Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49651) #73173120


#73173120
törölt tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, sportfülhallgató vásárlásához.

Olyan in ear modell érdekelne, ami a két oldalt pánttal köti össze. Nem tudom mi a szakszó rá, a lényeg, hogy futás és súlyzós edzés közben is kellően helyén tartja a fülest. Igazából más modelleket próbáltam már, de egyszerűen kimozgolódnak.

Olyan 5 ezer körül gondoltam, +2 ezer belefér, ha megéri a különbség. Ilyen ártartományban esetleg már élvezettel hallgatható is akad?

Egyéb igényem nincs, persze jó, ha a kábele nem törik meg 2 hét alatt. Zeneileg főleg elektronikus, sok basszussal, illetve hardcore rock, hisz edzéshez mi más a jó :B jah igen, egy belépőszintű mp3 lejátszó mellé kéne, esetleg telefon (Nokia Lumia 520).

Köszönöm a válaszotokat előre is!

(#49652) szentkuti11 válasza piRate_nEx (#49650) üzenetére


szentkuti11
addikt

Biztos nekik is csúszik a Pandwill. ;]

(#49653) contaxg válasza szentkuti11 (#49652) üzenetére


contaxg
veterán

Nem onnan szerzik.. :D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#49654) piRate_nEx válasza contaxg (#49653) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Insider? Honnan? :D Érdekelne, hogy milyen messziről, mennyi várakozásra számítsak.

The glass is already broken.

(#49655) #16820480 válasza #73173120 (#49651) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem bőségesen elég kell legyen, ha fül felett vezeted a kábelt, és esetleg van az Y elágazásnál ilyen összehúzó rajta. Illetve meg kell próbálni szivacsillesztékkel, az jobban szokott ülni a fülben (bár az ilyen olcsó fülesekhez nem adnak igazán jó minőségűt).

Szerintem az összefoglalóból nézzél valamit inkább. Igazából bármelyik fülest lehet fül feletti kábelvezetéssel hordani, de amit direkt úgy terveztek, az kényelmesebb úgy.

(#49656) Mentolka


Mentolka
senior tag

Hello,
Azoktól kérdem, akik már sokat láttak:
Olyan IEM érdekelne engem, ami az ajánlottak között helyt állna, mikrofonos, és van ilyen fül fölé/mögé bújtatója, mint ennek:

(#49657) kemcso válasza Mentolka (#49656) üzenetére


kemcso
Ármester

Westone W40 :P (ha nem mondasz árat...)

(#49658) #16820480 válasza kemcso (#49657) üzenetére


#16820480
törölt tag

Meg Shure Se846 :P Ha a hangzás sem fontos...

(#49659) Mentolka


Mentolka
senior tag

Köszi, de nem aranyrögöt akarok venni, hanem egy használható fülest... Legyen mondjuk max.10000HUF.

(#49660) Bodz válasza Mentolka (#49656) üzenetére


Bodz
nagyúr

Somic MH415. Sima es mikrofonos kabel is van hozza.

(#49661) contaxg válasza Mentolka (#49659) üzenetére


contaxg
veterán

..és amit linkeltél nem jó??

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#49662) Mentolka válasza contaxg (#49661) üzenetére


Mentolka
senior tag

De, olyanom volt eddig, csak elhagytam valahol.

(#49663) Ati1979 válasza #16820480 (#49658) üzenetére


Ati1979
veterán

:DD :P

(#49664) Xaels


Xaels
félisten

Sziasztok. Rég nem vettem fülhallgatót. Inkább fejhallgatós vagyok, de mivel a motorozás mellett nem nagyon használnám ki, arra a pár napra amikor nem gurulok arra felesleges egy nagyobb eszköz, pláne mert télen kalappal sem tudnám használni.

Az elvárások:
- IEM
- Szimmetrikus/asszimetrikus mindegy
- Fül alatt menjen a kábel
- Zeneileg: Melodic Death Metal(In Flames, Soilwork...), Death Metal(At The Gates...), Thrash Metal(Machine Head...) és Metalcore(Trivium...) amit hallgatok, de van itt a Rock műfajon belül szinte minden.
- Olyan 10k körüli ár kellene.
- Nem muszáj, hogy headset legyen, de ha esetleg van valami jó akkor azt is szívesen veszem.
- Jól izoláljon és lehetőleg jól bírja a gyűrődést, bár ha nem headset azon tudok jack dugót cserélni.

Tudtok ajánlani valamit amiért besétálhatok valamelyik boltba?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49665) szentkuti11 válasza Xaels (#49664) üzenetére


szentkuti11
addikt

SoundMAGIC E10

(#49666) raven12 válasza Xaels (#49664) üzenetére


raven12
senior tag

külföldről rendelés nem jöhet szóba?
Metálhoz szerintem a Vsonic VSD1 elsőrangú, és minden másnak megfelel, a fent említett E10-nél pedig legtöbbünk szerint sokkal jobban szól!

(#49667) Xaels válasza raven12 (#49666) üzenetére


Xaels
félisten

Hát szeretném megnézni mielőtt kiadok érte pénzt. Most nem szívesen pepecselnék a netes rendeléssel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49668) bucsher válasza Xaels (#49664) üzenetére


bucsher
őstag

E10
esetleg Piston

In the pipe - five by five!

(#49669) RetepNyaraB válasza Xaels (#49667) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az itt ajánlottak 100%-a netes buli, abból is leginkább külföld. Ha még az árkategóriát s hozzátesszük, akkor biztos...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#49670) Mauzes


Mauzes
őstag

Bocs az off-ért, de hátha valakit érdekel egy egykori best-buy, megspórolva a külföldi rendelést: Sunrise Audio Xcape Impressive Edition-öm van eladósorban...

(#49671) kemcso válasza Mauzes (#49670) üzenetére


kemcso
Ármester

:(

(#49672) Bodz válasza Xaels (#49664) üzenetére


Bodz
nagyúr

Ez esetleg? Simán ér ennyit, csak elég agresszív hangja van, nem tom mennyire bírod. Meg meglepően sok idő kell neki míg bejáratódik, elég kellemetlenek addig a magasak (de kevesebb nyilván nem lesz, csak szelidül), mondjuk ez majd minden mikro driveres JVC-re igaz.

[ Szerkesztve ]

(#49673) Xaels válasza Bodz (#49672) üzenetére


Xaels
félisten

Ez remek lesz, köszi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49674) contaxg válasza Bodz (#49672) üzenetére


contaxg
veterán

Ez egyutas?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#49675) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Sziasztok!
Egy Maxell Metallics-szel rendelkezek most, és új fülhallgató vásárlásán töröm a fejem. A topic átnézése után a Xiaomi Piston 2 és a SoundMAGIC E10 maradt. Sokáig az E10-et ajánlottátok, de aztán jött a Piston. Melyik a jobb, mennyi a különbség köztük hangra, minőségre, tartósságra?

(#49676) randras_83 válasza Abysmal (#49675) üzenetére


randras_83
addikt

Ha átnézed láttál pár összehasonlító kommentet is...
Több basszus akkor E10, minden más esetben Piston.

https://www.flickr.com/randras83/

(#49677) contaxg válasza randras_83 (#49676) üzenetére


contaxg
veterán

Ezek a dolgok némileg hangolhatók illesztékkel. A minap találkoztam egy kedves fiatalemberrel, aki SoundMAGIC habillesztéket használ a Pistonhoz, mert a gyári mélyekkel nem volt elégedett.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#49678) randras_83 válasza contaxg (#49677) üzenetére


randras_83
addikt

Figyi nálad van hab illeszték?
Amúgy igen tudom, nekem az SM illesztékei nem jöttek be, Sonyval használtam. Pistonon eBayes olcsó hab van. Meg a tesomnál van a comply om

https://www.flickr.com/randras83/

(#49679) fahrii


fahrii
őstag

Brainwavz M3 vélemény? Csak mert most 60$.

(#49680) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Sziasztok!

A MediaMarkt-ban vásároltam 3-4 hónappal ezelőtt egy fülhallgatót s nem szól a bal oldali része.
Erről lenne szó: fülhallgató

Budapesten vásároltam a Westendben, azt szeretném megkérdezni, hogy mi lehet a baja, amiért nem szól a bal oldali része,csak a jobb oldali szól. Megvan a blokk ha jól emlékszem fél év vagy 1 év garanciát adtak rá, Szegeden a Mediamarktban bevihetem, s ott hogy működik a szervíz? Azonnal megjavítják, vagy várnom kell 1-2 hetet ?
Kábel szakadás nem látszik, próbáltam laptopba, tabletbe mobilba mindig csak a jobb oldali része szól.

The easy day was yesterday!

(#49681) honfoglalo válasza tomrRRR (#49680) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Valszeg egyből cserélik, ha beviszed.

(#49682) kemcso válasza fahrii (#49679) üzenetére


kemcso
Ármester

Összefoglaló... 60$-ért sokkal jobb fülesek kaphatók pl VSD3S (ami szintén akciós a MP4-nél, 47$)

(#49683) Xaels válasza tomrRRR (#49680) üzenetére


Xaels
félisten

Általános hiba a kábel szakadás a jack dugónál.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49684) tomrRRR válasza honfoglalo (#49681) üzenetére


tomrRRR
senior tag

honfoglalo,Xaels: Ha kábelszakadás akkor mind2 nem szólni, de a jobb oldali szól, én nem értek hozzá csak kérdezem ?

Valamint a garancia, hogy működik csak blokkot kaptam mondták h az is jó, azonnal megcsinálják, vagy várnom kell vele, s ha kábelszakadás s nem az én hibámból eredően szakadt el akkor is vonatkozik a garancia, mert mondta a srác az üzletbe, hogy kábelszakadásra nem vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday!

(#49685) honfoglalo válasza tomrRRR (#49684) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Általában csak fele nem szól.

Meg kell próbálni.

(#49686) Bodz válasza contaxg (#49674) üzenetére


Bodz
nagyúr

Igen.

(#49687) Tekmen válasza Tekmen (#49446) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Erre valaki??

Tekmen

(#49688) bucsher válasza tomrRRR (#49684) üzenetére


bucsher
őstag

Ha az egyik kábel szakad el, akkor az egyik nem szól, ha mindkettő elszakad, akkor egyik sem szól. :K

In the pipe - five by five!

(#49689) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Ez a Piston II lehet eredeti? Hamarosan akciózva lesz $10-ra.

(#49690) szentkuti11 válasza Chosen (#49689) üzenetére


szentkuti11
addikt

Mérget azért nem vennék rá, az Aliexpressen nem tudhatod ki épp az eladó. :/

[ Szerkesztve ]

(#49691) piRate_nEx válasza Chosen (#49689) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Biztos nem. Nézd a kommenteket, mindenki arról ír, hogy original, eredeti... Ez már rossz jel, szerintem kamu értékelések.

The glass is already broken.

(#49692) tomrRRR válasza bucsher (#49688) üzenetére


tomrRRR
senior tag

A forrasztás lejött gondolom, azért nem szól. A jackkel minden rendben van.

The easy day was yesterday!

(#49693) Xaels válasza Bodz (#49672) üzenetére


Xaels
félisten

Megvettem. Tényleg elég aggresszív, párom Sonyja után nagyon éles is volt a hangja, de kilőttem az EQ-t és így nem zavaró már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49694) lenrok


lenrok
tag

Sziasztok!

Agyba dugós fülhallgatót szeretnék venni a közeljövőben. Eddig egy skullcandy jib-t használtam csak tönkre ment, igazából nem szolt olyan rosszul (2 éve vettem).
5000-10000Ft közöttit akarok venni, basszusosba zenéket hallgatók és ipod nano 6g-ről szólna. Olyasmi kéne amit nem csak külföldön lehet rendelni.

Eddig ezekkel szemezek:
Sony MDR EX110
Sennheiser CX 200 Street II

Mit ajánlanátok, milyet lenne érdemes venni ebben a kategóriában ami faszán is szól?

ui.: olyat akarok ami nem mikrofonos

(#49695) kemcso válasza lenrok (#49694) üzenetére


kemcso
Ármester

Pl ami az összefoglalóban szerepel, nem viccből van ott. (És a sennheisert felejtsd el ebben az árkategóriában, meg a Xears-t is)

(#49696) piRate_nEx válasza lenrok (#49694) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Xiaomi Piston ExtremeDigitalból. Szerintem.

The glass is already broken.

(#49697) honfoglalo válasza kemcso (#49695) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Mondjuk az összefoglaló nem friss egyelőre, az igaz.

(#49698) lenrok válasza kemcso (#49695) üzenetére


lenrok
tag

Elolvastam ami az összefoglalóban van, (ott csak a Sony füles az ami Magyarországon népszerű márka, ezért is kérek tanácsot). :)

Sony MDR EX110 mi a vélemény?

Sennheiser mi baj am? Sok helyen, főleg fórumokon óva intenek tőle.

Még Soundmagic E10-ről olvasok sok jót, vagy milyen márkák/típusok érdemes elgondolkozni?

(#49699) Švejk válasza lenrok (#49698) üzenetére


Švejk
őstag

A Sennheisernek nem jó a hangja ebben a kategóriában.
A Soundmagicot is dicsérik, ami viszont még jobb nála az a Xiaomi Piston 2. Boldog tulajdonosa vagyok egynek, és tanúsíthatom, zseniális füles. Bátran bevállalhatod, a basszusa pedig kifejezetten korrekt, nagyon-nagyon szép, kontrollált, és erőteljes.

(#49700) lenrok válasza Švejk (#49699) üzenetére


lenrok
tag

Értem :) , Xiaomi Piston 2-vel annyi a bajom, hogy headset :/ és én inkább csak sima fülhallgatót szeretnék (nem telefonhoz lesz). Ezek szerint akkor Xiaomi termékei között is érdemes nézelődni?

Soundmagic E10-ről mi a vélemény?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.