Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13901) brownus válasza brownus (#13888) üzenetére


brownus
veterán

még scifi trailerek: New sci-fi trailers

képek a hunter preyhez: http://filmbuzi.hu/archives/2008/11/19/hunter-prey-kepek/ ez jónak tűnik. meg a book of eli is, term. a daybreakers is:)

[ Szerkesztve ]

(#13902) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez is frankó film lesz: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13903) BITBOYS válasza legiaap (#13902) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez egy régebbi film, már járt moziban :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13904) legiaap válasza BITBOYS (#13903) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na akkor ez kimaradt nálam valahogy
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13905) BITBOYS válasza legiaap (#13904) üzenetére


BITBOYS
addikt

Sokat nem hagytál ki szerény véleményem szerint :)
De egyet talán megér.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13906) TrollBalint válasza legiaap (#13899) üzenetére


TrollBalint
addikt

én mikor hallottam, hogy készül már úgy hallottam, hogy nem ő lesz. Bár a 3 résznél is mintha lett volna egy ilyen huza-vona, hogy ő lesz- nem ő lesz...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13907) #54715584 válasza TrollBalint (#13906) üzenetére


#54715584
törölt tag

a kormányzóság miatt voltak ilyen huzavonák...
de jövőre lejár a mandátuma, úgyhogy tutira lesz még arnies film, valamelyik nap linkeltem erről egy cikket

(#13908) brownus válasza #54715584 (#13907) üzenetére


brownus
veterán

tutira nem lesz, mert utána megy szenátorkodni...

(#13909) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Triangle :[link]
Kicsit Szellemhajó effektus, de jóóó

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13910) #54715584 válasza BITBOYS (#13909) üzenetére


#54715584
törölt tag

hirtelen a bermuda háromszög rejtélye ugrott be, asszem annak is triangle volt a címe

meg is van

(#13911) Xmodule válasza brownus (#13888) üzenetére


Xmodule
őstag

Uhh ezek a trailerek nagyon igeretesek. Varom nagyon ezeket a filmeket. Amugy a T4 nekem szemely szerint nem hozott semmi ujdonsagot. Mondjuk en mar ugy vagyok vele, hogy miutan azthiszem a 2. reszben volt az a folyekony fem vagy ilyesmi robot. Na annal jobbat mar kitalalni ugysem tudnak. Szoval a többi resz szamomra mar csak egy robotos film.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#13912) #54715584


#54715584
törölt tag

Rémségek cirkusza

nekem ez kimaradt, hallottatok már róla?

(#13913) Tibiajax válasza puttputt (#13881) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

"(akár az elsőnél).."
ezt hogy érted?

(#13914) puttputt válasza Tibiajax (#13913) üzenetére


puttputt
őstag

Annál, amiről először írtam a hsz.-ben. (Pathalogy) Amúgy kösz a korrekciót, valóban elnagyolt volt kissé. :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13915) Xmodule


Xmodule
őstag

Banlieue 13 - Ultimatum nem rossz film, bar nekem az elsö resz jobban tetszett. 4/10

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#13916) S e t h


S e t h
nagyúr

Shinjuku incident

Jackie Chan úgy komolyodik ahogyan öregszik. Ebben a filmben pl az időnkénti verekedések alkalmával sem csillogtatja harcművészeti tudását.
Inkább drámai hatású film a kínai bevándorlók viszonytagságairól és küzdelméről Japánban, nem kevés jakuza szállal.
Nekem nagyon tetszett .8/10

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13917) TrollBalint válasza Xmodule (#13915) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ebből van második rész?? És én csak most tudom meg? :Y :)
az első rész tetszett nekem is.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13918) brownus


brownus
veterán

ááááááááá

(#13919) PazsitZ válasza brownus (#13918) üzenetére


PazsitZ
addikt

Király kép!
Pont tökre beleolvad az itcafe színébe :)

- http://pazsitz.hu -

(#13920) S e t h válasza brownus (#13918) üzenetére


S e t h
nagyúr

Most nézem éppen a Public Enemiest, király tag.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13921) #54715584


#54715584
törölt tag

(#13922) Tibiajax válasza S e t h (#13920) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:K

(#13923) #54715584


#54715584
törölt tag

(#13924) brownus


brownus
veterán

ki ő és melyik filmből?:D
találos kérdés

(#13925) harylmu


harylmu
őstag

na megnéztem ezt a Sex Drive-ot. egész jó vígjáték. mondjuk 7/10

(#13926) Integra


Integra
titán

tarantino egy állat:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13927) brownus válasza Integra (#13926) üzenetére


brownus
veterán

lol :D

(#13928) #54715584 válasza Integra (#13926) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem találtam térdcsapkodós smileyt :DDD

(#13929) Thunderzolee

Halee!

Érdeklődnék, keresek két filmet, de nem ugrik be a címük.
Egyáltalán ez jó topic?

Az egyikben építenek egy jövőbe látó "szemet" üvegkristályból, ez később ki is derül, mert hát mi másra kellhet egy nagy tisztaságú kristályüveg maximum távcsőhöz.. de mit akarnak megnézni, és így derül ki, h egy féregjukon át belelátnak a jövőbe.., meg ilyesmi, így akadályoznak meg bűnözőket (talán?).. Ez mintha már régebbi film lenne. Sajna nem jut eszembe a címe.

A másikban pedig visszapörgetik a műholdas képeket, de csak nem is tudom hány órát tudnak visszapörgetni, talán 3 napnyit? Aztán van egy jelent, mikor egy laserpointerrel rávilágít egy tag a kivetített képre, és kiderül, h nem is visszapörgetett idő, hanem valami más, de pontosan sokáig tartana elmagyarázni.
Valamilyen hajós robbantás is van a film elején, ha jól emlékszem, így próbálják kinyomozni az elkövetőt. Később meg egy Hammerrel üldöznek egy másik kocsit, ami 3 nappal azelőtt járt arra, és egy furcsa szemüveg is van a atag fején, amin keresztül látja a 3 nappal azelőtti eseményket.. asszem?

Lehet, h nekem is megvannak itthon, de nem ugrik be a címe egyik filmnek sem, így nem tudom mit is keressek. Az is lehet, h csak moziban láttam őket.. ?

Olyasmi filmek, mint a Next, de jelen esetben nem a Nextről van szó.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13930) Eagle16 válasza Thunderzolee (#13929) üzenetére


Eagle16
addikt

A második a Deja Vu, az elsőt majd megkeresem.

Amúgy nem jó a topik, ide vagy ide írd legközelebb.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13931) BITBOYS válasza Eagle16 (#13930) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez jó film?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13932) brownus válasza Thunderzolee (#13929) üzenetére


brownus
veterán

az első paycheck, a 2. a deja vu

(#13931) BITBOYS, az. pl nekem nagyon tetszett. viszont a paycheck szar, pedig dick regény volt az alap...

hmm, nem a paycheck lesz az...

(#13933) Eagle16 , igen? csak most nem rémlik ilyen kristályos bizbaz a filmből :F

[ Szerkesztve ]

(#13933) Eagle16 válasza BITBOYS (#13931) üzenetére


Eagle16
addikt

Úgy emlékszem hogy igen, van benne egy jó kis autós-száguldozós jelenet is.
Az első még lehet a Minority Report is.

brownus: Aztán rájöttem hogy nekem se :D Nem tudom mi lehet, ez a kettő jutott nekem is eszembe.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13934) BITBOYS válasza brownus (#13932) üzenetére


BITBOYS
addikt

Régebben mintha meg akartam volna nézni, de kimaradt végül.
Egyszer össze kellene írnom az elhanyagolt filmeket :(

Eagle16 ..."jó kis autós-száguldozós jelenet is" uh, így alapoztam meg magam a filmvilágban? :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13935) Eagle16 válasza BITBOYS (#13934) üzenetére


Eagle16
addikt

:D
Itt van róla a filmbuzi-s kritika, ez egy kicsit jobban összefoglalja a lényeget :))

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13936) Thunderzolee

Felejtés bére.. EZ AZZ!!! Ilyen high tech cuccokkal van tele a film, emlékszem már, egy 3D-s monitorral kezdődik a film. :K

A másik pedig valóban a Deja vu Denzel Washingtonnal.

Köszi srácok, ezek azok. :C
(Valóban hasonló a Minority Report is, igaz.)

http://prohardver.hu/tema/elfelejtettem_a_film_cimet/friss.html :Y
Ilyen topic is van? :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13937) #54715584 válasza Thunderzolee (#13936) üzenetére


#54715584
törölt tag

mindkét film nagyon jó :K

(#13938) BITBOYS válasza Thunderzolee (#13936) üzenetére


BITBOYS
addikt

Itt minden van, vagy ha nincs törölték, de volt :D

Eagle16 :R felírva

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13939) bandus válasza #54715584 (#13912) üzenetére


bandus
veterán

egy sok (asszem 13) sorozatos könyv első része. rémisztő gyerekmesének mondanám. kíváncsi vagyok, hogy milyne lesz a film. a könyvek első pár része igen jó volt, a vége már annyira nem tetszett.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13940) legiaap válasza #54715584 (#13921) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez mekkora egy gáz film

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13941) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Videózgattam az elmúlt napokban, bepótoltam pár filmet is, aminek megtekintését régóta tervezgettem.

Sin City
Minden klappol, tökéletes képregény adaptáció!! A látványvilága se kutya és azok a csajok. :R 10/10

Orwell - 1984
Tetszett a film, később visszagondolva rá is elmerengteti az embert. A könyvet beszereztem, egyelőre nem tudom hasonlítani a kettőt.

Börtönvonat Yumába
Igazi kegyetlen westernt vártam, de nagyot kellett csalódnom. Voltak érdekes jelenetek benne. SPOILER Ben Wade a vadnyugat császára, puskát szerez, lemészáról mindenkit, majd visszamegy a kísérőihez? Egyszer legyilkol mindenkit, következő jelenetben meg csöpög a kísérőjével együtt? A film elején tök jó volt a postakocsis jelenet, volt reális érzete, de a végén a házak között rohangál 2 ember, lövi őket vagy 15 és senki sem találja el a menekülőket? :DDD A vonat mellett megy a dirr durr, a vagonban még rendőrök is voltak, de azok semmit sem tesznek a rossz fiúk ellen? Megvárják míg megöl mindenkit Wade, majd önként beszáll a ketrecbe? :) Na mindegy, remélem az Appaloosa jobb lesz.

A taxisofőr
Kicsit vontatott, elhúzott, de abszolút nézhető. De Niro jól játssza a éterben keringő igazságosztót.

The Escapist
Prison Break első évada nagyon magasra tette a lécet... A történet meg megvágása, lépés előre, vissza sokat lendít a hangulaton. Estére tökéletes kikapcsolódást nyújt szerintem.

Big Stan
A nagy átlag tucatvígjátékok közül picit kiemelkedik, vannak benne jó poénok, de pár helyen erőltetett is. Egynek elmegy.

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13942) S e t h


S e t h
nagyúr

Stop Loss

Film azokról az amerikai fiatalokról akik a szeptember 11.-i merénylet után lelkesen vonultak be a hadseregbe , de Irakban szebesültek azzal ,hogy ez a háború másról szól.
Hazatértük után veterán hősökként fogadták őket és ezt követően döbbentek rá ,hogy kormányuk másodszor is átverte őket, miközben a háború démonaival is meg kell küzdeniük amelyeket nem hagytak hátra a csatatéren.
Nekem nagyon tetszett, bár fura volt ,hogy csak fiatalok szerepeltek a filmben, komolyabb veteránt nem láttam.

8/10

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13943) brownus válasza BITBOYS (#13417) üzenetére


brownus
veterán

itt egy trailer, ez jó móka lesz:) legion

(#13944) dragonfx


dragonfx
veterán

Hát nem is tom mit mondjak arcok...
tegnap megnéztem a Transformers 2.öt

Az első bejött ez is bejött tetszett sokkal több akció van benne...de szerintme kicsit vontatott túl hosszú..nem kellett volna ennek 2 és negyed óra hosszúság...ezért csak 5ből 4est kap.

Ami még erősen ajánlott ergo 5ös mostanság az a Másnaposok szerintme nagyon bejövös.
Viszont a Nászajánlat nekem nem jött be 1x nézhető kategória.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13945) #54715584 válasza brownus (#13943) üzenetére


#54715584
törölt tag

én nem értem miért kell minden bezombult embernek nyakból húst tépnie + a falakon, plafonon mászkálnia...annyira gáz ez már, főleg, hogy nem is zombikról van szó
nem tetszik a trailer...az eleje bejött, de ez így már sz@r... :(

(#13946) koxx válasza BITBOYS (#13938) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Dejavu filmet mindenképp nézd meg, nagyon jó.

Találtam neked egy cipőt :) [link]

(#13947) lorcsi


lorcsi
veterán

Este a Balancslistát néztem meg
isteni sztori, Jack megint tök jó :K nekem Freeman nem a szívem csücske, de elszórakoztatott a szereplése

[ Szerkesztve ]

(#13948) brownus válasza #54715584 (#13945) üzenetére


brownus
veterán

az esik szájra, meg most őszintén, ki nem szeretne falakon meg plafonon mászni? :D

(#13949) BITBOYS válasza brownus (#13943) üzenetére


BITBOYS
addikt

Megnéztem a trélert, így elsőre olyan múmiásnak tűnik, de attól jobb. Van benne fantázia.
A Légiós(?) meg a doki a Kapitány és Katonából. Csípem ezt a színészt :K

koxx
: Ez mekkora már :D Köszi.
Érkezés alatt a film :K

Barna: A tréler alatti zene rendesen vérpezsdítő.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13950) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Woody Harrelson egy állat :D

Többet szeretne tudni?: [link]

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.