Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12901) frame>24 válasza Tibiajax (#12900) üzenetére


frame>24
addikt

...egyébként láttam moziban az első részt is, csak nem írtam róla ide. De az rémlik, hogy azt jobban viseltem, ezért is mentem el most a 2-re. (lehet, hogy csak más hangulatom volt épp?)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12902) Troy. válasza BITBOYS (#12896) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi a választ!
Más nem tudom hogy van vele, de az ilyen címektől kb elfog a hányinger. :) Olyan zs kategóriásként hangzanak. De ha ez kell a nőnek.
Valami nekem nem jön be, azon egy lány kb. sírásig tud nevetni. :DDD

.

(#12903) Xmodule


Xmodule
őstag

Street Fighter: The Legend of Chun-Li hat ez a film az abszolut NULLA kategoriaba tartozik szerintem. Nem is ertem, hogy adhattak az arcukat ilyen szineszek ehhez a filmhez( Chris Klein, Michael Clarke Duncan, Kristin Kreuk). Csak a zene miatt adok neki egy pontot. Tehat ez a film nalam 1/10

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#12904) heihachi


heihachi
addikt

Nah, megvolt a Transformers2, és hát azt kell mondjam nagyon ott van. :K
Kicsit túlzásokba estek a poénkodással (és mélyre is süllyedtek itt-ott), az elsőben valahogy jobbak voltak a poénok. Viszont cserébe a látvány... Szóval ezt feltétlenül látni kell, csak nem szabad sok értelmet várni tőle, meg szinkron nélkül kell nézni :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#12905) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Taken
Tényeg fasza kis film. Jó kis izgalom, végig. A végén annyit kívántam volna még, h pofozza fel az irritáló picsa lányát meg a volt nejét, az nagyon tetszett volna. Így egy jobbfajta akciófilm volt. Liam kiváló választás, ö viszi -nyilván- az egész filmet, de úgy, h ezt élvezzük is. 8/10

(#12906) #41635072


#41635072
törölt tag

Gyerekek!
Egy fim még sosem b@szta fel így az agyam!!!!
Már elnézést a mogorva hsz-ért de ez borzalom.
Megnéztem a Tökéletes Trükk (Prestige) c. filmet!
Kéremszépen mi ez?? :D
Elvégre Bale volt a rosszfiú, hiszen megölte Jackman feleségét!
Neki kellett volna meghalni a kezdetektől, persze ő lett a jófiú. :W
A jó rohadt életbe is má'. :W
Nah, csak ennyit akartam, köszönöm a figyelmet. :DDD

(#12907) #54715584 válasza #41635072 (#12906) üzenetére


#54715584
törölt tag

Óóó én hány film végén felhúztam magam...sőt, már soknak az elején, amikor egy nagyon karakteres rosszfiú volt az egyik főszereplő, és csúnyán elintézett dolgokat... :D

(#12908) BITBOYS válasza #41635072 (#12906) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem vágod a lényeget:) Az ördög a részletekben lakozik.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12909) Algieba válasza #41635072 (#12906) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Olvasd el a regényt. A filmet kihagytam, mert a könyv jobb. Egy délután alatt kiolvastam a könyvtárban. Oh, jobban esett, mint egy film a moziban! De jó is volt, még többet kellene olvasnom. Ahogy a szavakból képek lesznek, és az agy szép komótosan összerakja a végső képet, leesik a mű üzenete, bingó, cseng-bong az ember elméje az örömtől.

Hogy a filmek mostanában mennyire fel tudnak idegesíteni. :((( Megyek és széttépek egy dvd-tokot. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12910) diablo1984 válasza #41635072 (#12906) üzenetére


diablo1984
veterán

nem vágod, nem direkt fektette ki a csajt, a csaj is az erősebb csomót akarta, de a csóka kissé bepöccent ezen és a másiknak eléggé az életét akarta! amúgy szerintem f@sza film, fasza véggel! :K

(#12911) BITBOYS válasza diablo1984 (#12910) üzenetére


BITBOYS
addikt

Zseniális. Nálam a top 10-be tartozik. Bale itt bizonyitott igazán.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12912) BITBOYS


BITBOYS
addikt

A lényeget kihagytam. Gettó millios 10/10

Végén a táncikálás nem kellett volna. Egyébként remekmű! Számomra ez az a film amit egy jópár sör mellett szívesen kitárgyalnék. Kapcsolat, V mint Vérbosszú, Gettó milliomos...nálam egy kategória.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12913) BITBOYS


BITBOYS
addikt

A lényeget kihagytam. Gettó millios 10/10

Végén a táncikálás nem kellett volna. Egyébként remekmű! Számomra ez az a film amit egy jópár sör mellett szívesen kitárgyalnék. Kapcsolat, V mint Vérbosszú, Gettó milliomos...nálam egy kategória.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12914) hemaka válasza BITBOYS (#12913) üzenetére


hemaka
nagyúr

Engem igazából nem is a story fogott meg, hanem a képi világ, ahogyan hűen visszaadja Indiát és az ő igazi arcát, nyomornegyedet, Taj Mahal-t, és a fejlődő Bombai-t. Mellé mindig stílusosan jó zene keverve, főleg amikor a gyerekek a vonat tetején élnek, az mekkora rész zeneileg, is. Hosszúságra hosszúnak tűnik, mint pl. a B. B. különös élete, de mint annál is hamar elröppent, nem unatkoztam rajta egy percig sem. Nem úgy mint pl. a mostani Transformers 2-őn, főleg a vége felé.
A magyar cím fordítása meg eléggé szerencsétlen, mert gettó Indiában nincs, az USA-ban van. Nyomornegyed az van, bár gondolom úgy kevésbé hangzatos a cím. :U :U

[ Szerkesztve ]

(#12915) heihachi válasza Algieba (#12909) üzenetére


heihachi
addikt

A filmet kihagytam, mert a könyv jobb.
Honnan tudod, ha kihagytad? ;)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#12916) Cola111


Cola111
aktív tag

tegnap este megneztem a Knowing (Képlet) filmet, kellemes meglepetesbe volt reszem.

szerintem 7/10 siman

[ Szerkesztve ]

(#12917) adalbert1


adalbert1
veterán

Megnéztem az új Péntek 13-at... Hát ez még a sávszélt se éri meg. Oké hogy van Jason, és hullanak az áldozatok, de semmi nem köszön vissza a régi részek hangulatából.
Ráadásul az áldozatok személyiségét is sikerült olyan sablonosra megírni, amennyire csak lehet... Na meg Jason karaktere (már ami van neki, a lelketlen gyilkológép) se jön át úgy mint a régi részeknél.

SPOILER : az mondjuk jó volt ahogy a csajt hálózsákban felakasztotta a tábortűz fölé.

(#12918) cor válasza heihachi (#12915) üzenetére


cor
őstag

mert mindig jobb a könyv ;)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#12919) Xmodule válasza cor (#12918) üzenetére


Xmodule
őstag

Ebben egyet kell, hogy értsek. Pl. Forrest Gump a könyv teljesen más. Sokkal jobb.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#12920) Tibiajax válasza adalbert1 (#12917) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én figyelmeztettem mindenkit...

Xmodule igaz, h a könyv túlnyomórészt jobb szokott lenni, mivel a saját fantáziád hozzásegít a kép alkotásához, meg sokszor hosszabb is, jobban kifejtve egy történet, azonban a Forrest nálam kivételes eset, a nagyfilm annyira jól sikerült, h abszolut nem rosszabb, sőt.. a könyvben van néhány rész, ami tök felesleges, a filmből is kihagyták (pl pankrátornak áll, stb)

[ Szerkesztve ]

(#12921) Pitterix


Pitterix
őstag

Transformers: Revenge of the Fallen:
nagyon tetszetős, akciódús, stb
Csak az a fránya magyar szinkron ne lett volna.....

10\10

Angels & Demons:
nem nagy eresztés....

5,5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#12922) #41635072 válasza diablo1984 (#12910) üzenetére


#41635072
törölt tag

BITBOYS: Nem a szart nem látom át a lényeget.

diablo1984: Az egy dolog hogy nem akarta, de megölte! Te is bepöccennél, ha valakinek azt mondod, hogy NEM, de ő mégis azt csinálja, és ezen a feleséged élete múlik. Nehogyámmá' ő legyen a jófiú.

Algieba: Utálok olvasni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12923) BITBOYS válasza hemaka (#12914) üzenetére


BITBOYS
addikt

Izából az egész megfogott. Ez a film tényleg megérdemli a 10/10-et. A világ legnagyobb mosógépe...ámultam és bámultam.

No, benevezek én is a Tranyóra 16:00-ás kezdettel. Remélem a legjobbakat.

Tel Elek Oké, akkor én néztem félre valamit.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12924) #41635072 válasza BITBOYS (#12923) üzenetére


#41635072
törölt tag

Miért, te talán nem bosszúlnád meg?
IDegesítő, hogy már a film elejétől fogva ő a hős. Pedig ő a gyilkos....
Szerintem pont Jackman a jó arc, amikor megölhetné és végre megbosszúlhatná "szörnyű tettét" csak az ujjait lövi meg.

Egyébként a tata az elejétől fogva Bale-lel volt?

[ Szerkesztve ]

(#12925) BITBOYS válasza #41635072 (#12922) üzenetére


BITBOYS
addikt

szerinted ki kötötte a csomót máshogy? a felesége mit reagált mikor rákérdezett a másik csomóra a mutatvány kezdetekor? ki ment el a temetésre és válaszolt, hogy nem tudja melyik csomó volt?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12926) #41635072 válasza BITBOYS (#12925) üzenetére


#41635072
törölt tag

A feleség lehet elfogadta, de a férj NEM! És ha egyszer azt mondta a hülyegyereknek, hogy NEM, akkor ő miért próbálja játszani a jó arcot?
A másik, hogy ha nem is szándékos volt, attól még megölte, mert FELELŐTLEN volt.
Nem tudta melyik csomó volt? :DDD Nemtudta... :DDD

(#12927) cor


cor
őstag

mi nem jo az uj Péntek 13-ban??
én ugyan a régiekre már nem nagyon emléxem, azt se tudom pontosan hány részt láttam, de nekem tetszett, hozta amit "vártam", jött Jason s leölte akit ért :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#12928) BITBOYS válasza #41635072 (#12926) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mivel a felesége a mutatvány része, így sajnos benne volt a pakliban...meg az öltözőben is bizonygatta, hogy ki tudja oldani a másik csomót. Különben nem véletlenül filmdráma ez a mozi. Ebben a filmben mindenki jól játszott, átérezhető volt az egész. Jah, amúgy gyilkosságot egyedül Robert Angier követett el. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12929) #41635072 válasza BITBOYS (#12928) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nah jó de ettől még Bale a hibás. Ő ölte meg...Ha ő nincs akkor élt volna a csaj és boldog családja lehetett volna Jackmannek.
Miért lett volna Angier a gyilkos? :F Ő agyilkosság másodlagos sértettje.

A másik hogy Bale oylan jó arc volt, hogy a saját feleségét is a sírba vitte...

[ Szerkesztve ]

(#12930) BITBOYS válasza #41635072 (#12929) üzenetére


BITBOYS
addikt

Miért ő a gyilkos?
Hányszor nyírta ki önmagát hidegvérrel a tökéletes trükk érdekében?
De ez mekkora pofon volt már, hogy Cutter -öreg- az elején megmondta, hogy hasonmást használ. Nem hittek neki, pedig mennyire beletrafált. Bale annyiban hibázott, hogy elhitte a lánynak, ki tudja oldani vízben is a másik csomót. Nem akarta megölni, esze ágában se volt. Véletlen baleset történt.

Na igen, a végére rendesen eltorzultak a dolgok. :( de ezért nagyon jó film. Nem happy end

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12931) #41635072 válasza #41635072 (#12929) üzenetére


#41635072
törölt tag

Az ügyünk ilyen egyszerű:
Bale kötötte a csomót? Igen.
Miatta halt meg a csaj? Igen.
Tehát akkor ezek szerint ő a gyilkos? Igen.
Ha ő nem játsza az okos,szép, és jófiút, akkor még mindig élne a csaj? Igen.

Jackman volt oylan jó fej, hogy nem is bosszúlta meg, csak kézen lőtte? Igen.
Bale megint kitett magáért, és elvete Jackman egyik lábát? Igen.
Ez szemétség volt? Igen.

Bale volt olyan barom, hogy még a saját felesége is felakasztotta magát? Igen.

:))

(#12932) #41635072 válasza BITBOYS (#12930) üzenetére


#41635072
törölt tag

De ő magát ölte meg...
Az már megint más tészta.
Bale még mindig más feleségét ölte meg. Meg a sajátját is.
Véletlen baleset volt. De megtörtént. És ezért Jackman lett rosszfiú... Ez nem tetszik nekem.

A másik hogy ugye ennyi erővel Bale meg feláldozta a feleségét a showért.

"Na igen, a végére rendesen eltorzultak a dolgok. de ezért nagyon jó film. Nem happy end"
Ezzel egyet értek. :D

[ Szerkesztve ]

(#12933) BITBOYS válasza #41635072 (#12932) üzenetére


BITBOYS
addikt

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :DDD

Megyek transzformerszt nézni :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12934) sti10p


sti10p
senior tag

Transformers:
Már elegem van hogy mindenhol lededózzák a filmet és én se játszok itthon Autobot figurákkal, de a gyerekkorom része volt és ez egy igen is minőségi franchise, hál istennek minőségi megfilmesítéssel. Lehet hogy bárgyúnak tűnik, de mennyire szerencse, hogy vannak olyan sokkal reálisabb és hihetőbb filmek mint pl. a Twighlight amit lehet orrba szájba ajnározni, mert ugye az teljesen komoly ugyebár. Mert az oriásrobotok már gagyik, meg egy oriásrobotba nem lehet szerelmesnek lenni, meg egyébként sincsenek benne vámpírok meg gótikus emo félhomály, se köd, se erdő, se vérfarkasok. Mert még az ember véletlenül szórakozni is fog a filmen, de jajj nehogymár látványos akció jelentek meg efektek legyenek benne, inkább depizzünk végig mert az olyan komoly, mert csak az a nem hülyeség.
Engem marhára nem érdekel, hogy ez egy mese, mert nem "csak" egy mese, egy látványos és fölöttébb szórakoztató film, kultikus háttérrel és nekem az se baj ha nem több ennél.

[ Szerkesztve ]

XY

(#12935) #41635072 válasza BITBOYS (#12933) üzenetére


#41635072
törölt tag

Most mi gond?
Hát nehogy már Jackman legyen a szemétláda, mert Bale megölte a feleségét. :DDD

"Megyek transzformerszt nézni"
Látom nagyon különbözünk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12936) BITBOYS válasza sti10p (#12934) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mi lesz ezek után: [link]

Tel Elek: Semmi, de attól még jó film :D
Indulnom kellene de még itt ülök :) ...nam, rámszoltak...megyek.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12937) #41635072 válasza BITBOYS (#12936) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hát ezt én sem vitattam. Legalábbis az utolsó 20 percet leszámítva nekem jó lenne. :DDD

(#12938) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én most szégyen-nem szégyen, megkérdezem, hogy a nemrég felmerült No country for old men című film mire próbált rámutatni? Anno néztem moziban, Tommy Lee Jones-t nagyon szeretem, és a film is tetszett. Woody Harrelson-t is szeretem, anno egy kosaras filmben láttam először, Wesley Snipes-al, azóta több jó filmben is.
No de a lényeg, nem tudom hova rakni a filmet. Rengeteget gondolkoztam/tunk rajta, de egyszerűen nem érek fel vele. Valaki felokosítana? :B

A Bale-vitához pedig a Mechanist című filmet tenném hozzá, az első film amiben láttam őt, és hát, nem gyenge...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12939) Pitterix


Pitterix
őstag

Na mi vezet??!! ez :C :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#12940) Pitterix


Pitterix
őstag

The Death and Life of Bobby Z:néha jó, néha nem film.....azért kap:

5,8\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#12941) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Bitboys nagyon csendben van... szerintem nem tetszett neki a tranyó
:D

(#12942) BITBOYS válasza Tibiajax (#12941) üzenetére


BITBOYS
addikt

Naa, most érkeztem. Elmentünk még sörözni, kajálni...

Transformers: A bukottak bosszúja 7/10

Kezdeném azzal, hogy szinkronosan néztük az Arénában -ezért írtam magyar címmel.
Az eredeti hang biztos dobott volna még az élményen, de semmi gond, ezt is újranézem majd.

Nekem hiányzott a rendőrautó durvasága, gyorsasága, szépsége :) kár, hogy nem élesztették újjá. Cserébe jöttek új robotok :U -Mondjuk az a tigris-szerű álca nagyon bejött.
Igazából úgy éreztem magam a film közben, mintha most láttam volna az első részt. Ment minden tovább a Transformers mozi világában. Volt bunyó rendesen, látvány dögivel ;) A tranyó csajszi nem valami nagy szám, viszont életveszélyes a nyelve :DDD
Bejött a film, cimborám is ezen a véleményen van -igaz néha bealudt. Igazi popcorn mozi, megéri az árát, viszont nem hagy maradandó emléket. Legalább is bennem.

Spielberg stúdiója nagyon kemény lehet. Ilyen mennyiségű és minőségű cgi-t nem nagyon látni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12943) tiv83us


tiv83us
veterán

Sajnalatomra megneztem a Transformers 2-t.
Ekkora nagy nulla filmet mar reg nem lattam.
A latvany lenyugozo, de az egesz egy ertelmetlen semmi, nulla szineszi jatekkal megspekelve es mindezt 2 es fel oran keresztul.
Ha nem negyedmagammal lettem volna a moziba, mar az elso ora utan kimasztam volna a mozibol...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#12944) Kidus válasza tiv83us (#12943) üzenetére


Kidus
őstag

En meg sosem neztem olyan filmet, ami koztudottan hatasvadasz volt, es meg ennek ellenere is elaludtam rajta.
Sok dolgot vegig tudtam gondolni a film alatt, az tuti :P
Neha eszbe kaptam, hogy megiscsak moziban ulok, de hat ez nem erte meg.
Mindegy, neha becsusznak hibak :K
Legkozelebb a Harry Potter-re megyunk, ha huzod a szad, ha nem :D

Assuming Control

(#12945) Pitterix


Pitterix
őstag

Húha a két modi nem nagy tranyó rajongó...... :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#12946) Tibiajax válasza tiv83us (#12943) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az egesz egy ertelmetlen semmi
Az egész Transformersnek úgy cakkpakk, mi az értelme?....
:U

(#12947) BITBOYS válasza Kidus (#12944) üzenetére


BITBOYS
addikt

Harry Potter...jajj :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12948) Tibiajax válasza BITBOYS (#12947) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem vagyunk egyfromák..:) nekem mondjuk egy henri pottertől áll fel a szőr a hátamon

Nna, de amúgy, jó volt, nem? :) Megan?.. :K

(#12949) brownus válasza Pitterix (#12939) üzenetére


brownus
veterán

bay: by the numbers

rohadtparadicsomosok kemények:d

(#12950) BITBOYS válasza Tibiajax (#12948) üzenetére


BITBOYS
addikt

Megan tündibündi volt, szép kis csajszi ;)

Jó volt meg minden, de mint írtam nem tudott lenyűgözni. Az első rész viszont igen, így marad az a top. Persze ott is a cgi dominált számomra. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.