Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12851) Arnold2 válasza Tibiajax (#12850) üzenetére


Arnold2
őstag

:N

(#12852) Integra válasza Tibiajax (#12850) üzenetére


Integra
titán

összes haverom, akivel egyezik nagyjából az ízlésünk egyszerűen szarnak tituálta. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12853) Csabee.


Csabee.
nagyúr

ma megnéztem az Utolsó ház balra címü filmet! Nagyon jó! izgalmas a film! nekem nagyon tetszett!

Üdv: Csabee.

(#12854) Tibiajax válasza Arnold2 (#12851) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Arnold. Te nem számítasz, elsőt is utáltad.
Integra.. rád még gyúrnom kell kicsit

Gyerekek. Amit vártunk megkaptuk.
Mit vártunk? Akciót, Megant, popcornt. Megkaptuk.

(#12855) #54715584 válasza Tibiajax (#12850) üzenetére


#54715584
törölt tag

ugyan, csak megan fox beszél belőled :D

ha még nem lett volna: inglorious bastards

(#12856) Rusher válasza Tibiajax (#12850) üzenetére


Rusher
őstag

Naa megfelelt akkor... :K Jó film volt nekem nagyon bejött...látványban nyilván nem volt kivetnivaló, story rendben volt, tele poénokkal amik rendben voltak sztem és hát igen a csaj...rendbe lehetne rakni pár órára..... :K
Összességében nagyon jó film sztem remélem ebből is lesz Steelbook kiadás....csak az a szinkron bántott egy kicsit, dehát ez van amikor a város másik végében vetítik csak felirattal... :O

Spoiler Pl. furcsa volt ilyen gagyi hanggal azt hallani egy robottol(aminek persze teljesen semleges hangja volt...), hogy "..de jó vagyok...." pfff :DDD

(#12857) Integra válasza Tibiajax (#12854) üzenetére


Integra
titán

:)
majd megnézem én is, csak inkább csocsózni meg sörözni mentem
én egy picit félek tőle, hogy marhára elqrták, de majd kiderül

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12858) koxx válasza Tibiajax (#12854) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A fikázókban azt nem értem, hogy itt most vmi Remény rabjai szintű drámát vártak? Akció, robbantás stb. erről szól semmi másról.

Nézzél Takent :)

(#12859) #54715584 válasza Tibiajax (#12850) üzenetére


#54715584
törölt tag

és mit mondasz majd az emmerich féle 2012-re? :F ;)

(#12860) Tibiajax válasza Integra (#12857) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

dehogy kúrták el, légyszives, a kedvemért és ne így ülj be rá.
Teljesen rendben van, ereszd el magad oszt jóvan. Annyi majd, h budira menj elötte, mert hosszu, én meg feszengtem a közepétől már a sok kóla miatt

Rusher. Bele sem merek gondolni, h szinkronnal milyen lehet, de nem is akarok.. iszonyat sszeptikon-t meg im Megatront kértem csak, hatalmas mennyiségben :)
A lényeg: ezt a filmet csakis moziba szabad megnézni, hatalmas képen, hatalmas, eredeti hanggal. Csak akkor jó, de akkor nagyon. Én ezt vallom,
és ez így is van. :)

koxx. Taken ready, holnap este.

[ Szerkesztve ]

(#12861) Algieba válasza koxx (#12847) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A Bourne trilógia nekem is kedvencem. A végén a Moby számtól mindig feel good érzésem van. :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12862) hoffman_ válasza Algieba (#12861) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Áhá, érzik itt mire gondolok én :D

monstre #12855:

Uhh, ne is mond... Jó, hogy szólsz, megyek is megnézem a trailert :D Aug. 20-án no tüzijáték, akkor van a premierje :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12863) Integra válasza Tibiajax (#12860) üzenetére


Integra
titán

megmondom mitől tartok: a bugyutaságtól, hogy 12 évesekre szabták, mert kell a bevétel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12864) Rusher válasza Tibiajax (#12860) üzenetére


Rusher
őstag

Mondjuk elég hosszú volt ezért nem kell inni... :N Nekem inkább az a bajom, hogy rohadt kényelmetlenek egy másfél óra után a székek és forgolódni kell 5 percenként, hogy jobb legyen...
Persze nem mondom biztos, hogy jobb volt eredetiben, de ez van nemtok mit csinálni... :( Ahogy lehet majd megnézem eredetiben is. Ami tetszett, hogy a hang annyira rendben volt ettől függetlenül, hogy rég hallottam ilyen jó surround hangot :K
Taken-t még nem nézted meg? Nagyon jó film pótold gyorsan..... ;)

[ Szerkesztve ]

(#12865) Integra válasza koxx (#12847) üzenetére


Integra
titán

utóbbi évek messze legjobb trilógiája ebben a kategóriában, azóta se volt semmi hozzá hasonló:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12866) Tibiajax válasza Integra (#12863) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát erre most nem tudok mit mondani... én leszrtam, nem érdekelt.

(#12867) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Idén már csak egy pop-corn filmre megyek el, mert a Star Trek kiverte nálam az összes biztosítékot: laza, zseni fiatalok mociznak az űrben a vadi új hajóval és jól leverik a lelkibeteg romulánt... persze minden robban, színes, csillog, nagyon vadító a látvány, közben meg a lényeg, "az űr a végtelen határ", a hangulat veszett el, elnyelte egy fekete lyuk, vagy mi. Nekem katasztrófával ért fel a Star Trek felfrissítése. Gyorsan elástam az összes nyári pop-corn mozi tervemet. Messzire kerültem a T4-et, a T2-őt. Elegem van.
Majd ősszel beülök a 2012-re. Pont jól fog esni a hűvös időben egy igazi katasztrófafilm.
Nekem az eddigiek is azok, csak negatív értelemben. :(((

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12868) #54715584


#54715584
törölt tag

menjetek már aludni :D

(#12869) Integra válasza Tibiajax (#12866) üzenetére


Integra
titán

vagyis valóban ez van:(
mindegy, majd próbálok nem foglalkozni vele:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12870) hoffman_ válasza Integra (#12865) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Egyre inkább úgy látom, hogy nem vagyok egyedül ezzel a Bourne dologgal :)

Amúgy megnéztem a trailert, mint írtam is, hogy fogom...

Hát, most így éjfélkor sikerült kicsit áthangolnia, ideadom nektek is, én le vagyok sokkolva, pedig annyiszor láttam már. Brad Pitt egy kurv@ jó színész, az az igazság.

Ha ez a film nem lesz nagyon nagyon jó, akkor én biza igen csalódott leszek.

Inglourious Basterds (ajánlom HD-ben nézni, sőt, csakis úgy)

És be szeretném jelenteni a következőt, ez lett a kedvenc topicom, még ha sokat nem is vagyok jelen. Öröm olvasni, komolyan :) És nem mellesleg több órányi google keresést is feleslegessé tesz Megan Fox képek kategóriában ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12871) Integra válasza Algieba (#12867) üzenetére


Integra
titán

pedig utóbbi évek messze legjobb újrakezdése:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12872) Integra válasza hoffman_ (#12870) üzenetére


Integra
titán

sajnos nemtok hd-ben nézni, kifekszik a gépem tőle:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12873) dave93 válasza Integra (#12863) üzenetére


dave93
őstag

Jó volt az, főleg ahhoz képest, hogy második rész ami ugye rosszabb szokott lenni... Szerintem is ott volt, kicsit hosszúnak tűnik a vége felé, meg én is már majd be hugyoztam, de király volt! :K
9/10
mod: Mondjuk kicsit meglepetés volt, szerdán láttam a Sugárban, a honlapjuk szerint szerdán minden film egységesen 990Ft, odamentem és közölték hogy premierre nem vonatkozik... Lehúzós banda... :(((

[ Szerkesztve ]

(#12874) hoffman_ válasza Integra (#12872) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ha nincs batár monitorod, akkor lehet h nem is kell :D Nekem általában a netem nem komálja, ha ép szar, akkor 1+ óra, mígy bejön 2 perc. Most elég jó lett estére, 5 perc alatt megvolt, bár van amikor 1 perc is elég. Fura dolog ez :DDD

De am ez csak trailer ugye, ez megfektetne egy gépet? Nem fullHD mozira gondoltam, ugye :N

" and I want my skalps! " - ahogy ezt mondja Brad, padló... nagyon álat :K

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12875) Arnold2 válasza Algieba (#12867) üzenetére


Arnold2
őstag

A Star Trek azért lett ilyen hogy bemutassák az új színészeket. Feltehetőleg a 2. rész már egy kicsit nyugisabb lesz.

Nem csak Algieba-nak
De nem értem én ezt a hangulatos dolgot (hasonlóan mint a terminátor filmnél sem). Akkor akinek ez nem tetszik azt szeretnék, hogy betűről betűre játsszák el a 80-as évek valamelyik Star Trek filmjét? Csak egy picit újabban? Ugyan így: a Terminátorral. Akkor most egy új Terminátor 2 kell csak az új színészekkel?
Haladjunk már a korral emberek. 2009-et írunk. Ne éljünk a múltban már annyira. (Illetve mondhatnám alpáribban: hogy ez van ezt szeresd. A "hőbörgök" miatt nem fogják másképp/régiesebben csinálni. Na de nem mondok ilyet mert nem ez a stílusom. De értitek. :) )

(#12876) hoffman_ válasza Arnold2 (#12875) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezzel úgy ahogy, én is egyet értek. Bale a Batman-nel is ezt csinálta, a 2. részben már egész jól is sikerült. A Terminator is tele van hibákkal, és más világ, de szvsz pöpec lett.

De a Star Trek nekem is kicsit idegen. Szart vártam, jobbat kaptam, sőt, mit több, tetszett is, pörgős, tuti kis film. De. Köze nincs a sorozathoz. Láttam én eleget, kicsi fejjel, nagyobb fejjel, és ez már nem az. Nem lett olyas fajta "átírás" mint a T4 vagy a Dark Knight. Filmnek nagyon jó, Star Trek-nek pocsék.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12877) Algieba válasza Arnold2 (#12875) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Oké, a Star Trek után beláttam, hogy elhaladt mellettem a korszellem, szembesültem az öregedés folyamatával, hogy bizony, az ízlésem már kötött, és a mostani filmek már csak felidegesíteni tudnak, szórakoztatni nem.

Idén még egyszer megyek moziba, aztán az idei adagom letudva. Ennyi nekem untig elég volt a széles vászonból.

A bugyuta sztorik kapcsán még az merült fel bennem, hogy végül is, csak az élet triviális fordulatait másolják, a valóságban is ennyire egyszerűek a dolgok, csak a mi kis fejünkben felcetlizünk mindent és attól látszanak többnek, a plusz megjegyzéseinktől.

Jó, nem keresek drámai mélységeket ott, ahol ilyesminek helye nincs.
Az élet is csak egy jól/rosszul elmesélt vicc. Ki hogy éli meg. ;]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12878) Arnold2 válasza Algieba (#12877) üzenetére


Arnold2
őstag

Na megy ez :)

(#12879) Integra válasza hoffman_ (#12874) üzenetére


Integra
titán

nem, ezt a jutúbos trailert lejátsza, nem gond neki.
de a 720-as cuccok már két vállra fektetik:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12880) Integra válasza Algieba (#12877) üzenetére


Integra
titán

én a shattneres sorozaton nőttem fel, minden más st sorozatot is láttam filmet etc..
talán ha fél tucat rész van amit nem láthattam..
és mégis imádom az újrakezdést, telitalálat volt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12881) koxx


koxx
MODERÁTOR

Most lesz időm filmet nézni ugyanis kifogytam a helyből :D dvd íróm meg nincsen. Szervezek egy gyűjtést 1terás vinyóra :)

(#12882) hoffman_ válasza Integra (#12879) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na, azért mondom :D

A 720-al nekem az a bajom, hogy nekem nem nagyon van :DDD És ha már rendesen akarok filmezni, akkor az a nappali. 'Csak' egy 80 centis HDready van, megy egy jóféle 2.0, de jobb mint monitor előtt.

Ha tehetném, igazi kis mozit varázsolnék ide, de még úgy is jobban járok, ha hetente megyek moziba, olcsóbban jön ki...

Szívem szerint már lenne egy min. 106-os Bravia, egy médiaközpont, és egy ütős 5.1, de szívem szerint már Porsche-m is lenne, meg nyaralóm a Bahamákon :D

És az egész fal eredeti Collector's Edition dvd-kkel, minden valamire való filmből. Ahj, de szép is lenne, álmodik a nyomor...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12883) Wolverine válasza Algieba (#12867) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudom, hogy scifi- és Trek-rajongó vagy; én is. Mégis, azt kell mondanom, nagyon nem értek egyet - a Trek-reboot nem zseniális, de kitűnően eltalált film, és nagyon jó alap lesz egy újabb mozisorozathoz vagy akár egy tv-sorozathoz is ez a párhuzamos univerzum. Hogy nincs meg a felfedezés hangulata? Miért, az utolsó két Picard-film jobb volt ebből a szempontból? :U Azokat Star Treknek is nehezen nevezném... (na jó, a Nemezist igen - de az se ütötte meg egy komolyabb sorozatepizód szintjét)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12884) Algieba válasza Wolverine (#12883) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A csillagászatért "rajongok", nem a tudományos-fantasztikus irodalomért vagy filmekért.
De okultam a kellemetlen élményből, és kihagyom a pop-corn filmeket.
Zavar a csillogás, robbanás, pörgés stb.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12885) Face8814


Face8814
őstag

Transsiberian
Kicsit többet vártam. Mondhatni számomra igazi "B" kategória volt. Olyan megnézem mert nincs más.
Egy kiadós hasmenés esetén ha van a WC-n tv akkor tökéletes film, egyébként..... 5/10

The International
Na ez már egész jó volt. Végig lekötött. Engem a Polip című olasz sorozatra emlékeztetett. A hangulat, a megfoghatatlan háttérből irányító névtelenek, a mindent átszövő korrupció, ...stb.
Aztán ahogy ugrál a film egyik kontinensről, városból a másikba.... James Bond jutott eszembe. Persze - kis képzavarral élve - James Bond nélkül.
Egyszóval ( inkább kettővel ) jó volt.
7,5/10

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12886) cor válasza hoffman_ (#12846) üzenetére


cor
őstag

Börnre énénén a "másik oldal" ;]
kb 2 honapja láttam ezeket, és öö ennyi
nállam ez az egynek elment kategoria

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#12887) puttputt


puttputt
őstag

Knowing: Többet vártam... Nem volt valami pörgős a sztori, meg meglehetősen egysíkú. Már az elején/közepén lehetett sejteni a végkifejletet.
Sok volt a visszatérő elem... Nem ez volt N. Cage szuperszerepe, az is biztos.
Azok a -fekete kövek- meg eléggé hajaztak az egyik R. Cook regények egyikében található "idegen eredetű" képződményekre...
Szóval, sok újdonsággal nem lehetett találkozni.
Zárszóként: A "főhősnő" jelleme (úgymint a színészi karakter), sipítozása (főleg a "vége" felé) már kezdte súrolni az elviselhetetlenségi küszöböt... Nem bántam, hogy a film vége előtt "leléptették".
Részemről: 10/5

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12888) koxx


koxx
MODERÁTOR

Torrente akcióban :DDD

[link]

[link]

(#12889) BITBOYS válasza Algieba (#12884) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nono, úgy emlékszem az Armageddon egyik kedvenc filmed :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12890) Tibiajax válasza koxx (#12888) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

-fizetnetek kell h itt tötöttétek az éjszakát..
-fizetek.............. hozz egy kávét......meg, egy péksütit
:D

(#12891) koxx válasza Tibiajax (#12890) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

- B.meg micsoda didkók
...
- Antonio, az egészet az úr számlájára :D

Belenéztem spanyolul is, de közel se olyan jó, magyar szinkron nagyon ütős lett.

[ Szerkesztve ]

(#12892) Algieba válasza BITBOYS (#12889) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az Armageddon egy két órás NASA reklámfilm. :DD Sokat nézem online a NASA tévét, ha éppen megy vagy jön valamelyik űrsikló. Kedvenceim az űrséták, amikor szerelnek az űrben. Elképesztő munka az űrhajósoké. :C

Tudom, hogy a szerelmi szál sokak számára agylövéssel ér fel, pedig gyönyörű történetívet zár le vele a forgatókönyv írója. Akár az operákban, a történet halállal vagy házassággal ér véget. Sőt, itt mind a kettő megvan, mert az apa figura meghal, hogy a fiatalok élhessenek.

Oké, bárki bármit is mond a filmről, az Armageddonnak a mai akciófilmekhez mérten kiváló forgatókönyve van. Ráadásul az akkor túlpörgetettnek érzett tempója emberi léptékűvé vált a mai filmek még gyorsabb jelenetváltásai miatt. Meg is lepődtem, amikor legutóbb megnéztem, hogy ezt tartottuk élvezhetetlenül gyorsnak?!? A film értékét mutatja a maga műfaján belül, hogy egy évtized elteltével is szórakoztató. Pedig sokszor láttam, fejből mondom a jeleneteit.

Megjegyzés: az Armageddon nem sci-fi! Katasztrófafilm. Egy igazi klasszikus, gyöngyszem. Imádom. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12893) Troy.


Troy.
addikt

Szevasztok!
Vígjátékokra lenne szükségem. Lehetőleg olyanra, amit egy nő is élvez. Nem feltétlen kell lennie 2009ben kitolt produkciónak.
Várom a címeket.
köszi

.

(#12894) Tibiajax válasza koxx (#12891) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

zseniális..
á, persze, nem is kérdés, Csujával üt ez igazán. Anélkül fele ennyire jo se lenne (nekünk)

(#12895) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Torrente 4 hamarosan, remélem

Resistencia eterna

(#12896) BITBOYS válasza Troy. (#12893) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szia!

Starsky & Hutch (2004)
Zoolander (2001)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12897) frame>24


frame>24
addikt

Transformers 2:

úgy gondolom, ebben a filmben egyesült az összes áÁmerikai baromság, amit csak filmben eddig láttam. Nem, fáradt vagyok sorolni és elemezni, de olyan lyukak és blődségek vannak benne, ömlesztve, hogy már szétesik az egész. Már csak azzal törődtek, hogy Megan Fox gyönyörű szájára és a hang + képi effektekre élvezzünk, és ezzel annyi is. Ha óvodás lennék, akkor viszont biztos tetszene. (egyébként ovisok is ültek ott jobbára). Tényleg sajnálom, ennyi, évek óta nincs normális title, amit láttam. Utoljára talán a No country for old men (a hypeoltak közül), de, mint kiderült, az is régi sztori.
És az a vicc, hogy ERRE készültem, de még így is fájt.

Másik: mosmá' totál össze vagyok zavarodva, a bolygónk a Predatorok játszótere, meg a Transformersek is itt voltak már rég, etc. Van egyáltalán valami, amit tényleg mi építettünk? :))

szerk.: pont: 1/10, a széplány miatt

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12898) Eagle16 válasza frame>24 (#12897) üzenetére


Eagle16
addikt

Azt ne mondd, hogy rosszabb volt az Amikor megállt a föld című filmnél is. Nem hiszem :N
Én tudom, hogy nekem tetszeni fog, mert az első rész is 10/10-es volt számomra.
Bármikor megtudom nézni újra, egyszerűen nem unom meg. Ehhez mondjuk nagyban hozzájárult a nagyon jó filmzene (Steve Jablonsky) is.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12899) frame>24 válasza Eagle16 (#12898) üzenetére


frame>24
addikt

heh, pont az a film volt az, amit itt utoljára még irgalmatlanul lehúztam...tényleg nem rosszabb, talán csak azért, mert ott Connelly kisasszony nem pózolt annyit, mint itt a Foxi. ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12900) Tibiajax válasza Eagle16 (#12898) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

;) szívemből beszélsz.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.