Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12401) mephi666 válasza koxx (#12400) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem tudom miért pörög mindenki mostanában ezen a nőn? :F nem néz ki rosszul: oké... bennevolt/van többek között a transformersben: oké... de szerintem annyira nem is nagy szám... öregszem, vagy mi? :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12402) koxx válasza mephi666 (#12401) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem tudom, nagyon felkapott lett, nekem se jön be annyira. De gondolom Tibi, te v én sem a kvantumfizikáról beszélgetnénk vele :D

(#12403) mephi666 válasza koxx (#12402) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem is értem hogy lehet olyan nőt megdugni, akivel a 3. menet után nem lehet pl az urán238 felezési idejéről vagy az univerzum tágulásáról társalogni ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12404) PazsitZ válasza mephi666 (#12401) üzenetére


PazsitZ
addikt

Egyetértek. Akkor számomra már inkább Salma vagy Monica ;)

- http://pazsitz.hu -

(#12405) mephi666 válasza PazsitZ (#12404) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... a latinos nők tetszenek nekem is :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12406) Tibiajax válasza csyo (#12399) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nem vagyok se topicgazda, se atyauristen, de..sztem elég ha azt írod csak meg, hogy tetszett, nem muszáj feltétlen mindig fél oldalas képeket beszurni.. ismeri mindenki ugyis, ha nem, meg rákeres. vagy szurj be képet, de sokkal kisebb is elég lesz...
de, ezt csak én gondolom. Mi ált. megoldottuk negyedekkora hszekkel is a véleményezéseket

koxx. azok a szemek... rámnézne, meghalnék. a többi meg.... már csak hab
kösz! :)

mephi666. én is a latinosokat szeretem... a feketékért élekhalok. Megan is latinos azért.. mármint, külsöre. Salma és Monicát is nagyon szeressük, ez nem is kérdés :K

[ Szerkesztve ]

(#12407) mephi666 válasza Tibiajax (#12406) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha már szemek, akkor Alexis Bledel is viszi a pálmát :) ő kicsit idősebb, de szerintem nem rossz... asszony nézte a szívek szállodáját mindig és onnan ugrott be, hogy pl a sin city-ben is szerepelt a kiscsaj :) elég szemét szerepe volt ott...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12408) brownus válasza mephi666 (#12407) üzenetére


brownus
veterán

ha már szemek:
michelle monaghan
szeme
sztem sokkal természetesebb és szebb nő:)

persze sunáznám foxot is:D

(#12409) Tibiajax válasza brownus (#12408) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ehh, nekem ő absz nem...
maradnék nála, köszi

tényleg csak a tetkójába tudok belekötni.. [link]
azt minek kellett.....

[ Szerkesztve ]

(#12410) csyo válasza Tibiajax (#12406) üzenetére


csyo
senior tag

oksa

remélem nem baj, ha kritikát is teszek fel/ véleményt a filmről.

--

szépen felöltözött a néni:-D
nekem nem az esetem a világító kék szem, de... :B

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#12411) brownus válasza csyo (#12410) üzenetére


brownus
veterán

nem baj, csak ne másfeles sortávval:D

:) --> A TF2 speciális effektjeiről

hmm lehet lukija (is) van, nehogy úgy járjon shia mint jim az ace ventura 2ben:D

[ Szerkesztve ]

(#12412) csyo válasza brownus (#12411) üzenetére


csyo
senior tag

éjjel a film után irtam meg.
hehe olvass össze minden 23.szót:-D

Legyen szép a napod!

(#12413) bagyulajuve válasza brownus (#12411) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem az 1-ben volt Ray Finkle=Lois Einhorn? "a pisztolyod nyomja az oldalamat"

Resistencia eterna

(#12414) BITBOYS válasza bagyulajuve (#12413) üzenetére


BITBOYS
addikt

Dede, abban volt.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12415) brownus válasza bagyulajuve (#12413) üzenetére


brownus
veterán

abban volt, sry

(#12416) sti10p


sti10p
senior tag

(Nyomokban Spoiler-t tartalmaz :) !)

Horsemen: Ezt a kis észrevételemet csak azért írom, mert illik a PH-ra:
Az eggyik áldozat gyomrában találnak egy "chip"-et, ami állítólag valami számítógépből való, miközben jól látszik, hogy az csak valami SD memóriakártya és az is megalol, hogy ebből vissza tudnak nyomozni még valami IP címet is :N !
Egy hollywood-i szuperprodukcíóban megegedhetetlen lenne az ilyen blődli, kár, hogy ez a film nem az, de még sokkal gagyibb filmekben se menne el az ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

XY

(#12417) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Youtubon találtam egy trailert. A film címe Ink. [link]
Tud valaki valamit erről a a filmről?

üdv

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#12418) littlelion21 válasza Snowy_owl (#12417) üzenetére


littlelion21
addikt

Imdb-n ennyi.

(#12419) csyo válasza Snowy_owl (#12417) üzenetére


csyo
senior tag

nem nézném meg.
van elég bajom a parázás nélkül is:-D

Legyen szép a napod!

(#12420) Snowy_owl válasza littlelion21 (#12418) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Hát túl sokat nem lehet megtudni. Köszönöm azért. :)

csyo: Miért nem néznéd meg?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#12421) szumoo válasza Snowy_owl (#12417) üzenetére


szumoo
senior tag

Uh, nekem nagyon bejövős! :) Biztos meg fogom nézni. :K

A nyúlon túl?

(#12422) brownus válasza Snowy_owl (#12417) üzenetére


brownus
veterán

nem de ezt megfogom nézni a trailer alapján. köszi a tippet

a honlapja : http://www.doubleedgefilms.com/

(#12423) puttputt


puttputt
őstag

Na, megnéztem ;] A legjobb: Connor felesége: "Mit mondjak a többieknek?" Connor: "Visszajövök" (hülye szinkrontolmácsolás... - legalább az kellett volna, hogy "visszatérek"; nemde?).
Nem volt rossz a film, sok jó látványelemmel, a vége meg kísértetiesen emlékeztetett (nem csak Schwarzi miatt) a korábbi filmekre, szóval volt benne "nosztalgia-feeling" is.
Részemről; 8.5

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12424) csyo


csyo
senior tag

ONE FINE DAY

feliratozva néztem, hogy eredetiben lássam.
Hát, aranyos film.
Semmi extra.
Zavaró a karrier-duma, idegesítő a női szerep. Tipikus amerikai nót játszik benne.
Remélem izagából nem ilyenek az amerikai nők, mert rém idegsítő lehet:-S

A sztori túl szimpla, kommersz a technika.
Lótunk-futunk, kapkodunk, de mindenre van időnk. Főleg nyálas dialógusokra, amikor éppen sietünk valahová?
M.P. nagyon szép, G.C. sármos, Ennyi.

]ONE FINE DAY 2,5/10

Legyen szép a napod!

(#12425) puttputt


puttputt
őstag

Ghost town: A címéből gondoltam, hogy ez csak horror lehet :) Aztán, kiderült, mégsem. Nem volt olyan rossz, mint amilyennek indult - amolyan esti löttynek megfelel stílusú -, de kár, hogy csak egy szálat mozgatott meg, ill. nem hagyott sok "elmélkednivalót" sem... - csaknem bealudtam a végén. Amúgy a főszereplőnek (aki Rendőrakadémiában is játszotta a "kései Harrist", ha jól emlékszem...) is feldobta a dolgokat, de ez a történeten és a "dramaturgián" nem tudott sokat változtatni. Amolyan "német komédia" kategória. Annak viszont elment... 10/5,5... :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12426) puttputt válasza puttputt (#12425) üzenetére


puttputt
őstag

Kieg.: Mikor kijött a fickó a kórházból, utána meg a "szellemvonat"..., kicsit Chaplin-hangulatú lett a film :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12427) Integra


Integra
titán

robin hood - 2009 ridley scott remake:
[link]
[link]
:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12428) brownus válasza Integra (#12427) üzenetére


brownus
veterán

csak bent ne felejtsenek a filmben egy ilyen képet:D

ezen is sírnom kell: bruno :DDD

(#12429) BITBOYS válasza brownus (#12428) üzenetére


BITBOYS
addikt

ez az ember elmebeteg :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12430) puttputt válasza Integra (#12427) üzenetére


puttputt
őstag

Robin Hood (ti. "Motorháztető Róbert") az Autótolvajok Fejedelme :C

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12431) bagyulajuve válasza Integra (#12427) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Biztos jó lesz, de sajnos nem azt kapom, amit az első pletykák alapján vártam, miszerint Robin Hood gonosz lesz és a nottinghami bíró lesz a jó.

Resistencia eterna

(#12432) BITBOYS válasza bagyulajuve (#12431) üzenetére


BITBOYS
addikt

Russell Crowe mint Robin Hood... azért így se rossz :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12433) koxx


koxx
MODERÁTOR

Gran Torino

Biztos nem voltam ráhangolódva erre a filmre, de én vmi sokkal jobbra számítottam. Csalódás volt számomra, pedig szeretem C.E. filmjeit. 5,5/10

[ Szerkesztve ]

(#12434) Pitterix


Pitterix
őstag

Most sokáig nem voltam, de el ne felejtsétek, jövő héten:

TRANSFORMERS REVENGE OF THE FALLEN

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#12435) Tibiajax válasza Pitterix (#12434) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ott a helyem

(#12436) Tibiajax válasza Tibiajax (#12435) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Megan szentem az életben..
hát azért...:) nna..
azért a kis cickóit mindig felpakolja... láttam képet, nincsenek valoban annyira jo boobs-ai.
de azért, megjárják azok.

[ Szerkesztve ]

(#12437) hemaka


hemaka
nagyúr

(#12438) csyo


csyo
senior tag

DANNY THE DOG
magyar címe: "A NYAKÖRV"

Kezdtem élvezni a filmet, de teletették hibákkal, csak azért, hgy elvegyék a kedvem:-S

1. Jet Li hogy vett fagyit pénz nélkül?

2. A padló alatt mászkál, úgy, hogy tudja hol kell feljönni? (meg ahogyfeljön az is egy külön móka)

3. Ahogy az ablakohz megy (film végén) egyből lőnek rá - pedig lehetne bárki az

4. Jet Li beugrik egy ablakon a töbszintes lakásban. Az üldözője pont ott jelenik meg szinte egy pillanat alatt... honnan tudja, h melyik lakásba mászott be? és hogy terem ott egy pillantás alatt?

5. Bob hoskinsnak véres az arca, a következő kockán meg semmi sincsrajta (amikor vendéget fogad) egyetlen papirzsepivel tisztára törli az arcát...
--------------------------------------
a vége tipikus és erőltetett:-S
pedig olyan jól indult...
a nézőt hülyének néziksokszor. Az érzelmi vonal egész jó benne, az akciók látványosak, és éppen elegendőek. (bár van, hogy kitöri a kezét az ellenfelének, de még mindig egyben van, és még üt is vele - ok ezt még tolerálom ugy ahogy)

a zene első osztályú (Massive Attack)

Danny, The Dog 5/10

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#12439) Pitterix válasza csyo (#12438) üzenetére


Pitterix
őstag

Én még nem láttam, de öcsémék szerint jó.

Tibiajax: nem tudom láttad -é.....Fox :DDD

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#12440) csyo válasza Pitterix (#12439) üzenetére


csyo
senior tag

végülis jó... elmegy...

szerencsére nem, egy szokványos bunyózós film.
De a tipikusságokat, és a "nézzük hülyének a nézőt" dolgok zavarnak benne.

Legyen szép a napod!

(#12441) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

nem ide akartam...bocs

[ Szerkesztve ]

(#12442) diablo1984


diablo1984
veterán

Doomsday- Végítélet: na ezt megsasoltam, mert jóféle rendezője volt, jóféle háttérrel... de a jóféléhez kb ennyi köze is maradt..
oltári gyenge eresztés, nemsok logikával fűszerezve.
spojler:
kezdeném az elején:
kitör egy járvány skóciában erre karanténzónát csinálnak(hirtelen körbeveszi skóciát egy kínai nagy fal, amit védenek és leheggesztenek), eltelik harmincakárhány év, londonban is elkezd tombolni a geth....
érdekes, mivel terjed a járvány, mert ha a fal vissza tudja tartani, akkor nem éppen cseppfertőzés....
namind1, ez még a kisebbik gond, műholdképekről látják, hogy van túlélő, erre bemennek gyógyszerért....megtalálják a nem is kevés túlélőt, akik persze emberi húst esznek(úton odafelé egy 30 fős tehéncsordába botlottak hőseink....gondolom finomabb az ember), meghát hamár túlélték, skócia elég nagy, miért nem csináltak maguknak kaját az emberhús helyett....(tehát a kanibalizmus egy buziság a filmben)
számos hibák között van az, hogy 2035öt írnak a filmben, de mindenfele ahol londonban is járnak, eléggé "retrós" 2007-es modellek cirkálnak, még futuriztika sincs rajta, meg a karanténzónába bemennek atomtámadás ellen is védő tankkal, errefel benyilazzák az üvegét....

1szó mint 100 a film egy nagy b*ziság, iszonytató sz@rságokkal, nem csoda, hogy a kritikusoknak nem mutatták be, mert mindegyik kritikus könyvet írt volna a film kritikájábol!

kb így kell egy valamire használható ötletet elb@rmolni: 1*/10(azaz csillagosegy)

(#12443) csyo válasza diablo1984 (#12442) üzenetére


csyo
senior tag

ez a sztori amit leirsz, és a díszlet.

Na és a jelenetek? Vannak legalább jó pillanatok? Vagy szép képek?
A szinészek kitesznek magukárt? A vágás izgalmas?

mert 1/10 azt jelenti, hogy az egész egy nagy fos (nem csak a sztori)

Legyen szép a napod!

(#12444) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Valkyrie 7.5/10

Szinkronosan néztem, szerintem nem volt rossz egyáltalán sőt...
A hang kifejezetten tetszett. Mikor Berlint bombázzák és Stauffenberg a családjával lemenekül a pincébe...na az a rész nagyon durván szólt. Igazi popcorn mozi, de értelemmel feltöltve.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12445) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Gyerekek, Tranyó 2 közös mozit szervezünk? Érdekel valakit?

Én megyek.

(#12446) mephi666 válasza diablo1984 (#12442) üzenetére


mephi666
nagyúr

hehe... én kedvet kaptam hozzá... de komolyan... ez nálam az a film, amihez be kell b@szni izomból és végig lehet röhögni/sörözni :) úgy 4-5vodka meg ugyanennyi sör kellemessé tudja tenni az ilyen filmeket is...

kinéztem még egy filmet hasonló céllal, elég "jó" az értékelése imdb szerint... nem tudom hogy került bele lorenzo lamas :F

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12447) csyo válasza mephi666 (#12446) üzenetére


csyo
senior tag

megnézném én is,sztem ezeket a filmeket csak moziban érdemes nézni, mert ott érvényesül a látvány és a hang.

Mennyibe fáj egy multimozijegy mostanság?

Legyen szép a napod!

(#12448) brownus


brownus
veterán

még mindig brüno:D

[ Szerkesztve ]

(#12449) BITBOYS válasza brownus (#12448) üzenetére


BITBOYS
addikt

Még mindig Másnaposok (The Hangover) :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12450) diablo1984 válasza csyo (#12443) üzenetére


diablo1984
veterán

díszlet lényegében vagy london, vagy egy romhalmaz, ergo nem költöttek sokat díszletre, a színészek gagyik, arctalanok, egy békapöcs is tudott volna ilyet alakítani, mert egyszerűen ezekhez a szerepekhez nem kellett színészi tehetség....
a főszereplő csak Két Bekinszél-re hasonlít(aszt mondanám, hogy ő, de nem találtam a szereplők között, így gondolom nem ő az....), na neki sem kellett nagyot alakítania.....

vágáshoz nem igazán értek, de az meg volt csinálva, de amolyan gagyi sz@rnak készült amin valaki meg akart gazdagodni olcsóér, de elfelejtette, hogy nem vak-süket emberek rájnak moziba....

maga amúgy jó jelenetei is vannak, csak a gagyi dolgok kissé elveszik az élvezhetőségét(ilyen pl, hogy a páncélos tankon molotovokkal dobálják, mire a páncélos ablakát betörik és belőnek egy nyilat....), vagy kimennek fullos biohazzard-os páncélos cuccban, de hol megy ki a csóka? hát úgy, hogy lenyitja a páncélos hátulját(eráltal a fertőzött levegő bejönne a fülkébe és a többieket leírtaná...mert ugye egy légtér) és kigyalogol, majd vissza és le a védőruhát! :C

komolyan, már röhögtem rajta, ezek a doom nevű dolgok elég gagyikra sikerülnek, inkább a végzet és halál, meg hasonló nagy szavakkal akarnak egy tálca sz@rt rakni a user elé....

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.