Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) K.Alex válasza cellpeti (#6500) üzenetére


K.Alex
csendes tag

Philips SHE9550 ;)

(#6502) cellpeti válasza K.Alex (#6501) üzenetére


cellpeti
veterán

Neked ilyen van?
Jó márka,jól szól? :U
Tudsz adni linket,ahol jó árba vagyon? :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6503) K.Alex válasza cellpeti (#6502) üzenetére


K.Alex
csendes tag

kicsit nézz föntebb, az ez előtti hozzászólásom! :P

(#6504) K.Alex válasza cellpeti (#6502) üzenetére


K.Alex
csendes tag

google beírod.... :D

(#6505) gizda válasza K.Alex (#6496) üzenetére


gizda
senior tag

és még jól is néz ki az a philips grat :R

előtte mit használtál :?

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6506) Schanyee válasza Padree.c2 (#6497) üzenetére


Schanyee
senior tag

Azért olyan túl sok agybadughatós fülhallgató nincsen ebben az árkategóriában. Ami van a koss the plug, a vélemények alapján elvetettem, mert inkább rockosabb zenét hallgatok, ahhoz meg nagyon nem illik a hangzása. Van még 1-2 pioneer, amikről nem nagyon találok véleményt, vagy ha találok eléggé ellentmondanak egymásnak és nem is tűnnek túlzottan megbízhatónak.

Illetve találtam 1-2 panasonicot ismeretlen webshopokban vagy amik olyan helyeken vannak, ahová eljutni többe kerülne a benzin, mint egy drágább füles.

Ami szóba jöhet még esetleg (eléggé felső korlát az ára, nem nagyon akarnék ennyit költeni) az a Creative EP-630, majd meglátom, hátha lesz valamikor valami akció még a nyáron :).

Szerk.: Panasonic-ok milyenek lehetnek ebben az árkategóriában? (agybadugósok)

Nem Bpesten lakom, csak ott fogok.

[ Szerkesztve ]

(#6507) K.Alex válasza gizda (#6505) üzenetére


K.Alex
csendes tag

A Sansa gyáriját, utána volt tartalékban 1 sennheiserem, de nem tetszett a hangzása, most rátaláltam erre a kincsre. :DD

(#6508) picur220 válasza Schanyee (#6506) üzenetére


picur220
veterán

Panasonicok nagyon királyak, HJE-300am van, nagyon jól szól, soha nem esik ki a füledből.
Sztem ha rendelsz, akkor tökmind1, hol laksz...:DDD
cellpeti: A Panasonic HJE-300-ast neked is ajánlom, nagyon jó, és nagyon olcsó!!
K.Alex: felhívnám a figyelmed a szerkesztés gombra! 5 percig szerkeszthető vele a hozzászólásod, de ezt gondolom tudod, hiszen elolvastad az alapelveket.

[ Szerkesztve ]

(#6509) mindfreak


mindfreak
őstag

Hali!

Vettem egy Sennheiser CX 300-at, azonban 2,5 mm jackes, pedig nekem 3,5 mm kellene. Már csomót kerestem neten, de mindenhol csak 3,5-ről 2,5-re átalakító van. :W

Tudna esetleg valaki linkelni egyet?

(#6510) Salvador20 válasza mindfreak (#6509) üzenetére


Salvador20
őstag

ez? [link]

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#6511) Padree.c2 válasza Schanyee (#6506) üzenetére


Padree.c2
tag

ne haragudj, philips volt az a panasonic lejátszó, ami a clipem előtt volt, és annak a gyári IEM-jéről beszéltem..
pl K.Alex kolléga írt egy vételről, amiben szerintem az általam említett füleshez nagyon hasonló, ha nem jobb termék lett az övé.
esetleg nézd meg te is, még a felső régiójába esik az általad említett ár-intervallumnak.
és a philipsek hangja az árukhoz képest jó. ebben a belépőkategóriában best-buy.
amúgy kosst, creative-ot nem ajálom, kossnak torz a hangképe, nagyon a mély felé húzták, és tompa is szvsz.
creative-ok minőségére hallottam panaszt. pioneert sajnos, vagy nem sajnos, de nem ismerem.
a philipsekre panaszt még nem hallottam, csak akkor, ha nem a saját kategóriájának képviselőivel hasonlították össze.
mégegyszer bocsi a tévedésért, a többi adat stimmel, és a véleményem is maradt ugyanaz, csak más márkát írtam, mint gondoltam.. :)

Pp. ♠

(#6512) Zoluska


Zoluska
tag

Gondoltam írok egy kis véleményt az IE8-ról, hátha valakinek segít. Most már biztos túl vagyok a bejáratáson, és sokat javult a hangja. Így már kevésbé vagyok csalódott, mint az elején. Ennek ellenére nem vagyok elégedett a hangjával ahhoz képest, amennyibe került. Egy 52e Ft-os füles nem szól úgy, mint egy 65e Ft-os álló hangfal (Wharfedale Diamond 8.4). Nagyjából megvan a teljes frekvenciatartomány, a mély is tiszta, a hangerőt jobban bírja, mint a fülem, de valahogy nem az igazi. A magasból szerintem hiányzik a teteje, vagy valami nem stimmel. Eddig nem volt más felső kategóriás fülesem, így nem tudok viszonyítani. Ezt a minőséget kb. 15-20e Ft-ért tartanám reálisnak. De az is lehet, hogy ennek a technológiának kb. itt a határa.

(#6513) asadasad22 válasza Zoluska (#6512) üzenetére


asadasad22
őstag

milyen lejátszóval használod?

(#6514) mindfreak válasza Salvador20 (#6510) üzenetére


mindfreak
őstag

Ez is 3,5 mm-ről alakít át 2,5-re. :(

(#6515) picur220 válasza mindfreak (#6514) üzenetére


picur220
veterán

A Nokia gyárt ilyet, ami neked kell, szinte az összes füleshez adnak, de sztem vehetsz külön is. Nézz be 1 Nokia szaküzletbe, és kérdezd meg!

(#6516) picur220 válasza Zoluska (#6512) üzenetére


picur220
veterán

Persze, hogy nem szól úgy, sose lesz olyan egy 10 mm-es membrán, mint egy 20 centis. Annyira nagy hangtered sem lesz, mintha hangszóróról hallgatnád a zenét. Technológia még van fentebb is, pl UE-nél...

(#6517) mindfreak válasza picur220 (#6515) üzenetére


mindfreak
őstag

Köszi a tippet!

(#6518) SMITHVADŐR válasza mindfreak (#6514) üzenetére


SMITHVADŐR
tag

A mm ben lehet kapni átalakítót csak abban nem vagyok biztos hogy olyat amilyen neked kell.
De ha bemész egy audió v. híradástechnikai üzletbe akkor ott 100% hogy kapsz(mondjuk ha csóringer a bolt akkor nem biztos :D )
Csak a valószínű hogy nem kábeles lesz hanem ilyen
ez nem tudom neked mennyire probléma én nekem semmi bajom vele

(#6519) Zoluska válasza asadasad22 (#6513) üzenetére


Zoluska
tag

Cowon D2+. Meghallgattam CD-lejátszóval is.

picur220: A hangtér természetes, hogy nem lesz olyan, de a membrán mérete nem hiszem, hogy mérvadó. Az inkább a basszusnál fontos, de pont azzal nincs gond, inkább a magasak "szárazak".

[ Szerkesztve ]

(#6520) mindfreak válasza SMITHVADŐR (#6518) üzenetére


mindfreak
őstag

Nekem teljesen mindegy lenne, csak legyen. Meló után elnézek MM-be, köszi azért. :)

(#6521) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Heló!
Azt szeretném kérdezi, hogy van vezeték nélküli fülhallgató?
Valami minőségire gondoltam...
Laptophoz szeretném használni, mert fejhallgatóval nem tudok aludni meg a vezeték is zavar... :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#6522) vili13 válasza Des1gnR (#6521) üzenetére


vili13
őstag

Van, csak nem éppen olcsó mulatság: Sennheiser MX W1

(#6523) Des1gnR válasza vili13 (#6522) üzenetére


Des1gnR
őstag

fúú és decsúnya... :DDD
köszi, akkor úgy néz ki hogy marad a vezeték nélküli füles :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#6524) picur220 válasza Des1gnR (#6523) üzenetére


picur220
veterán

"marad a vezeték nélküli füles"
nem fejes?
Nekem mondjuk különösebb bajom nem lenne ezzel a cuccal sem ha hozzám vágná valaki...:DDD De ennyiért nem kell...

(#6525) Fecogame


Fecogame
veterán

Erről valami vélemény?

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6526) Bushmann válasza Fecogame (#6525) üzenetére


Bushmann
tag

Egy vevő véleménye:
"Don't waste your money on these like I did. They aren't even worth the postage to return them. I just threw them in the trash."

Magyarul: Ne vesztegesd erre a pénzed, mint ahogy én tettem. Még azt sem éri meg (a füles) , hogy visszapostázzam a boltnak. Egyszerűen csak kidobtam a szemétbe.

Csak ezt az 1 véleményt találtam róla a neten, hátha segített...

(#6527) Fecogame válasza Bushmann (#6526) üzenetére


Fecogame
veterán

:R

És a hasonló felépítésűekhez mit szóltok?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6528) Bushmann válasza Fecogame (#6527) üzenetére


Bushmann
tag

Árban meddig mennél el?

(#6529) Fecogame válasza Bushmann (#6528) üzenetére


Fecogame
veterán

mondjuk 3000 Ft

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6530) Bushmann válasza Fecogame (#6529) üzenetére


Bushmann
tag

Szerintem: Sennheiser Mx 360
Igaz, hogy ez sima füles, de legalább jól szól.
Olyan ami neked kellene, szerintem ennyi pénzért nem lehet jó, viszont az Mx 360 sok embernek bevált... Nekem is van majdnem ugyanolyan és egész jó.

Ez kicsit drágább, de gondolom mégjobb... Mx 560

[ Szerkesztve ]

(#6531) picur220 válasza Fecogame (#6525) üzenetére


picur220
veterán

Neeee maxellt neeee! Kb olyan minőségű, mint 1 hama, semmit sem ér, viszont az utsó postban szereplő MX360 biztos jobb, az a lényeg, hogy tedd fel rá a szivacsot!
De sztem joban járnál egy IEM-mel, ha nem túl torz a füled, és belemegy. Pl Panasonic RP-HJE300. Nekem ilyen van, nagyon jó!!

(#6532) Fecogame válasza picur220 (#6531) üzenetére


Fecogame
veterán

Jaja, de ez megint az agybedugós, azt meg nem szeretem, mert mindig kicsúszik a fülemből...

Olyant, amit Maxell-t mutattam ( olyan formájút/típusút ) milyent ajánlotok, ami jó minőségű, és annyira nem drága?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6533) ku-cu válasza Fecogame (#6532) üzenetére


ku-cu
tag

Ezzel pl nagyon rosszul nem járhatsz. :)

(#6534) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok!

Milyen fülhallgatót ajánlotok nekem 7ezer forintig? Igazából eddig egy CX300-at használtam (legalább is azt hittem, mert hamisítvány) de most kellene valami normális füles. Az, hogy agybadugós vagy nem az teljesen mindegy, de CX300 még egyszer nem kell az tuti.
Köszönöm előre is a segítséget. :R

(#6535) asadasad22 válasza eddie17 (#6534) üzenetére


asadasad22
őstag

abban a kategóriában tudtommal a mai napig messze a cx300 a legjobb. cx55/95 lehetne feljebblépés, de ezek árban is azok.

(#6536) eddie17 válasza asadasad22 (#6535) üzenetére


eddie17
addikt

Nem vagyok oda az agyszaggató basszusért. Bármilyen jobbféle fülest ajánlatot elfogadok, eddig az összeghatárig.

(#6537) renato


renato
aktív tag

hi all. :)
cx55-öt néztem ki, de akkor már legyen inkább cx 95.
egy bibi van csak...; honnan rendeljem meg?
egy helyet találok ahol jó árban van... itt 13 nem olyan sok érte még.
valakinek valami tipp esetleg?

(#6538) Bushmann válasza renato (#6537) üzenetére


Bushmann
tag

A 13k-s cx 95-t nem valószínű, hogy meg is kapod.
Én rendeltem olyat, meg mások is innen, de nem jött meg. Engem másnap hívtak, hogy nincsen.

Szerintem cx55 9k-ért nagyon jó vétel.

(#6539) renato válasza Bushmann (#6538) üzenetére


renato
aktív tag

kössze, akkor az lesz szvsz. :)) :R

(#6540) Bushmann válasza eddie17 (#6536) üzenetére


Bushmann
tag

Miért nem veszel eredeti cx300-at?

(#6541) eddie17 válasza Bushmann (#6540) üzenetére


eddie17
addikt

Szia.
Nem akarok erőltetett basszusokat. Valami kiegyensúlyozott hangzásvilágra vágyom(már amennyire megoldható ebben a kategóriában).
Meg nem is fér bele a 7ezres kategóriába:)

[ Szerkesztve ]

(#6542) gizda válasza Bushmann (#6538) üzenetére


gizda
senior tag

cx95 -öt még lehet kapni :F

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#6543) celf válasza eddie17 (#6541) üzenetére


celf
őstag

panasonic-ot nezzel sztem

(#6544) eddie17 válasza celf (#6543) üzenetére


eddie17
addikt

Az ED-be a panasonic kínálat elég vérszegény. Nem hiszem, hogy azok közül bármelyik is megfelelne nekem.

(#6545) eddie17 válasza celf (#6543) üzenetére


eddie17
addikt

Na kicsit realizálódott a dolog.
Összeszedtem magam és ezeket gyűjtöttem mint lehetséges alternatívákat:
Sony MDR EX76LP
Sennheiser PMX60
Sennheiser CX200 II
Denon AH C252
Sony MDR G75LW
Ezek férnek bele a keretembe most. És ezek voltak a legszimpatikusabbak is.
Zene amiket hallgatnék vele(Chemical Brothers, Marillion, Camel, Prodigy, különféle classic rock-ok és egy kicsit keményebbek is, meg plusz néha különféle elektronikus muzsikák)
Egy a lényeg, amit fentebb is írtam, hogy nem az agyszaggató basszus érdekel, hanem a kiegyensúlyozott hangzás.

[ Szerkesztve ]

(#6546) Salvador20 válasza gizda (#6542) üzenetére


Salvador20
őstag

épeen még akad[link]

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#6547) vili13 válasza Salvador20 (#6546) üzenetére


vili13
őstag

Ott is csak egy kép van róla, de valójában nincs nekik. Esetleg olyan helyeken, ahol elég drágán adják, hogy a kutya se vegye meg, akadhat még 1-2 darab...

(#6548) m4rc!


m4rc!
őstag

Hali!
Nem tudjátok véletlenül hol lehet AKG-hoz ilyen szűkítő gumit venni? Már mindet elhagytam..
Pontos típus: AKG K321

We are analog players in a digital world

(#6549) picur220 válasza eddie17 (#6545) üzenetére


picur220
veterán

Sztem Panasonic HJE-300...

(#6550) copperhead válasza picur220 (#6549) üzenetére


copperhead
aktív tag

Hol lehet még kapni?Én csak ezt találtam, de nekem messze van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.