Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12951) frame>24 válasza BITBOYS (#12947) üzenetére


frame>24
addikt

A Harry Pottertől nekem is feláll a szőr a hátamon, ellenben a bizonyos értelemben rokon Gyűrűk urát nagyra tartom.

mod: viszont az Emma-gyerek igen szépre cseperedett... :)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12952) BITBOYS válasza frame>24 (#12951) üzenetére


BITBOYS
addikt

Pottertől feltétlen, de Hermionet azért elviselném :D Szépen felcseperedett :U

szerk: Háhááá :D , ebben tökéletesen egyetértünk

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12953) Olcsi


Olcsi
senior tag

Tegnap megnéztem az Éjszaka a múzeumban c. filmet. Megmondom őszintén, aranyos kis családi film, nem túl sok jó poénnal, semmi több. Viszont az idegesített, hogy ez a "megelevenedősdi" nagyon hasonlított a Jumanji-ra, max más körítéssel volt.

(#12954) koxx


koxx
MODERÁTOR

Az ace ventura 1 vágatlan verziójában lenne ez a jelenet? vagy esetleg külön forgathatták. [link]

szerk: behind the scenes :/

[ Szerkesztve ]

(#12955) hemaka válasza brownus (#12949) üzenetére


hemaka
nagyúr

A sziklát nem láttam ezek közül, a többi nálam mind egész jónak mondható. :)

(#12956) brownus


brownus
veterán

(#12957) tiv83us válasza Tibiajax (#12946) üzenetére


tiv83us
veterán

Egy agyatlan lovoldozes volt a film 80%-a, a masik 19.9% Megan Fox szexi snittjeibol, a 0.1% meg pocsek szineszi jatekbol, bamba fejekbol allt. Az elso sokkal jobb volt.

Ps: A Harry Pottert is gyulolom :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#12958) BITBOYS válasza tiv83us (#12957) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ne aggódj, jön majd a harmadik rész Unitronnal, Galvatronnal :D
Unitron, ha jól sejtem bolygofaló :U

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12959) littlelion21 válasza BITBOYS (#12958) üzenetére


littlelion21
addikt

Unikron :)

(#12960) Frost Ashes


Frost Ashes
csendes tag

Haunting in Connecticut-ot látta már valaki?

A film első harmadával nincs semmi probléma, sőt, kifejezetten súlyos és nyomasztó.
Aztán jönnek a nagy vidéki házban szellemjárós, ördögűzős, hallucinálós és képzelgős filmklisék. :(

Egy 5 pontot azért megér a tízből..

(#12961) BITBOYS válasza littlelion21 (#12959) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ja, akkor az :D Nem nagyon emlékszem már rá :B

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12962) littlelion21 válasza BITBOYS (#12961) üzenetére


littlelion21
addikt

Beza' nekem még ez is megvagyon VHS-en! :)

(#12963) sasa134


sasa134
addikt

The last house on the left SPOILER veszély

Nagy várakozással ültem le megnézni, de nem hagyott mély nyomot...Ígeretesen indul, aztán kíméletlenül belassul, és túl későn pörög fel a sztori. Egyszerűen a ritmusa nem jött be a filmnek, pedig minden adva volt egy király thrillerhez: remek helyszín, jóféle karakterek, szűzies kiscsaj stb Sajna úgy éreztem hogy a leülő hangulatot és feszültséget próbálták visszahozni, kompenzálni ilyen hosszú vágásokkal, meg véres jelenetek brutál közelijeivel..
Nem volt rossz, csak sokkal jobb is lehett volna. Azért megnézése javasolt, de nem venném meg 390ért a tescoban.
7/10

Avanti Roma

(#12964) sasa134 válasza Frost Ashes (#12960) üzenetére


sasa134
addikt

Pedig adtam volna neki egy esélyt, de így olvasva a véleményed asszem kimarad.. Egy ilyenre most nincs 2 fölös órám.

Avanti Roma

(#12965) bagyulajuve válasza hemaka (#12955) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Pedig a Szikla simán jófilm kategória. Viszont nekem se a Pearl, seem pedig a BB2 nem jött be, a többi oké.

Resistencia eterna

(#12966) Arnold2 válasza koxx (#12954) üzenetére


Arnold2
őstag

Ez milyen király kis rész volt. Még sosem láttam. De sajna nekem sincs fogalmam arról, hogy honnan van.

(#12967) bagyulajuve válasza Arnold2 (#12966) üzenetére


bagyulajuve
addikt

tuti h a filmben nincs benne, hacsak nem itt Mo-n nem valami másképp vágott verziót nem adtak ki, amúgy asszem Jim Carrey kedvenc együttese a Cannibal Corpse

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#12968) Wolverine válasza bagyulajuve (#12965) üzenetére


Wolverine
félisten

Bayjel egy probléma van: csinált két jó akciófilmet, a Bad Boyst és a Sziklát - és azóta is ugyanezeket csinálja, annyi különbséggel, hogy látványosabb a CGI, több dolog robban fel és töményebb a nyál, amit használ.
És ez 15 év alatt unalmassá válik. A Transformersben is csak azoktól a jelentektől támadt hányhatnékom, amelyek jellegzetesen bayesek: Megan kisasszony lassított közeliben nyúl Shia srác keze után, totál propagandaízű beállítások a katonák akcióinál stb. A többi teljesen korrekt volt a "vicces akciófilm" kategóriában.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12969) BITBOYS válasza hemaka (#12955) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor tessék pótolni :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12970) koxx válasza bagyulajuve (#12967) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

igen, cannibal c. együttes Jim Carrey nagy kedvence
sztem ez az ace ventura dvd-n lehetett rajta

(#12971) Eagle16 válasza koxx (#12954) üzenetére


Eagle16
addikt

Ez jó volt :D
Az egyik kedvenc vígjátékom, akárhányszor újra tudom nézni és ugyanúgy röhögök a poénokon.

"-Jelszó?
-New Englandi kagylóleves
-Vörös vagy fehér kagyló?
-Fenébe!!! Ezt mindig elfelejtem.....fehér???
-Igeeeeeeeeen!"

:D És ebben így semmi poén nincs, de maga a jelenet az, amin röhögni lehet, meg ahogy ezt előadja Jim.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12972) brownus


brownus
veterán

két film amiket megnéztünk hétvégén:
dog soldiers, a simán 6,6/10 egyszerű történet, nincs agyon misztifikálva, olyan minimálos. de nekem bejönnek marshall filmjei. erre kíváncsi vok: centurion, ezt is ő ír/rendez

rise of the footsoldier, ez nagyon állat volt, tele kemény bunyókkal, drogokkal. 8/10 kellemes csalódás volt a film!

(#12973) bod101 válasza tiv83us (#12943) üzenetére


bod101
aktív tag

Teljesen egyetértek Veled. Szerencse, hogy ott volt M.F. Ő kicsit feldobta a filmet. Szerintem: 2/10, de csak M.F. miatt :DD .

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#12974) Eagle16 válasza brownus (#12972) üzenetére


Eagle16
addikt

A Rise of the Footsoldier-t én is láttam még régebben, nagyon valósághűen, sok vérrel csinálták meg a verekedős/lövöldözős jeleneteket.

SPOILER

Szerintem az a rész volt a legdurvább, mikor Pat Tate lement az étterembe, és pizzavágóval mintát rajzolt a pincérfiú arcába. Meg amikor mindenkit lelőttek shotgunnal a terepjáróban...ott is fröccsent rendesen, aminek kellett :)
Szóval evés közben nem ajánlott :D

SPOILER vége

Terry Stone nagyot alakított benne :K

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12975) brownus válasza Eagle16 (#12974) üzenetére


brownus
veterán

az egész film ilyen pulzáló (gyenge kifejezés ez ide) volt, szinte féltem, hogy ricsi mikor "robban"
és mindkét fő-főszereplő jól játszott!

(#12976) Pitterix válasza brownus (#12949) üzenetére


Pitterix
őstag

Mindegyik film jó!!! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#12977) Kidus válasza frame>24 (#12951) üzenetére


Kidus
őstag

Igazsag szerint mindkettonel a konyve(ke)t erdemes inkabb elovenni :)

Assuming Control

(#12978) Tibiajax válasza tiv83us (#12957) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de te legalább thx moziba nézhetted meg...
nekünk még az se jár ki

(#12979) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

The Hangover

Nem rossz vígjáték, 4 srác legénybúcsút tart, amiből másnapra 3 marad, és pont a leendő vőlegény tűnik el :) Egyikük sem emlékszik az előző éjszakára, jöhet a nyomok keresése. Jó poénok, bár jobban értékeltem volna, ha nem kétoldalról rágcsálnak a fülembe popcornt a moziban :((( A magyar szinkron is egész jóra sikerült, a film pár helyen kiszámítható, de összességében érdemes megnézni. Nekem 8/10

Egyébként mit ajánlotok, ami Shaun of the Dead és a Hot Fuzz, vagy a Shoot 'em up kategóriájába tartozik, és jó is? :)

[ Szerkesztve ]

(#12980) Face8814


Face8814
őstag

Slumdog Millionaire
Hát nagyot csalódtam benne! Igaz pozitív értelemben! :DDD
Igazából meg sem akartam nézni, csak időközben kiürült az itthoni tékám, és csak ez maradt. Na mondom akkor lássuk ( tegnap eset 23.00 ), max fél óra és úgy is delete.
Hát nem. Nagyon nem. Tök jól szórakoztam rajta. Végig lekötötte a figyelmemet, érdekfeszítő volt.
Egy erős 8/10-et megér!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12981) Face8814 válasza littlelion21 (#12962) üzenetére


Face8814
őstag

Nekem meg DVD-n! Eredeti gyári!!!!! :C

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12982) Integra


Integra
titán

Helyi idő szerint csütörtök este volt Los Angelesben a Brüno [1] díszbemutatója, de Sacha Baron Cohen [2] Michael Jackson péntek hajnali halálhíre után [3] azonnal kivágta a filmből azt a részt, amikor a meleg riporter béna kamuinterjút csinált az énekes egyik testvérével, La Toya Jacksonnal [4]. Brüno többek között Jacko mobilszámát akarta lenyúlni La Toya telefonjából. Hivatalos Universal-közlemény még nincs arról, hogy a film dvd-kiadásába visszakerül-e a jelenet. A Brünót nálunk is a világpremierrel egy időben, július 9-én mutatják be. (via MTV [5])

azért remélem "kiszivárog" a teljes film is. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12983) Integra válasza tiv83us (#12957) üzenetére


Integra
titán

úgy tűnik megint azonos hullámhosszon vagyunk:)
megnézem ahogy lesz időm rá, aztán megírom a frankót:DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12984) Tibiajax válasza Integra (#12983) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#12985) Integra válasza Tibiajax (#12984) üzenetére


Integra
titán

nem morcos:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12986) BITBOYS válasza Integra (#12983) üzenetére


BITBOYS
addikt

ajaj, lehet becsukják a filmvilágot:D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12987) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Pár film:

Transzszibéria: nem lenne rossz film, tetszett a hangulat (jó lenne átvonatozni arrafelé bár az odavissza út kb 250e HUF). Azonban elég sok idegesítő dolog van benne és a vége nagyon összecsapott, nem rendes ez a befejezés. 6/10.

Az új Péntek 13.: nagyon nem jött be, valahogy a hangulat hiányzott, bár azt hozzátenném, hogy sosem voltam nagy Jason rajongó. 4/10.

International/Bűn árfolyama: na ez már jobb volt, izgalmas csak 1-2 idiótasággal a filmben /Spoiler lehet/ A besúgó kocsijának rendszáma alapján simán beazonosíthatták volna a csávót, vagy a félóráig lövöldöznek a kerengőben és a rendőrök nem jönnek. Spoiler vége. Szerintem a zeitgeist adta a film alapját, amiben lehet igazság, és tényleg nem lehet tenni ellene semmit. Összességében egy 7/10-et megérdemel.

Mongol: király film, gondolom lesz folytatása. Jó csatajelenetek, remek történet vezetés és színészek. Börte pedig egyszerűen gyönyörű. A csodálatos tája remekül fényképezve, izgalmas cselekényvezetés, változatos események. Azt hiszem így kell egy jó filmet csinálni, bár a CGI-on még van mit javítani, amit megtehetnek majd a folytatás elkészítésekor. 8,5/10
Tököm tele van már, hogy minden népnek van valami nemzetközileg elismet és felfuttatott heroikus filmje: görögök: 300, kazahok: Nomád (nem pedig a Borat :DDD ), stb. Csak nekünk vannak ilyen bénák, mint a Honfoglalás meg Hídember. Vazze csinálok egy normális, külföldön is eladható filmet a honfoglalásról és a kalandozásokról, persze sok-sok költői túlzással, mint ahogy azt másik is csinálják. Az biztos, hogy nem Csányi, Eperjes, Stohl meg ilyenek játszanának benne. :DDD .

Resistencia eterna

(#12988) Wolverine válasza bagyulajuve (#12987) üzenetére


Wolverine
félisten

A Tűzvonalban óta el kell ismernem, Stohl jó színész :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12989) Integra válasza Wolverine (#12988) üzenetére


Integra
titán

elkell ismernem, neked van gyomrod, hogy ilyeneket nézel:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12990) brownus válasza Wolverine (#12988) üzenetére


brownus
veterán

ehhh, ugyanazt a a figurát hozza, mindenhol (elismerem itt jó, a sorozat is tetszett),

pl. voltunk a nemzetiben megnézni a "a park"-ot, a 2. félidőre már nem maradtunk ott. nem csak miatta, az egész szar volt...

a mai magyar színészek, egy film forgatáson is azt hiszik, hogy színházi előadáson vannak... vicces, és persze tisztelet a kivételnek. pl. kulka, ő nagy színész. vagy akik a beugróban játszanak, kálloy meg rudolf. na jó, még győző is:) bár kálloy-t nem láttam még filmvásznon...

sholban mondjuk azt bírom, hogy hülye. szarik mindenre és elvállal minden szar melót. igaz kell is neki a kokóra... ;] csak így sajna soha a büdös életben nem fogok olyan színházi előadásra elmenni amiben ő is játszik!

[ Szerkesztve ]

(#12991) Bibby válasza brownus (#12990) üzenetére


Bibby
addikt

Miért, Kálloyt nem láttad az Üvegtigrisben?

Ελευθερια η θανατος

(#12992) brownus válasza Bibby (#12991) üzenetére


brownus
veterán

és már lejárt a mod idő... dede, ő volt a fantasztikus vásárló:d

(#12993) Tibiajax válasza Wolverine (#12988) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt lehet tudni róla már, egy még régi, boros-bocskoros készátverés óta...

(#12994) BITBOYS


BITBOYS
addikt

A Star Trak mikor jelenik meg BD-n?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12995) Wolverine válasza Integra (#12989) üzenetére


Wolverine
félisten

Baszki, az utóbbi ~20 év legjobb magyar sorozata, simán üti a kereskedelmi tv-ken vetített amcsi sorozatok minimum felét :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12996) Bibby válasza Wolverine (#12995) üzenetére


Bibby
addikt

Még a Szomszédoknál is jobb? :U
Nem hiszem én azt. :N

Ελευθερια η θανατος

(#12997) Tibiajax válasza Bibby (#12996) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

á, hova gondolsz.. abba még színészek szerepeltek.. Ma már a vásári ripacsok a menők :K

(#12998) Wolverine válasza Bibby (#12996) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem simán veri mondjuk a CSI-t is :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12999) BITBOYS válasza BITBOYS (#12994) üzenetére


BITBOYS
addikt

Star Trek na :((

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13000) brownus válasza Bibby (#12996) üzenetére


brownus
veterán

attól? százszor, bár gondolom csak viccelsz...
csak két nevet említek: fonyódi és szélesi

(akkor is, és most is utálom a szomszédokat... depressziós szutyok)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.