Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13351) Tibiajax válasza frame>24 (#13350) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vonatkoztassunk már el attól a kibszott Heat-től......
----
[link]
:DDD

(#13352) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Képlet 7/10

Sikerült megnézni végig.

Kicsit többet vártam, de végül is egész jó volt. Talán rókabőrős a szitu, most éppen így pusztultunk el.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13353) frame>24 válasza Tibiajax (#13351) üzenetére


frame>24
addikt

Látom mindig nekem sikerül felcsesznem az idegeidet...na! ;)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13354) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

The Man from Earth
..hopp egy 10/10
:D
jujj ez nagyon komoly volt. mondjuk, a végeslusszpoént kivételes módon sejtettem, de azért, megjárta így is. :)
Jópofa volt.

[ Szerkesztve ]

(#13355) koxx válasza Tibiajax (#13354) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

ez annyira jó film lenne? 20percig bírtam... aztán off

(#13356) Tibiajax válasza koxx (#13355) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ö szóval
szinkronizálva néztem meg, sztem teljesen jók a hangok, illik mindenkihez. Így mentesültem a rengeteg szöveg fárasztó gyorsolvasásától, ebben a filmben csak dialógusok vannak, ez fontos tényező, sztem.
Namost, ha pedig így nézed, és van némi intelligenciád, tovább minimális jelenlegi/régen volt érdeklődésed tudományok, vallás, történelem iránt, nagyon ott van. Tessék nekiülni, kényelmesen, és végignézni/hallgatni. Nagyszerű ötlet, bát azért megjegyezném, nem vagyok képben, az egyház, vatikán stbstb mit is szóltak utólag ehhez az alkotáshoz.. ennek még utánnanézek

(#13357) koxx válasza Tibiajax (#13356) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

lehet nekikezdek mégegyszer, de még annyi jó film van a gépemen amiket meg kéne néznem

(#13358) #54715584 válasza koxx (#13357) üzenetére


#54715584
törölt tag

ezzel én is így voltam, hónapokig állt a vinyómon, ma megnéztem reggeli és ebéd előtt, nem bántam meg :)
nyilván több kérdés fog felmerülni benned, mint amennyi választ kapsz, viszont egy filmhez hasonló vitában én már részt vettem :)

(#13359) #54715584 válasza #54715584 (#13358) üzenetére


#54715584
törölt tag

azt akartam írni, hogy mindezek ellenére nagyon jó volt a film :)

(#13360) Tibiajax válasza #54715584 (#13359) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

értünk kis monstre, értünk... :)

[ Szerkesztve ]

(#13361) #54715584 válasza Tibiajax (#13360) üzenetére


#54715584
törölt tag

mostanában csak a felét írom le annak, amit gondolok, nekem mégis egyértelmű, csak visszaolvasva nem :D

Carriers
Cloudy With a Chance of Meatballs

(#13362) #54715584


#54715584
törölt tag

Dante 01

a leírás első fele csak plusz infó
a második fele nem igaz
a film érdekes, és mivel a napfény óta nem volt sci-fi, így megnéztem
nem tudtam mire számítsak, nem is értettem igazán először a filmet
az első 50 percben nem sok minden történik, a maradék fél óra már kicsi izgalmasabb...
az utolsó 5 perc meg nagyszerű, főleg, hogy fogalmam sem volt mi fog történni...
nekem picit hiányos volt a film (kevés info), de a hangok tetszettek benne
nem értékelem, egy délutáni punnyadt mozizásnak tökéletesen megfelelt :)

(#13363) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Wolverine Mi lett belőled, mi ez az új titulus?:D

mod: off

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13364) #54715584 válasza BITBOYS (#13363) üzenetére


#54715584
törölt tag

mijaza gamepodder? :F

(#13365) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!

Régóta vártam már a Gomorra c. filmre. Elindítottam nagy reményeket fűzve hozzá, teltek a percek, de semmi. 40 perc után kapott egy shift+del-t. Utóbbi idők legnagyobb csalódása filmélményben nekem.

Terminator: Salvation
Tetszett, mint pörgős akciódús film, amúgy semmi extra. (Kicsi spoiler Swarzenegger volt a legbénább momentum a filmben.:DDD)

Pop, csajok, satöbbi
Nagy nehezen végigszenvedtem, a főszereplő gyerek alakja és szerepe is baromi frusztráló volt.

Mindenképpen talán
Kellemes csalódás, korrekt film, sajátos hangulattal és jó nőkkel. :D

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13366) Wolverine válasza BITBOYS (#13363) üzenetére


Wolverine
félisten

Rég Gamepod-hírező vagyok, csak időbe telt a title hozzá ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13367) puttputt


puttputt
őstag

Ha már C. Bale szóba került nemrég:

Ma este ő is "színre lép"... :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13368) runner 125


runner 125
nagyúr

Biztos sokan véleményezték már, de megteszem én is;

Gettómilliomos; 10/10.

Nagyon jó filmnek találtam, jó storyval, szép képekkel, nagyon jó zenékkel.

Jégkorszak 3. 8/10.

Kellemes esti program volt, szvsz többször is nézhető, voltak benne kellemes poénok.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13369) Tibiajax válasza G@bi90MR (#13365) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Pop, csajok, satöbbi
Nagy nehezen végigszenvedtem, a főszereplő gyerek alakja és szerepe is baromi frusztráló volt.

hát, mi sem leszünk filmcimborák..

mod. Mindenképpen talán. Kellemes csalódás, korrekt film, sajátos hangulat
jajj...
hát tényleg nem :)

[ Szerkesztve ]

(#13370) G@bi90MR válasza Tibiajax (#13369) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

:)
A soundtrackje viszont korrekt volt.

Man from the Earth
Erről a filmről nem lehet mást mondani, csak hogy 10/10. :R

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13371) #54715584 válasza G@bi90MR (#13370) üzenetére


#54715584
törölt tag

no örülök, hogy sokaknak tetszik és ennyien megnéztük :)

(#13372) G@bi90MR válasza #54715584 (#13371) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Hétvégén beizzítottam a Boszorkány-hegy c. filmet, 43p eltelte után nem bírtam tovább, sírva menekültem a gép elől. Spoiler. Egyetlen jelenet tetszett benne, az autó vs. gyerek találkozása. Jól festett a gyűrődő kaszni.
Utóbbi időben kijött filmek sorra kerülnek a kukába, trailer alapján bejövősek, el kezdem nézni és csak felmérgelem magam. Egyre több a hypolt szar. :(

Crank 2 High Voltage kivétel volt, ezt vártam is és tetszett is. Hatalmas hangulata van, igazi agysejtírtó semmit mondó film, csak leülsz, nézed és röhögsz. :D Magába szippant a sok fuck fuck szöveg, majd egy apró törés és megint ömlik tovább a marhaság, majd a végén mi a :@/& fejfogás ennél a résznél:[link]

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13373) koxx


koxx
MODERÁTOR

Transformers 2

Végre sikerült eljutnom moziba. A szinkron borzalom szar lett néhány színésznél. Várom a HD változatot, angolul is megnézem. Egyébként tetszett, gyorsan eltelt ez a ~2,5 óra. Egy pillanatig sem unatkoztam, jó ötet volt visszahozni a sector 7-es faszit :). A végén elég nagy káosz volt már szinte nem is láttam ki kivel van. 8,5/10

[ Szerkesztve ]

(#13374) #54715584 válasza koxx (#13373) üzenetére


#54715584
törölt tag

uuuh, hát nem tanultál az első részből? :D
a szinkron nagyon szar lett, a TF-ről ne is beszéljünk...strictly original hanggal :)

(#13375) koxx válasza #54715584 (#13374) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

de csak szinkronnal nyomták sajna, majd ha rendesen kijön megnézem megint

(#13376) Wolverine válasza koxx (#13373) üzenetére


Wolverine
félisten

Aranyszabály: hype-olt filmet csak felirattal nézünk. Nem hype-oltat szintén. (legalábbis az utóbbi ~10 év szinkronnal kapcsolatos tapasztalatai alapján...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13377) koxx válasza Wolverine (#13376) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen tudom, T4-et is angolul akartam nézni, de az itteni mozi csak szinkronnal nyomta :S

A másnaposok viszont k.va jó volt szinkronnal :D

[ Szerkesztve ]

(#13378) Olcsi


Olcsi
senior tag

Tegnap végre valahára megnéztem az Interjú a vámpírral c. nagysikerű filmet.
Többféle érzés kavarog bennem a film kapcsán. Egyrészt szerintem marha undorítóak voltak a harapós részek, persze ez lehet, hogy csak az én gyenge gyomromnak köszönhető, másrészt a sok-sok visszatérést untam már kicsit, illetve hiányoltam ezek miértjét, és hogyanját.
Egyébként a film alaptörténete és témája tetszett, és témájából adódóan teljes mértékben adott volt a darkos hangulat is, ami összességében tetszett.
Összegezve: biztos, hogy nem ez lesz a kedvenc filmem, sőt az újranézésétől talán egyelőre távol tartom magam. Soknak találtam a nyitva hagyott dolgokat, így nem mondhatom el, hogy egy teljes mértékben kerek sztoriról van szó. Jó film volt, de szerintem anno túl nagy volt körülötte a felhajtás.

(#13379) Arnold2 válasza Wolverine (#13376) üzenetére


Arnold2
őstag

Elnézést a kis chat-es beütésért, de:

Pff :(((

(#13380) Olcsi válasza Wolverine (#13376) üzenetére


Olcsi
senior tag

Csak én nem tudom, milyen az a hype-olt film? Ennyire öreg lennék? :F

(#13381) Arnold2 válasza Olcsi (#13380) üzenetére


Arnold2
őstag

Hypolt: felkapott, agyon reklámozott, nagyon nyomják minden reklámozási csatornán.

(#13382) Olcsi válasza Arnold2 (#13381) üzenetére


Olcsi
senior tag

Kösz, az életben nem jöttem volna rá. De most, hogy már tudom, így egyet kell értsek a kollegával...ezek általában nagyobb költségvetésűek, viszont témájukban, mondanivalójukban annál szegényebbek. Szerintem. Sokkal többre tudok értékelni egy olyan filmet, ami kevesebb pénzből készült, kisebb reklámmal, viszont jó megoldásokkal, jó témával! :K

(#13383) Tibiajax válasza Arnold2 (#13381) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

rühellem a hájpolt filmeket, a hájpolt dolgokat..

(#13384) #54715584 válasza Tibiajax (#13383) üzenetére


#54715584
törölt tag

(#13385) cor válasza #54715584 (#13384) üzenetére


cor
őstag

:DDD
egyébként azt hittem TF linkek ;]

(#13376) Wolverine
ezzel egyetértek

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#13386) Tibiajax válasza #54715584 (#13384) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kedvenc filmem
:D

(#13387) BITBOYS válasza Tibiajax (#13383) üzenetére


BITBOYS
addikt

hájpolt csajokat? :P

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13388) Tibiajax válasza BITBOYS (#13387) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:P :P :P ;] te..

(#13389) #54715584 válasza cor (#13385) üzenetére


#54715584
törölt tag

akkor MF linkek lettek volna :D

(#13390) Wolverine válasza Tibiajax (#13383) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmm. Megan Fox szvsz nem színésznő, csak egy hype-olt cicababa :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13391) #54715584 válasza Wolverine (#13390) üzenetére


#54715584
törölt tag

tömpe ujjakkal :DDD

(#13392) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

utállak tikteket..... mindannyiótokat :((( :(((

(#13393) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Hogy ti milyenek vagytok...jóccakát :o

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13394) Leeza válasza #54715584 (#13391) üzenetére


Leeza
tag

Ami igaz, az igaz. ;]

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#13395) #54715584


#54715584
törölt tag

(#13396) Tibiajax válasza #54715584 (#13395) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..ilyen szemét filmeket, mint hogy hogyan legyünk szériagyilkosok.. mi szükség van ilyenekre??... Annyira úgysem lesz jó, hogy kult legyen, mert ahhoz forradalminak kellene lennie, de ugysem lesz az, mert csak egy szutyok, semmitérő film lesz a sok között, így meg kérdezem tényleg, miért??.. Mi értelme??
Megmondom, semmi.

(#13397) csyo


csyo
senior tag

My Little Bride >trailer<

KLIP

A kélt főhős nagyapja jó barátságban voltak fiatal korukban. Ezt a barátságot szerették volna megpecsételni azzal is, hogy gyerekeiket összeadják.
De mivel csak fiúk születtek, így az unokákra szállt a házzasság ígárete.
Így kerül sor a 15 éves diáklány és a 28 éves (inkább csapongani vágyó) tanár hágázassága.
Nem önszáéntukból mentek egymáshoz, de együtt kell élniük.
Hogy mivel jár ez? A film erről szól.

Nem valami feszítet tempót diktál a film, és nem is az a lassu film.
Kissé uncsi is, és sokszor nem értem, hogy miért maszatolnak el szálakat.
A színészi játék jó, a poénok nem igazán kidolgozottak.
A burleszkes poénvilégot én nem keverném bele ide, nem tudom minek bele.
Érzelmeket nem igazán élhetek át, lehet csak az én bajom, mert etegen néztem.

Egyszer meg lehet nézni.
My Little Bride 5,1/10

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#13398) #54715584 válasza Tibiajax (#13396) üzenetére


#54715584
törölt tag

egyetértünk :) kíváncsi voltam, van-e más is ezen a véleményen, nem csak én

(#13399) puttputt válasza G@bi90MR (#13370) üzenetére


puttputt
őstag

Tegnap megnéztem a Man from the Earth c. filmet, itteni ajánlásra! :) Annyira nem... eléggé kiszámítható volt a film, meg ugye biztosan nem dolgozhattak nagy költségvetéssel (egyhelyszínes...) - vártam volna, a "visszaemlékezésnél" néhány jó kis "külsős jelenetet".
Még attól is hajlandó voltam eltekinteni, hogy nem túl "vallásbarát" és enyhén leegyszerűsíti az emberi létet, de ám legyen, a film az film.
A 10/6 - (az ötletért és a pszichiáter "vajúdásáért :D ) mindenképp jár neki.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13400) puttputt válasza puttputt (#13399) üzenetére


puttputt
őstag

Bocs, ez kimaradt... most szúrtam ki:

[link]

Ez valami... :U A negatív rekord lehet a héten, pedig még alig kezdődött... :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.