Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12601) Tibiajax válasza Boxer001 (#12600) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

füvecske nélkül eleve szentségtörés nézni...
:)

(#12602) Pitterix válasza hoffman_ (#12592) üzenetére


Pitterix
őstag

Jó is az öreg Kovács Vilmos! :K
Nekem talán leginkább a MIB-ben jött be.
Bár a Hancock sem volt kutya!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#12603) brownus


brownus
veterán

the hangover - 9.5/10. ilyen vígjátékot akarok látni még idén meg a jövőben, sokat. végig röhögtük a filmet:d

alan :R

[ Szerkesztve ]

(#12604) hemaka


hemaka
nagyúr

Másnaposok: Azok a szövegek, amik vannaka filmbe, hát majdnem bszartam a röhögéstől. :D Szerintem igen jól sikerült, néha azért leül a hangulat, de a végén megint odaver eléggé. :D Jókat kacaráztam, 7/10. :D

[ Szerkesztve ]

(#12605) brownus válasza hemaka (#12604) üzenetére


brownus
veterán

a végén a képek!? a film csúcspontja:D pl. alan a vénasszonnyal a liftben:D

(#12606) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Last house on the left: szuper film, a maga kategóriájában az egyik legjobb, amit láttam. Kiszámíthatatlan és emiatt nagyon izgalmas, tuti jó jelenetek és igazán ellenszenves antihősok. Végig nagyon jó, de amikor a háziak rájönnek a turpisságra, na onnantól kezdve eszméletlen. Tényleg ajánlom azoknak, akik szeretik a feszültségekkel teli filmet. 8,5/10.

mod: ja a Hangover tuti jó film. Bár mégcsak camos verziót láttam (életem 2. camos filmje volt), sok poénról lemaradtam. Ha megnéztem újra, akkor írok erről is. De tényleg kötelező darab.

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#12607) hemaka válasza brownus (#12605) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jaja, végén a képeken is szakadtam. :D

(#12608) Integra válasza Tibiajax (#12601) üzenetére


Integra
titán

jaja, úgyhogy mikor átgrasszáltak éteresen az utcán, el is mentem aludni:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12609) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ez a G.I. Joe-s mozi egész jónak tűnik: [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12610) bandus


bandus
veterán

Tegnap megnéztem végre a Benjamin Button-t.
Nagyon édekes és szép a története. A vége pedig szomorú.

9/10

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12611) bagyulajuve válasza BITBOYS (#12609) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez a tréler jobb mint a legutóbbi, de ezzel a krájszisz ruhával még mindig nem vagyok teljesen kibékülve

a zene nem rossz alatta

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#12612) BITBOYS válasza bagyulajuve (#12611) üzenetére


BITBOYS
addikt

A zene tényleg sokat hozzáad a látványhoz. Remélem nem lövik le az összes jó jelenetet a trélerekben mire moziba kerül a film :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12613) Tibiajax válasza brownus (#12603) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

BITBOYS, Arnold, nem ez az a vígjáték, amit mutattak a terminator előtt is, és közösen bólintottunk rá hogy na ez jó lesz?..
mert ha igen, villámgyorsan szippantjuk is le, annyira reszketek már egy jó vígjátékért

[ Szerkesztve ]

(#12614) BITBOYS válasza Tibiajax (#12613) üzenetére


BITBOYS
addikt

Dede, ez az :D
Kollégáim is áradoztak róla. Azt mondták, hogy ami a bemutatóba van az még lóf@sz :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12615) Tibiajax válasza BITBOYS (#12614) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jaja, az tényleg az volt, simán érezni is lehetett, ebben sokkal több lesz még
kis ízelítő volt csak a tigris a szobában, meg ilyen kis apróságok..:)

(#12616) Tibiajax válasza BITBOYS (#12614) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

még csak kamerás van fenn, ezt akkor szkippeljük. gondolkozom a mozin. az a 8.4-es imdb nagyon erős. vagy nagyon jó lesz, valóban, vagy nagyon nem, nekem. Kiv leszek.
Barna áradozik rola, nagyon remélem, nem beszívva nézte, mert én nem akarok hozzá segédeszközt használni

(#12617) koxx válasza Tibiajax (#12616) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Több ismerősöm is mondta, hogy nagyon jó film lett. Én is kíváncsi vagyok rá mert igazán jó vígjátékot nem tudom mikor láttam utoljára.

Olvastam a Big Lebowski beszámolódat, vmelyik nap neki akartam állni, már ott pihen a gépen az 1080p-s verzió :), de vhogy mindig mást nézek meg helyette.

[ Szerkesztve ]

(#12618) Tibiajax válasza koxx (#12617) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kiváncsi leszek, hogy tetszik majd.
egy biztos - a kalapossal beszélgettünk róla hétvégén - valószínűleg azért nem ütött akkorát nálam a film, mert azóta már sok ilyet láttunk, és már nem hatott ugy az ujdnonság varázsa, mint akkor hatott volna. csak ez történhetett.

(#12619) #54715584


#54715584
törölt tag

Gettómilliomos
valamiért tetszett a film, de így utólag már nem annyira...az indiai valóságot jól visszaadta a film, szerintem ez volt a lényeg a filmben, nem pedig a 20 millás nyeremény

Knowing
beszarás ez a film :D
ilyen metrójelenetet a die hard egyik része óta nem láttam...még a végső állomás 3-ban sem volt ilyen jó :)
de egyébként a vége nagyon emlékeztetett a juliane moore-os filmre
engem odaszögezett a képernyő elé, és végre nem paróka volt cage bácsin :)

úgy utálom, mikor egy filmnek az a vége, hogy találd ki magadnak, mi fog történni...ha a knowing volt az előzmény film, kérek szépen egy folytatást :D

egy SPOILERES kérdés: miért csak két nyuszit vittek magukkal? van aki zsiráfot vitt vagy mi? nem értem én ezt...ráadásul jó messzire rakták le a gyerekeket egymástól az idegen bolygón, hogy fognak így találkozni és frissíteni a vérvonalat? ez a családi szál nem értem miért kellett bele, bár a húg kétségkívül kellett

(#12620) csyo válasza bandus (#12610) üzenetére


csyo
senior tag

benjamim buttonról irtam fentebb. Nekem is tetszett, moziban néztem felirattal.

kritika korábbi HSZ-emnél olvasható róla, ha érdekel

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#12621) hemaka válasza #54715584 (#12619) üzenetére


hemaka
nagyúr

Gondolom igen, minden gömb, egy állatfajt vitt magával, bár akkoor elég kevés gömb volt ott. :F

(#12622) csyo válasza #54715584 (#12619) üzenetére


csyo
senior tag

Gettómilliomos

nahm, ezt még nem láttam. Bár kicsit félek tőle, mert felkapott indiai film... még apám is látta...

ami populáris, az már gyanús :DDD

Legyen szép a napod!

(#12623) Tibiajax válasza csyo (#12622) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne nézd meg akkor.
tulhypolt szar

(#12624) PazsitZ válasza Tibiajax (#12623) üzenetére


PazsitZ
addikt

Szerintem nem rossz film.
Spoiler: ? Szakadtam, amikor megy aláírást kérni.

- http://pazsitz.hu -

(#12625) csyo


csyo
senior tag

ingeny filek:

ajánlom: BIN JIP 9,4/10
Bosszu ura 9,4/10

Álmodozók
A gépész 9,5/10

:C :C :C

http://www.filmklik.hu/movies/group/details/55,Fesztival

de a többit isajánlom, jó filmeket gyűjtöüttek ide.

EDUKATORS 6/10

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#12626) harylmu válasza csyo (#12625) üzenetére


harylmu
őstag

berúgtál? :)

(#12627) hemaka válasza csyo (#12622) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szerintem jogosan kapott Oscart. Pedig nem mindig értek egyet velük. Talán egy fokkal a Benjamin-nak jobban örültem volna, de lényegében a Slumdog M. sem rosszabb, sőt zeneileg biztosan jobb.

(#12628) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Angels and demons: rakás paciürülék, rossazbb mint a Da Vinci. Tele baromsággal, pontatlansággal, mind az egyházat, mind az illuminátusokat tekintve. Tudom, hogy a film lényege nem az hogy hihető legyen, de engem most nagyon zavart ez az áltudományosság. Antianyagbomba, pilóta camerlengo, stb. Minden olasz rendőr beszél angolul, haha. A párbeszédek igen mesterkéltek. Pár dolog ami még zavart.
A fényképezés előtt viszont le a kalappal.
3/10

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#12629) bagyulajuve válasza Tibiajax (#12623) üzenetére


bagyulajuve
addikt

[link] --> pedig te is 9/10-et adtál neki.
Amúgy szerintem nagyon jó film, már 3x megnéztem és még tutira megfogom. A zenéjét meg minden nap hallgatom.

Resistencia eterna

(#12630) csyo válasza harylmu (#12626) üzenetére


csyo
senior tag

miért?
ezek nagyon jó filmek. vagy mire érted?

Isten városa
A királynő
Oldboy
Vadító szép napok

ezek mind nagyon jók!

a többit nem láttam, de ezekből kindulva....
július 7 ig ingyen nézhetők :C

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#12631) Tibiajax válasza bagyulajuve (#12629) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom, tényleg...
most, ha söröznénk, aztán így dumálgatnánk csak a sör mellett, jobban elő tudnám adni, jobban megértenéd..ahogy húzom a számat..:) szóval, jó film volt, de én eleve gyűlölöm és irtózom azoktól a dolgoktól, amiket mindenki szeret. Eleve félek tőlük, mert pont azokban szoktam hatalamasat csalódni, mert akkorát várok tőlük, amennyire istenitik meg szopják a fszát... Sokszor pofára estem már emiatt. A slumdog van annyira erős film, h pofára ezért nem hagyott azért esni -pedig baromira elő volt már terjesztve előtte.. - de azért, nem is maradt meg bennem tulságosan, egy jol sikerült jópofa kis sztori, igényes filmezéssel, jó zenékkel, és gyönyörü Lattikával nálam, aztán ennyi is. A végén mondjuk a tánctól pl. okádtam, szoval azt ott kapcsoltam is ki.
Szóval, kb ennyit tudok ehhez hozzáfüzni, a filmgyűjteményemben helyet viszont nem ér nálam

(#12632) Tibiajax válasza csyo (#12625) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

BIN JIP. na, ez egy szép film. mögvan :K

(#12633) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Mongolról vélemény? Viszlátét már tudom :)

Tib! 9-et adsz rá és nem fér bele a gyűjteménybe? Ezt tényleg nem értem :N

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12634) csyo válasza BITBOYS (#12633) üzenetére


csyo
senior tag

nem láttam, de nagony érdekel.

az ingyenfilmeket nézzétek meg!

van 20 fiolm, július 7 ig!

aztán mindennyian leosztályozzuk őket, hmm?
napi 1-2 filmet jelent (van rá 15 nap, h 20 filmet megnézzünk)

Legyen szép a napod!

(#12635) brownus


brownus
veterán

Top 50 Dystopian Movies of All Time

egyszerű pontozás, pl. az 50.-et simán előbbre tenném.

szerintetek mit hagytak ki? talán a the city of last children-t, más nem jut eszembe

(#12633) BITBOYS, jó film, nekem bejött. a zenéje is tetszett. látványos film, de nem a röpködős fajtából. nekem várós a köv. két rész is.

[ Szerkesztve ]

(#12636) Tibiajax válasza csyo (#12634) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ki a ráknak van ideje naponta két filmet megnézni most??? baaah
Bitboys. hát az úúúúgy volt, hooogy.... :D mittomén. akkor még ért 9-et, most már csak 8-at. De nem érzem azt h meg akarom nézni újra, szoval delete. annnyi filmnek kell a hely, h nem fér sajnos bele a két terrába, egyenlőre

(#12637) BITBOYS válasza Tibiajax (#12636) üzenetére


BITBOYS
addikt

Oké, így elfogadható :D Tényleg rengeteg film van. Kéne valami kifogyhatatlan háttértároló :K

Köszi Barna, akkor hazaviszem megnézni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12638) csyo válasza Tibiajax (#12636) üzenetére


csyo
senior tag

nekem?

:C :C

de napi egyet meg tudok nézni... amiket nem láttam pl, mert ezeknek a felét már mind láttam moziban

Legyen szép a napod!

(#12639) Psytróger válasza brownus (#12635) üzenetére


Psytróger
tag

Ott van az is a 21. pozícióban :)

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#12640) puttputt válasza bagyulajuve (#12628) üzenetére


puttputt
őstag

Hasonló a véleményünk... nem csak a "választott" ;] Avatarunk... :C kicsit jószívűbb voltam - meg engem a Da Vinci hozott ki a sodromból inkább (ne tudd meg, mennyien proponálják...) -, ezt már csak lakónikusan végigültem, meg úgy néztem, mint egy "akció-sci-kaland" keveréket. Ezért is pontoztam "felül" korábban. Amúgy persze..., "kakadék".
Inkheart és Slumdog M. kapcsán Tibajax-szal egyezik a véleményem. Talán az előbbi kicsit jobban tetszett, azt sem vettem annyival komolyabban (akárcsak D. Brown "műveit")...
monstre: Valszeg holnap jön nálam a Knowing... majd készítek ágytálat! :DDD (idézlek: "Beszarás az a film" :D )

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12641) Integra válasza Tibiajax (#12632) üzenetére


Integra
titán

jaja, nekem is:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12642) #54715584 válasza puttputt (#12640) üzenetére


#54715584
törölt tag

ha közel lesz a mélynyomó, akkor tutira magad alá csinálsz ;)
az autópályás, a metrós és a végén az autózós jelenetnél csavard fel a hangerőt :K

(#12643) Wolverine válasza bagyulajuve (#12606) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez egy remake, és a vélemények szerint az eredeti jobb volt. :) (lásd még geek.blog.hu)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12644) hemaka válasza BITBOYS (#12633) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem tetszett a Mongol, kifejezetten egy jó film, legalábbis az én véleményem ez.

(#12645) csyo


csyo
senior tag

részemről elkezdem megnézni a 20 filmből az egyiket...

júli 7 ig ingyen lehet nézni, legálisan

Legyen szép a napod!

(#12646) Eagle16


Eagle16
addikt

Tetszett ez a Bolt, elképesztő hogy milyen szintre fejlődött az animáció minősége, nagyon szépen megcsinálták az egészet. A hörcsög volt a legjobb :D A kicsiknek biztos jóval nagyobb élmény, de nálam csak 6/10, egy Némó nyomában, vagy Toy Story simán lekörözi :)

Ja meg a galambok :C

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12647) koxx válasza Tibiajax (#12618) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

én is kíváncsi vagyok rá

Nem te vagy alul a képen? :DDD [link]

(#12648) Xmodule


Xmodule
őstag

Gattaca nekem ez a film nagyon tetszett regen. De meg most is.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#12649) Tibiajax válasza koxx (#12647) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én nem vagyok ilyen kövér, és nincs ilyen ronda göndör hajam..
egyébként, ha én egyszer ilyen közel kerülök hozzá, tuti elrabolom és már szaggatom is le róla a ruhát.. á. najo, nem folytatom, már kezdek itt sátrat verni
Bár sztem sosem fogok

[ Szerkesztve ]

(#12650) #54715584


#54715584
törölt tag

Ezt láttátok már? Dante 01
Még nem tudtam beszerezni :(

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.