Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-09 14:16:34

LOGOUT.hu

Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51824) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves Fórumozók!
Frissítettem az összefoglalót, valamint a topik neve is változott.
Remélem ezekkel a változásokkal itt több tapasztalat/eszme csere fog létrejönni, mivel kicsit szabadabb, lazább lehete ezentúl ez a topik.

Mindenkinek további jó fórumozást!

Hozzászólások

(#18397) SRII


SRII
őstag

Sziasztok!
Vettem egy Samsung 830 64GB ssd-t.
Egy sima első generácios sata csatlakozóval ellátott lga775-ös alapra van rákötve./ win7/ 1 sata portra van kötve)
A következőket észleltem.
nem gyorsabb mint a frissen rakott western digital caviar 500gb 6 éves vinyom.
ez lehet a sata portnak tudható be....?
néha, napi egyszeri alkalommal egy két másodperce megfagy minden, majd hallom hogy valami felpörög és ismét minden működik, eddig nem észleltem ilyent, csak mióta ssd-m van, de ugye mozgo alkatrész nincs benne így nem ez pörög fel, ez mi?
semmi nincs rákötve csak egy a fent nevezett 500gb vinyo sata 2 portra, lehet a vinyo miatt van ez?
Telepítés:
Kicsomagoltam az új ssd-t.
Rádugtam a gépre, újraindítottam, majd hibát írt ki telepítés közben (nem lehet formázni az ssd-t!
Rádugtam másodlagos satára és a win7-en belül leformáztam, majd vissza dugtam az 1-es sata portra és megtörtént a telepítés is.
Semmilyen beállítást nem végeztem el, sőt a biosban semmilyen módot nem tudok kiválasztani(vagy nem láttam, de alaposan végignéztem)
Ezen egy megfelelő telepítés mód volt? elolvastam a topikban írtakat , de nem értek én annyira ehhez.

Más:
az ssd drivert nem tudom frissíteni, hiába csinálom azt ami le van írva a ph cikkben nem frissít semmit, a programját felraktam, ott van hogy ,[link]ez alapján csináltamDE
A felugró üzenetnél a YES gombot kell választani.
Ezután a megjelenő felületen a jobb oldalon lévő F/W Download gombra kell kattintani, melynek eredménye egy böngésző ablak, majd a felajánlott, 2 MB-os méretű 830_CXM03B1Q.zip fájlt kell lementeni.

nekem semmilyen ablak nem jelenik meg, és semmit nem tölt le. :(((

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.