Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13451) frame>24


frame>24
addikt

Brüno - :DDD, sőt :DD

Hát egyszer érdemes mindenképp megnézni, már annak feltétlenül, aki bírja a nyers szatírát!
Én amúgy nem tudom, hogy sokkal betegebb lenne-e, mint a Borat, ott is voltak szép dolgok, inkább csak máshogy beteg :)

Wasever!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13452) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Freddy 2010

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13453) #54715584


#54715584
törölt tag

Vicky Christina Barcelona

zseniális egy film, áradozni tudnék róla :)
nagyon impresszív és nagyok sok infót kap az ember az arcába, csak kapkodtam a fejem...már a felénél azt hittem, hogy nemsoká vége lett, de még csak akkor kezdődött el igazán a film
mindenki nézze meg, érdekes elgondolás az életről :)

(#13454) #54715584


#54715584
törölt tag

(#13455) Tibiajax válasza #54715584 (#13453) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kellemes zenéje, atmoszférája van, valóban.. jót tesz neki Bardem, és ugy az egész európai környezet

#13454 monstre
na ez az, amit biztos ki fog maradni az életemből..:)

[ Szerkesztve ]

(#13456) #54715584 válasza Tibiajax (#13455) üzenetére


#54715584
törölt tag

egyetértek...nekem a madonna film is csalódás volt... :(

(#13457) koxx válasza #54715584 (#13453) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pár hónapja néztem meg barátnővel, de baromira untam a filmet és nem csak én voltam vele így.

(#13458) Gabás válasza G@bi90MR (#13445) üzenetére


Gabás
addikt

a legjobb magyar film, amit eddig láttam:)

(#13459) Integra válasza #54715584 (#13454) üzenetére


Integra
titán

taps....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13460) Integra válasza #54715584 (#13444) üzenetére


Integra
titán

nekem ez túl giccses, zéró realitással

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13461) #54715584 válasza Integra (#13460) üzenetére


#54715584
törölt tag

szerk, félreértettem :)

[ Szerkesztve ]

(#13462) Integra


Integra
titán

találtam egy jónak ígérkező belezős sci-fit:)
pandorum

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13463) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Pineapple Express 7/10 - Betépett lúzer átlagamerikaiak rohannak mindenhonnan mindenhova, átlagos színészi teljesítménnyel, néhol átlagon felüli poénokkal. Egyszer megéri megnézni.

(#13464) Integra


Integra
titán

moon
ez is begyere:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13465) Leeza válasza #54715584 (#13454) üzenetére


Leeza
tag

Nah, kíváncsi leszek... :U

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#13466) Wolverine válasza Integra (#13462) üzenetére


Wolverine
félisten

Volt már róla szó a topicban, ha jól emlékszem... ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13467) cor


cor
őstag

Green Lantern First Flight [link]
egy nézést megér :)
lehet h készül valami "nagy", nem az elsö rajzfilm már az idén a DCtol ami egy Justice League tagrol szol ... hátha :K :D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#13468) #54715584 válasza Wolverine (#13466) üzenetére


#54715584
törölt tag

gonosz vagy :D és jól emlékszel ;)

(#13469) G@bi90MR válasza Gabás (#13458) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

:R
Megnéztem. Nem semmi film, erre nincsenek szavak, látni kell. Másfél óra a semmiről jóformán, gusztustalanságokkal, vérrel, béllel, hányással teli tömény percek a lehető legtermészetesebben ábrázolva. Kövezzenek meg az emberek, de ez a film 10/10. :K
Fűrész és Kannibál elmehet Micimackóra popcornt zabálni. Vajon mikor látjuk viszotn ezt a filmet TV-ben 12-es besorolással? :DDD

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13470) Wolverine válasza cor (#13467) üzenetére


Wolverine
félisten

A Green Lantern mozi zöld utat kapott (Ryan Reynoldsé a szerep), és a Justice League is tervben van, de Bale és Brandon Routh nélkül, ha minden igaz...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13471) Face8814


Face8814
őstag

Gran Torino
Eastwood papa megint nagyot alkotott. A film egyszerűségében a nagyszerűsége.
A történet maga nem túl bonyolult, sőt, talán túl egyszerű is. Viszont a megfilmesítése, a jellemábrázolások illetve a színészi munka nem hagy kívánni valót maga után!
8,5/10

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#13472) Wolverine


Wolverine
félisten

Ninja Assassin trailer. Nem lesz történelmileg pontos, de ez kit érdekel? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13473) Tibiajax válasza Gabás (#13458) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de nem vagy azért beteg picit, igaz?..

(#13474) koxx válasza G@bi90MR (#13469) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

vedd magad megkövezve, ez egy 0/10-es film, fűrészt nem kéne ehhez a f.shoz hasonlítani

(#13475) G@bi90MR válasza koxx (#13474) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Az első része tényleg jó még a második harmadik rész is rendben van, de a többi semmi másról sem szól csak a fröcsögő belekről meg kínzásokról.

Insideot nézem este, hasonlóan elborult film?

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13476) Wolverine


Wolverine
félisten

Book of Eli trailer - jóóó :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13477) Integra


Integra
titán

elpatkolt magdi néni
csodás...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13478) BITBOYS válasza Integra (#13477) üzenetére


BITBOYS
addikt

Übazz, mikor lesz a temetés?

Szépen kiírták a sorozatból, mondjuk nem igazán nézem.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13479) #54715584 válasza Wolverine (#13476) üzenetére


#54715584
törölt tag

(#13480) Integra válasza BITBOYS (#13478) üzenetére


Integra
titán

passz, csak linkelve láttam
rühellem az egészet, csak ez már annyira durva, hogy muszáj volt belinkelni ide is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13481) BITBOYS válasza Integra (#13480) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ebben a sorozatban Zoltán volt a legjobb fej, viszont ő már az első rész első 2 percében meghalt.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13482) frame>24 válasza Integra (#13477) üzenetére


frame>24
addikt

Ehhehh, és végül mibe halt bele Magdi Néni? - már épp kezdtem röhögni, hogy az lesz az utolsó szava, hogy "A csudába!"
De nem, biztos lassan kialakuló vérömlenye volt, ami nyomta az agyát és az beékelődött... :U :DDD

(nekem má' volt ilyen, el is vitt a mentő :o )

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13483) G@bi90MR válasza Integra (#13477) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

:Y
Ezt most hogy? Legurul, fekszik, vágás, jön le a postás, falhoz támaszkodik és beszél, Vili bá jön, megint ájult?

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13484) puttputt válasza G@bi90MR (#13483) üzenetére


puttputt
őstag

Valójában Vili bá miatt halt meg? :U ;] :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13485) diablo1984 válasza G@bi90MR (#13483) üzenetére


diablo1984
veterán

kikopott a szövegből és rájött, hogy itt az ideje aludni kell! biztos jön helyette hasonló karakter, még lehet, hogy hasonló munkakörben(lehet Vili bá fogja tömni :D ), túl védjegye volt már a soroztanak a pletykás vénasszony, meg a mindenki-mindenkivel kefél dolog! vagy ez a magyar valóság? nem tudom, én még nem keféltem végig az utcánkban a csajokat, lehet, hogy bennem van a hiba.... :U

puttputt: jah, mikor vilibá odaért, még lélegzett, de az öreg kitörte a nyakát a nyanyának, hogy ne szenvedjen! ;]

[ Szerkesztve ]

(#13486) piqla


piqla
őstag

Sziasztok!
Mar probalkoztam mashol is, de sajnos elegge kihalt volt a topik, szoval most itt.
Melyik volt az a film/jelenet/reklam/youtube-kalozszinkron/fogalmam sincsen, amiben elhangzik ez a mondat: "MAJO-MAJONEEEEZ"

Igazan lekoteleznetek :DDD

Szereted az állatokat?

(#13487) #54715584 válasza diablo1984 (#13485) üzenetére


#54715584
törölt tag

egyetértek, Magdi anyus hiányozni fog... (bár én sem nézem a sorozatot) :D
a valóság pedig az, hogy mindenki mindenkivel kefél és még hazudnak is :)

(#13488) puttputt válasza diablo1984 (#13485) üzenetére


puttputt
őstag

Lehet, még nézném is néhány részét, ha te lennél a rendező/szövegíró! ;] :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13489) diablo1984 válasza #54715584 (#13487) üzenetére


diablo1984
veterán

a valóságban? hmmm, akkor én is hazudok és közbehágtam a környéket :D
így lehet eladni valamit, meg sok kivillanó mellel! ebben a sorozatban nem villognak a csöcsök(habár a Balogh Edináét szívesen megnézném :B ), talán a Szabó Erika melle volt a leglátványosabb, akkora van neki, hogy alig tudja eldugni! :K

puttputt: nekem se időm, se felesleges agysejtjeim nincsenek nézni ezt a sorozatot, de felkérésre várok, hogy megírhassak 1-2 részt! lenne benne szex, akció, pár robbanó autó....amolyan cobra 11 lenne wad katával és társaival! ;]
pl: miklóst válogatott kínzással távolítanám el a sorozatból, egyszerűen esztergagéppel 2cm-esre esztergálnám a fejét..... :DDD ;] :B szereplőválogatásnál azt nézném, hogy nagy csecs, jó arc, meg legalább a szöveget fel tudja olvasni, tuti lenne a siker! :K

[ Szerkesztve ]

(#13490) G@bi90MR válasza diablo1984 (#13485) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

:(
Tuti szerelmi ügy volt már a háttérben. 70 év tapasztalattal a háta mögött unta már a parfist... Vili bára is ráköszönt a változó kor, Berényiék is kisemmizték, sajnos egy papírgalacsin is elég volt a tragédiához...

Reladted videóban vannak még igazi BK nyalánkságok. ;] Pl. hogyan vetkőztessünk nőt 1mp alatt, pozitúra váltás nélkül. :D

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13491) diablo1984 válasza G@bi90MR (#13490) üzenetére


diablo1984
veterán

jah, vili bácsinak is lehetett már furulyázni, de inkább zenélt az öreg szerszám, minthogy vérrel megteljen, a takarítás sem volt az igazi, a drogügylethez túl pitiáner arca volt....meg a kíváncsiság is hajtotta, hogy milyen lehet tigrisbukfencelni a lépcsőn lefelé! :K :DDD

jah, meg mégegy kiváltó ok lehetett még: majdnem 5000 részen át hordott egy verébfészket a fején, de egy veréb sem akart beleköltözni, ezért szomorúságában, kinyírta magát! ;]

[ Szerkesztve ]

(#13492) tiv83us válasza Integra (#13438) üzenetére


tiv83us
veterán

Ne adj ki penzt erte, foleg ne iMax-re :(

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#13493) G@bi90MR válasza diablo1984 (#13491) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

:DDD
Minden állítást alátámaszt ez a jelenet. A BK a szex és a nők miatt fog kihalni. [autószex baleset] itt is nő a téma a szatír távozása Kinga rape dugás 1.0 dugás 2.0 dugás 3.0 dugás 4.0 stb. a híres csöcsös jelenet
BK Forever! :DDD
(Befejeztem az OFFot. :) )

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13494) piqla


piqla
őstag

Igaz is, Harry Potter es a Felver Herceg - kurva szar film, de Hermionet azert megneznem HD-ben.

Szereted az állatokat?

(#13495) Integra válasza tiv83us (#13492) üzenetére


Integra
titán

annyira rossz????
pedig eddig minden részt megnéztem ezerszer, a pc-s játékokat is végigpüföltem... :)
egyszer tuti megnézzük, de az elsőre angol lesz a kollégáim miatt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13496) diablo1984 válasza G@bi90MR (#13493) üzenetére


diablo1984
veterán

jah, ennek az erikának mindene megvan ami kell, csak még egy marék dróttal visszahúzatnám a fogat a szájába és akkor már majdnem tökéletes lenne(a sorozatban a Balogh Edina a legtökéletesebb mind közül, csada hogy még miklós nem farkalta meg....)

de kiszállok ebből a BK-zásból, mondjuk durva lenne a baratokkozt.hu-n durvulni az ötleteinkkel! ;] :C

(#13497) tiv83us válasza Integra (#13495) üzenetére


tiv83us
veterán

En 5 hardcore HP rajongoval ultem be /en egy konyvet sem olvastam/, de mar mindenki azt varta, hogy mikor tortenik valami. Kulcsfontossagu jeleneteken, reszeken siklott at a rendezo, ha nem olvastad a konyvet akkor total irracionalissa valik ezert az egesz film. Ha meg olvastad, akkor meg egyszeruen csak csalodott leszel, hogy egy ilyen konyvbol egy vontatott, total felesleges toltelekekkel megtuzdelt gyenge szinjatekkal eloadott lapos dramat kapsz.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#13498) PazsitZ


PazsitZ
addikt

A könyv elolvasása után úgy döntöttem megnézem a filmet is. Hearts in Atlantis
Hát a könyvhöz képest csak a sztori egy részét dolgozza fel, azt is szűkösen és helyenként másképp.
Hiába Antony Hopkins, maga a film szerintem nem túl nagy dobás önmagában.

A könyvről viszont jókat tudok mondani. Stephen King - Atlantisz Gyermekei

- http://pazsitz.hu -

(#13499) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Young Adam
Elég érdekes film. Akár jó is lehetne, de se füle se farka. Egyszerűen csak a levegőben lóg. Története dióhéjban: csavargó író megy a farka után. Van benne egy szerintem kimondottan csúnya nő, és egy gyönyörű. Dugás a koszban, piszokban. A képi világ és a zene, meg a hangulat nagyon faszán elviszi az egészet, de amúgy nem szabad tőle sokat várni. A címet sem értem, hogyan kapcsolódna a filmhez.

Jött ki nemrégiben valami normális, nézhető akciófilm?

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13500) #54715584


#54715584
törölt tag

sorozatokról jut eszembe, offolnék kicsit :)

nemrég értem végig a Jericho c. sorozaton.
Nekem eszméletlenül bejött, bár volt jó pár baki a sorozatban, mégis odaszögezett a képernyő elé...3 nap alatt végignéztem mind a 29 részt. Zseniális...jó lenne abból egy max 2 órás mozifilm, kicsit több látványos jelenettel :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.