Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13019) diablo1984


diablo1984
veterán

Transformers 2: jó pörgős film, pörgősebb, mint az első rész, és a szerelmi szál sem érzik annyira(megan most eléggé elvan nyomva....), nekem összességében tetszett, bár a film nagyrésze számítógép munkája, de jól megvan csinálva! 9/10

Rambo 1: igen elővettem a gyökereket, már el is felejtettem, hogy mik is voltak benne, de abban az időben és most is iszonyat eltalált volt, teljesen más volt a mondanivalója, mint a többi részének, itt nem az ellen írtása volt a lényeg, hanem a bekattant veteránról! 10/10

Rambo2-Rambo3: ez már nem ütött akkorát mint az első rész, itt már arról szól az egész, hogy kinyírok mindenkit és jólvan, itt még természetes Sly mosolya(igaz ferde), de mig az egyben még aránylag gyíkfos volt, itt már felszívta a begye a sok szteroidot, van izom dögivel(menekül is felső nélkül-büszke jellem :D ) Ezek a részek kb egálban vannak, 8/10-et megér

Rambo 4: itt már a számítógép korszerű vívmánya keveredik a plasztika csodájával és a dinaszaurusz szteroiddal való tömésével, látványra ez a legdurvább, mondanivalóra 2.3-rész mögé áll be, iszonyat henter az egész, Sly bácsi arcát ennek jegyében alakították át(Rocky-hoz az állandó vicsorgás kissé durva) 9/10(mert élve kibírta a forgatást) :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.