Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2251) AsusBoy válasza Predator2 (#2248) üzenetére


AsusBoy
senior tag


Predator2 : Garanciát megtudakoltam e-mailben ,mivel nemtudom ,hogy hány év van rá vagy egyáltalán van -e rá ( bár biztosan van )


balbekk12 : Első vezetéknélküli kontrollerem ez volt :) , nagyon jól muzsikálnak . Egyszerre két db-ot rendeltem.

Fifa 11, Fifa 14, Dirt3 , Mortal Kombat Komplete Edition . Eddig ezekkel játszottam és nagyon jó :).

2-3 nap alatt kihozta a futár.

Egyedül a telepítése volt nehézkes mivel amit adnak hozzá drivert CD-n azt felteszed azzal nem érsz semmit .
Le kell tölteni a speedlink oldaláról a Win8-as drivert még akkor is ha Win7-ed van .
Utánna tökéletesen menni fog :)

De ha megrendeled és elakadnál vagy bármilyen problémád van vele akkor nyugodtan írj ide vagy privátot nekem és segítek :).

Garanciát meg majd leírom ide ,hogy mit válaszoltak e-mailben.

[ Szerkesztve ]

(#2252) Predator2 válasza AsusBoy (#2251) üzenetére


Predator2
addikt

az jó lesz köszönöm

engem a driver nem érdekelne mert nekem csak vezetékes kell

Off:

Hogyan tudtál így a profilképemmel együtt linkelve válaszolni?

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2253) EczkE válasza Predator2 (#2252) üzenetére


EczkE
addikt

Jobb klikk az avatarra -> kép URL-jének másolása -> képként beilleszeted. Kicsit macerás, de látványos. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#2254) b.daniel


b.daniel
senior tag

A speedlinkeket én is ajanlom tovabbra is :) Arkham Origins, Enslaved is tokeletes vele. Konkretan mef egyjatekkal sem volt baj:)

(#2255) rene85


rene85
aktív tag

Helló,

Nézegettem a fentebb linkelt speedlinket, nekem nem szimpi, összeszerelési minősége milyen?
Eddig a wireless fronton az xbox volt a top amit kölcsönbe kapva használtam.
Lehet xbox controllert (vezeték nélküli) pc-hez csatlakoztatva használni? Mi vele a tapasztalat? Szerintetek még mi az alternatíva vezeték nélküliekben (autós játékoknál az analóg ravasznak számomra nagy szerepe van, össz ennyi az elvárás)?

(#2256) kenwood3 válasza rene85 (#2255) üzenetére


kenwood3
őstag

" Lehet xbox controllert (vezeték nélküli) pc-hez csatlakoztatva használni? Mi vele a tapasztalat? "

Lehet, csak szerezni kell hozzá 1 receivert. Aprón lehet találni hozzá néha 2-3k-ért

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2257) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

A Trust GXT 30 wireless gamepadom jobb analóg karja nem működik a fifa 14-el.már kipróbáltam az xbox360 emulátort is.ott minden rendben csak a játékban nem működik.
van rá valami megoldás?

(#2258) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Halii!
Bocs az offért, annyi lenne a kérdésem, hogy mi a fene van a logitechkel? Gyakorlatilag sehol nem kapni logitech gamepadokat és kormányokat, de úgy értem, hogy tényleg sehol Magyarországon.... Ez miért van?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#2259) DeFranco válasza GeryFlash (#2258) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem tudjuk mi sem, értetlenül állunk a dolog előtt...

(#2260) GeryFlash válasza DeFranco (#2259) üzenetére


GeryFlash
veterán

:O

Egy logitech f310-et akartam venni, van már egy xboxos pc-s gamepadom, és akartam egy második padot venni, hogy haverral tudjuk tolni a fifát. Mit ajánlotok helyette, m-tech-et és speedlinket ha lehet ne, szoptam már velük eleget, előbbiből volt gey gamepadom, ami 1 hét alatt letört a hátulsó kar, anélkül hogy odavertem volna valamihez (az xboxosat valóba nem kímélem, de ez csak egyszerűen eltört a kezemben, vicc, a csomagolása is kamu volt, azt írták, hogy vibra motort van benn, miközben ilyen egyáltalán nem volt, már csak a súlya miatt sem lehet benne....)

MaxFire Grandias 12 rossz vétel? A tartósság lenne a fő szempont. Jelenleg 3 ezer Ft-om lenne rá, a logitechre hajlandó lettem volna még 1-2 hetet gyűjtögetni, de azért 8-9 ezerért nem akarok még egy xbos kontrollert venni.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#2261) b.daniel válasza GeryFlash (#2260) üzenetére


b.daniel
senior tag

Speedlink vezetékes 4k és a világon semmi baj simcs vele :)
am MM-ekben van még logi is, de a 310 13k, a 710 meg 15. Utobbi reális,de at előbbi...

Speedlink :)

(#2262) mclaren777


mclaren777
senior tag

Írt már valaki esetleg a Loginak, hátha felvilágosítanak hogy mi történt velük és mikorra várható hogy normalizálódik a dolog?

(#2263) zirigy


zirigy
tag

Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy egy Logitech F710 mennyit bír ki két AA-s elemmel? Vagy úgy általánosan a wirelessek?
Egy haveromnak kéne vennem valamilyet, csak még nem tudom milyet :(
Nekem már úgy jó 7 éve van egy Logitech Rumblepad 2-őm, ami egyszerűen kiváló a mai napig, bár nagyon minimálisat használom, használtam. Valami hasonlót szeretnék a haveromnak is, bár még az is lehet, hogy rá sóznám az enyémet és vennék Én újat :)
Valahol a neten találtam ilyet is: ARCTIC USB Wireless Gamepad - erre írtak beépített aksival (1000mAh) max 30 órát.
???

(#2264) AsusBoy válasza Predator2 (#2248) üzenetére


AsusBoy
senior tag

2 év garancia van rá !
http://www.supergamer.hu/speedlink-strike-fx-gamepad-wireless-black-p-209515.html

(Megérdeklődtem e-mailben)

(#2265) rene85 válasza mclaren777 (#2262) üzenetére


rene85
aktív tag

Cikkeznek egy ideje róla hogy a logitech döglődik. A Verge legutolsó podcastjában már odáig ment, hogy kérték az apple-t hogy vegye meg a logitechet. Szal a helyzetet (és ez borzalmasan szubjektív) én blackberry-szintűnek érzem.

(#2266) EczkE válasza rene85 (#2265) üzenetére


EczkE
addikt

Csak ne az Apple, már így sem olcsó a Logi. :( :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#2267) Predator2


Predator2
addikt

Szerintem ezt a cikket kerestétek:[link]

Az új vezetés a megváltozott piaci helyzetre reagálva a Logitech újrafókuszálása mellett döntött. Darrell a negyedéves számokkal együtt közölte, a cég eladja a távitányítókkal foglalkozó tevékenységét (amely az Intrigue Technologies 2004-es felvásárlásával került a birtokába), valamint megszabadul a videokamera-alapú biztonsági termékeitől is.Utóbbi részleg elértéktelendése miatt a cég 211 millió dollárt volt kénytelen leírni, ez rántotta hatalmas, 195 milliós mínuszba legutóbbi negyedéves eredményét. Emellett tovább részlegek és termékvonalak is lapátra kerülnek, köztük például a konzolokhoz tervezett játékkiegészítők, valamint a hangszórót tartalmazó dokkolók, a cégvezető ígérete szerint 2013 végére ezeket is teljesen leépítik.

A másik cikket is keresem.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2268) DeFranco válasza Predator2 (#2267) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#2269) xeno204 válasza Predator2 (#2267) üzenetére


xeno204
aktív tag

Én meg elakartam adni a Logitech F310-em... (marad inkább a fiókba)

(#2270) Zsolty001 válasza Predator2 (#2267) üzenetére


Zsolty001
tag

Ajjajj. :O

(#2271) Raz3raddict


Raz3raddict
tag

hello

Gamepad-ot szeretnék venni.

Eddig ezt néztem ki
Mi a véleményetek?
Mindenképpen náluk szeretném megvenni, árkategóriába nem mennék feljebb. de ha van amit jobban ajánlotok a kínálat közül, mint amit én írtam , közöljétek.

választ előre is köszönöm

(#2272) DeFranco válasza Raz3raddict (#2271) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egyik sem xinputos, mindegyik kuka.

(#2273) Raz3raddict válasza DeFranco (#2272) üzenetére


Raz3raddict
tag

hmm, akkor jó hogy elöbb kérdeztem, mint rendeltem :D

esetleg tudsz ajánlani boltot + gamepadot, ami megfelelő lenne, és ha lehet ebbe az árkategóriába?

(#2274) DeFranco válasza Raz3raddict (#2273) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ebben az árkategóriában: [link]

Nem egy csúcsminőség, még csak nem is közepes, inkább csak budget kategória, vagy szétesik vagy nem. A szükésges szabványokat viszont tudja.

Ez azért öt fokkal jobb: [link]

Meg van még a logitech F310/F510/F710 széria ami szerintem a legjobb, de azokat meg nem lehet már kapni.

(#2275) Predator2 válasza DeFranco (#2274) üzenetére


Predator2
addikt

Jobb a Logi kontrollere mint a xbox-é? Miben jobb?

Xbox one kontroller is kompatibilis lesz pc-hez?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2276) DeFranco válasza Predator2 (#2275) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez szubjektív. Szerintem jobb, amúgy kb. 1:1

Egy évvel hosszabb a gari, jobb a garanciakezelés, jobb a d-pad.

Xbone-ról nem tudom semmit.

(#2277) Raz3raddict válasza DeFranco (#2274) üzenetére


Raz3raddict
tag

2. jobban bejön,de nem lesz baj a pc kompatibilitás terén?

(#2278) DeFranco válasza Raz3raddict (#2277) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az xbox kontrollerrel? Nem, oda is van írva, hogy PC-hez is használható, meg ami vezetékes xbox360 kar, az mind jó PC-hez is, csak egy driver kell hozzá, de azt a win felrakja magának.

(#2279) Raz3raddict válasza DeFranco (#2278) üzenetére


Raz3raddict
tag

ja már megvan, csak későn vettem észre :D köszi a segítséget

(#2280) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Én ilyet [link]vettem a múlt héten és tökéletesen szuperál csak a fifa 14-nél nem működik a jobb analóg kar.Van erre valami megoldás?

(#2281) kenwood3 válasza Sanyicucu (#2280) üzenetére


kenwood3
őstag

Ne haragudj meg érte, de ennyi pénzért, már rendes gamepadot is vehettél volna, ami igaz vezetékes lett volna, de működne minden játékkal megfelelően :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#2282) Neszójábe


Neszójábe
senior tag

Sziasztok!

4db gamepad Win 7 alatt usb hubbal működik, külön 1 db usb hosszabbítóval működik, de a hosszabbító+hub kombóval már nem. Nekem érthetetlen, segítsetek légy szíves, thx!

Peace

(#2283) EczkE


EczkE
addikt

Mi a kettő közt a különbség? Az árukon kívül. :D

Speed-Link StrikeFx Gamepad USB, black

Speed-Link Strike Gamepad, black

Asszem mindenféleképpen!

(#2284) kenwood3 válasza EczkE (#2283) üzenetére


kenwood3
őstag

a 2. nem xinputos :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#2285) EczkE válasza kenwood3 (#2284) üzenetére


EczkE
addikt

:R

Akkor az elsőt kell venni, ugye?

Asszem mindenféleképpen!

(#2286) kenwood3 válasza EczkE (#2285) üzenetére


kenwood3
őstag

ja :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#2287) Neszójábe válasza Neszójábe (#2282) üzenetére


Neszójábe
senior tag

:F

Peace

(#2288) DeFranco válasza Neszójábe (#2287) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Minden bizonnyal kevés neki a táp, vagy bizonytalan az adatkapcsolat. Külső tápos hubbal lehet próbálkozni, hátha...

(#2289) Neszójábe válasza DeFranco (#2288) üzenetére


Neszójábe
senior tag

:R

Peace

(#2290) Atesz1978


Atesz1978
senior tag

Sziasztok!

Erről a gamepadról valakinek véleménye? PC-hez szeretném használni újabb autós játékokhoz de olvastam hogy elég sok játékkal nem kompatibilis, igaz ez?

[ Szerkesztve ]

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2291) DeFranco válasza Atesz1978 (#2290) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem jó, nem tudja az xinputot, kuka...

Xbox360 pad, Logitech F310-F510-F710 (ha kapsz, de gyakorlatilag nem lehet kapni), illetve esetleg Speedlink Strike FX (az xinputos verzió XYAB gombokkal)

Ezekből lehet választani, minden más kuka. X360 padot javaslom (logit javasolnék, de nem kapható)

(#2292) Atesz1978 válasza DeFranco (#2291) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Elég tapasztalatlan vagyok a témában igazából a fiamnak szeretném venni mert nem áll még rá a keze a billentyűre de a kis joystick-ra igen! A Dirt3 és a need for speed ami legalább gond nélkül működjön rajta! Ezt is néztem, erre mit mondasz?

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2293) EczkE válasza Atesz1978 (#2292) üzenetére


EczkE
addikt

Tényleg csak az a pár alternatíva van amit fentebb javasoltak neked.

Asszem mindenféleképpen!

(#2294) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Mi az a xinput?

Nekem [link] ilyen gamepadom van.Annyi a hibája,hogy a fifánál nem működik a jobb analóg kar de amúgy teszi a dolgát.Emulátor program van hozzá?

(#2295) DeFranco válasza Sanyicucu (#2294) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyon fontos, hogy ha valamit nem tudsz, akkor soha ne keress rá

sokkal jobb, ha huszadszorra is leírjuk :K

(#2296) Atesz1978 válasza EczkE (#2293) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Találtam használtan egy Logitech F510-et de a jobb oldali gongokon számok vannak nem betűk! Miben különbözik? :U Akkor az jó választás lenne?

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2297) DeFranco válasza Atesz1978 (#2296) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ilyennek a létezéséről én nem tudok... két percig még gép előtt vagyok, ha nem akarod ide linkelni, küldd el privátban és megnézem... nyugi nem csapom le a kezedről

(nagyon úgy tűnik nekem, hogy az MS az xinput licenszt csak bizonyos feltételekkel adja ki, és az egyik ilyen, hogy a gombok felirata XYAB kell legyen, eddig csak ilyen xinputos padokat láttam... F510-ből pedig a chillstreammel ellentétben csak egy fajta van... chillstreamből volt két fajta, abból az ezüst PC/PS3 kompatibilisnek nem voltak XYAB gombjai - és nem is volt xinputos)

[ Szerkesztve ]

(#2298) Atesz1978


Atesz1978
senior tag

Azt mondjátok hogy ez a gamepad tökéletesen működne pc-n is!

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2299) EczkE válasza Atesz1978 (#2298) üzenetére


EczkE
addikt

Így van.

Asszem mindenféleképpen!

(#2300) Atesz1978


Atesz1978
senior tag

Még annyit szeretnék kérdezni hogy szerintetek melyiket érdemesebb megvenni? Ezt vagy esetleg Logitech F510 vagy F310-et? Logitech használtan is 5-6ezer forint, érdemesebb inkább azt választani?

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.