Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas

Hozzászólások

(#1) Troy.


Troy.
addikt

Üdv mindenkinek! megnyitom a GTA: San Andreas topic folytatását. :C

GTA: San Andreas I. Archívum : Bővebben: link

GTA SAn andreas képek : Bővebben: link

GTA San Andreas Videó: Bővebben: link


GTA San Andreas rendszerkövetelmény:

Minimum:

* 1Ghz Pentium 3, vagy AMD Athlon processzor
* 256MB RAM
* 8x DVD-ROM
* 3,6GB szabad hely installáláshoz
* 64MB videokártya DirectX 9 kompatibilis driverrel (Gerforce 3 vagy jobb kártyák)
* DirectX 9 kompatibilis hangkártya
* billentyűzet, egér :)

Ajánlott:

* Pentium 4, vagy AMD Athlon XP processzor
* 384+ RAM
* 16x DVD-ROM
* 4,7GB szabad hely full installhoz
* 128+ MB videokártya
* DirectX 9 kompatibilis hangkártya
* billentyűzet, egér és említik ajánlottként a gamepad-et is.

Támogatott op. rendszerek:

* Win 2000 pro (workstation, minimum sp1-el) + DirectX 9
* Win XP (home és pro, minimum sp1-el) + DirectX 9

mindenki használja egészséggel.. :C

.

(#2) detroitrw


detroitrw
addikt

a küldik magyarra fordítása illetve térképek eme link alatt:

Bővebben: link

(#3) D.Orion


D.Orion
veterán

Hogy meglegyen oldalt. Up!

(#4) mr.geeZ


mr.geeZ
aktív tag

Ha nagyon elakadtál: rövid magyar szűkszavú végigjátszás: Bővebben: link (figyelem, fordított sorrendben vannak helyszínek szerint a missziók leírva!). Ha tudod mit kell csinálni, de nem megy, próbálgasd még, vagy kérj technikai tanácsot, ne add fel szíre szóra, és kérd, hogy csinálják meg helyetted.
Ha megakad egy videó valahol: nyomogasd a crtl, shift, enter, esc-ek valemelyikét, és azzal továbblépsz.
Ha valamit mondanak, és nem érted, nyomj Y-t, többször is egymás után. Ha többször kezdesz el egy missziót, és úgy kezdődik, hogy egy helyre el kell vezetned egy másik embert, akkor az Y-nal át tudod ugrani az uncsi taxizgatást.
A lowrideres, autó-ugráltató, és a táncoló misszióknál beállításoktól függően a Numerikus nyilakat, a sima nyilakat, vagy a W-A-S-D -t kell nyomkodni (figyelem, a 2 típusnál ezek közül 2 különböző billentyűcsoportot!) úgy, hogy a képen alul megjelenő nyilakkal megegyező irányban lévő betűt nyomjuk le, lehetőleg pont akkor, amikor az adott nyíl a kör közepébe ér.

A 2. hozzászólással együtt szvsz ezt is be lehetne szerkeszteni az első hozzászólásba

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#5) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

úgy látom félreértelmezték egyesek ezt a hsz-emet Bővebben: link

nem nem megy a táncolás, mert béna vagyok, azé nem megy, mert nem jön elő maga a feladat, mindig visszakerül a piros kör a DJ elé, ha pozitívan válaszolok akkor is, ha negatívan akkor is

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#6) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nah,új topik,új kérdés:
1ik barátomnak 9200pro vidkarija van,de az istennek nem akar normálisan menni a game.Azt mondta,hogy a rendszerújrarrakás előtt volt neki 1 remek kis drivere,amivel jól futott,de nem találja.9200 tulajok: Ti melyen drivert használtok a kártyátokhoz? /a Gépe amúgy 512DDR,2500+barton,MSI via KT600 alaplap /Via 4in1 telepitve/

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8) CactuS válasza MyKonzerv (#5) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

2x kellett nekem is beszélni vele.Egymás után nyomogasd a 'Y' gombot,előbb utóbb beadja ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9) Type-R


Type-R
őstag

Hogy nekem is meglegyen az oldal.

(#10) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Igen,a Save Gameket Docu and Settingsbe teszi.Az el nem indulás nálam akkor volt,amikor újratelepitettem a gamét és bent hagytam a fényképezett képeket.Nah akkor csinált ilyet.
A hsz-od első részére meg nem válaszolnék,mert asszem itt valami warezről beszélsz,az itt meg tiltott dolog :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11) mr.geeZ


mr.geeZ
aktív tag

Pontosabban a Dokumentumok/GTASA User Files-ba. Ezt mentsd el külön, ha gondolod, és utána uninstallálj, majd reinstall után másold be a tartalmat ide vissza.
MOD: ha valakinek pontos képe van az előző topicban többször megtárgyalt Driver / Chipset BUGokról, patchekről, verziószámokról minden hardver tekintetében, azt kérem írja le ide összefoglalóan még1x, hogy a topic elején meglegyen, majd pedig megpróbálom beszerkesztetni az első hozzászólásba őket, így nem jönnek elő folyton ugyanazok a kérdések újra meg újra.

[Szerkesztve]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#12) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

A virággal mit lehet kezdeni? Denise-el már 0 a kapcsolatom,ha odamegyek már nem is beszélgetnek...mit lehetne még csinálni?:(

(#13) Type-R válasza Darth_Revan (#12) üzenetére


Type-R
őstag

A virágot oda lehet adni a csajoknak, azzal a gombal amelyikke meg lehet őket csokolni.
Én még úgy nem jártam hogy 0%-on lett volna a kapcsolatom egy csajjal, igy ebben nem tudok segiteni.

(#14) Dark Devil


Dark Devil
csendes tag

Lesz az SA-hoz multipalayer mod??

Az élet egy nagy játék!

(#15) Darth_Revan válasza Type-R (#13) üzenetére


Darth_Revan
veterán

És az melyik gomb?:U

(#16) Darth_Revan válasza Dark Devil (#14) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Igen lesz,már több csapat is készíti:)

(#17) Type-R válasza Dark Devil (#14) üzenetére


Type-R
őstag

Erről az oldalról le lehet már tölteni:Bővebben: link

(#18) mkbla válasza Type-R (#9) üzenetére


mkbla
senior tag

nekemisnekemis

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#19) Szuttyó


Szuttyó
csendes tag

nem tudna nekem valaki segíteni?? a san andreasban kinyírtam a csajomat!! mit tegyek????:(

Welcome to the Jungle

(#20) mr.geeZ válasza Szuttyó (#19) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Töccsd vissza az állást vazze:O

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#21) Szuttyó


Szuttyó
csendes tag

de má rámentettem!!!!

Welcome to the Jungle

(#22) várnarancs


várnarancs
addikt

Megvékonyodtam a San Andreasban, mit tegyek? Vékonyabb és hosszabb lettem.:F:O:O:O:O

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#23) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Jobbra fel!

(#24) Szuttyó válasza várnarancs (#22) üzenetére


Szuttyó
csendes tag

egyél, és gyúrjál!!!

Welcome to the Jungle

(#25) HavocS


HavocS
senior tag

Épp az ilyen ''rámentettem'' elkerülése érdekében mindig másik helyre mentek...

(#26) Szuttyó


Szuttyó
csendes tag

nem volt már több hely!!!!!!!:(((

Welcome to the Jungle

(#27) Kindgrind válasza CactuS (#6) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

catalyst próbáltatok felrakni?

PSN: TheKindgrind

(#28) Type-R válasza Szuttyó (#26) üzenetére


Type-R
őstag

Hol tartasz, mert lehet hogy itt van valakinek hasonló helyen mentése.

(#29) Szuttyó válasza Type-R (#28) üzenetére


Szuttyó
csendes tag

akkor amikor ott voltam nem nagyon érdekelt, és mentem tovább!! Most már mindjárt lepörgetem!!!

Welcome to the Jungle

(#30) Boyfish


Boyfish
senior tag

srácok agy csomó nőt fel lehet szedni, ha lelövöd, majd találsz másikat, azoknak a nőknek akiknek kék nyil van a fejük felett, ha bóklászol a városban lehet találni, fel lehet szedni....:)
Örülök hogy végigvittem már egy hete nem is nyomom, mert kikészített....

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#31) Mazka05


Mazka05
őstag

Valaki mondja már meg hogy kell megcsinálni az Autósulit! Mert aranyra nem nagyon megy.. a 360-as fordulat se... Mit kell hozá nyomni? mert én ezt a combot nyomtam de ezzel nem lesz arany : elöre nyíl + hátra nyíl + valamelyik irány.. Valahogy máskép?:F

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#32) Szuttyó válasza Boyfish (#30) üzenetére


Szuttyó
csendes tag

de én azt a csajt nyírtam ki, amelyik las venturasbasn volt 1 küldetés alkkalmábol

Welcome to the Jungle

(#33) Szuttyó válasza Mazka05 (#31) üzenetére


Szuttyó
csendes tag

pontosan 360-at kell teljhesíteni, pont akkor amikor lejár az idő!!

Welcome to the Jungle

(#34) várnarancs válasza Szuttyó (#24) üzenetére


várnarancs
addikt

Nemúgy vékonyodtam meg!!! Amikor játszani akartam vele: betölt mentés és vékony lett MINDEN!!!

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#35) Szuttyó válasza várnarancs (#34) üzenetére


Szuttyó
csendes tag

ja!!!! options-display-wild screen-off

Welcome to the Jungle

(#36) várnarancs


várnarancs
addikt

Fullom van a stamina, muscle, de ettől még vékony és hosszú vok. Ez így nem fer.
Please help!!!:O:O:O:O

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#37) várnarancs válasza Szuttyó (#35) üzenetére


várnarancs
addikt

Köszi, megcsináltam.:R:R

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#38) Szuttyó válasza várnarancs (#37) üzenetére


Szuttyó
csendes tag

szivessen

Welcome to the Jungle

(#39) várnarancs válasza Szuttyó (#38) üzenetére


várnarancs
addikt

Mostmeg megnyomtam valamilyen gombot és eltűmt az életem, a csillagok, a fegyverek, pénz kijelzése

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#40) CactuS válasza Kindgrind (#27) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jah,elég sokat végigpróbált a Catalystekből,ezért kérdeztem,hogy akinek 9200es karija van az milyen driverrel nyomja

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41) Mazka05 válasza Szuttyó (#33) üzenetére


Mazka05
őstag

Hu kösszi! Sikerült ez is arany most már csak nehezek vannak hátra.. :) És csak egy jó kocsit kapok cserébe ha aranyra csinálom?:F Mertt parkol elötte egy Super GT meg egy Bullet..

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#42) gyuri00 válasza Type-R (#17) üzenetére


gyuri00
aktív tag

Feltekepítetem de semmi nem változott.

(#43) CactuS válasza várnarancs (#39) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Options ---> Hud on

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44) Troy. válasza várnarancs (#22) üzenetére


Troy.
addikt

mutass egy szkrín sotot ... ;]

.

(#45) várnarancs


várnarancs
addikt

Hogyan lehet saját zenéket lejátszani?
Utalások: ''To play your own music in-game, create short-cuts to your music tracks in the User Tracks folder.''
Na, ez most mit jelent?

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#46) várnarancs válasza Troy. (#44) üzenetére


várnarancs
addikt

Ha elmondod, hogyan kell.

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#47) mr.geeZ válasza várnarancs (#36) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Nyugi, a csajok a magas pasikra buknak, nem mindenkinek jön be a gyúrós kinézet;]:C

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#48) mr.geeZ válasza várnarancs (#45) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Bemásolod az mp3akat a Dokumentumok/GTASA user files/user tracks-be, vagy csinálsz parancsikonokat oda az mp3akkal (ez utóbbit nem próbáltam)
ScreenShot: printscreen, majd Start menü:programok:kellékek:paint és itt egy szerk. beillesztés, majd mentés, majd a kimentett képet felrakod egy kepfeltoltes.hu-n regisztrált felhasználódhoz, majd a képet nézve a böngésző címsorában lévő linket bemásolod a hozzászólásodba így:[L]link[/L].

[Szerkesztve]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#49) várnarancs válasza mr.geeZ (#48) üzenetére


várnarancs
addikt

Köszi.

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#50) AMD-s


AMD-s
tag

Van-e már működő magyarítás?:F

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA: San Andreas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.