Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17782) Novics válasza DonRazzino (#17780) üzenetére


Novics
senior tag

Nem hiszem, mert azt lehet nem is vittem volna magammal, de hogy ritkábban kotortam volna elő az tuti. :P Az, hogy a korábbi kb 3 kg-s fotós cucc helyett 0,5 kg-t vittem csak igen megdobta az egész túra élményét. (Meg a kis 38 l-es zsák a 55-ös helyett.)
Bent a házban tuti lehetett volna durvan jó portrékat lőni a 16-tal 1,4-en, de még ott is ott lett volna az, hogy mennyire - nem - tudok komponálni, mozogni, helyezkedni kellett volna. Még a házról sem lőttem meg a kötelezőő giccs képet, hogyaszongya csillagos ég, havas táj, ablakon kiszűrődő meleg sárga fény. Csak hóért mentem ki, hogy tudjak olvasztani a vacsorámhoz, eszembe sem jutott. Illetve csak annyi, hogy hű de baromi tiszta az ég, tájmlepszelni kéne... de baromi hideg van, hagyom a francba. :O

Amúgy nem tudod megfájdítani a szívemet, mert már beláttam, hogy nem tudok fotózni, fölösleges nekem a drága cucc. Majd ha annyit pénzem lesz, hogy már nem tudok mit kezdeni vele, akkor összerakom az álom Fuji sort, addig elég nekem a vacak kompakt is. :P

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.