Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12801) Tibiajax válasza Tibiajax (#12799) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Megvan. [link] lap alja, szürke rész.
Egyébként, meséltem neked erről, régebben, amikor még....
de, gondolom, azt az idöszakot már rég elfelejtetted

én ennek hatására szereztem be anno, és napokig paráztattuk magunkat, szerencsére igen jo minőségü divxben, ac3 hanggal sikerült élvezni a parát. Kollegákat sorba hívtuk be a szobába, egyenként, és toltuk az ágy előtt mászós jelenetet, aztán röhögtünk. persze én mindig befogtam a fülem

[ Szerkesztve ]

(#12802) brownus válasza Arnold2 (#12800) üzenetére


brownus
veterán

bitzen fent van... ez engem is felcsigázott, egy bném már mesélt róla egyszer csak elfelejtkeztem róla

(#12801) Tibiajax, köszi a linket, anyám ez ennyire parázós.!?!?
valami rémlik, de annyi filmről dumáltunk, hogy...

[ Szerkesztve ]

(#12803) BITBOYS


BITBOYS
addikt

TOP20 öldöklés EVÖR
Néhol keveslem az áldozatok számát :N

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12804) bagyulajuve válasza BITBOYS (#12803) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem tetszik a lista, Titanic :F ott nem öldöklés volt csak simán meghóttak egy balesetben

Resistencia eterna

(#12805) BITBOYS válasza bagyulajuve (#12804) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, a starshipben is legalább százezren haltak meg. Csak hát ugye megint egy lista :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12806) csyo


csyo
senior tag

Egy közós online mozi?

kattints a PLAY gombra és mehet is a film

Aki gondolja tartson velem.

IRINA PALM

vigjáték /dráma

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#12807) puttputt


puttputt
őstag

[link] ;] :C

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12808) BITBOYS válasza puttputt (#12807) üzenetére


BITBOYS
addikt

Egyébként a dekoratív színésznő egyik kedvence Bumblebee :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12809) csyo válasza csyo (#12806) üzenetére


csyo
senior tag

durva ez a film...

spoiler

az (idősebb) náninek pénzre van szüksége, mert haldoklik a fia.
Munkát vállal egy sztriptiz bárban...

Az unerground, és egyéb Kusturica filmekből ismnert főszereplő játsza a nagyar szereplőt benne, Miklóst:-D

(egy szerb játsza a magyart:-D)

És játszik benne Gryllus Dorka is:-P

Legyen szép a napod!

(#12810) BITBOYS válasza csyo (#12809) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem ebben a filmben mutatja meg egy idős néninek Dorka, hogyan kell kielégíteni lyukon keresztül egy faszit? :F

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12811) csyo válasza BITBOYS (#12810) üzenetére


csyo
senior tag

de, ezaz..

nemcsak megmutatja.. inkább betanitja. Megrázó film..
más munkát nem kap.

de vicces, hogy magyar a sztriptiz bár:-D
Mr. Miklós:-DD (aki szerb:-D)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#12812) puttputt válasza BITBOYS (#12810) üzenetére


puttputt
őstag

Dorka minden filmjében (előtt? után? közben?) szeretkezik? :U :C ld. Nyugalom c. - már kommenteltem korábban -

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12813) Bibby


Bibby
addikt

Transformers 2

Jó volt határozottan, az első részt felülmúlja, a vicces részek tudnak viccesek lenni, a harcokból meg annyi van hogy 3 filmet meg lehetne tölteni.
Jóféle modern kikapcsolódás, aki a történetet fikázza az nem igazán értette meg a célját.

!! Spoiler !!

Nekem jobban tetszett volna kevesebb robot jobban karakterizálva. A végső sivatagos rész gyengébb volt mint a film első fele (főleg ahogy a két futva menekülő főszereplőt üldözi vagy 3-4 álca, és képtelenek elkapni). A bazi nagy robotokat csak úgy ellőtték a levegőbe: az elején a gördülő meg a végén a homokszippantó csak "lógtak" a levegőben, nem volt nagy szerepük... kb mintha nem is lettek volna, trailer alapján nem erre számított az ember.

Ελευθερια η θανατος

(#12814) csyo válasza puttputt (#12812) üzenetére


csyo
senior tag

vagy idős nénit tanít be.
sztem érdemes megnézni, jó film

Legyen szép a napod!

(#12815) hemaka


hemaka
nagyúr

TF2: Egy fokkal jobb volt, mint az első rész. A poénok is egészen jók voltak. Csak túl sok volt benne az akció, a végefelé már untam, bármilyen látványos is volt. 7/10

[ Szerkesztve ]

(#12816) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Meghalt Farrah Fawcett
Azért ez már durva, hogy mennyien mennek el rákbetegségben.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12817) csyo válasza BITBOYS (#12816) üzenetére


csyo
senior tag

Irina Palm.

a sztori ütős.
lassú film, egyben drámai és kacagtató.
Sokmindenben nem értek egyet a főszereplővel és családjával, de a film maga teljes egészet alkot.
"Gonosz" szereplők is aranyosan jelennek meg, nincsenek negatív erőka filmben, kicsit már-már bágyadt is a kontraszt hiánya miatt, de a film nem erről szól:-D

A zene jó is lehetne, ha nem ugyanaz a szám szólna állandóan!
kb 4-5 szám van a film alatt, az szól mindig. Még a kocsiban is ami a ház előtt áll, ugyanaz a goazene szól, a Bárban ugyanaz a minimal zene megy... (csak nem egy szám megy körbe évekig?)

rendezés 9 vágás 9 zene 2 szinészek(utószinkronnal) 7 hatás 8 dramaturdg 8 kamera 8

IRINA PALM 7,2/10

Legyen szép a napod!

(#12818) Wolverine


Wolverine
félisten

Taken - le voltam maradva, de most a fejfájásomat gyógyítottam vele munka helyett :B Feszes tempójú, klasszikus bosszúfilm, ami igazából két bosszantó sablonon kívül teljesen korrekt; hiánypótló film, a Ronin óta nem emlékszem ehhez hasonló stílusú mozira. Nálam simán sokszor nézhető, 8/10-et ér.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12819) koxx válasza Wolverine (#12818) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Bizony, a Taken utóbbi idők egyik legjobb akciófilmje. Többszörnézős az biztos.

(#12820) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

két számításba veendő ember véleményére én hallgatok. már szívom is le ezt a Taken-t...
meglássuk.

(#12821) cor válasza Tibiajax (#12820) üzenetére


cor
őstag

micsinálol? ;]
asszem én is kikölcsönzöm

amugy a nevek is elég igéretesek,iro Luc B, Liam N, Famke J

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#12822) Face8814 válasza Tibiajax (#12820) üzenetére


Face8814
őstag

Tényleg jó film! Én is merem ajánlani!
Egyébként ...

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12823) Pitterix válasza Tibiajax (#12820) üzenetére


Pitterix
őstag

Még csak most??!!!
Pedig már többen i dicsérték itt.... :K
Ej de kíváncsi vagyok, mi lesz a Trans2-ről a véleményed! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#12824) koxx


koxx
MODERÁTOR

Erre kíváncsi leszek, nem tudom jó ötlet-e. :U

"Aztán pedig az van, hogy a Taken hiába volt warezban a neten időtlen idők óta, és késett a bemutatója amerikában rengeteget, a költségekhez képest kaszált, de úgy, hogy első hét után alig esett a második hétre, pedig ott szoktak lenni a durva orrabukások bevételileg. Mondjuk végre kaszált valami fasza akciófilm, örüljünk. Na most Luc bácsi nem megy a szomszédba ha meglát egy pénzes tehenet, hanem inkább megpróbálja folytatni (mostanában), így jön majd valamikor a második rész."

forrás: [link]

Tibi: majd írj egy rövid postot, hogy tetszett-e a Taken

[ Szerkesztve ]

(#12825) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nagyon nagy a csönd

na majd este adok a topicnak, a tranyó után
:D

(#12826) adalbert1 válasza Face8814 (#12822) üzenetére


adalbert1
veterán

Egyébként :)

Tegnap rájöttem hogy volt kollégám még mindig nem adta vissza a Torrente 2-t (szerencsére 699 az xpressen, szóval nem egy nagy érvágás szerk.: meg a Clerks-et sem, hogy rohadjon meg), így kénytelenek voltunk barátnőmmel az 1-et nézni bealvás gyanánt. :)

De pár szövegen sikerült bealvás helyett hangosan röhögni, pl.:

- Ő a nővérem, egy mocskos ribanc.
- Mocskos? Nekem tisztának tűnik.

- Még egyet Torrente?
- Mennyi az idő?
- Éjfél.
- Akkor nem, már szolgálatban vagyok.

Meg ahogy előadja a drogról a véleményét, az is nagyszerű... :)

Vagy ahogy azt kérdezi, hogy:
- Papi, mennyi volt a tarha? Ne akard hogy megmotozzalak. :DDD

Meg ahogy az apjának készíti az ebédet, és "nem baj, legalább sűrűbb lesz". :DDD

Szvsz még mindig örök klasszikus. :)

[ Szerkesztve ]

(#12827) Eagle16 válasza adalbert1 (#12826) üzenetére


Eagle16
addikt

Az első két részt sikerült megnézni, nagyon nagy állatságok vannak benne :D

"Engem senki sem tud tökön rúgni. Felveszem a hajlított laterális pozíciót, bezárom a szöget és egy gyors csípőfordulattal bagk"
:D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12828) mephi666


mephi666
nagyúr

na, tegnap megnéztem a transformers2-t... kicsit spoiler-es írás következik: a filmre való rákészülésben 1vodka meg film közben 1-2 sör lement, de tiszta fejjel láttam... mindent összevetve nem volt rossz... látványos-pörgős akció lett bő 2órában... nem volt idő közben unatkozni... ez az a film, amin igazából nem kell és nem is szabad gondolkozni, csak "úszni kell" az eseményekkel :) jókis "látványorgia" az egész mozi... nem spóroltak a digitális trükkökkel sem... a zene is passzolt mindenhol... adott még a pörgéshez... 10/8-ra értékelem az összhatást...

viszont ha kritikusként a másik oldalról akarom megközelíteni, akkor ez a film fele ennyit sem ér... tele volt irreális idiótaságokkal, amikről szép listát lehetne írni: pl amikor a "metál lady"-vel hempergett a gyerek és utána felkenték az oszlopra, nem nyílt ki a légzsák... pedig ki kellett volna... aztán a kocsit ledobták vagy 20m magasról, akkor viszont kinyílt és senkinek semmi baja nem lett... khm... a kocsit meg kettévágták... üzemanyag+szikra=bumm... ez nem érvényesült... a kis fika robotok meg idegesítők voltak... a tf1-ben a szokolrádió kinyírt asszem jópár embert, itt meg a csajszi elkapta fogóval és szétszívatta... oké... meg még egy rahedli hülyeség... robbantottak a főhősök közelében nagyokat... elvileg olyan légnyomást kellett volna kapniuk, hogy összesz@rják magukat, de semmi... a csomó kis idióta irreális apróság sokat rontott volna az összképen, ha figyelembe veszem... így 10/3-ra értékeltem volna... de ezekkel nem kell foglalkozni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12829) koxx válasza Eagle16 (#12827) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szegény, hogy megharapja az ujját az a kis maki.

Meg amikor felkéri egy ügyfél, hogy nyomozza ki tényleg qrva-e a felesége :D

(#12830) Tibiajax válasza adalbert1 (#12826) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

persze hogy az. Örök kedvenc marad, ha igazán jót akarok röhögni. Egy igazi mocskos tróger, de röhögni lehet rajta. És ez a lényeg.
A minap egyébként a track-et, amit belinkeltem, a 2-ben hallottam, szoval, hiába tróger a film, de még így is vannak benne értékek.. :) azóta is azt a muzskát hallgatgatom esténként.. szerenádozom magamnak :DDD

(#12831) mephi666 válasza Tibiajax (#12830) üzenetére


mephi666
nagyúr

másik hasonlóan komoly film a ford fairlane kalandjai :) persze szinkronosan, nagy feró hangjával :DD abban is vannak nagy dumák... amikor megy hozzá a nő és akkor ébred, aztán áll a farka, amit a nő észrevesz és beszól, hogy stanley mindig fél órával előtte ébred :DD meg kap egy koalát, amit kinyírnak és bepipul... nagyon durva egy film... "eszemf@szommegáll!" :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12832) adalbert1 válasza Tibiajax (#12830) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, az tényleg nagyszerű dal.

Nekem is pont az tetszik, hogy már annyira negatív személyiség, annyira a társadalom legalja, tehát annyira rossz, hogy már azért szerethető. :)

A kettőben is rengeteg jó poén van, amik így beugranak hogy évek óta nem láttam:
- Golden Gate vs. Golden Gay
- Nagyban nyomoznak, és eszébe jut a koncert, utána a vita a csávóval. :)
- Mikor Cuco arról magyaráz hogy neki frissen facsart narancslé kell, mert 3 percen belül csökken a vitamintartalma, persze a tű ott lóg a kezéből. :DDD
- A jobboldali fickó is jó poén az elején.
- Mikor Cuco ekit ad a fickónak akiknek a strandon a napernyőjére ráugrattak. :)
- Az apjával a beszélgetések, hogy az anyja egy kurva...
- A megfigyelésen a párbeszéd, hogy : -Kiverjük egymásnak? -Szájjal vagy kézzel? :DDD
- Az öregasszonytól ahogy elveszi a táskáját.

Talán az egész filmet idézhetném, de inkább nem teszem. :))
Mindenesetre az jó, hogy nem akar többnek tűnni, mint ami, színtiszta szórakoztatás a célja, és azt jól is teszi.

mephi666 : Igen, a Ford Fairlane is hasonló, persze az csak a szinkron miatt. 1-800-PERFECT. :DDD
Nekem még ami hasonló fetrengve röhögős, az a Top Secret és a Csupasz Pisztoly...
Kár hogy nem készül több hasonló "trash" vígjáték... Ill. próbálkozások vannak, de az utóbbi év termései elég szánalmasak.

[ Szerkesztve ]

(#12833) BITBOYS válasza adalbert1 (#12832) üzenetére


BITBOYS
addikt

Vipcsit senki sem tudja überelni :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12834) cor válasza mephi666 (#12831) üzenetére


cor
őstag

[link]
mekkora film, rendszeresen (vagyis rendszertelenül) mindig ujranézem ;]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#12835) Tibiajax válasza adalbert1 (#12832) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Mikor Cuco arról magyaráz hogy neki frissen facsart narancslé kell, mert 3 percen belül csökken a vitamintartalma, persze a tű ott lóg a kezéből..
:DDD :DDD :R

(#12836) mephi666 válasza cor (#12834) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez is nagyon agyzsibbasztó :DD szerintem ismeritek... láttam vagy 10szer, de agyhalál a film...

link1
link2

vazz... ezt nem bírom munkahelyről nézni, mert hang nélkül is sírvaröhögök mindjárt :DD ez még mindig nagyon üt...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12837) BITBOYS válasza mephi666 (#12836) üzenetére


BITBOYS
addikt

A második :DDD
Kedvenc részem :C

Jól hallottam hallatlanoz... :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12838) Tibiajax válasza bandus (#12742) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

őrá gondolsz?...
pöhöhöh..... :)

(#12839) adalbert1 válasza BITBOYS (#12833) üzenetére


adalbert1
veterán

True. Viszont az egy teljesen más stílus, sokkal kifinomultabb humor.

(#12840) BITBOYS válasza adalbert1 (#12839) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez is true

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12841) Tibiajax válasza BITBOYS (#12837) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#12842) BITBOYS válasza Tibiajax (#12841) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaaaj, neee :D
Villannak be a képsorozatok megint :DDD
pl.
-Nézd már, azok ott lefeküdnek a földre!
-Nem uram, azok meghaltak.

sajnos nem tudom pontosan idézni :N

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12843) puttputt


puttputt
őstag

Ma hallottam, Pestre menet busszal, a rádióban, h. elterjesztették J. Goldblum (Jurassic Park) halálát is; együtt emlegették Jackoval, ilyesmi... Persze, kitaláció az egész, nem győzik cáfolni. :)) (Hogy megindult a médiahecc... :U )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12844) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Studio 54. imdb 5.5
ezt sem értem teljesen..
sztem baromi jól visszaadja a hangulatot. igaz, nem volt szerencsém soha ott járni, de a filmet, csíptem, mindig is

(#12845) adalbert1 válasza Tibiajax (#12841) üzenetére


adalbert1
veterán

Baldrick, van egyéb életcélod is retkek megszerzésén kívül? :DDD

(#12846) hoffman_ válasza Tibiajax (#12820) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Számításba vehető? Akkor ha nekem is tetszett, akkor én is az leszek? Mert tetszett :DDD

De viccet félre téve, moziban néztem, és nagyon elégedetten jöttem ki. Egy 2-3 csoportos bandában járok mozizni 2 éve, és nem low-end IQ emberek, nagyon jól el lehet velük beszélgetni a filmek után.
Ez után nem sok kivetnivalót találtunk. Nem valóság szempontjából ( :D ), hanem alleszusammen, de jól összerakott kis mozi volt, sokkal de sokkal jobb, mint amit vártam. Eleinte nem is nagyon akartam megnézni, csak az aktuális filmlista már ki volt merítve a motiban... Liam Neeson-t amúgy is szeretem, amiket hallottam róla, az alapján korrekt kis figurának gondolom.

Úgy határoztam, mostantól nem fogok szükségszerűen pontozni, nem megy nekem :DDD Lényeg a lényeg, a Taken nagyon tetszett, és nagyon jó film szerintem.

más:

A Bourne series(1,2,3) -ről kinek mi a véleménye? Érdekelne komolyan, mivel az egyik kedvencem :B

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12847) koxx válasza hoffman_ (#12846) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Bourne széria sztem kötelező. Hirtelen nem is tudom megmondani melyik rész tetszett a legjobban. Egymás után nézve mondjuk fullHD-ben egy jó kis házimozin eredeti hanggal :)

(#12848) #54715584 válasza Tibiajax (#12844) üzenetére


#54715584
törölt tag

Studio 54 :R

(#12849) hoffman_ válasza koxx (#12847) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jól esik az ilyen hsz :D :)

Én sem tudnám megmondani, hogy melyik a best, Jason mindben Jason. De az Ultimatum moziban nagyon sokkolt, úgy jöttem ki, hogy 10/10 :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12850) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Transformers 2
Bay, te........... r*hadt állat....
:DDD :D
10/10
Tőlem, megkaptad.

Megan meg... nem tudok egyenlőre még mit mondani
Istennőm

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.