Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) Macilaci457 válasza bwoay (#3450) üzenetére


Macilaci457
őstag

Komolyan, minek neked potméter U3-hoz? :D Messze van a joystick? :D

(#3452) vili13 válasza bwoay (#3450) üzenetére


vili13
őstag

kevés info azért akad, pl: [link], [link]

(#3453) bwoay válasza Macilaci457 (#3451) üzenetére


bwoay
nagyúr

nincs messze, de 100x kényelmesebb, mint zsebben túrkálni.
amúgy tök mindegy, mert a kábelt mindenképpen toldani kell,
akkor meg miért ne iktattunk volna be egy potit?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3454) bwoay válasza vili13 (#3452) üzenetére


bwoay
nagyúr

na ja, úgy értettem, hogy itt a fórumon :B
de megnézem ezeket is, ha már belinkelted, thx

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3455) bwoay válasza bwoay (#3454) üzenetére


bwoay
nagyúr

wáhháhá, jókat írnak, szétröhögtem magam.
megy ott is a spekuláció, hogy ezek is Fosterek,
legalábbis a cx400-ra írják, hogy valszeg csak optikai tuning.
de a hangot illetően még nincs kialakult vélemény,
elég ellentmondásosnak tűnnek.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3456) Nagy_Matessz


Nagy_Matessz
aktív tag

Sziasztok!!

Fülesemhez keresek ilyen szilikonos betétet.
Sony EX 81

[link]

Van itt olyan aki esetleg árul, vagy tud boltot ahol belehetne szerezni?

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#3457) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Sziasztok!

Philips SHE9700-as fülessel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?Jobb ez mint egy cx-300-as?Esetleg még az Akg K 324 P fülhallgatón gondolkodom, az jobb esetleg mint a cx-300?

Válaszokat előre is köszi.

(#3458) Macilaci457 válasza Nagy_Matessz (#3456) üzenetére


Macilaci457
őstag

Sziasztok!!
Fülesemhez keresek ilyen szilikonos betétet.
Sony EX 81
[link]

Akkor már meg is találtad. Rendelhetsz onnan, vagy eBay-ből.
Ha jó rá a sennheiser fajta, akkor abból úgy hallottam van 2000.- forintért ilyen csomag.
Kérdezd meg a Sennheiser streetware topicban.

(#3459) Macilaci457 válasza Lotusomega (#3457) üzenetére


Macilaci457
őstag

Miben jobb-e? (csak próbálom rászoktatni a tagokat a gondolatmenetre, van romlott kaja, meg jó kaja, de a hallás szubjektív dolog)

A philips ennyi pénzért még jó is lehet. Viszont nem tudok senkiről, aki ilyet vett volna, ha már ennyi pénzt áldoz, a legtöbb inkább cx-300at vesz.
Az AKG tulajdonképpen tök ugyan az mint a cx-300 (külsőre is) bár néha hallani olyan véleményt, hogy kicsit elrét a hangjuk. De itt is próbált valaki korábban (keress rá) és azt mondta tök ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#3460) Macilaci457 válasza Lotusomega (#3457) üzenetére


Macilaci457
őstag

De lassan jönnek az új Philipsek, az SHE9850 pl.:


Ebbe már mikro armatúra lesz, nem dinamikus hangszóró, bár ez nem jelent még semmit, a Creative is kijött az aurvana-val, jól be is fürdött vele.

(#3461) bwoay válasza Macilaci457 (#3460) üzenetére


bwoay
nagyúr

kerestem tegnap olcsó, hangerőpotis Phülöpszöt donornak,
és szinte mindenütt az új (?) IEM-eket láttam.
Én szívesen kísérletezgetek füldugókkal,
de a Philipsnek valami nagyon nagy meglepetéssel kell előállnia,
hogy kompenzálják a korábbi füldugóikkal kapcsolatos
rendkívül rossz véleményemet. Mármint hangzás terén.
Mert donornak szinte kiválóak!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3462) Macilaci457 válasza bwoay (#3461) üzenetére


Macilaci457
őstag

és szinte mindenütt az új (?) IEM-eket láttam

Ezen nem is lepődök meg, hiszen fülhallgatót alapvetően nem otthonra vesz az ember, és nagyon népszerű lett a zajcsillapítás.

a Philipsnek valami nagyon nagy meglepetéssel kell előállnia
Ezzel egyetértek, és ugyanezt tartom a többi gyártóra is! Ideje lenne minőséget adni a népnek!

(#3463) manutdzoli válasza bwoay (#3450) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Milyen rövid a cx500 zsinórja?
Ha valaki tudja a Sony MDR-EX90LP zsinórjának hosszát írja meg lécci.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#3464) BloodRay válasza manutdzoli (#3463) üzenetére


BloodRay
veterán

Sony MDR-EX90LP-é 1,2m. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3465) bwoay válasza manutdzoli (#3463) üzenetére


bwoay
nagyúr

nemtom pontosan, lehet, hogy elég lenne,
de emlékeim szerint mikor megnéztem a speckókat,
rövidnek tűnt. (most lusta vagyok előkeresni :D)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3466) manutdzoli válasza BloodRay (#3464) üzenetére


manutdzoli
senior tag

1.2m az elég kell hogy legyen a kényelmes hallgatáshoz.Lehet a Sony lesz a kiválasztottam :)

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#3467) BloodRay válasza manutdzoli (#3466) üzenetére


BloodRay
veterán

Bőven elég szerintem. Nekem, ha a telefonom a kabátzsebemben van akkor a fele kábel be van tömve a zsebbe.
Ha filmet nézek gépnél itthon fülhallgatóval, nekem még akkor is elegendő a kábel az erősítőtől a fejemig. Persze azért nem fogok a szoba másik felében leülni. :)
Én eddig meg vagyok elégedve a Sonyval.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3468) Fecos15


Fecos15
tag

Hali mindenkinek! Van egy Sony Ericsson k800i telefonom,és le szeretném cserélni azt a fülest amit adtak hozzá mert az elég trotyi mit nem mondjak.
Nézelődtem a sony E nál
HPM-82 és HPM-75 azok tünnek jónak, de nem tudom hogy érdemes e megvenni(mert van egy AKG K312 es fülesem és ha veszek a telóhoz egy átalakítót -akor nem tudom hogy szól majd- észereveszek-e rajta olyan különbséget :F
Szerintetek vegyek átalakítót a telóhoz és akor tudom hosznál ni az AKG-t(olcsóbb megoldás) vagy érdemesebb befektetni agybadugósra? :F

(#3469) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

ááááá,nem tudom melyiket vegyem :W :Sony MDR-EX90LP vs.Sennheiser CX 500
Nehéz a választás

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#3470) BloodRay válasza manutdzoli (#3469) üzenetére


BloodRay
veterán

Na igen én is így éreztem kb anno. :)
Sajnos nem lehet személyes tapasztalatot szerezni vásárlás elött. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3471) manutdzoli válasza BloodRay (#3470) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Azt nem tudod hogy a Sonynak milyen a zsinórja?Mert ha olyan nyakláncszerű akkor nem veszem meg.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#3472) BloodRay válasza manutdzoli (#3471) üzenetére


BloodRay
veterán

De tudom milyen, csak azt nem tudom mire gondolsz nyakláncszerű alatt. :B
Sony zsinórja vékony(azért egész strapabírónak tűnik) és nyak mögött elvezetős(a jobb füles megy arra). :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3473) manutdzoli válasza BloodRay (#3472) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Nyakláncszerű alatt ilyenre gondolok:[link][link]Ilyen lenne a Sony is?Mert ez nem nagyon tetszik. :(

[ Szerkesztve ]

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#3474) asadasad22 válasza BloodRay (#3438) üzenetére


asadasad22
őstag

Nem volt még, sőt: semmilyen oprendszeres telóm nem volt eddig. Bár az az E51 esélyes ,hogy meglesz nemsokára :)

(#3475) BloodRay válasza manutdzoli (#3473) üzenetére


BloodRay
veterán

Egyáltalán nem ilyen. Teljesen normális a vezetéke, csak annyi, hogy a jobb oldalié dugaszé hosszabb. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3476) BloodRay válasza asadasad22 (#3474) üzenetére


BloodRay
veterán

Én még mindig félek kicsit a Nokiától. :B
Tegnap hallgattam barátnőm mp3 lejátszójával zenét(saját fülesemmel) és annak is gyengébb volt a hangja valamennyivel, mint a mostani MDA III-é.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3477) rumos14 válasza BloodRay (#3476) üzenetére


rumos14
nagyúr

biztos elfogult vagyok, de nekem is jobban bejött a zenehallgatás pda-n (Qtek S110 és FuSi N560) mint Symbian-os telefonon. mind a hangzás, mind a stoftver tekintetében (MortPlayer, ugyebár)

(#3478) BloodRay válasza rumos14 (#3477) üzenetére


BloodRay
veterán

Én csak Pocket Playert használok, de elég jó minőségűnek tűnik a hangja. :K
Az a gondom, hogy én leginkább csak a méret miatt váltanék E51-re, mivel semmivel sem tud többet a mostanimnál(sőt sokmindenről le kellene mondanom), ezért nem szeretném ha még zenehallgatás sem menne normális minőségben. :(
Azért végén úgyis megveszem. Saját kárán tanul az ember. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3479) asadasad22 válasza BloodRay (#3476) üzenetére


asadasad22
őstag

Gondolom a barátnődnek sem valami csúcs iAudio vagy Sony lejátszója volt :)
Én úgy vagyok vele, hogy a zenehallgatást meghagyom a walkman-em dolgának, azt arra találták ki :) Minden másra ott lesz az E51 :)

(#3480) rumos14 válasza BloodRay (#3478) üzenetére


rumos14
nagyúr

de miért nem veszel egy kisebbfajta (2,8"-os) vindózos gépet? felőlem folytathatjuk vmelyik pda/okosteló topikban mert ez itt vastagon off :B

(#3481) manutdzoli válasza BloodRay (#3475) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Az jó,mert nem tetszik a nyakláncszerű.Egyébként már meg is rendeltem a Sonyt.Kíváncsi vagyok hogy muzsikál :)

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#3482) BloodRay válasza manutdzoli (#3481) üzenetére


BloodRay
veterán

Majd írd meg a véleményed. ;)
rumos14 -> OK átnézek Win Mob topikba. :)

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3483) BloodRay válasza rumos14 (#3480) üzenetére


BloodRay
veterán

Feltéve persze, hogy megtalálnám az egykori Win Mobile topicot. :(

asadasad22 -> Nem barátnőmé tényleg nem egy csúcs lejátszó(csak egy alap oledes kis készülék), de épp ezért is voltam kiváncsi mekkora a különbség mondjuk a pda-mhoz képest.
Meg én sajnos nem szeretek magammal több cuccot is hordani, mert vagy nem találnám amelyik épp kellene, vagy helyem nem lenne nekik, vagy ami a legjobb elfelejteném feltölteni valamelyiket. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3484) Macilaci457 válasza BloodRay (#3483) üzenetére


Macilaci457
őstag

vagy ami a legjobb elfelejteném feltölteni valamelyiket. :)

Így egyszerre felejtheted el feltölteni mindet. :D
Tényleg off, de engem zavarna, ha két napra elmennék valahova, és nem tudnék telefonálni, mert zenét hallgattam és lemerült, vagy fordítva, vagy aztán a navigáció hal meg, mert túl sokat telefonáltam. Inkább a több eszköz híve vagyok, de azok működjenek rendesen.

(#3485) BloodRay válasza Macilaci457 (#3484) üzenetére


BloodRay
veterán

Off itt is kicsit: Nem tudom te mennyit telefonálsz, de nekem 15-20 perc telefonálással 3 nap alatt(éjszakára flight módban) 50%-ra merült az MDA III-am. :)
Általában meg viszek töltőt. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3486) Macilaci457 válasza BloodRay (#3485) üzenetére


Macilaci457
őstag

Keveset telefonálok. Csak a példa miatt mondtam. :)
Töltőt az erdőben hova dugjam? :D

(#3487) Macilaci457


Macilaci457
őstag

Ha érted mire gondolok :D

(#3488) bwoay válasza Macilaci457 (#3487) üzenetére


bwoay
nagyúr

Bender, igazi suttyó

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3489) BloodRay válasza Macilaci457 (#3487) üzenetére


BloodRay
veterán

Erdőbe nincs is térerő vazze! :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3490) Macilaci457 válasza BloodRay (#3489) üzenetére


Macilaci457
őstag

Régen jártál erdőben, mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#3491) BloodRay válasza Macilaci457 (#3490) üzenetére


BloodRay
veterán

Hiper Off:
Hupsz lebuktam. :B
Egyébként nem is. Jól van nah van térerő, tudom, tudom...
Lakik valaki Pécsen? Ha nem akkor nekem elhihetitek, errefelé a városhatárt jelző táblán túl nincs térerő. :K Füstjelekkel üzenünk. :DDD Ahhoz még akksi sem kell. :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3492) Macilaci457 válasza BloodRay (#3491) üzenetére


Macilaci457
őstag

:D

(#3493) rumos14 válasza BloodRay (#3483) üzenetére


rumos14
nagyúr

a win mobile topik nem túl pezsgő, inkább vmelyik pda topik, ha még nem írtál volna oda.

(#3494) Shia-ko


Shia-ko
aktív tag

Hello!

Meghalt a sony in-ear fülesem és helyette keresnék egyet, ami lehetőleg nem kerül 10 ezer pénznél többe. A lényeg, hogy szépen szóljon.

Van valakinek ötlete?

Köszi!

Üdvözlettel: Gabi

(#3495) Macilaci457 válasza Shia-ko (#3494) üzenetére


Macilaci457
őstag

Ajjaj. :B Cx-300 ?? :B

De mi lenne, ha valaki végre kipróbálná azokat a Philips-eket?
Szerintem válassz valamit ami belefér a 10.000. -be, annyira nem lehet rossz egyik sem.


Amúgy kezdek meglepődni magamon, ajánlgatom itt a cx-300at mikor nem is kedvelem. :D De a f€nébe is, ha annyian meg vannak vele elégedve, és belefér a 10.000-be, akkor mit mondhatnék? :D

[ Szerkesztve ]

(#3496) Shia-ko válasza Macilaci457 (#3495) üzenetére


Shia-ko
aktív tag

Szóval az van, hogy eddig Sony-m volt, és szerettem a mélyeit, hoyg a belvárosban sem nyomta el a forgalom. Viszont elegem lett belőle, hogy 1 év után mindig meghalt az egyik oldala, és ahhoz azért drága szerintem, hogy évente cserélgessem. Azt láttam, hogy a CX-300-at sokan ajánlják, de gondoltam kérdezek. Nem szeretnék belefutni valami szarba, mert ha másikat kell vennem, akkor rosszabbul jövök ki, mintha egybőla sonyt vettem volna.

Köszi a segítséget! :R

Üdvözlettel: Gabi

(#3497) Macilaci457 válasza Shia-ko (#3496) üzenetére


Macilaci457
őstag

Igy könnyvű válaszolni. :D A cx-300-nak hasonlók a mélyei, és a szigetelése, több sony használó mondta 1-2 éve, hogy kb azt kapta, de valamivel szebben szól.
Szerintem ne aggódj, jó lesz az, és már nem is kerül olyan sokba.

Én azért nem csípem a cx-300-at, meg a többi hasonló árú cuccot, mert nem szeretem ha a fülhallgatóm alapból túl sok mélyet ad, ha neked ez kell, tökéletes választás.

Ezen az áron valószinűleg nem kapsz jobbat. De érdemes megnézni a CX-400 árát, hátha belefér a keretbe, mint ha arra mondtak volna némi javulást is a 300-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#3498) manutdzoli válasza Shia-ko (#3494) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Meghalt a Sony fülesed?Basszus,most rendeltem egy Sony MDR-EX90LP fülest :F nem jó jel

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#3499) Macilaci457 válasza manutdzoli (#3498) üzenetére


Macilaci457
őstag

Béla kutyája is meghalt. Ezentúl senki ne vegyen kutyát?

(#3500) manutdzoli válasza Macilaci457 (#3499) üzenetére


manutdzoli
senior tag

jólvanna :B

[ Szerkesztve ]

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.