogy be van kalibrálva és a játékban a bal analóg karom nem tökéletes,pontosabban mozog magától.. a fifa 13-ban szaladgál,ugrál felfelé magától a menüben. Holott a windowsba(win7,32 bites) testen jól reagál! mit lehet tenni?! köszi!

fifa 13mal szeretnék nyomulni vele

[ Szerkesztve ]

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#1926) #00137984 válasza fcbpetya (#1925) üzenetére


#00137984
törölt tag

Az DX perifériahiba lehet, mert a windows szerint (egyéb játékokban) az eszköz renden van. A FIFA 12-ben egyszer eltünt a Saitek-em, de újratelepitettem a játékot és azóta rendben van.

(#1927) #00137984 válasza #00137984 (#1922) üzenetére


#00137984
törölt tag

A DuckTales Remastered játékban megoldottam a gamepaddal történő irányitást. TocaEdit XBOX360 Controller Emulator programmal müködésre birtam a Trust GXT24 játékvezérlőmet a játékban. Bemásoltam a néhány fájlt a játék mappájába. Közben töröltem a libpad.dll és libpadfilter.dll-t (biztonsági másolatot készitettem RAR-ban tárolva), mert az emunak saját xinput fájlja van. Ezek után a játékban végre nem kell a billentyűzettel vacakolnom.

[ Szerkesztve ]

(#1928) fcbpetya válasza #00137984 (#1926) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

újratettem,de még rosszabb!:S

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#1929) #00137984 válasza fcbpetya (#1928) üzenetére


#00137984
törölt tag

A DX diag nem ír ki hibát, és más játékokban se rossz, akkor csak szoftveres hiba lehet. Nézd meg, hogy az alábbi programok megvannak-e a gépeden: NET Framework keretrendszer 4.5 HUN, MS Visual C++ 2005-2008-2010 X86 és X64. A játékot telepitsd megint, de a gamepad is legyen közben végig csatlakozva. DX 2010-et is rakd újra megint (ne a FIFA 13 mappából). Ha megint nem jó akkor cseréld ki a gamepadot egy másik márkára. Szerintem a FIFA13 nem kedveli ezt a tipust, mert az érzékenysége magas (ez egy Hz-ben kifejezett érték, ami minél magasabb annál gyorsabb az eszkőz) és közben a nyomáspontja sem ideális ehez a játékhoz.

(#1930) fcbpetya válasza #00137984 (#1929) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

aha,köszi,megpróbálom!

közbe olvasgattam keresgettem,és a futtatásban a regedit-tem és odavittem ahol a joystickot irja,ott még a régi p 880 gamepadomat irja:S lehet is lehet abaja,hogy a bázisban még benne van a régi joyom?!

mert azóta nem volt se windows se fifa ujratéve,kivéve ma a fifa,de azt irtam,h semmi változás,sőt.

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#1931) fcbpetya válasza fcbpetya (#1930) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

azt kihagytam,hogy az a p880 gamepad is usb-s és a win magától ismeri. amugy saitek a márkája annak.

ezt a telepítős dolgot meg majd kipróbálom.

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#1932) b.


b.
félisten

Sziasztok! lenne egy nagy gondom. vettem egy Speedlink Xeox wireless gamepadot.pontosan őt.[link]
Alig használt, szép állapotú. Amikor bedugtam az usb vevőegységet a gépbe vártam valami reakciót, de nem történt semmi. Lassan rájöttem hogy baj van. Valószínű tönkrement a wireless vevőegysége.Lehet szállítás közben, vagy nem tudom. gari persze már nincs rá, hisz papírok sincsenek. Nagyon jó gamepad és nem is olcsó, 8 ezer forinttól felfele van boltokban.Van erre valami megoldás? sajnos hazai központjuk nincs se hivatalos viszonteladót nem találo,k ha egyáltalán ő tudna segíteni. kizárólag kiskerekben kapható odaszóló garival.
2 megoldásban gondolkodom, nem tudom megvalósítható e valamelyik. :
1- venni kellene egy másik vevőegységet, de átböngésztem a netet már, nem találok sehol, nem tudom kihez forduljak ez ügyben.

2- nem lehet ezt a vevőegységet helyettesíteni másikkal? nincsenek esetleg univerzális vevők amik taníthatók vagy hasonló? lehet hülyeséget kérdezek nem tudom.Vagy ezt javítani lehetséges lenne?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1933) dokken válasza b. (#1932) üzenetére


dokken
tag

Telepítsd a drivert innen [link], utána már működni fog.

(#1934) fcbpetya válasza dokken (#1933) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

onnan is feltettem!:)

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#1935) fcbpetya válasza fcbpetya (#1934) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

én már nem tudom mi van,tanácstalan vagyok!

felettem megint,úgy h be volt dugva a gamepad,de most a jobb analógot sem tudom a winbe bekalibrálni:S

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#1936) b. válasza dokken (#1933) üzenetére


b.
félisten

szia! feltettem már, sajnosnem ez a gondja, egyáltalán nem reagál az usb vevő, enyhe szaga is van ha szimatolom. Pirosan kellene villognia ahogy bedugom az usb portba magának a vevőnek is, de semmi reakció. tönkrement. valahogy javítanom kellene vagy helyettesíteni, esetleg szerezni egy ilyet de elég lehetetlen küldetésnek tűnik :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1937) dokken válasza b. (#1936) üzenetére


dokken
tag

Speedlink kapcsolat [link], lehet, hogy tudnak segíteni.

(#1938) #00137984 válasza fcbpetya (#1935) üzenetére


#00137984
törölt tag

Nálad valami jól megkeverte a gamepadot. Az eszközkezelőben nézd meg, hogy van-e valami hibajelentésed (pl. a drivert nem tudja inicializálni). Az eszközt távolitsad el (x), majd újra engedélyezd a hardverváltozások keresése menüpontban. Az USB csatlakozóját is másik aljzatba rakd át még ezelött, hogy ne a régiben ismerje fel újra a rendszer. Mást nem tehetek, azért hogy rendesen müködjön. Ezek után sem jó cseréltesd ki másikra (akár más tipusra is).

(#1939) #00137984 válasza b. (#1936) üzenetére


#00137984
törölt tag

Egyszer hoztam egy PS3 vezeték nélküli játékvezérlőt. Csatlakoztattam a vevőt és pirosan villogot a gamepadom. A windows egyből felismerte, de nem érzékelte ha megnyomtam rajta akármit, ezért visszavittem. Azt a választ kaptam, hogy folyamatosan világitania kellett volna. Azért villogot a led, mert nem érzékelte a kapcsolodást a gépemhez. Neked semmit sem világit a led rajta, ezért ott valami nincs rendben. Ellenőrizted a gamepad töltöttségét közben?

[ Szerkesztve ]

(#1940) b. válasza #00137984 (#1939) üzenetére


b.
félisten

Persze a gamepad fullon van ,bekapcsolom nyomkodom minden azzal semmi gond nincs, meg töltöttem is fél napot ,mert azt hittem aza gondja. videót néztem youtubon ott is látszik hogy a vevőben egy piros led villog ahogy USB-be behelyezed. itt nincs semmi reakció, semmi nem történik vele és persze win se reagál rá semmit. Próbáltam ezen kívül még 2 gépben és egy laptopban, valamint WIN 7 és Xp alatt is. egyszerűen mint ha be sem dugtad volna USB be.
a vevő nem működik sajnos. ilyenre nem létezhet alternatív megoldás semmi? Nincs vevő ami kezelheti vagy valami univerzális vevő ami több 2.4 ghz-s eszközt tud kezelni és rájuk tud hangolódni? amúgy kissé égett szagot is érezni, ha jobban megszagolom . van esetleg ezekbe valami megszakító ami a nagyobb fesztől védi vagy egyből szénné ég a chip ha zárlat van mondjuk a csatlakozásnál?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1941) #00137984 válasza fcbpetya (#1935) üzenetére


#00137984
törölt tag

Vezérlőpult/Hardver és Hang/Eszközök menüben megnézhetnéd melyik az elsődleges játékvezérlő. Itt jelentkezik a kalibrálás közben a hiba, akkor az alaphelyzetbe állitás menüpontra is nyomj rá. Ez visszaállitja központba a tengelyeket és alapértelmezetté a gombokat. Ennél többet nem értek ehez...

(#1942) #00137984 válasza b. (#1940) üzenetére


#00137984
törölt tag

Nem tudom, hogy más eszköz vevőjével müködhet-e egyáltalán. Azt sem értem, hogy sérülhetett meg csak azért mert rádugtad az USB-re. Lehetséges, hogy már azelött hibás volt.

(#1943) fcbpetya válasza #00137984 (#1942) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

nem akarja az igazságot..:S

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#1944) #00137984 válasza fcbpetya (#1943) üzenetére


#00137984
törölt tag

A FIFA13 és a géped akkor nem kezeli valami jól a Speedlink Xeox gamepadot. Nekem a Saitek és a Trust akár egyszerre használva is gond nélkül megy a FIFA12-ben. Váltanod kell gamepadot...

(#1945) fcbpetya válasza #00137984 (#1944) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

valami ini fájl szerkesztéssel sem orvosolható a beállítás?

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#1946) fcbpetya válasza fcbpetya (#1945) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

http://www.supergamer.hu/razer-onza-professional-gaming-controller-for-xbox-360-p-14399.html ezt vajon jól kezelné a fifa?

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#1947) #00137984 válasza fcbpetya (#1945) üzenetére


#00137984
törölt tag

Valószinűleg nem, de a TocaEdit XBOX360 Controller Emulator programmal (portable) még tehetnél egy probát. Az Eszközök listából keresel egy a tiedhez illeszkedő tipust. A gombokat lehet konfigurálni profilban is elmentve. Ha ez sem jó a FIFA-hoz, akkor marad a Razer Onza-ra csere. A FIFA is elég tétován kezeli PC-n a gamepadokat, biztosat nem mondhatok. Ennél már csak a NFS széria újdonsült megjelenései tudnak jobban zavarba hozni. A Trust is ezért lett megvéve, mivel hogy 2. in 1. , a kettő ér egyet, de még eljőhet a napja a harmadik számú vezérlőmnek (X360). A repülős és helikopteres játékok is elég jól nyomulnak, ehez meg Joystick szükséges. A Genius MetalStrike Pro lehetne a negyedik jelöltem. Aztán az FPS-re is lehetne... ezt inkább nem.

[ Szerkesztve ]

(#1948) fcbpetya válasza #00137984 (#1947) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

ma teszek egy uj rendszert ,leformázva,hátha ez is közrejátszik,aztán ezt a toca programot!

a 3. vezérlőd nem felesleges?:)

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

(#1949) DeFranco válasza fcbpetya (#1946) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sokan szidják az onza padokat

szvsz vegyél egy vezetékes x360 padot vagy egy logi F310-et vagy F510-et

ezekkel nem szokott gond lenni

(#1950) fcbpetya válasza DeFranco (#1949) üzenetére


fcbpetya
csendes tag

ok,igy lesz ,mert most újra tettem a rendszer és semmi sem változott,progáltattam ezt-azt,de hiába...

F.C. Bayern München ÜBER ALLES!!!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.