Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13651) #54715584 válasza Xmodule (#13648) üzenetére


#54715584
törölt tag

gyorsan írd be a topic keresőjébe, hog iron man és megtudod ;)

(#13652) #41635072 válasza Arnold2 (#13649) üzenetére


#41635072
törölt tag

Komolyan csak az első 15-20 perc 3D? :Y
Akkor szerintem megnézem Veszprémben, egyik este átruccanunk a balcsirül. :))

(#13653) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

My Bloody Valentine
:DDD :DDD
4/10

(#13654) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Tegnap megnéztem ezt a zombis segal filmet,a vége után kb 1 óra volt mire magamhoz tértem, utána sirtam és nevettem egy darabig mást nem tudtam..

PSN:BiZzare_0 ️

(#13655) Arnold2 válasza #41635072 (#13652) üzenetére


Arnold2
őstag

Úgy tudom. Bár én nem láttam (és nem is fogom) de több egymástól független forrástól hallottam, hogy csupán az eleje a csili-vili 3D.

(#13656) #41635072 válasza Arnold2 (#13655) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ez azért rendesen szánalom kategória. :(

(#13657) Arnold2 válasza #41635072 (#13656) üzenetére


Arnold2
őstag

Én nem nevezném szánalmasnak, csak nagyon durva félretájékoztatásnak. Az, hogy nem vállaltak be anyagilag egy egész estés élőszereplős filmet full 3D-ben, az érthető. mert nagyon-nagyon sokba került volna.
De hogy nem rakják rá a plakátra, hogy csak az eleje 3D az a csúnya dolog.

(#13658) #41635072 válasza Arnold2 (#13657) üzenetére


#41635072
törölt tag

Jóó hát így is nevezhetjük, ez azért elég durva félretájékoztatás.

(#13659) Skizz


Skizz
addikt

Far Cry

Hát ez pffffffff.... erős jóindulattal egy hármas...

(#13660) Xmodule válasza #54715584 (#13651) üzenetére


Xmodule
őstag

Visszaneztem mindet de nem talaltam meg a valaszt...:S

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#13661) ChromeX


ChromeX
addikt

pici spoilerxd hu de pici

Megnéztem ma a HP-t :Y :W :C röviden ennyi. Bekötöm a cipőfűződ hát ott, nem tudom ki mire gondolt de sokan lehet arra amire én:D meg volt még jopár ilyen fejhez kapós jelenet

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#13662) Integra válasza Tibiajax (#13640) üzenetére


Integra
titán

az élet kemény.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13663) Tibiajax válasza Integra (#13662) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

te meg undok. na majd rádküldöm Sárkányölő Lászlót oszt annyi lesz
nézd meg inkább a Blood Valentine-t és kultúrálódj te is kicsit :DDD

(#13664) lorcsi


lorcsi
veterán

találtam egy jó képet:

még egy:

[ Szerkesztve ]

(#13665) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Léteznek bűnözők, gyilkosok, tolvajok, pszichopaták....és
Chopper (A kegyetlen) 9/10

Nagyon durva és jó film. Eric Bana mesterien alakítja Choppert, igazából mindegyik színész remekel ebben a moziban. Ajánlom azoknak, akik szeretik a Ponyvaregényhez hasonló filmeket.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13666) koxx válasza BITBOYS (#13665) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

huhh tényleg komoly film, kb 2 éve láttam

Ide kapcsolódó hír [link]

(#13667) BITBOYS válasza koxx (#13666) üzenetére


BITBOYS
addikt

Még régebben láttam én is, kicsit megilletődtem a film végén. Most újra előkerült a polc mélyéről és ismét drámaian hatott rám :) Elvetemült egy állat ez az ember. Megnéztem "Az egy hétvége Chopperrel" kisfilmet a végén, ezt még nem láttam. Nem egyszerű maga az ember akiről készült a mozi :N Egyszerűen félelmetes.

Várom a folytatást ha tényleg lesz.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13668) Skizz


Skizz
addikt

Accepted

Nem rossz, bár elég sablonos. Azért egyszernézősnek bőven jó.

6,5/10

(#13669) Tibiajax válasza Skizz (#13668) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát akkor ezt acceptáltuk, ezt se nézzük meg.
Én most a Dolgozó lányra gyúrok, barátnőm akarja nagyon megnézni... :U

(#13670) Skizz válasza Tibiajax (#13669) üzenetére


Skizz
addikt

Ha nagyon unatkozol és nincs jobb akkó' elmegy... de arányt rontani nem éri meg.

(#13671) Tibiajax válasza Skizz (#13670) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyre nehezebb jó filmet találni.. olyat, amiben ujat találsz, ami újat, meglepöt tud mutatni, ami ledöbbent, ami fotelhez ragaszt. a fszom kivan már velük. Legutobbi pár alkotásbol majd mindnél legszivesebben felálltam volna a bőrülőből, mert annyira nem kötött le, aztán valamelyiknél meg is tettem. Amelyiknél nem, azok voltak az egyszer nézől, egyszer jó volt ez-filmek. De én nem ilyenekre vágyom.
Olyanra vágyom, mint anno a Másvilág volt, mint a Zongorista, mint egy Duel, vagy mint egy Dump Dumper. Amire napokig, napokig..évekig emlékezel vissza, ami leköt és ujat mutatva minden idegszáladat leköti. Nem ásitozol, nem érzed azt, hogy elvesz az életedböl most ez megint 1.5 órát, és pedig csinálhátnál mást inkább..
Nincsenek új filmek, nem érdekelnek jet li-s, fast furios-os, bosszuállós, Föld-lerombolós, adamsandleres, hatásvadász d-ktegoriás filmek.
Egyszerüen eredeti, igényes, filmet akarok.

(#13672) BITBOYS válasza Tibiajax (#13671) üzenetére


BITBOYS
addikt

Azaz....ez most jól kibuggyant belőled :D de igaz.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13673) Skizz válasza Tibiajax (#13671) üzenetére


Skizz
addikt

Amire napokig, napokig..évekig emlékezel vissza, ami leköt és ujat mutatva minden idegszáladat leköti. Nem ásitozol, nem érzed azt, hogy elvesz az életedböl most ez megint 1.5 órát, és pedig csinálhátnál mást inkább..

azaz...

(#13674) bandus válasza lorcsi (#13664) üzenetére


bandus
veterán

tegnap néztem meg, nekem tetszett :K a doki nagyon komoly benne, mindig is bírtam az olyan filmeket, amiben ennyire spéci, mindenható karakterek vannak.

8/10

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13675) Skizz


Skizz
addikt

Az áruló

Nem rossz, csak nagyon vontatott és pár jelenetet túl komolyan akartak venni... de nem sikerült mindig. Azért szintén nézhető kategória. Vagy egy nagy adag sörrel jobb is lenne. Mondjuk az AKG fülesem megmutatta, hogy kemény fából faragták... rendes hangok jöttek ki alatta.

7/10

(#13676) bagyulajuve válasza BITBOYS (#13667) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Soha nem hallottam erről a filmről, de most megnéztem. Nagyon tetszett, valóban érdekes figura, nem túl egyenes, bár a többiek miért bíznak meg benne, azt nem értem.
Kicsit erre emlékeztet, amit mostanában láttam, bár a 2 figura azért más.

Resistencia eterna

(#13677) No-kia


No-kia
őstag

G-I Joe milyennek ígérkezik? Trailert láttam, az alapján nekem bejön, már félre is vannak rakatva az egri premierre a mozijegyek, remélem nem lesz csalódás :U :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13678) #54715584


#54715584
törölt tag

(#13679) Wolverine válasza Skizz (#13659) üzenetére


Wolverine
félisten

Uwe Boll. Mit kellene még mondani? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13680) #54715584


#54715584
törölt tag

(#13681) Timyyy válasza lorcsi (#13664) üzenetére


Timyyy
őstag

Ez az őrzők című film ugye?
Elkezdtem nézni... de 20 perc után már nem bírtam... szerintem szörnyen unalmas, semmi sztori, és ennyi idő alatt nem indult be semmiféle cselekmény... :(

(#13682) Tibiajax válasza #54715584 (#13680) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A Koponya-sziget uralkodója címének elnyeréséhez még le kell vernie pár konkurenst (T-Rexet, óriáskígyót) és csak utána hangozhat fel a jól ismert diadalittas kiáltás..
ez egy király film lesz..
:D

(#13683) #54715584 válasza Tibiajax (#13682) üzenetére


#54715584
törölt tag

nekem még ez is tetszett: "de az biztos, hogy Peter Jackson semmilyen szerepet nem vállal az elkészítésében." :N

[ Szerkesztve ]

(#13684) csyo


csyo
senior tag

MÁSNAPOSOK

vicces pillanatok, jó szórakozás...

spoiler

Stílusában a South Parkra hajaz (főleg az esküvői énekes és a szakálas tag világa)
A poénok előre láthatók, sőt, már a film elején tudjuk, hogy mi lesz a vicces, 3-4szer is a szánkba rágják, és amire odaérünk a filmben, nem vicces annyira.
A megkepetés örömét rettentően megöli a szájbarágós stílus.

A film által létrehozott világ nem reális. A tigrisetetés nem reális, és ezáltal nem is lett vicces, hisz inkább gondolok atra közben, hogy "miért nem dobja oda a húst?" (végtére is orvos, nem?)

A GHB-t extasyval összekeverte a dealer? Ne már! Az egyik folyékony, a másik meg tabletta...

A tigrist extasyval kábitják el? Túl kéne ahhoz adagolni, hogy elaludjon, + kéne neki egy jó idő, amire kifekszik. 4-5 darab nem hiszem, hogy leterít egy tigrist, mert nekik nagyobb adag kell. (bár ezt még elfogadom, ez nem zavart annyira ez a gikszer)

Mike Tyson jó ötlet volt a filmben, bár nem ütött akkorát (oké, nem szinész, szódával elmegy)

A szinkron nem a legjobb, inkább csak "kötelező munkafeladat" ize van a szinkronszinészek felől. Van pár szép pillanat a szinkronszinéseknek is, amit nem az ingujjból oldanak meg, de hozzá nem adftak a filmhez, inkább elvettek.

A film maga fordulatos lenne, ha nem lőnék le előre a fordulatokat (már a film elején) és a váratlan fordulat se lesz váratlan, mert agyonmagyarázzák, túl sokáig húzzák.

Kisértetiesen emlékeztet a Félelem és rettegés Las Vegas-ban nak egy harmatgyenge változatához, és a "Ronda Ügy"-nek szintén egy lájtos verziójához.

Amugy lehet rajta nevetni...

Bár a Ronda ügy, s félelem és rettegés messze jobb volt... ha nem láttad, nézd meg ezeket.

A Másnaposok c. filmet elsőfilmes tiniknek ajánlom:-)

MÁSNAPOSOK 6,8/10

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#13685) brownus


brownus
veterán

a doubt-ot látta vki? milyen?

(#13686) Tibiajax válasza Timyyy (#13681) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tessék nézni akkor terminator4-et, transzformersz-et és fast & furios 7-et, ott azonnal indul az akció, és természetesen emiatt is sokkal jobb filmek azok, tudod.....

(#13687) bagyulajuve válasza csyo (#13684) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Az elsőfilmes tiniknek ajánlás enyhén túlzás szerintem. 30 éves vagyok és már 4x megnéztem, egyszerűen nem tudom megunni. Angolul és magyarul egyaránt tetszett. Az egész töténet képtelenség, szerintem kár belekötni ilyen dolgokba. Csak 1 fordulat volt szerintem ellőve, de az kellett is, hogy megadja a film alaphangulatát, bár lehet nem tűntek fel a dolgok, mert annyira magával ragadott a film.

Resistencia eterna

(#13688) Skizz


Skizz
addikt

A zodiákus

Jó, csak túl hosszú. Rá lehet unni a közepe fele, de aztán szerencsére megint fellendül a sztori. A szereplők jól nyomják szerintem, úgy összességében rendben van a film.

7,4/10

(#13689) csyo válasza bagyulajuve (#13687) üzenetére


csyo
senior tag

a RONDA ÜGY c. filmet láttad?
lehet ez a bajom, hogy láttam azt...
meg a Félelem és rettegés..-t

kitalálható a sztori (ami nem volna baj) de még pluszban a számba is rágják.

Amugy jót nevettem én is, ezzel nem volt gond.

Legyen szép a napod!

(#13690) bagyulajuve válasza csyo (#13689) üzenetére


bagyulajuve
addikt

A Ronda ügyet láttam régebben, sztem nem akkora durranás és eléggé más a két film emlékeim szerint, bár elég régen láttam. Lehet megnézem még 1x.
A félelem és rettegés Las Vegas-ban az eddig kimaradt, egyszer belenéztem, de nem kötött le különösebben, igaz tv-ben volt és már a film a közepefelé tarthatott.

Resistencia eterna

(#13691) Skizz


Skizz
addikt

A tökéletes trükk

Néhol kicsit zavaros, néhol rá lehet unni, de nagyon átjött a film hangulata.

8/10

(#13692) harylmu


harylmu
őstag

Fightingot (Bunyó) senki sem látta még? Itt szépen lehúzták.

(#13693) Face8814 válasza brownus (#13685) üzenetére


Face8814
őstag

Kolléganőm áradozott róla.
Nekem is itt figyel HD-ben egy ideje a gépemen, talán hétvégén megkuksizom! :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#13694) Wolverine válasza Timyyy (#13681) üzenetére


Wolverine
félisten

A Watchmen 3 órás, és nem véletlenül. Ja, és nem akciófilm, inkább elgondolkodtató.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13695) PazsitZ válasza Wolverine (#13694) üzenetére


PazsitZ
addikt

Watchmen nekem nagyon bejött. Végre nem egy tipikus gyenge sztori és cselekményfelépítés.
Directors Cut-ot láttam jó hosszú volt, de megérte. :K

- http://pazsitz.hu -

(#13696) Wolverine válasza PazsitZ (#13695) üzenetére


Wolverine
félisten

És az eredeti történet kb. fele bele sem került a filmbe.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13697) sasa134


sasa134
addikt

Watchmen

most jutott rá idő, nagyon élveztem, végig...Gondolom itt már a nagy többség látta, és le is írta a véleményét róla. Szerintem nagyon igényes film, legondolkodtató. Fantasztikus a soundtrack is! Bravó! nálam simán 8.5/10

Avanti Roma

(#13698) Face8814


Face8814
őstag

Shake Hands with the Devil
Huh! Hát nem egyszerű alkotás.
Ez a tipikus földbe döngöl, letaglóz, megsemmisít.
Csak ajánlani tudom! Ős topiklakók ( Tibi, Barna, B.juve, Rozsomák, PazsitZ, monstre, Arnold, koxx, Integra, ...stb és bocsánat azoktól akik kimaradtak :B ) nyomás beszerezni és megnézni! Most!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#13699) Face8814 válasza Face8814 (#13698) üzenetére


Face8814
őstag

Basszus, szégyen és gyalázat de BITBOYS-t kihagytam a felsorolásból és ő aztán egy igazán "őstag" errefelé.
Ez a post csak miatta született!!!!! :DD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#13700) Skizz válasza Face8814 (#13698) üzenetére


Skizz
addikt

1 óra és hozza a futár. :)

DVD-t csak pár ember árulja és túl sok a vevő. :((( divx rulez

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.