Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#2601) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Yay, végül csak lett egy F310-em. :)) Elsőre minden oké, egyedül a d-pad lötyög egy kicsit, nem tudom, hogy másnál is ilyen-e. Amúgy van valami szoftver hozzá? Érzékenységet állítani meg hasonlók, vagy ezt csak in-game tudom/kell?

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#2602) Daszkalosz19 válasza DeFranco (#2599) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Amúgy nincs gond a driverekkel 8.1 alatt legalább is nekem.
olvasgatok hátha.van megoldás rá :R

(#2603) Dinter válasza Daszkalosz19 (#2602) üzenetére


Dinter
addikt

[link]

Itt van egy pár, például az xbox360-as gamepad driverének telepítése, vagy a logi oldalát is linkelték.

(#2604) oliba


oliba
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítségre szorulnék. Van egy ősrégi Logitech Cordless Rumblepad 2-m (ez), ami az egyik pillanatról a másikra azt csinálta, hogy ha 1 gombot megnyomok, akkor aktiválódik egy másik, vagy több is. Cseréltem elemet, de nem segített rajta, letöltöttem hozzá a drivert/software-t, de nem segített, szétszedtem és próbáltam kipuceválni, majd eszközkezelőben letiltottam és újratelepítettem a drivert, de még mindig hibás. Jól gondolom, hogy ez kuka volna? Lakótársaim megjönnek és kipróbálom valamelyik laptopján, de ha "javíthatatlan", akkor vennék egy másikat. Úgy gondoltam, ha már éppen tegnap vettem 8 elemet, akkor ismét vezeték nélküli kéne. A kinézett F710 lett, mert mindig is Logi párti voltam. Win8 mellé lenne. Gondolom nagy baklövést nem követek el a vásárlásával? :) Esetleg más alternatíva?

[ Szerkesztve ]

(#2605) oliba válasza oliba (#2604) üzenetére


oliba
őstag

Kinéztem még ezt. Olcsóbb és az értékelése is jobb, mint az F710-nek. Nem tudom, hogy mit számíthat ez

(#2606) Bjørgersson válasza oliba (#2605) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem jó a link, de látom mire gondolsz, én a helyedben ezt választanám. :K Nem értem miért ragaszkodik mindenki ennyire a Logitech-hez, amikor ez az Xbox kontroller ezerszer jobb nála és a játékok legnagyobb részével kompatibilis.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2607) Daszkalosz19 válasza Dinter (#2603) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Köszi,meglesem :R

(#2608) DeFranco válasza Bjørgersson (#2606) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ugyanannyira kompatibilis, mint az x360 ne terjesszünk csacskaságokat ha kérhetem

és emellett 2 év gari van rá, nem egy, és a logitech garanciapolitikája fényévekkel jobb az MS-énél

csupán ennyi az ok ;)

@Wizard of Oz: xinput módban semmit nem kell állítani, az tud mindent, egyedül egy kalibrációt a winben lefuttathatsz az eszközöknél találod. A d-pad ilyen lötyögős, ez nem bug, hanem feature, floating d-padnak hívják

[ Szerkesztve ]

(#2609) Bjørgersson válasza DeFranco (#2608) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem akarok én félrevezetni senkit, csak az utóbbi néhány hsz-ből nekem az jött le, hogy a Logitech nem feltétlenül a legjobb választás. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2610) kenwood3 válasza Bjørgersson (#2609) üzenetére


kenwood3
őstag

Én valószínüleg cserélem majd az enyém, ha kapható lesz az xbox one pad pc-hez , mert az x360 dpadja nem szimpi amióta a Mortal megvan :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#2611) perge666


perge666
veterán

Esetleg ha van itt köztetek olyan,akinek hibátlan állapotú vezetékes Xbox360 kontrollere van,és szeretne helyette egy szint úgy tökéletes,hibátlan Logitech F710-et,akkor keressen meg engem.

[ Szerkesztve ]

(#2612) DeFranco válasza Bjørgersson (#2609) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A win8.1 bizonyos esetekben problémásan ismeri fel. Eddig két ilyen esetet láttunk. Ennyit tudunk. Majd ha nálam is lesz egy ilyen, és én sem tudom megetetni egy 8.1-gyel két órán belül, akkor kezdek gyanakodni, addig úgy gondolom, hogy ez inkább oprendszer és user error szerencsétlen összjátéka.

(#2613) .tnm válasza DeFranco (#2612) üzenetére


.tnm
addikt

mostmár kipróbáltam én is win8.1-en (virtualbox-ban), nekem is felrakta az f710 driver-t és felkiáltó jeles lett. nem volt 2 perc mire megjavítottam. játék nincsen fenn, de steam big picture módban jól működött (leszámtva, hogy az egész big picture szaggatott mint a fene a VBox miatt)

win8.1-es fix, legalábbis próbáljátok meg, ha nem megy:

x-input módban legyen
angol win8.1-en
device manager, kiválasztjátok a felkiáltójeles F710 bejegyzést, jobb gomb properties, driver, update driver..., browse my computer for..., let me pick from a list, lista alján xbox peripherials, next, xbox 360 controller, next install és jó lesz. valahol menetközben rá fog kérdezni, hogy biztosan akarod-e, mert nem biztos, hogy kompatibilis. biztosan akarod.

kb magyarul ilyesmi lehet
eszközkezelő, kiválasztjátok a felkiáltójeles F710 bejegyzést, részletek, meghajtó fül, meghajtó frissítése, számítógép böngészése a két lehetőség közül, alsó gomb (én választom ki egy listáról), lista alján xbox kiegészítők, következő, xbox vezetékes vezérlő, következő, telepítés. ha rákérdez, akkor igen, akarod.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2614) DeFranco válasza .tnm (#2613) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ta-dam

(#2615) Daszkalosz19 válasza .tnm (#2613) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Ezt nem hiszem el!!És tényleg működik :C Mennyit küszködtem vele és semmi! Hát aki tud az tud :R
Apám! ezer hála :R

(#2616) Martin107


Martin107
tag

GTA IV (pc) milyen gamepadot ajánlanátok? 5ezer forint korul lenne a max keret.

(#2617) .tnm válasza Martin107 (#2616) üzenetére


.tnm
addikt

emeld meg a keretet 8ezer körülre és olvass vissza: Logitech F710, vagy Xbox vezetékes kontroller

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2618) ProEvoFan válasza .tnm (#2617) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Logitech F710-et nem látok már sehol.8Kért meg főleg.
Tescoban talán lesz...

[ Szerkesztve ]

(#2619) .tnm válasza ProEvoFan (#2618) üzenetére


.tnm
addikt

Fóti Auchan-ban elfogyott?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2620) DeFranco válasza .tnm (#2619) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem, még van egy darab, tegnap láttam.

(#2621) Bjørgersson válasza kenwood3 (#2610) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkora különbség van a két dpad között? Lesz egyáltalán külön Xbox One-os gamepad PC-hez?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2622) kenwood3 válasza Bjørgersson (#2621) üzenetére


kenwood3
őstag

A kép alapján a one D-padja jobb . Lesz [link]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2623) mclaren777


mclaren777
senior tag

Ha már d-pad:
Mortal Kombat és társaihoz melyik most az ajánlott gamepad? :)

(#2624) kenwood3 válasza mclaren777 (#2623) üzenetére


kenwood3
őstag

Sajna nem sok válsztási lehetőség van a Logi f széria és x360 padon kívül. Esetleg vannak a speedlink (azok közül válassz amin A,B,X,Y betűk vannak)padok, de sajna minőségileg gyengébbek mint a logi vagy az x360 pad az itteni visszajelzések alapján .

Esetleg várd meg az xbox one padját ;]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2625) Bjørgersson válasza kenwood3 (#2622) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem semmi bajom nincs az X360 dpadjával, igaz ez az első kontroller, amivel játszottam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2626) kenwood3 válasza Bjørgersson (#2625) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem se volt a Mortalig :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#2627) #57919488 válasza kenwood3 (#2626) üzenetére


#57919488
törölt tag

Jobb mint billentyuzettel :DDD

(#2628) Hemendex válasza Vico87 (#53) üzenetére


Hemendex
újonc

Sziasztok. Segítséget kérnék... Szeretnék venni egy gamepadot kb 6000FT-ig. FPS játékhoz kellene(COD:MW,BO2) Milyen márkája legyen lehetőleg marokhűtése is legyen(bár ez csak extra)vezetékes. Kérlek linkeljetek vagy Pontos márkát irjatok :) :DD :D :C Kössz :R

(#2629) perge666 válasza Hemendex (#2628) üzenetére


perge666
veterán

Xbox360 kontroller.
Vezetékesbe nincs párja!

Konzolokszervize
Most újévi áremelés volt pont. :F

[ Szerkesztve ]

(#2630) DeFranco válasza Hemendex (#2628) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Xbox360 gamepad for Windows

vagy használtam

Logitech Chillstream - xinputos verzió

(#2631) Hemendex válasza perge666 (#2629) üzenetére


Hemendex
újonc

lehet 8ezer is

(#2632) Hemendex


Hemendex
újonc

Sziasztok. Segítséget kérnék... Szeretnék venni egy gamepadot kb 6000FT-ig. FPS játékhoz kellene(COD:MW,BO2) Milyen márkája legyen lehetőleg marokhűtése is legyen(bár ez csak extra)vezetékes. Kérlek linkeljetek vagy Pontos márkát irjatok :) :DD :D :C Kössz :R

(#2633) Hemendex


Hemendex
újonc

CANYON CNG-GP01N PC-USB

Vélemény?

(#2634) Bjørgersson válasza perge666 (#2629) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vezeték nélkülit linkeltél és Live is van mellé. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2635) Dinter válasza Hemendex (#2632) üzenetére


Dinter
addikt

(#2636) perge666 válasza Bjørgersson (#2634) üzenetére


perge666
veterán

Hoppsz este volt már. :B
Szerencsére Dinter kijavított.

(#2637) Hemendex válasza perge666 (#2636) üzenetére


Hemendex
újonc

Sony PS3 controller jó Win7hez?

(#2638) perge666 válasza Hemendex (#2637) üzenetére


perge666
veterán

Elvileg mókolással működik.

Privátban küldök egy linket,mert itt lehet nem szabad........

[ Szerkesztve ]

(#2639) Hemendex válasza perge666 (#2638) üzenetére


Hemendex
újonc

Mi az a mókolás? :F :Y :))

(#2640) Hemendex válasza Hemendex (#2639) üzenetére


Hemendex
újonc

Sony DUALSHOCK 2, black WIN7-hez használható és nem lesz semmi baja.

(#2641) DeFranco válasza Hemendex (#2640) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de haszna sem sok...

lennél szives rákeresni az xinput kifejezésre itt a fórumban a floodolás helyett?

(#2642) Dani182


Dani182
csendes tag

Sziasztok!

Elkapott a retro érzés, és szeretnék PC-n snes/n64 játékokkal játszani emulátorral.
Milyen gamepadot ajánlotok erre a célra? Ebay-en található legolcsóbb megoldás is megteszi, vagy azok még erre sem javallottak? Mindenképp olcsó megoldásra gondolok, mert ilyen évente 2-3 alkalommal jön rám, kb 1 hét erejéig, szóval nem lennének sokat használva.

Köszi szépen!

(#2643) Netsky19


Netsky19
csendes tag

Sziasztok!

Létezik valamilyen módszer arra, hogy a Joystick/Gamepad hármas, illetve négyes gombját "Y" tengelyként (le-föl) kezelje a számítógépem? Furcsa kérdés tudom :D

(#2644) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Üdv, hogyan lehet összelőni egy Dualshock3-at blútyúkon a PC-vel?
USB-n már megy a szokásos Motionblabla programmal, és szépen működik is minden játék alatt.
(Egyébként az xinputos trükk is ment, de azzal nagy input lagot tapasztalatam)
A gép gyári Bluetooth egysége és egy külön dongle sem vezetett eredményre a motion saját drivereivel sem...
Elvileg elfogadja a párosítást, de hogy utána mit kéne csinálni... nem tudom.

(#2645) Hemendex


Hemendex
újonc

Canyon CNG-GP01N nem működik MW2ben... mi a megoldás?

(#2646) Atesz1978 válasza Hemendex (#2645) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Sajnos le kell cserélni! Ha kicsit visszább olvasol akkor le van írva hogy melyiket érdemes megvenni!

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#2647) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Olyan kérdésem lenne h xbox360 kontrollerért (vezetékes, PC-hez) fél év garival mennyit adnátok?
akarok venni csak kérdés h egy ilyenért mi a jó ár

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#2648) DeFranco válasza Gaborz1 (#2647) üzenetére


DeFranco
nagyúr

7k az új ára bruttó, tehát a 0 kilométeres használt ár max. 5,5k

ha fél éve használják, akkor szerintem 4-4,5k körül reális, ha régebb óta, de ad rá fél év garit, akkor talán valamivel kevesebb

(#2649) Gaborz1 válasza DeFranco (#2648) üzenetére


Gaborz1
senior tag

elvileg alig használt darabról van szó
5000ért reális és jó vétel lenne?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#2650) DeFranco válasza Gaborz1 (#2649) üzenetére


DeFranco
nagyúr

most erre mit mondjak? leírtam a számokat, hogy mikor mi a reális szerintem.

ha 0 kilométeres állapotban van akkor lehet jó ár érte.

alapvetően nem egy ökör ára az az 500-1000 Ft különbség ahhoz képest, amit írtam, de ez attól függ, hogy tényleg milyen állapotban van. ha van rendes boltba szóló számlája róla (nem valami déldagesztáni webshop), házhoz hozza, és ad rá 3 nap pénzvisszafizetéses próbagarit a garipapíron és a számlán felül, akkor végül is jó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.