Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13851) Face8814 válasza Pitterix (#13850) üzenetére


Face8814
őstag

A tranyót is lehúzták így annak idején, mégis milyen nagyszerű film lett belőle!!!

Bahh! A Tranyó minden csak nem jó. Tulajdonképpen nem is Tranyó, hanem csak egy robotos akciófilm TransFormers címszó alatt. Annyi köze van hozzá, mint döglött csigának Megan Fox puncijához ( bocsi Tibi :B )

Mindig minden kritikus azzal van elfoglalva, hogy az milyen volt gyerekkorában.

Minden kritikus inkább azzal van elfoglalva hogy milyen volt az eredeti. Ha a mostani remake köszönő viszonyba sincs az eredetivel, akkor az azért megér néhány keresetlen szót. :((
Ha pl egy mezei mozi látogató most hallott először a TransFormers-ről, annak a büdös életbe nem fogod elmagyarázni, hogy a valós, eredetileg kitalált Tranyó univerzum köszönő viszonyba sincs a filmben bemutatott bullshit-hez képest.
Ja, és hamár veszik a fáradságot hogy egy bevált címmel becsábítsák a nézőt, akkor arra is vegyék a fáradságot, hogy ne egy merőben más történetet adjanak el egy húzó név alatt!

Bah, kit érdekel....nem lehet mindent mindig ugyanúgy megcsinálni.

Igaz, de akkor nem kell egy régi legendás cím alatt futtatni a filmet.
Milyen lenne már hogy Batman címmel adnák el a Harry Potter 7. részét????? :U

szerintem a lényeg a mai új adaptációkban teljesen felesleges keresni a gyerekkori "örömet"!

Nem örömöt keresek, hanem az eredeti storyt! Olyan nagy kérés ez a készítők felé.... :(((

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#13852) Arnold2 válasza Face8814 (#13842) üzenetére


Arnold2
őstag

Elolvastad az élménybeszámolómat?

[ Szerkesztve ]

(#13853) Arnold2 válasza Tibiajax (#13808) üzenetére


Arnold2
őstag

Én támogatom. Én is keretem az állam, a trailer után, szóval nekem tuti moziban nézős.

(#13854) Face8814 válasza Arnold2 (#13852) üzenetére


Face8814
őstag

Persze!
Tudom, primitív, buta story, de ha már G.I.Joe néven futtatják akkor az ember ugye azt várná, hogy G.I.Joe-t kap.
Nem egy gyönyörűen megcsinált, bugyuta akciómozit történet nélkül, hanem G.I.Joe-t!!!!!!!!
Nekem ez a bajom a most készült adaptációkkal.
Közük nincs az eredetihez.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#13855) Arnold2 válasza Face8814 (#13854) üzenetére


Arnold2
őstag

Hát, ja. Bár mint mondtam én kb egy fél részt láttam németül vagy 15 évvel ezelőtt. Szóval nem tudom, hogy milyennek kellene lennie. Viszont annak ellenére szerintem menj el s nézd meg. A karakterek tetszeni fognak.

U.i: látom az indexeseknek is nyomott hagyott az üldözési jelenet :D én ott a karfát téptem. Nagyon pörgős látványos, de hogy nem a Föld nevű bolygón vették fel az is biztos ;)

(#13856) Face8814 válasza Arnold2 (#13855) üzenetére


Face8814
őstag

A karakterek tetszeni fognak.

Na ettől félek a legjobban. Tuti nem az eredeti G.I.Joe karaktereit fogom visszakapni a filmben.
Ez a G.I.Joe téma, meg egyébként is érzékenyen érint. Gyerekkoromban láttam az összes részt!!!! + a mozifilmet ( rajz ) illetve volt vagy 50-60 G.I.Joe-m, repülők, helikopterek, tankok, miegymás!
Én ezen nőttem fel!!!!! ( 80-as évek rulz :DDD )

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#13857) Arnold2 válasza Face8814 (#13856) üzenetére


Arnold2
őstag

Jóóóól van naaaaa!!!!!
Akkor ne nézd meg!!!!!!! :P :P

(#13858) Face8814 válasza Arnold2 (#13857) üzenetére


Face8814
őstag

:DDD
De azért is megnézem!
Mazoizmusból!! Utána meg jövök újra fikázni!!!! :DD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#13859) Pitterix válasza Face8814 (#13856) üzenetére


Pitterix
őstag

Huh, ennyi játékkal, igazi fanatikus lehetsz.... :K

Azért, ha megnézed, ne is próbáld keresni a rajzfilmet a filmben!
De remélem elismered majd, ha tetszett.... :P

Írj egy levelet a készítőknek, hátha veszik a fáradtságot és úgy csinálják, ahogy kell...

A Transformers pedig igen is jó!!!
És nem csak Megan baba( hú mit kapok ezért....) emeli a szintet.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#13860) puttputt válasza Face8814 (#13856) üzenetére


puttputt
őstag

Nekem meg csomó ("rahedlisok") játékkatonám (G.I Joe) volt, no! :DDD Ez, a Tininindzsa figurák, meg a Lego.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13861) Tibiajax válasza Pitterix (#13859) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerintem is jó a transformers... főleg az 1

(#13862) #54715584 válasza Pitterix (#13859) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hát nálam ez kivágta a biztosítékot, és nem azért, mert magasabb hőfokon járok..

Mi az, hogy Megan baba emeli a szintet? Milyen szintet? Ne legyetek már azok a hülye pasik, akik a jó nők miatt mennek moziba, vagy akiknek nőkkel bármit el lehet adni...
Hát ez szörnyű, komolyan mondom...
Tibikém előre is bocsánatot kérek, de Megan Fox egy hypeolt műnő. Se melle, se feneke, és még a keze (ujjai) is nagyon csúnya, ráadásul egy törpe...
Azon a nőn nincsen semmi természetes, és a tranyó 2-ben a nő fele cgi volt...
Hát miről beszéltek ti?

Ugyanez a másik oldal: George Clooney, Brad Pitt, Ryan Reynolds...Az összes egy műmájer, pojáca, 1-2 filmtől eltekintve amiben télleg nyújtottak valamit, az összes egy nagy rakás ....

Meryl Streep, Julianne Moore, Diane Keaton sem mai csirke már, egyikük sem csinibaba, mégis igencsak emelik a filmek szintjeit, amikben szerepelnek, és most nem a bugyuta eyecandy akciófilmekről beszélek...
Vagy a régi jó filmekben de Niro, Jean Reno, Pacino (az egy asszony illata vmi fenomenális, és egy deka cgi nincs benne, jó nő is csak ahogy a 80as években meg volt csinálva...)
Na ők tudtak valamit, bár ez is csak múlt idő...

Nem is tudnék hirtelen jó színészeket / nőket felemlegetni 2000 óta, akik fiatalok és tényleg emelnének valamit egy film szintjén...Szoktam én is viccelődni dolgokkal, de ezen valahogy nem tudom túltenni magam a kutyamacskarúgjamegirgumburgumejnyebejnyeamindenit :(((

Szerk: természetesen imádom az eyecandy filmeket DTS hanggal :D félreértés ne essék...de nekem egy agytekervényt felforgató audiovizuális élményhez nem kell egy jó nő vagy pasi...

[ Szerkesztve ]

(#13863) Tibiajax válasza #54715584 (#13862) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

valaki hűtse le Monstrét gyorsan..

(#13864) Pitterix válasza #54715584 (#13862) üzenetére


Pitterix
őstag

Egy kis ráigazítás nélkül mellik "hállivúdi" maca mutat jól????
Ha találtok ilyent szóljatok!
Lehet Tibi is összefutna Foxival az utcán, azt meg sem nézné...... :DDD

Más:Crank: High Voltage:

Ez egy eszement, idióta, marhaság!
De jó!!!! :C

7,5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#13865) #54715584 válasza Pitterix (#13864) üzenetére


#54715584
törölt tag

De a többi macát nem cgi-vel teszik jó nővé....
Tudom, smink mindegyikre kell, különben bűnrondák... :D
Kivéve persze penelope cruz és angelina jolie :DDD
komolyan, penelopé az utóbbi szerepeiben még lecsúszott állapotában is szexis...a kromafóbia közben is csak lestem nagyokat...

(#13866) Face8814 válasza #54715584 (#13862) üzenetére


Face8814
őstag

Brad Pitt esetében vitatkoznék!
Nicolson és De Niro mellett Ő az egyik kedvencem!
Pl: Joe Black, Szenvedélyek Viharában, Hetedik, Babel, Benjamin Button, Ocean's Eleven, Harcosok Klubja, Blöff ( bár ez utóbbi nekem nem tetszik, de a színészi játékát itt is elismerem )...stb. Ezekre a filmekre mindent lehet mondani, csak azt nem hogy szarok!
Továbbá ki merem jelenteni hogy nem csak sodródik a filmekben, hanem nagyon sok pluszt is ad a színészi játékával!
Szerintem jó színész, sok jó filmmel!!!!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#13867) bagyulajuve válasza Face8814 (#13866) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Szerintem is jó színész! Akárcsak Dikabrió.

Resistencia eterna

(#13868) cor válasza #54715584 (#13862) üzenetére


cor
őstag

ez a hsz és (#13854) + (#13854) Face8814
:R

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#13869) brownus


brownus
veterán

két francia vígjátékot néztünk meg tegnap, jópofa volt mindkettő:
Bienvenue chez les Ch'tis - isten hozott az isten háta mögött
Le dîner de cons - bolondok vacsorája
könnyed, aranyos vígjáték mindkettő, simán adható nekik 8as a 10ből. ha meg szeretitek a francia filmeket akkor pláne nézős!

egy romantikus filmet is megnéztünk, a The Nanny Diaries-t, scarlett johansonnal, kegyetlen jó feneke van... mást nem is mondhatok, lányos film, annyira nem fogott meg...

(#13815) Skizz, jaja ;)

[ Szerkesztve ]

(#13870) #54715584 válasza brownus (#13869) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hát igen, a bébiszitter naplójának sztoriját már sok filmben láthattuk viszont...
a vidéki kislány szerencsét próbál a nagyvárosban, miközben rájön, hogy az emberek csak kihasználják, hanyagolja a szeretteit, de a végén minden happy end és még a szerelem is rátalál...

(#13871) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Felmágnesezhető ember 2: [link]
bezzeg az avatar bemutatót senki sem bírta rögzíteni :N

Halo pletyka: [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13872) #54715584


#54715584
törölt tag

(#13873) BITBOYS válasza #54715584 (#13872) üzenetére


BITBOYS
addikt

Spielberg ezzel nagyot kaszálhat. Jó kezekben lenne a sorozat.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13874) #54715584


#54715584
törölt tag

War of the world 2
megnéztem az 1:13-as samplet és shift+delete
eszembejutott, hogy nem is kellett volna kivennem :D
meg ne nézzétek

(#13875) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Into the Wild - Soundtrack
Long Nights.. jajjjjajj
10/10

(#13876) Balli


Balli
őstag

Álom luxuskivitelben, Audrey Hepburn, 1962: [link] latta valaki? Parommal be akarjuk szerezni, csak alig lehet kapni es eleg dragan

Athens 2004

(#13877) Tibiajax válasza Balli (#13876) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nagyon szép kis film, minden idök egyik legszebb nőjével és filmzenéjével.
Klasszikus.

(#13878) hemaka


hemaka
nagyúr

GI Joe, vagy 5 filmet felismertem, amiből lopva lettek a jelenetek, szánalom. 1-2 poénos jeleneten kívül kb. semmi értelme nem volt az egésznek és még az effektektől sem vágódtam hanyat.
3/10

(#13879) brownus


brownus
veterán

hmm, megnéztem hétvégén a wolverine filmet, ekkora szart... akár azt is mondhatnám, hogy:
{&@Đ[]Đ][#&@{Đ[đ]Đ[ä[äÄä|[Đ[ - hogy miiiiiiiii?

egyik kedvenc karakterem, és ekkorát csalódni... ettől még a hulk2 is , a pók3 is százszor jobb volt!! még elektra is ;] nem , az tényleg jobb is volt...

és a legjobb:

az állatot akartad? hát megkapod! én meg csak várok, várok az állatra és már vége is a filmnek...

6/10

(#13880) Arnold2 válasza brownus (#13879) üzenetére


Arnold2
őstag

Nnnaaa azért a pók 3-nál és az Elektránál csak jobb volt. A pók 3 nálam az abszolút 0. Szóval a Wolvi szvsz jobb volt nála.

(#13881) puttputt


puttputt
őstag

Tegnap este láttam a Pathalogy c. filmet. Jó véres (nem túlságosan), akciódús, mégis van sztori, egy szál, amin végig lehet menni. Tulajdonképp az alapkoncepció gyorsan lehámozható, a vége itt is elég váratlannak tetszett, vannak benne felrázó elemek; amolyan "intellektuális-romantikus horror" :D .
10/7-et simán megérdemel.

A másik amit megnéztem (csyo kollégának különösen ajánlva :D ), egy kínai rendező első alkotása, a Sötét anyag . A befejezésen kívül elég vontatottra sikeredett, amolyan "nesze semmi fogd meg jól". Amolyan "lélekbúvár" film akar lenni, művészi behatásokkal..., de nem igazán jön neki össze. A befejezés miatt ( :DDD :N - amolyan "finish him/showdown" hangulat ) 10/5.
Keressetek rá a főszereplő nevére: "Liu Xing"... érdekes az első találat. :DDD
Erről már nem is beszélve: [link]
Az ő nevét viseli a kiváló fizikus professzor, J. Reiser. :DDD

Meg nemrég láttam egyet Nicole K. főszereplésével a Másvilágot . Tudom ajánlani. Kicsit ellaposodik néhol, de a film vége itt is egészen jól "ki lett találva" (akár az elsőnél). Jók a kameramozgások, képes fenntartani a figyelmet az operatőri munka, nem rossz a színészi játék (bár túlzottan nem brillíroznak...), de tényleg nézhető. 10/7,5.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13882) brownus válasza Arnold2 (#13880) üzenetére


brownus
veterán

a pok3nál igen, az elektranál már tudnék vitatkozni:)

a rendezőt meg szombat estétől, - már elment a kedvem, hogy szidjam... no name...

(#13883) #54715584 válasza puttputt (#13881) üzenetére


#54715584
törölt tag

A másvilág nagyon jó film :)
Engem úgy magával ragadott a hangulata, hogy nem sejtettem előre, mi is lesz a vége, csak utána kaptam a fejemhez, hogy bazz, tényleg :D

(#13884) brownus


brownus
veterán

sry az offért:D

(#13885) legiaap válasza brownus (#13879) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát nem is lettek olyan jók az effektek, mint az X-Men-es filmekben.
Nekem amúgy az X-Men 2 jött be a legjobban.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13886) brownus válasza legiaap (#13885) üzenetére


brownus
veterán

mit effektek meg cgi, meg faszom duzzadó izmok (egyébként jó teste van neki, ha nő lennék 3 színész férfival dugnék : wolvi, batman, és a Cigánnyal) etalon teste van mindháromnak...

DE! könyörgöm, egy wolverine filmbe ez kevés!!! amikor ott harcoltak vmi nagy kerek kémény tetején, röhögő görcsöt kaptam!! az egész úgy szar ahogy van, ebből már nem lehet egy normális R dir.cut.-ot se csinálni.

az első két x film nagyon rendben van

ez egy amcsi klip volt, ami kicsit hosszúra sikeredett :(

[ Szerkesztve ]

(#13887) legiaap válasza brownus (#13886) üzenetére


legiaap
nagyúr

Amúgy láttam azt a verziót is, ami csak még fél kész film volt erről a Farkasról, azt utána megnéztem a teljeset...hát nem sokkal lett jobb.
Én is csalódtam benne.
Én azt a katasztrófás filmet várom.
2011 vagy mi a címe...nem emléxem pontosan

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13888) brownus válasza legiaap (#13887) üzenetére


brownus
veterán

2012, trailere

a scifik trailerei:

d9
the road - pa
pandorum
moon
surrogates
gamer
avatar, majd jön...

[ Szerkesztve ]

(#13889) legiaap válasza brownus (#13888) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ezt kerestem.
Na ezt nagyon várom.
Ígéretes filmnek tűnik.
Erre a filmre azt mondom, hogy előbb-utóbb be fog következni.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13890) puttputt válasza #54715584 (#13883) üzenetére


puttputt
őstag

Bizony, a vége megkoronázta az egészet, egész váratlan és felrázó. :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13891) BITBOYS válasza legiaap (#13889) üzenetére


BITBOYS
addikt

Pont 2012-re várnak egy rendkívüli napkitörést.

brownus Ebben a hónapban kellene érkeznie az Avatar trélernek.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13892) brownus válasza BITBOYS (#13891) üzenetére


brownus
veterán

nagyon várom már

(#13893) #54715584 válasza BITBOYS (#13891) üzenetére


#54715584
törölt tag

no gyorsan megnézem ezt a maya dolgot, hogy mire számítsunk :)

(#13894) #54715584


#54715584
törölt tag

(#13895) TrollBalint válasza #54715584 (#13894) üzenetére


TrollBalint
addikt

na tessék, én még a 4-et sem láttam, ezek meg már az 5.-et tervezik :)
ettől a cikktől kicsit elbátortalanodtam a 4-től, tényleg annyival rosszabb, mint az előző részek?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13896) brownus válasza #54715584 (#13894) üzenetére


brownus
veterán

tőlem jöhet az időben ugrálás:)

TrollBalint, jó a 4. rész, nézd meg T2<T1<T4<T3 :)

pont tegnap néztünk egy himym s04 részt, és barni a t1et imádta, és a robotnak drukkolt, és ahogy azt előadta én fetrengtem a röhögéstől.

[ Szerkesztve ]

(#13897) #54715584


#54715584
törölt tag

én sem láttam még a 4et, de most nem is fogok jó darabig filmeket nézni, mert nincsen most házimozi rendszerem...
addig elő kell szednem a sztereo filmeket :(((
bár már begyűjtöttem a sorozatokat, az ínséges időkre :)

(#13898) TrollBalint válasza brownus (#13896) üzenetére


TrollBalint
addikt

a többi részt láttam belőle, nekem is a T2 tetszett a legjobban :)
a T3 szerintem nem volt rossz, bár kicsit nehezen emésztettem meg, látszott rajta nagyon a bő 10 év. De ha a 4. rész jobb, mint a 3 akkor nem félek :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13899) legiaap válasza TrollBalint (#13895) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én sem láttam még a 4-et, de ott is ha jól emléxem úgy volt, hogy Svájcinéger lesz a főszereplő ott is azt még sem ő lett.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13900) brownus válasza TrollBalint (#13898) üzenetére


brownus
veterán

sokkal jobb

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.