Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13401) @rglaaf


@rglaaf
veterán

(#13402) #54715584 válasza @rglaaf (#13401) üzenetére


#54715584
törölt tag

ne ijedezz, körítenek egy sztorit majd köré, először én is néztem nagyokat, hogy te jó ég mi ez
a hír sg-n is fent van már jó őár hete asszem

bár ez hasonló, mintha a super mario brotherst akarnák megfilmesíteni :)

(#13403) bagyulajuve válasza #54715584 (#13402) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azt már meg is filmesítették: [link]

Resistencia eterna

(#13404) diablo1984


diablo1984
veterán

Anakonda 4: régóta nem láttam ilyen magoslatokban karcoló illyen fenkölt hangvételű és ennyire a nézők figyelmét nélkülöző SZAR-t. indokom egyszerű: ez egy nagy kupac sz@r, bár az első 3 részét nem láttam, de ha ez a gárda csinálta, akkor tutira sorminta lehet, mint mikor 1 hete nem ültem a budin és egyszerre jön a hetes gitt, sz@r így is, sz@r úgyis akármelyik végét szagolom....
spojer veszély, de talán izlagmasabban tálalom mint maga a mű
na visszakanyarodva a filmhez: adott egy virágkivonattól megnőtt baszottnagy anakonda, aminek olyan foga van, hogy rágni tud vele, szabályos fogsor(biztos sok zöldalma volt a virágkivonatban), már ez egy baromság, mivel az anakonda nemnogy nem mérges(így minek fog), de mint a többi kígyónak, így az anakondának sincs fogsora.... tudni kell a gilisztánkról, hogy mindig éhes és agresszív(ergo sokat kajál)...namármost a fimben akit tud kinyír, DE b@szik megenni, a régészcsoportot az ásatásoknál a gödörbe összeszedi(mekkora hülyeség, másodállásban sírásó is), azért harapja ketté az áldozatát, mert elvontnak találták azt, hogy kezet rajzoljanak rá, mert akkor agyonütné biztos....
naszóval maga a kígyó egy vicc, a megrajzolása egy kókler 20 évvel ezelőtti diplomamunkája lehetett, de ez a kókler csinálta az autós jelenetekben a hátteret is, mert egyenes úton is úgy ugrál a háttér(az emberek nem), mintha a 60-as évek beli fantomast látnám....
a szereplők hitványak(biztos valami névtelen statiszták+ a slidersz profja, aki a slidersben ehhez képest oscar díjasat alakított)...zene(volt ilyen?), hangok: sz@rok a változatosság kedvéért, a kígyó még morog mint egy kutya, még jó hogy hajnalban nem kukorékolt....
egyszóval az értékelésem 10/sz@r megtekintése semmijen korosztály semminemű kettészívott/füvezett/beivott állapotában nem ajánlott, viszont kómás betegeknek megmutatja az utat a túlvilágra!

(#13405) Tibiajax válasza diablo1984 (#13404) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

felesleges időpocséklás..
Én, személy szerint, ajánlom még, csak Neked, a Boa vs Python c. alkotást, mely legalább ugyanennyire fennkölt és izgalommal teli örökzöld parádé:K

(#13406) diablo1984 válasza Tibiajax (#13405) üzenetére


diablo1984
veterán

hagyom az ilyen férges dolgokat, ettől még a discovery-n a bélférgek mindennapjai is izgalmasabbak és reálisabbak.....

(#13407) Integra


Integra
titán

kettesen időzsaru, pörgőforgó+spárgázás vándámm módra, klasszikus, jeeee:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13408) diablo1984


diablo1984
veterán

Watchmen: mostanában nézett filmcsokraim közül az egyik legjobb, bár a történet néhol belassul, de végig leköti a figyelmet, ami azért egy ilyen hosszú filmnél elég durva! történet jó(mondjuk dr manhattan-en kívül a többire is kíváncsi lettem volna, hogy mitől olyan erősek), a látvány kifogástalan, a megvalósítás kiváló, a zene is telilalálat! nagyon ottvan a film, dolby-ban olyat szól mint állat! remélem a szinkronnal nem cseszik el a srácok és akkor szinkronosan is rászánom azt a szűk 3 órát!
9,5/10
erősen ajánlott! :K

[ Szerkesztve ]

(#13409) Face8814


Face8814
őstag

Green Street Hooligans
Nagyon tetszett!
kúrva jó/10

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#13410) Wolverine válasza diablo1984 (#13408) üzenetére


Wolverine
félisten

A többiek nem erősek - sima emberek :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13411) Tibiajax válasza Wolverine (#13410) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D

(#13412) diablo1984 válasza Wolverine (#13410) üzenetére


diablo1984
veterán

jah, valahogy érdekesen fognád te meg a golyót, vagyis megfognád, csak a csontoddal.....nem sima emberek, azoktól sokkal erősebbek, gyorsabbak és jobban bírják az ütést(gondolj a végére, a csóka gyors mint állat, erős mint egy tank, és a többivel átrendezi a helyet, azoknak szinte meg sem kottyan...)

(#13413) Wolverine válasza diablo1984 (#13412) üzenetére


Wolverine
félisten

Veidt genetikával foglalkozó zseni volt - én elhinném, ha kiderült volna, hgy magán is módosított egy kicsit... De valós emberfeletti képességei csak Dr. Manhattannek voltak. (az a jelenet tipikusan a mozinézőknek szóló eyecandy volt)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13414) Integra


Integra
titán

hannibal rising: nekem bejött, a srác nagyon jól alakította az ifjú hannibalt:)
7.0/10

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13415) csyo


csyo
senior tag

ezt látta már valaki?

vagy megvan valakinek? Szivesen megnézném.

(bár a klip alatt az egész film láétszik:-D)

Legyen szép a napod!

(#13416) diablo1984 válasza Wolverine (#13413) üzenetére


diablo1984
veterán

de ez nem derült ki, a szerüveges csókának a cucccai voltak extrák a csavszinak mákja lehetett, hisz nem éppen hulk hogan jánya....a komédiás meg egy bazinagy állat, de Veidt az tényleg fekete ló, dr mantattan meg kék.... :D

(#13417) BITBOYS


BITBOYS
addikt

District 9 ez a tréler meghozta a kedvemet a filmhez :Y

És még egy érdekesség: Legion

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13418) nosferatue


nosferatue
tag

Slumdog Millionaire : 7/10

Múlt héten volt hozzá szerencsém, maga a film tetszett mégsem tudok 7-nél magasabb pontot adni. A hiba biztos bennem van, ha nagyon hypeolnak egy filmet én túl magasra teszem azt a bizonyos lécet. Őszintén szólva Isten városa utánérzetem volt, ami nálam egy 9-es film.

Brüno : 8/10

Tegnap néztem meg barátnőmmel illetve barátokkal moziban. Az egész film ismét egy hatalmas görbe tükröt tart az amerikai társadalom elé, sokkal nagyobb tükör, mint amit a Borat-tal kezdett el "Szása". Egyértelműen élesebb a kritika, egyértelműen ízléstelenebb, direktebb, ezt a film közben elszállingózó közönség is nagyon jól mutatta. Olyan tabukat feszegetett, amit az emberek annyira nem szeretnek kimondani, hogy inkább elsétálnak, ha tehetik. Szerencsére a filmben erre nem mindenkinek volt lehetősége :). Nekem tetszett, nagyon.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#13419) Wolverine válasza diablo1984 (#13416) üzenetére


Wolverine
félisten

A Selyem Szellem egyszerűen egy jól képzett tornász volt (akár Sally, akár Laurie), a Komédiás és Rorschach szintén edzett férfiak voltak, akárcsak Veidt - róla említették is a filmben is, hogy olimpiai bajnok-szintű tornász és akrobata.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13420) diablo1984 válasza Wolverine (#13419) üzenetére


diablo1984
veterán

Rorschach maszkján a mászkáló foltok voltak a kunsztjai, de ő tényleg jól átlátta a dolgokat és jól tudta használni a tereptárgyakat ami körülötte voltak(lásd börtön), de lelkileg kissé sérült volt ez okozta a vesztét....

(#13421) diablo1984 válasza nosferatue (#13418) üzenetére


diablo1984
veterán

nálam is kb ennyit ér a gettómiliomos, mondjuk ha vágó pista gecizett volna ilyet, a kaporszakállát kissé a tarkójába építettem volna... amúgy az elején a kis kölykök(itthoni ősmagyarok) idegeltek egy kicsit, abból van itthon is elég....de tény, hogy a műsorvezetőt kifiléztem volna...

(#13422) Integra válasza BITBOYS (#13417) üzenetére


Integra
titán

csak ez???:)
utóbbi idők legjobban felépített trailer kampánya szerintem a d9 a maga 3 részével:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13423) Wolverine válasza diablo1984 (#13420) üzenetére


Wolverine
félisten

A maszk alapanyaga egy Dr. Manhattan által kifejlesztett, folyamatosan változó mintájú ruha volt - Rorschach csak maszkot csinált belőle, miután a korábbi tulaj (akinek nem tetszett) eldobta. Ha jól emlékszem, ez is benne volt a filmben is...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13424) #54715584


#54715584
törölt tag

Legally blondes....szörnyű, meg ne nézzétek, se barátnő, se lánytestvér nyomásának ne engedjetek :D

(#13425) diablo1984 válasza Wolverine (#13423) üzenetére


diablo1984
veterán

igen? ez kimaradt....

(#13426) BITBOYS válasza Integra (#13422) üzenetére


BITBOYS
addikt

Aha, nekem ez nagyon bejött az eddigiekhez képest. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13427) #54715584 válasza BITBOYS (#13426) üzenetére


#54715584
törölt tag

szerintem semmi újat nem láttunk az eddigiekhez képest

(#13428) BITBOYS válasza #54715584 (#13427) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ott a kulcsszó...szerinted.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13429) Tibiajax válasza Wolverine (#13413) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a maszkról egyéb lehet tudni valamit?.. a foltok mik voltak rajta, mitöl császkáltak, honnan eredt?

(#13430) #54715584 válasza BITBOYS (#13428) üzenetére


#54715584
törölt tag

akkor te lemaradtál a nagy district 9 hisztériáról a múlt héten? :D

(#13431) Wolverine válasza Tibiajax (#13429) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen. :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13432) BITBOYS válasza #54715584 (#13430) üzenetére


BITBOYS
addikt

Esküszöm nem tudom miről van szó :F

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13433) fpeter07


fpeter07
veterán

Mr. Bean Holiday 10/10
Nagy baromság az egész :D

(#13434) cor


cor
őstag

2 "új" film

Armageddon
- Ugye tudod, ki az a James Bond?
- Nem láttam Csillagok Háborúját
:))
amugy egy erös 8/10 még most is

Ha ölni kell
a nyári meleg sajna 1-2 helyen megtette a hatását pár percekre :B , de komoly darab

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#13435) koxx válasza fpeter07 (#13433) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

eddig ok, na de azért 10/10? :U

(#13436) #54715584 válasza BITBOYS (#13432) üzenetére


#54715584
törölt tag

múlt héten jött ki az új trailer ha jól emlékszem, és mindenki nekiállt megnézni + linkelgetni különböző oldalakat, ahol 2-3 fajta vágásban voltak fent, tiszta tömeghisztéria volt, csak úgy pörgött a topic, volt aki 6x megnézte egymás után :D
ezért nem újdonság nekem most ez, meg a többségnek :)

(#13437) BITBOYS válasza #54715584 (#13436) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, ebből kimaradtam. :)
Eddig is nézegettem a bemutatókat, de valamiért nekem nem jött át az, ami nektek igen :D
A tömeghisztéria engem akkor kapott el, ezért linkeltem be így a trélert. :) Azzal pedig totál tisztába voltam, hogy Nektek ez nem újdonság, mármint a filmhez kapcsolódó feeling.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13438) Integra


Integra
titán

mától harry potter van:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13439) BITBOYS válasza Integra (#13438) üzenetére


BITBOYS
addikt

Lesz ez a Bunyós film, az se tűnik rossznak :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13440) Integra válasza BITBOYS (#13439) üzenetére


Integra
titán

az melyik?
pottert imax-ban nézem, nagyon rákattantam a 3d-re, tényleg élmény:K
vagyis, nem mert ezt nem csinálták meg 3d-be:(
és persze mom-ban van egyedül egy teremben eredeti nyelven.. szégyen ez az ország:(((

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13441) Integra válasza Integra (#13440) üzenetére


Integra
titán

na, mégis van.
kevertem a palace meg az imax mozikat
van harry potter imax 3d:)

persze szinkronizálva...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13442) BITBOYS válasza Integra (#13440) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez lenne az: Bunyó

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13443) puttputt


puttputt
őstag

Erről idáig még nem is hallottam... :U :D
Amúgy, a "kereskedelmieknél" ma is igazi "örökzöld-este" lesz... :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13444) #54715584 válasza BITBOYS (#13442) üzenetére


#54715584
törölt tag

(#13445) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
GYOMORFORGATÓ, UNDORÍTÓ, BETEG film állítólag és MAGYAR.
TAXIDERMIA HD trailer kicsit hosszabb trailer
Látta már valaki? Mi a véleménye róla? A trailereket végig röhögtem.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13446) #54715584 válasza G@bi90MR (#13445) üzenetére


#54715584
törölt tag

vmelyik nap linkeltem, most tették fel apple trailersre is
asszem 2 éves a film, nagyon beteg, de több díjat is nyert...
vannak benne undorító dolgok, az tény, de nem néztem meg, kapott egy shift delt pár perc beletekerés után

(#13447) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Los cronocrímenes ( Timecrimes ) http://www.imdb.com/title/tt0480669/

Véletlenül futottam bele ebbe a filmbe, mivel nem halottam róla semmit, de az alap sztori számomra jónak tűnt ezért gondoltam megnézem. Nem is bántam meg, jó film, röhögni is lehet rajta, mert a főszereplő bizony elég esetlen sokszor :DDD
A film persze kiszámítható, de szerencsére ez egyáltalán nem zavart, de gondolom nem csak azért mert szórakoztató a film, és tényleg jól van előadva, hanem az egyik női szereplőt játszó Bárbara Goenaga nagyon is jól néz ki ebben a filmben, és láthatjuk bugyiban is ;]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#13448) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Emlékeztek még erre?:

A hal neve: Wanda
Mekkora film volt :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13449) #54715584 válasza BITBOYS (#13448) üzenetére


#54715584
törölt tag

te jó ég, mennyi bénázás volt benne meg poén :D
szerencsére a tv leadja 2 évente :)

trailer

filmklipek

[ Szerkesztve ]

(#13450) BITBOYS válasza #54715584 (#13449) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaja, mega Fészkes Fenevadak: [link] :D

Plusz egy: Balhé: Crime Spree :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.