Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#1701) coolpet válasza DeFranco (#1700) üzenetére


coolpet
senior tag

meggyoztel :)

(#1702) TommyGun


TommyGun
őstag

Szasztok

Buta kérdés de X360 USB-ét, égre földre nem lehet sehol venni, gondoltam lehet jó helyette egy Logi F510, mert eléggé hasonlónak néz ki.
Kérdésem az lenne hogy ugye elöl a két alsó gomb (amit a középső újjal nyomsz jó estben) az ugyanolyan mint az xbox controlleren, tehát ilyen "gázkar" mind a kettő?
Illetve a gombok is finom 'gumis' nyomásuk van? mint egy box controller?
Nem volt még a kezemben ilyen gondoltam mielőtt elfáradok a boltba megkérdem hogy fölöslegesen ne menjek, biztos van olyan aki már tapizta mindkettőt.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1703) TommyGun válasza Allien (#1681) üzenetére


TommyGun
őstag

Win7-en semmi se kelett nekem felrakni hozzá, mondjuk nekem gyári Xboxos USBs vackom volt.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1704) DeFranco válasza TommyGun (#1702) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha az elülső alsó gombokra gondolsz, akkor igen, azok analóg ravaszok (LT1 LT2), mint az X360-on. Kicsit erősebb az ellenállásuk, és szélesebbek, de ugyanúgy működnek.

Felette ugyanúgy LB1 LB2 gombok és fent a fő részen meg szintén egyforma a kiosztás, csak a jobb joy és a d-pad van felcserélve.

(#1705) TommyGun válasza DeFranco (#1704) üzenetére


TommyGun
őstag

Áhh köszi, a képekből látszik hogy nagyobbak de erre voltam kíváncsi hogy analógok e, csak nem találtam a megfelelő szót. Még annyit árulj el nekem kérlek a négy színes gomb az ugye gumiágyas mint az x360-on?
Csak azért kérdem van nekem régebbi rumblepadom ott még az LT1-2 nem volt analóg és számozva voltak a gombok nem is voltak színesek de ott elég kemények a gombok, mármint a felső 4 színes, mintha kapásából a nyákon a mikorkapcsolót nyomnám a gombbal, nincs alatta az a gumiágy mint az X360-on.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1706) DeFranco válasza TommyGun (#1705) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hááát... megfogtál, nem tudom, keress esetleg egy dismount videót vagy képsorozatot. Nekem semmi bajom vele (F310-em van), és a hét végén volt a kezemben X360 pad, és bár nem figyeltem, semmilyen változást nem éreztem, olyan volt, mint ha az "otthonival" játszanék.

De lehet nem gumiágyas, fele tudja.

(#1707) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Üdv!

Tervezem egy Xbox gamepad vételét. Régi játékokhoz marad a Logitech Rumblepad 2. Olvastam valahol az Xbox vezérlőnél hogy javított Dpad. Ezt sokan szidják. Van régi és új Dpados vagy hogy van ez? Vagy csak az elsőkiadáshoz képest javított? Gondolkodtam még a Logitech F sorozatán, de az összes játék Xbox vezérlőre van kalibrálva.

Pixel 8 Hazel

(#1708) DeFranco válasza TaylorPro (#1707) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az xbox d-padjarol nem tudok nyilatkozni, hogy mennyiben es milyen eredmennyel javitottak, de ismerosom szerint aki rendszeresen, sokat jatszik de casual modon, semmi baj nincs a regivel sem.

A logi F szeriatol ne felj, annak pont az a jo, ha valami az xbox padra van kalibralva, mert ugyanazt az xinput szabanyt hasznalja, ugyanugy bedugod es jatszol minden kalibracios baszkuracio nelkul mint az xbox paddal. A ket pad egyenerteku teljesen.

(#1709) TaylorPro válasza DeFranco (#1708) üzenetére


TaylorPro
addikt

Amúgy Logitech párti vagyok. Nem rég vettem potyára egy vezetékes Rumblepad 2-őt. Fene az új szabványba.

Pixel 8 Hazel

(#1710) DeFranco válasza TaylorPro (#1709) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az szivas... megprobalhatod az xpadder programot, de akkor konfigolgatni kell, meg bizonyos dolgokat nem tudsz megoldani mert a directiput pl. nem tud ket fuggetlen ravaszt kezelni. De ha bejon a logi akkor F310 vagy F510. Hozzateszem az xbox pad sem rossz.

(#1711) TaylorPro válasza DeFranco (#1710) üzenetére


TaylorPro
addikt

A Logitech formája jobban bejön. Évekig a vezeték nélküli Rumblepad 2-vel toltam. Ismerem az Xboxét is, játszottam azzal is. Kipróbáltam az emulátort, elég kacifántos, nem kínlódok vele. Arra gondolok hogy az Xbox analóg kara jobban rá van-e hangolva a játékokra? Csak egymás utáni tesztben, ugyan azon játék alatt lehetne megmondani.

Pixel 8 Hazel

(#1712) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Közben a Rumblepad 2-höz találtam egy remek emulátort. Így már el sem kell adni. [link]

Ezt kell kicsomagolni az adott játék mappájába kicsomagolni, majd elindítani. Nyitva hagyni és elindítani a játékot. Hibátlan gombkiosztás! Még a rezgés egyenlőre nem megy.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#1713) TommyGun


TommyGun
őstag

Mi a különbség az F310 és az F510 között? Látok egy plussz gombot középen de ezenkívül? Dögöljek meg ha rájövök pedig megnéztem a gyártó weboldalát is ott nibcs is F510 szerintük :DDD

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1714) DeFranco válasza TommyGun (#1713) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megmondjam? ;]

(#1715) TommyGun válasza DeFranco (#1714) üzenetére


TommyGun
őstag

Így belegondolva van egy tippem már utólag :DD
Gondolom az 510 az rázópados :DDD
De amúgy komolyan Logiéknál 310 és 710 van fent az oldalukon, érdekes. Vagy csak szimplán vak vagyok, azis elképzelhető :)

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1716) DeFranco válasza TommyGun (#1715) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Fent van az 510 is de, csak a támogatás oldalon. Amúgy igen, annyiban tér el a 310-től, hogy van benne rezgés. Meg azt hiszem, amikor én vettem egy évvel kevesebb volt rá a garancia, de ebben nem vagyok biztos.

(#1717) Menthirist


Menthirist
veterán

no hosszas tervezgetés (és igény hiányában való elvetés) után tegnapelőtt beleborítottam a kólám a billentyűzetbe, és az új mellé vettem már egy F710-est is :)

igaz most jövök rá hogy nincs annyira veszett sok olyan programom, amiben használnám :P FPS-ben elképzelhetetlennek tartom az egér helyett (próbaképp azért bénáztam egy kicsit Sanctum 2-ben, de esélytelen hogy megszokjam, pláne ha nem is KELL megszoknom a G400-asom mellett :) ). Azért toltam egy kicsit Trine 2-ben, Grid-ben és Devil May Cry-ban, egész jó volt, bár látszik hogy erősen kell szokni :D (sosem toltam hosszabb távon gamepaddal semmit) Azzal nincs bajom, hogy a százakárhány gombos billentyűzetemen használjak 30-at egy játékban, de itt még igen azzal, hogy most merre van az A és merre az X :D Viszont azt már látom hogy itt-ott problémás tud lenni, ha ugyanazon az oldalon lévő analóg kart és gombot akarom használni :) Viszont az eszembe se jutott, hogy hátul / fenn abból a négy gombból kettő szintén analóg.

ugyanakkor nagyon kényelmes a fogása és tapintása, és nagyon masszív érzete van, össze van rakva tisztességesen :)

Mindegy, megvan, kifizettem, úgyhogy most már ha valamit tolni akarok, ez is benne van a pakliban mint irányítási lehetőség :) Problémám nem volt még eddig vele :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1718) Menthirist válasza Menthirist (#1717) üzenetére


Menthirist
veterán

btw most megnézve egy-két videót amiben pl fps-t tolnak, jól látom hogy az ugrás gyakran az A-n van, és emiatt el kell engedni a jobb oldali analóg stick-et, amivel amúgy nézelődik az ember?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1719) DeFranco válasza Menthirist (#1717) üzenetére


DeFranco
nagyúr

FPS-re én sem tudom használni, pedig nagyon akarom, de sikítófrászt kapok tőle.

Majdnem minden másra viszont sokkal szívesebben használom már, mint a billentyűzetet.

Azt tanácsolom, hogy ne konfigolj át semmit, hagyd xinput módon, és maradjon a default kiosztás a játékokban. Amit optimalizáltak Xbox padra, annak pont úgy jó a kiosztása, ahogy van.

Sok mérnök sok órát töltött el azzal, hogy a kiosztás a leginkább ergonomikus legyen a padhoz, hogy mindent kényelmesen tudj használni, és ne legyen ilyen összeakadás, hogy egyszerre kell használni a jobb joy-t meg az XYAB gombokat. Bízz meg bennük, pont úgy jó az, ahogy van.

Azt, hogy melyik gomb hol van, szokni kell, de kb. pár óra alatt bele fogsz jönni, az XYAB-t fogod megtanulni utoljára, de mire egy valamit végigjátszol, már frankón menni fog minden.

A Trine nagyon jó tanulójáték, ajánlom még az Assassin's Creedeket (főleg a 2. résztől, azt hiszem onnan van rendes gamepad támogatás, minél újabb annál erősebb) vagy a Batmaneket. DMC-t még nem próbáltam vele.

(#1720) Menthirist válasza DeFranco (#1719) üzenetére


Menthirist
veterán

tényleg, batman... az is megvan steamen :D

átállítani amúgy nem akartam (nem is tettem), csak feltűnt itt-ott hogy problémás lehet az alap... meg mondom, videón láttam...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1721) DeFranco válasza Menthirist (#1720) üzenetére


DeFranco
nagyúr

próbáld ki

szokni kell, persze először anyázol, de úgy a jó az, ahogy be van állítva, kivételes eset, hogy bele kell nyúlni (ha amúgy ésszel optimalizálták, de ez azokra a játékokra, amik xinputot támogatnak (Xbox kiosztást mutat, tehát mondjuk nyomd az X-et, meg ilyenek) ez a jellemző)

(#1722) Menthirist válasza DeFranco (#1721) üzenetére


Menthirist
veterán

pff... assassins creed 3 eagle eye-t nem tudom előhozni. próbáltam millió módon, gombokkal, a stick-ekkel és ezek kombóival, gugliztam meg minden, de semmi. ez valami bug?

jah, hogy a stick-ek is nyomhatóak... i see... mondjuk kissé kommunikálhatták volna jobban...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1723) Z()L3 válasza DeFranco (#1719) üzenetére


Z()L3
tag

Pontosan így vagyok én is :C
FPS-re nem tudtam használni, minden mást viszont sokkal szívesebben nyomok az F310-el :)
Egyszerűen jobb, kényelmesebb nekem mint a billentyűzet :)

Beállítások meg tényleg úgy jók ahogy a mérnökök hagyják - kézre áll kb. minden.

(#1724) DeFranco válasza Z()L3 (#1723) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Épp most toljuk a feleségemmel a Lego Harry Pottert, ő viszi a paddal, én billentyűzettel, de már tépem a hajam, kellene egy másik pad.

(#1725) Z()L3 válasza DeFranco (#1724) üzenetére


Z()L3
tag

Haver akardt gamepadot, de előtte ki szerette volna próbálni az enyémet hogy milyen. Fifáztunk egyet, hát hozzád hasonlóan a hajam téptem a billentyűzet miatt. Nem találtam a gombot, nem úgy lő...:D

De ugye venni akart ő is. Aszongya látott teszkóóba egy 3 vagy 4 ezer forintosat, megveszi. Mondom neki meg ne próbáld .... :D Van tapasztalat hogy milyen a DirectInput és az Xinput közti különbség ;]

(#1726) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Az F sorozatú Logitecheknél a vibra rendben van a játékoknál. Veszek egy 710-et vagy egy 360-at, a Logi felé húzok.

Pixel 8 Hazel

(#1727) Stigma.HC válasza Menthirist (#1722) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nyomható a stick? :DDD jó tudni, akkor ezért nem tudtam AC3-ban én sem tovább jutni mikor be kellett kapcsolni a szemecskét :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#1728) DeFranco válasza Stigma.HC (#1727) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nyomható hát :)

(#1729) TaylorPro válasza TaylorPro (#1726) üzenetére


TaylorPro
addikt

Tudom hogy hülye kérdés, de a tulajok válaszolhatnának a vibrára.

Pixel 8 Hazel

(#1730) Z()L3 válasza TaylorPro (#1729) üzenetére


Z()L3
tag

Kérdés kérdőjel nélkül...hmmm :D

(#1731) TaylorPro válasza Z()L3 (#1730) üzenetére


TaylorPro
addikt

Siettem és telóról voltam basszus. De ahogy olvasgatok az Xbox360 kontroller sajnos jobb a kompatibilitás miatt.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#1732) DeFranco válasza TaylorPro (#1731) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Na még egyszer: ami az Xbox karral kompatibilis az a Logi F-ekkel is. Kivétel és pardon nélkül.

(#1733) Z()L3 válasza TaylorPro (#1731) üzenetére


Z()L3
tag

;)
Hát nekem még Xbox360 kontrollerem nem volt, de kompatibilitás szempontjából szerintem nem jobb. Vagy annál kell jobb hogy rádugom a gépre, prüttyen egyet és minden álogatás nélkül megy az összes játékkal ? :)

(#1734) TommyGun


TommyGun
őstag

Nos mivel sehol sem találtam 9k alatt F510-et, AHOL RAKTÁRON is van így vettem egy x360-as joyt 7k-ért, a kettő egy minőség de nem akartam már annyit utána császkálni. F510-et v agy 6 helyen megkérdeztem mindre várni kelett vólna 1-2 hetet így inkább 2 ezerér occccóbban megvettem ezt....

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1735) DeFranco válasza TommyGun (#1734) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ugyanolyan jó, nem jártál rosszul vele. Hol kaptál ennyiért?

(#1736) TommyGun válasza DeFranco (#1735) üzenetére


TommyGun
őstag

Progame.
Rosszul nem jártam mert ilyenem volt, tudtam mit kapok, de gondoltam kipróbálom a Logit azért is kérdezgettem milyen de hasonló minőség, ha nem jobb egy picit, legalábbis a csúszásmentes borítás nem rossz dolog.
De +2 ezerért plussz, hetekig nem akartam rá várni, így maradt az X360-as joy.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1737) DeanRain79


DeanRain79
csendes tag

Sziasztok!
Minap vettem egy új gamepadot kimondottan a Fifa 13-hoz!
A korábbi Logitech 310 gamepad alig használt állapotban érintkezési hibát mutatott.(RT+LT) Játszhatatlan volt a játék.
Most egy Thrustmaster T wireless 3 in 1 gamepadot vettem,de ennél a jobb analóg és bal analóg kar nem akar rendesen működni. A jobb analóg kar lefele nyomásánál a bal analóg kar megy felfelé a a gépemen lévő játékvezérlő-beállításokon belül.
Játék alatt (Fifa13) a klasszikus beállításon volt végig a játék.Sosem állítottam rajta,de itt az LT gombnál elkezdi görgetni a labdát a lába alatt a játékos(csak balra),és semmi más cselt nem enged véghezvinni vele.
A jobb analóg kar meg nem érzékeli a jobbra-balrát,csak az előre-hátrát.(játék alatt)
Komolyan kezdek meghülyülni..persze a leírás a padhoz angol,így fingom sincs mi mit jelent és hogy lehetne beállítani.A honlapon sincs semmi értékelhető instrukció.A legfrissebb driver van fent,amit a honlapon találtam.
Valakinek valami ötlet?
Lehet az usb csatlakozással van gond a gépben?Mert már fura,hogy nem tudom hányadig gampadot fogyasztom el az évben,úgy hogy alig használtam őket.Már a tököm tele van ezzel és a folytonos több ezres pénzkidobással.

[ Szerkesztve ]

(#1738) DeFranco válasza DeanRain79 (#1737) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Próbáld ki másnál a logi padot. Nem szoktak elromlani. Ha meg elromlott, és garis, gariztasd. Mit csinált pontosan a 310?

Egyébként olyan van, hogy más USB-s perifériával akad, akkor át kell dugni másik portba. xinput módon használtad?

gyanítok némi szoftveres gondot.

[ Szerkesztve ]

(#1739) dre75


dre75
tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy gamepadot és ahogy itt írogattátok meg ahogy én is nézegettem egy Logiteck F310-re esett a választásom.
Utána olvasgattam és elvileg van neki egy nagyobbacska holtjátéka az analog joystickoknál...mennyire használható ettől még a pad? Értem ezalatt hogy én mindenféle játékkal játszanék vele (F1,NFS,Grid1-2, GTA, Arkham City stb...) és hogy kanyarodásnál lehet vele folyamatosan kis vagy nagyobb kanyarokat bevenni és nem kell ilyen billentyűzetes módon nyomkodni a gombokat/analog joyát?
Remélem érthetően le tudtam írni:)
:R

(#1740) DeFranco válasza dre75 (#1739) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Videón láttam én is ezt a holtjátékot, de játékban nekem még nem sikerül produkálnom. Analóg a joy, van kis kanyar, nagy kanyar minden, bár nem játszok nagyon autós játékokkal de nem szokott soha problémát okozni. Aminél előjöhetett volna, az mondjuk az AC vagy a Batman esetében a kamera mozgatás. Nem jött elő, prímán működött minden.

Én azt mondanám, hogy létezik, de a gyakorlatban nem tapasztalod.

(#1741) pisti19831


pisti19831
csendes tag

Hello kaptam egy könig gaming control 13 as gamepadot.Igazából nem tudom beállítani szinte semmihez gondolom ennyire gagyi :W ,és nem lehet semmit kezdeni vele.Mit érdemes venni ami kezeli rendesen a pc-s játékokat.Pl(Tomb Raider,AssassinsCreed3,GRID) beleértve a kamera forgatást is.Sosem volt gamepadom ezért kérnék segítséget :R

(#1742) TaylorPro válasza pisti19831 (#1741) üzenetére


TaylorPro
addikt

Üdv!

Logitech F310, 510, 710, Microsoft 360. Az összes többit felejtsd el.

Pixel 8 Hazel

(#1743) pisti19831 válasza TaylorPro (#1742) üzenetére


pisti19831
csendes tag

Az Xbox 360 Wireless Controller for Windows típust néztem ki,akkor az jó :F
Az előbb felsorolt játékokhoz kellene gondolom támogatja mindet?
Ja természetesen pc hez használnám :R

(#1744) TaylorPro válasza pisti19831 (#1743) üzenetére


TaylorPro
addikt

A lehető legjobb. Pont most néztem a médiában a Logitech F710 vs 360 wirelles. Én az Xboxét fogom megvenni. Jobb a ravasza, még a sokat szidott dpadja is jobban tetszik. És a fekete anyagában fekete, a Logitech festett. Amúgy Logitech fan vagyok, de a 360 gamepad jobb nekem. De, ha játszol retro játékokkal is, a Logitech támogatja, a Microsoft nem.

Pixel 8 Hazel

(#1745) pisti19831 válasza TaylorPro (#1744) üzenetére


pisti19831
csendes tag

hello megvetem az x360 ast,a vezeték nélküli megoldás jó.
Én is a Logitech oldalon álok,billentyűzet egér g105 és g300.
De a x360 ast nem bántam meg nagyon jó,és tényleg mindent fölismer :R :R :R
Köszönöm a segítséget mindenkinek :R :R :R
Ja a Médiában-ban vettem Miskolcon 13000ft-ért bár 15000volt rá írva :Y

(#1746) chungee


chungee
addikt

Reggelt!

Nem akar működni a Logitech Dual Action gamepadom :( XP-n és 7-n működik a megszokott XBOX 360 Controller emulator v3.0-val a megszokott játékokkal (DiRT, FIFA, Driver SF, TDU). De itt 8-ban hiába. Mi lehet a baj:F Érzékeli, látja lehet karibrálni meg minden, de játékban süket :(

(#1747) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Ma megvettem én is a médiában debrecenben. Vezetéknélküli Xbox360. Jó kütyü. Ami nem menne vele annak ott az Xpadder. Van hozzá profil játékonként. Szépen rezeg meg minden ahogyan kell.

Pixel 8 Hazel

(#1748) robag72


robag72
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy x360-at, és nagyon szuper csak ajánlani tudom mindenkinek.

(#1749) TommyGun


TommyGun
őstag

Ha nem feltétlenül van szükségetek arra hogy vezeték nélküli legyen, lévén PChez veszitek, akkor ott általában nagyjából a gép elött ültök sokat spóroltak egy sima USB-el. 2,5 méteres kábele van, én ilyet vettem.
7 ezerért már meg lehet venni és nem kell cserélgetni se akksit benne se semmit...
Érdemes átgondolni hogy valóban kell e hogy vezeték nélküli legyen, ráadásul ez nem késik mint a rádiós...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1750) TommyGun válasza chungee (#1746) üzenetére


TommyGun
őstag

Ha XP-n és Win7-en működik akkor az alkalmazással lesz baj, nem jól működik win8-on ezek szerint, legalábbis kizárásos alapon...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.